كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

abandon

عضو جدید

دوست عزیز ، خواهش میکنم نسبت به گذاشتن مطالب دقت کنید،این ادبیات لایق باشگاه مهندسان نیست.:razz:
اونها هم دوتا انسانن ، چطوری درموردشون این الفاظ رو بکار میبرین؟ لطفا دقت کنین و بهانه دست دیگران ندین.

همين اتفاقاست كه باعث شده لقب مسخره ها رو يدك بكشيد. خودتون اسمشو چي ميذاريد؟ اصلا حرف كدومو قبول داريد؟ بالاخره يه نفر اين وسط داره دروغ ميگه ديگه؟ يا مسخره يا مسخره كننده :D

فراوون بوده توهينهايي خيلي بدتر از اين
يادمه چند وقت پيش يه يوزر بود به اسم كاپيتان كه هر چي لايق خودش بود نصيب پرسپوليسيها ميكرد كار به جايي كشيد كه موجب اخراج يكي از بچه هاي دوست داشتني اينجا شد. كسي از شما اون روز دم از ادب نزد. اين چيزي بود كه يادم مونده بود وگرنه توهينهاي از اين دست فراوونه.
اگه قبلاکسی این اشتباهو مرتکب شده شما نشین . :gol:
...
( تازه داشتم میگفتم این باشگاه چه کل کل باحالی داره:)) لطفا خرابش نکنید.
بهتره بیشتر به موضوعات فوتبالی بپردازیم.:)

abandon

عضو جدید
دوستان قبل اینکه به مسائل فوتبالی بپرازید خیلی وقته یه سوالی ذهنمو مشغول کرده .
چرا به اسقلالیا میگن کسیه و به پرسپولیسیا میگن لنگی؟!! :):biggrin: آخه اینا خیلی بیربطن. اول کدوم معروف شد؟
لطفا آگاهم کنید .:D

علیرضا ل

عضو جدید
دقیقا چه سالی و تو کدوم بازی پرسپولیس رو 4تایی کردید ؟؟؟؟
دربیاید از توهم بابا .. خیلی زشته

استقلاليا قبل از اينكه شش تايی باشند چهارتايی بوده اند... اون حرف بدی نزده به اصل خودش برگشته :biggrin:

15 بهمن ماه 1350؛ پرسپوليس 4 استقلال 1
گلها: حسين كلاني (2 گل) ، صفر ايرانپاك ، محمود خوردبين

اذيتش نكن. همونطور كه بازيكن خودشون گفته كل يوم مسخره اند. مسخره ها به خودشون 4 نشون ميدن
:biggrin:

abandon

عضو جدید
چرا هیشکی جواب مارو نداد.؟:razz:
استقلال و پرسپولیس امسال تیکم های خوبین،با این وجود باید دربیه زیبایی رو شاهد باشیم.;)

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

پرﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺩﺭ ﻟﯿﮓ ﺳﺎﻝ 1376 ﮐﺠﺎ ﺑﻮﺩ؟ﭼﺮﺍ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺗﺮ ﺳﻘﻮﻁ ﻧﮑﺮﺩ!؟؟

ﻫﻮﺍﺩﺍﺭﺍن پرسپوليس هميشه در كري هايشان به اين نكته اشاره ميكنند كه استقلال به دسته3سقوط كرده است اما فرق استقلال با پرسپوليس اين است كه استقلال بخاطر اسم سابقش،به جرم اينكه زماني اسمش تاج بوده است ﺑﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻫﺎﯼ من ﺩﺭآﻭﺭﺩﯼ ﻣﺎﻓﯿﺎ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﻪ1 مستقيما به دسته3سقوط ميكند وﺳﺎﻝ ﺑﻌﺪ ازآن بخاطر اعتراض هاي شديد دوباره ﺍﺯ ﺩﺳﺘﻪ3 مستقيما به ﺩﺳﺘﻪ1صعود ميكند.

ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻣﺎﻓﯿﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﺟﺎﻟﺐ ﺗﺮ ميشود ﮐﻪ ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻫﺎﯼ ﻣﻦ درآوردي براي بعضي تيمها،ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻫﺎﯼ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﺭا ﻫﻢ درمورد برخي تيمهاي ديگر ﺍﺟﺮﺍ نميكنند!

ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺴﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﺍﻭﻝ فصل(سال1376)ﺑﺎ ﺩﻭ ﺑﺎﺧﺖ ﻭﺿﻌﯿﺖ ﺍﺳﻔﻨﺎﮐﯽ ﺩﺍﺷﺖ ﺑﺎ ﺯﺭﻧﮕﯽ ﻋﺎﺑﺪﯾﻨﯽ ﻭ ﺑﯽ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﻣﺎ ﺍﺯ ﻟﯿﮓ ﮐﻨﺎﺭ ﮐﺸﯿﺪ!...چﻄﻮﺭ ﺗﯿﻤﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻟﯿﮓ ﮐﻨﺎﺭميكشد ﺑﻪ ﺩﺳﺘﻪ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺗﺮ ﺳﻘﻮﻁ نميكند؟!(ﻭ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺗﺮ ﻫﻢ ﺳﻘﻮﻁ ﻧﮑﺮﺩ.)

پرﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ 1376 ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﻭ ﺑﺎﺧﺖ ﻭ ﻭﺿﻌﯿﺖ ﺑﻪ ﻫﻢ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺩﺭ ﺟﺪﻭﻝ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﺳﻘﻮﻁ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺗﺮ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﺳﺎﻝ ﺑﻌﺪ ﺑﺪﻭﻥ ﺣﺘﯽ ﯾﮏ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﻘﺪﻣﺎﺗﯽ ﺑﺮﮔﺸﺖ!

شايد دليل اينكه پرسپوليس در آسيا هيچ افتخاري ندارد و حتي به نيمه نهايي آسيا هم صعود نكرده همين باشد كه در ليگ قهرمانان آسيا مافيا جايي ندارد!

اين ها چيزهايي است كه درتاريخ ثبت ميشود و طرفداران فوتبال درهر زماني ازآن باخبر ميشوند و خودشان قضاوت ميكنند.

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشحالم تیمی دارم که:[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif].[/FONT]
[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif].[/FONT]
[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif].[/FONT]
[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]سکان دارش:امیر خــان قلعه نوعیــه[/FONT]

[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]کاپیتانش:فرهــــاد مجیـــدی[/FONT]

[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]آقای گلش:آرش برهانی[/FONT]
[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]سنگربانش:سیــد مهـدی رحـمتـــی[/FONT]

[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]بازیسازانــش:جواد نکونام*آندو تیموریان*ســاموئـــل[/FONT]

[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]دیــوار دفاعیــش:امیــرحسـین صادقی*حنیـف عمران زاده*پـژمــان منتظری[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]جناح چپ وراستش:خسـرو حیـدری*علی نیکـــی[/FONT][/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]اسم ها خودشون گویای همه چیز هستند نیازی به تعریف و تمجید نیست هرکدام از این نام ها [/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]لرزه بر تن سایر تیمها میاندازد...[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif]خوشا بحال من که همچین تیمی دارم...!![/FONT]

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز

اسم ها خودشون گویای همه چیز هستند نیازی به تعریف و تمجید نیست هرکدام از این نام ها
لرزه بر تن سایر تیمها میاندازد...
خوشا بحال من که همچین تیمی دارم...!!

چند تا از این بازیکن ها بخاطر استقلال دارند بازی میکنند و چند تاشون بخاطر درآمد میلیاردی؟؟

بهتره بگی خوش بحال من که همچین فدراسیونی دارم که برای تیمم میلیارد میلیارد هزینه بیت المال رو
صرفش میکنه...!

abandon

عضو جدید
یاوری: این برد به سرمربی و بازیکنان پرسپولیس نمی‌چسبد

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: من علی دایی را دوست دارم،‌ اما سلام نظامی به او نمی‌دهم.

به گزارش راسخون به نقل از فارس، محمود یاوری بعد از شکست دو بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس گفت: فوتبال یک ورزش فرح بخش است که درس جوانمردی می دهد. درس فرهنگ و اخلاق می دهد، این بازی تا دقیقه 65 خوب بود اما متاسفانه دو اتفاق افتاد؛ یکی مقابل غلامرضا رضایی که خودم گفتم توپ را بیرون بزن که این کار را نکرد وگفت نشنیدم و بار دوم هم که این کار را نکردند، این کار ها خوشحالی ندارد.

درست است که برای تیم بازنده دست نمی زنند اما این برد نیز کسی را خوشحال نمی کند. دایی را دوست دارم اما سلام نظامی به او نمی دهم. در این دیدار بازی با استیل آذین دوباره تداعی شد. باید درس اخلاق بدهیم. وقتی پشت خط می ایستیم نباید همه چیز را فدا کنیم.

این برد به دایی و بازیکنان پرسپولیس و به ویژه از رضایی و ماهینی نمی چسبد از مکتب شاهین هستم. نمی خواستم بیایم به خاطر شما می آیم چون گفتم من را جریمه می کنند برای پرسپولیس و هواداران خوشحال هستم اما برای اصالت و رسالت ورزش نه.

سرمربی مس کرمان عنوان کرد: از بازیکنان نمی گذرم که به لحاظ فنی خوب نبودند.بازیکن باید از لحاظ فنی قوی باشند. بازیکنان منسجم نبودند و مهاجمان هم خوب نبودند. هر سه تعویض ما هم مهاجمان بودند. بازیکنان مس روی زمین بهتر فوتبال بازی کردند و ضعیف بازی کردن بازیکنان مان را توجیه نمی کنم. شاید تمرکز نداشتند. این برد را نمی پسندم. بازیکنان ما وقتی حریف می خوردند زمین می گفتند بیرون بزنند که این کار را می کردند این تفاوت فرهنگی دو تیم بود.

وی افزود: دو بازیکن جدید امروز و فردا به ما اضافه می شوند که آنها رزومه خوبی دارند.

در این دیدار تماشاگران حق دارند ناراحت شوند، مقصر مدیر نیست. موقع جذب نفرات باید فکر می کردند این تیم نماینده جنوب است. سیستان و یزد نماینده ندارد تک فرزند نماینده جنوب مس کرمان است.

یاوری خاطرنشان کرد: من با پرسپولیس کاری ندارم با تیم خودم کار دارم تیمی را باید درست کنیم که مورد نظر هواداران باشد و از آن انتقاد نکند. مس کرمان سابقه آسیایی دارد فصل گذشته سه بازی را این موقع فصل باخته بود که اکنون وضعش بهتر است .بازیکنان خوب کار می کنند. باشگاه به جوانان بها می دهد، مس مثل سپاهان و فولاد حرفه ای است. اول کار است که درست می شود.

قضیه چی بوده:que:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز

ﻫﻮﺍﺩﺍﺭﺍن پرسپوليس هميشه در كري هايشان به اين نكته اشاره ميكنند كه استقلال به دسته3سقوط كرده است اما فرق استقلال با پرسپوليس اين است كه استقلال بخاطر اسم سابقش،به جرم اينكه زماني اسمش تاج بوده است ﺑﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻫﺎﯼ من ﺩﺭآﻭﺭﺩﯼ ﻣﺎﻓﯿﺎ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﻪ1 مستقيما به دسته3سقوط ميكند وﺳﺎﻝ ﺑﻌﺪ ازآن بخاطر اعتراض هاي شديد دوباره ﺍﺯ ﺩﺳﺘﻪ3 مستقيما به ﺩﺳﺘﻪ1صعود ميكند.

ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻣﺎﻓﯿﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﺟﺎﻟﺐ ﺗﺮ ميشود ﮐﻪ ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻫﺎﯼ ﻣﻦ درآوردي براي بعضي تيمها،ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻫﺎﯼ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﺭا ﻫﻢ درمورد برخي تيمهاي ديگر ﺍﺟﺮﺍ نميكنند!

ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺴﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﺍﻭﻝ فصل(سال1376)ﺑﺎ ﺩﻭ ﺑﺎﺧﺖ ﻭﺿﻌﯿﺖ ﺍﺳﻔﻨﺎﮐﯽ ﺩﺍﺷﺖ ﺑﺎ ﺯﺭﻧﮕﯽ ﻋﺎﺑﺪﯾﻨﯽ ﻭ ﺑﯽ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﻣﺎ ﺍﺯ ﻟﯿﮓ ﮐﻨﺎﺭ ﮐﺸﯿﺪ!...چﻄﻮﺭ ﺗﯿﻤﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻟﯿﮓ ﮐﻨﺎﺭميكشد ﺑﻪ ﺩﺳﺘﻪ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺗﺮ ﺳﻘﻮﻁ نميكند؟!(ﻭ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺗﺮ ﻫﻢ ﺳﻘﻮﻁ ﻧﮑﺮﺩ.)

پرﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ 1376 ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﻭ ﺑﺎﺧﺖ ﻭ ﻭﺿﻌﯿﺖ ﺑﻪ ﻫﻢ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺩﺭ ﺟﺪﻭﻝ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﺳﻘﻮﻁ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺗﺮ ﺑﻪ ﻟﯿﮓ ﺳﺎﻝ ﺑﻌﺪ ﺑﺪﻭﻥ ﺣﺘﯽ ﯾﮏ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﻘﺪﻣﺎﺗﯽ ﺑﺮﮔﺸﺖ!

شايد دليل اينكه پرسپوليس در آسيا هيچ افتخاري ندارد و حتي به نيمه نهايي آسيا هم صعود نكرده همين باشد كه در ليگ قهرمانان آسيا مافيا جايي ندارد!

اين ها چيزهايي است كه درتاريخ ثبت ميشود و طرفداران فوتبال درهر زماني ازآن باخبر ميشوند و خودشان قضاوت ميكنند.
نگفتی تو کدوم بازی 4تا زدید به پرسپولیس ..
اینو هم حتما همونی که گفت 4تاییا نوشته .. یه متن بی ربط و خنده دار ..
با وجود دو باخت ؟؟؟ بعد پرسپولیس دو باخت داشت و در آستانه سقوط بود ؟؟؟ :biggrin:
اون سال پرسپولیس بدترین ضربه رو از این کنار کشیدن خورد مجبورش کردن کنار بکشه و کلی بازی عقب افتاده داشت بعد این نابغه ای که این متن رو نوشته یه اشاره کوچیک به بازیای عقب افتاده ش نکرده ..
پیشنهاد میکنم قبل از کپی کردن متنت رو بخونی، و یکم دربارش تحقیق کنی که قضیه چی بوده تا پستت اینطوری باعث خنده دیگران نشه ..

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگفتی تو کدوم بازی 4تا زدید به پرسپولیس ..
اینو هم حتما همونی که گفت 4تاییا نوشته .. یه متن بی ربط و خنده دار ..
با وجود دو باخت ؟؟؟ بعد پرسپولیس دو باخت داشت و در آستانه سقوط بود ؟؟؟ :biggrin:
اون سال پرسپولیس بدترین ضربه رو از این کنار کشیدن خورد مجبورش کردن کنار بکشه و کلی بازی عقب افتاده داشت بعد این نابغه ای که این متن رو نوشته یه اشاره کوچیک به بازیای عقب افتاده ش نکرده ..
پیشنهاد میکنم قبل از کپی کردن متنت رو بخونی، و یکم دربارش تحقیق کنی که قضیه چی بوده تا پستت اینطوری باعث خنده دیگران نشه ..

ميشه بگي كيا مجبورش كردن كنار بكشه؟؟

قضيه كنار كشيدنش چي بوده!!؟

پرسپوليس تافته جدا بافتس ك از ليگ كنار بكشه و براش بازي هاي عقب افتادشم منظور كنن؟:D

karimi912

عضو جدید

پرسپوليس تافته جدا بافتس ك از ليگ كنار بكشه و براش بازي هاي عقب افتادشم منظور كنن؟:D

خال روي خودتونو نكنيد بزنيد روي يكي ديگه
سابقه شما پره از لابي هايي كه براي كله پا كردن تيمهاي ديگه انجام دادين
بازم اگه بخوام اسم بازيكنايي كه به خاطر قول و قرار قلعه نويي فصل بعد به استقلال اومدن و براي تيم خودشون كم كاري كردند بيارم توي يه پست جا نميشه. آخريش هم نظري و جمشيديان بودن كه عليپور اونا رو واسه توضيحات فراخوند اما مافيا بازم كار خودشو كرد و نذاشت بيخ پيدا كنه و معلوم نشد قضيه چطور ماله كشي شد.

فقط چشماتونو ميبنديد چون تيمتون توي دوز دغل غلط ميزنه فكي ميكنيد بقيه تيمها هم همينطوريند. پرسپوليس سال 76 يكي از پرمهره ترين تيمهاي تاريخ ليگ بود؛ دوازده ملي پوش... شما در بهترين حالت كه همين الانه و چشم عالم و آدم رو كور كرديد با ارفاق 6 تا ملي پوش داريد پس حتما دركش براتون سخته! اما من شما رو ياد سال بعد از اون ميندازم كه خوب دركش كنيد؛
سال بعد پرسپوليس هم در ليگ و هم حذفي قهرمان شد و در فينال حذفي هم دست از پا درازتر كيستون سوراخ شد.

اون سال تيم ملي همش توي اردو بود و اين يعني پرسپوليس توي اردو بود... بايد چه كار ميكردن؟ پرسپوليس با 12 ، 13 بازيكن باقيمانده ليگ رو ادامه بده كه البته بازيها هم به همبن منوال پيش ميرفت كه براي تمركز بيشتر تيم ملي مجبور كردن پرسپوليس از ليگ كنار بكشه... تازه بيرون كشيدن پرسپوليس به نفع كيسه بود تا در اوج قدرت پرسپوليس بتونه يه قهرماني در نبود سرورش كسب كنه كه اگه بود با 12 تا ملي پوش مثل سال بعدش بايد خواب ليگ و حذفي رو ميديد پس اين مافياي شما بود كه اون سال قهرماني رو بهتون تقديم كرد
يادتون نره همين امسال با 6 تا ملي پوش (اونم از نوع بيگ زاده و صادقي :biggrin:) بيست روز بازيهاي ليگ رو به خاطر شما عقب انداختن!
حقا كه لقب مسخره ها برازندتونه...

راستي يه سوال؛ چرا هر سه تا بازي نيمه كاره دربي بايد به نفع كيسه تموم بشه؟

محمدرضا گلـزار

اخراجی موقت
ما دیگه نه به 6 تایی (استقلال)می نازیم ..نه بردهای 6تایی مقابل تیم های دیگه !
.
.
.
گذشته ها رو گذاشتیم لای دفتر خاطرات ...
دیگه نه پزشو میدیم نه امپوز در میکنیم .... : )
الان مهمه ... الان صدر جدولیم ....
به زرس قاطع امسال قهرمانیم ...
.
.
.
استقلالی : سکوت
پرسپولیسی : لایک
متفرقه : کامنت !

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ما دیگه نه به 6 تایی (استقلال)می نازیم ..نه بردهای 6تایی مقابل تیم های دیگه !
.
.
.
گذشته ها رو گذاشتیم لای دفتر خاطرات ...
دیگه نه پزشو میدیم نه امپوز در میکنیم .... : )
الان مهمه ... الان صدر جدولیم ....
به زرس قاطع امسال قهرمانیم ...
.
.
.
استقلالی : سکوت
پرسپولیسی : لایک
متفرقه : کامنت !

خیلیا صدر جدول بودن
مهم اینه که بمونین همونجا که عمرا

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام خدایی که استقلال را آفرید تا پرسپولیس بی سرور نماند...
تو دریایی ولی ساحل نداری.........آهای فرهاد مجیدی

تو خورشیدی ولی غروب نداری......آهای فرهاد مجیدی

تو اسطوره ی ما تاجیایی.............آهای فرهاد مجیدی

تو هم گل میزنی هم گل میسازی..آهای فرهاد مجیدی

تو قاتل تموم لنگیایی...................آهای فرهاد مجیدی

444444444444444444یادت نره لنگی جون...

آخرین ویرایش:

karimi912

عضو جدید
تو که ۶ـتات خیلی قشنگه
ادعاهات خیلی عجیبه
تو که این همه نگاهت
واسه داور خیلی لطیفه

می دونستی ۶ـتا ، شکل یه نقاشیه که
کیسه کشو توش میشه دید
می دونستی یا نه ؟ می دونستی یا نه ؟

می دونستی پرسپولیس تا به ابد سرورته؟
می دونستی یا نه؟

می دونستی رفتنت به دسته ۳ ، کاریه که هیشکی نکرده؟
می دونستی یا نه؟ می دونستی یا نه؟

karimi912

عضو جدید
داربی های تاریخی :

داربی 4 تایی
: سال 1350 .... پرسپولیس 4 - 1 استقلال ... در این داربی پرسپولیس در طول 90 دقیقه 4 بار دروازه استقلال را باز کرد .

داربی 6 تایی : سال 1352 .... پرسپولیس 6 – 0 استقلال ... ( تاریخی ترین داربی ) .... پرسپولیس در این داربی در طول 90 دقیقه 6 بار توپ را درون دروازه استقلال قرار داد و استق لال را به 6 میخ کشوند . این بازی تاریخی ترین داربی بین پرسپولیس و استقلال شده است .

داربی 9 نفره : سال 1378 .... پرسپولیس 0 - 0 استقلال .... پرسپولیس از دقیقه 30 بازی 9 نفره شد . ولی استقلال نتوانست پرسپولیس 9 نفره را شکست دهد و بازی بدون گل به پایان رسید !!!

داربی 3 - 10 - 10 : سال 1390 .... پرسپولیس 3 - 2 استقلال .... در حالی که استقلال تا دقیقه 82 از تیم 10 نفره پرسپولیس با 2 گل جلو بود . ایمون زاید در 10 دقیقه یه هت تریک داغ زد و در نهایت پرسپولیس این بازی را 3 - 2 برد !!!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیلیا صدر جدول بودن
مهم اینه که بمونین همونجا که عمرا

ولشون کن ابیدل بذار خوش باشن که تو هفته سوم صدر نشینن مثلا!
میدونی بعد ی فصل اومدن جزء 4 تا تیم اول چه کیفی داره؟؟!!
ندیدن دیگه!!!!!!!!!!!!!!
:D

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

محض اطلاعاتتون بگم که سال 76 پرسپولیس به خاطر تیم ملی کشید کنار.چون اکثر بازیکناش تو ترکیب تیم ملی بودند و این باعث شد که به خاطر بازیهای تیم ملی ، بازی های پرسپولیس رو عقب بندازند.تقریبا چیزی حدود 8-9 بازی عقب افتاده داشت.متاسفانه اطلاعات شما اشتباهه.اون موقع 8-9 بازیکن پرسپولیس تو تیم ملی بودند و تو اون دوران کسی جلودار تیم نبود.
من تعجب میکنم با این طرز فکری که شما داری لابد چون 2 تا بازی رو باخته پس حتما بقیه بازیاشم اگه بازی میکرد میباخت!!! محض اطلاعاتت بگم که سال 75 که با اقتدار قهرمان شدیم و همینطور سال 77 .سال 76 هم اگه بازی های تیم ملی اجازه میداد ما قهرمان میشدیم.چون تو اون دوران با اون بازیکنایی که ما داشتیم کسی جلودارمون نبود

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز

اون سال پرسپولیس کلی بازیکن ملی پوش داشت .. طوری که نمیشد بازیاشو برگزار کرد . واسه همین بقیه تیما کلی بازی انجام داده بودن ولی پرسپولیس یه خروار بازی عقب افتاده داشت .. اون موقع هم مثل الان نبود سازمان لیگ باشه و برنامه درست حسابی بچینه خودشونم توش مونده بودن چطوری بازیای عقب مونده پرسپولیس رو درست کنن واسه همین به پرسپولیس پیشنهاد دادن که از لیگ کنار بکشه .. دقت کن خودشون پیشنهاد دادن اونم بخاطر اینکه نمیتونستن یه برنامه درست بچینن .. و متاسفانه عابدینی هم قبول کرد و پرسپولیس از لیگ کنار کشید ..
اما اینکه میگن پرسپولیس با دو تا باخت وضعیت درهم ریخته ای داشت و در حال سقوط بود خیلی خنده داره الان سپاهان که صدر جدوله اگه تعداد بازیاشو صفر کنیم میره ته جدول ..آیا این به این معنیه که سپاهان وضعیت در هم ریخته ای تو جدول داره و در حال سقوطه ؟
بعدشم ببین .. اون سال پرسپولیس بدون شک بهترین تیم ایران بود بدون رقیب .. قهرمانی تو سال 74 و 75 و 77 و 78 (هر دو جام) یعنی پرسپولیس تیم اول ایران بود پس خواهشا طوری حرف نزنید انگار درباره سایپا مهر کرج حرف میزنید .. اگه پرسپولیس انصرافش نمیدادن و قهرمان میشد الان رکورد 5 قهرمانی متوالی رو تو لیگ داشت ..
اینم اضافه کنم اونموقع هیچ تیمی اندازه استقلال از انصراف پرسپولیس خوشحال نشد چون بعد از سالها بدون رقیب قهرمان شدن ..
در کل این دو تا قضیه هیچ ربطی به هم ندارن من نمیدونم سقوط استقلال که کاملا فوتبالی بود و بخاطر اینکه استقلال نتونست سهمیه حضور در لیگ رو بگیره چه ربطی به انصراف پرسپولیس از لیگ داره ..!!!! فقط میخواید یه جواب کشک و من دراوردی و خنده دار داشته باشید درست عین قضیه 4ی که به ما نشون میدید ...پس ساکت لطفا :D

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ولشون کن ابیدل بذار خوش باشن که تو هفته سوم صدر نشینن مثلا!
میدونی بعد ی فصل اومدن جزء 4 تا تیم اول چه کیفی داره؟؟!!
ندیدن دیگه!!!!!!!!!!!!!!
:D

والا! حالا خوش باشید
خودتونو واسه گریه های آخر فصل آماده کنید

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
می مونیم ... با اقتدار می مونیم ...
شما استقلالیای تخس حقتونه بعد هر بازی 1 امتیاز ازتون کم کنند تا آخرش از پایین لیگ برتر آویزون شید بیفتید دسته دو .... :)

اولا که استقلال از این امتیازا زیاد داره که نخواد غصه یکی دوتاشو بخوره

بعدشم اولویت با سپاهانه
سپاهان خودمونو عشقه
نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
من موندم بحث چی میکنید !!

خب معلومه استقلال سرور سپاهانه

پرسپولیس یه زمان خوب بود .. الان باید بره با مس کرمان و ذوب آهن کل کل کنه .. این 5 سال قهرمان یا استقلال بوده یا سپاهان .. (از جضور در جام باشگاهها هم چیزی نمیگم)

همین بس که تا سه سال پیش پر افتخارترین تیم آسیا استقلالبود و الان در آسیا دومین تیم پرافتخار هست و در رنکینگ فیفا هم دوم آسیا هست (پرسپولیس کجاس؟؟ حتما میخواین بگین فیفا هم کشکه !!)

پرسپولیسی ها یه زمانی ما رو هم برده باشن .. برای اونا افتخاره وگرنه برد اونا زیاد هم دیگه دلپسب نیست و تکراری شده
این شش تا و چهارتا .. نمیدونم دسته سه گیرم بوده .. که چی ؟!!
البته خب اینکه به ما 6 تا زدن خیلی چیز بزرگیههههههههه .. چون ما قدرت اول ایران بودیم و هستیم .. پس ما رو با این گل حتی 40 سال پیش هم برده باشن بازم براشون افتخاره

مهم اینه ما بیشتر بردیمشون
مهم اینه ما قهرمانی آسیا داریم
مهم اینه نایب قهرمانی آسیا داریم
مهم اینه الان دومین تیم پرافتخار آسیا هستیم
مهم اینه الان آبروی ایران توی آسیاییم
مهم اینه رنکینگ جهانی 98 هستیم و قرمز 460 !!
و...

اصن دقت کردین ما هی از جام هامون میگیم و افتخاراتمون .. بعد قرمزا از برد ما میگن .. آیا این نشون نمیده برد ما براشون خیلی بزرگه ولی ما بردامون در مقابلشون رو چیز خاصی نمیبینیم !! :D

البته خب پرسپولیس من فقط از یه چیزش خوشم میاد .. اون هم بازیکنای قدیمیش مثل علی دایی و مهدوی کیا و چند نفر دیگس .. اون هم چون برا کشورمون افتخار آفریدن و دورد بر غیرتشون ..
ولی فعلا تیم ملی دست استقلالی ها هست .. و مهم الان هست

بالا