كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من اشتباه داوری رو نمیگم دوست عزیز
منظور من این بود که رتبه عیار تیم رو مشخص نمیکنه
اگه رتبه معیار باشه که شما سیزدهم شدید دسته سه هم رفتید پس خواهشا بحث رتبه رو به میون نکشید که سابقه تون خرابه

سابقه ما خرابه عزیزم؟خدا به دادتون رسید پارسال که یحیی نجات داد...وگرنه...............فصل قبلش 4 تا 4 تا رو یادتونه؟

فک کنم تو سابقه و تاریخچه بحثی نیس..هست؟

آهان،یعنی شما آخرم باشین،عیارتون محفوظه؟خوب فک کنم این یکم نا معقوله....عیاره تیمی بالاس که بتونه بهترین نتیجه رو بگیره...تیم بهونه گیر هم عیارش فک کنم پایینه...

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
استقلال يك بار سيزدهم شد...خودتم ميدوني استقلال تو اكثر ادوار ليگ جز بالا نشين ها بود

حالا پرسپوليس چي؟:D
من یه تحقیقی انجام دادم :)دی)و به این نتیجه رسیدم که در تمام ادوار لیگ ایران(با نام های مختلف)
تعداد دفعاتی که پرسپولیس بالاتر از استقلال بوده بیشتر بوده
حالا پرسپولیس چی؟:D

سابقه ما خرابه عزیزم؟خدا به دادتون رسید پارسال که یحیی نجات داد...وگرنه...............فصل قبلش 4 تا 4 تا رو یادتونه؟

فک کنم تو سابقه و تاریخچه بحثی نیس..هست؟

آهان،یعنی شما آخرم باشین،عیارتون محفوظه؟خوب فک کنم این یکم نا معقوله....عیاره تیمی بالاس که بتونه بهترین نتیجه رو بگیره...تیم بهونه گیر هم عیارش فک کنم پایینه...

در جواب آقا محسن گفتم در باره تاریخچه
شما هم چهارتا چهارتا زیاد خوردین نمونه اش پگاه(اگه درست گفته باشم)،فولاد
بهونه؟حتما آقای قلعه نویی هرجا میره باشعار رئیس مافیا کیه... مواجه میشه همش بهونه اس
نه عزیز من اینا یه سری واقعیاته که شما به خاطر تعصب رو تیمتون نمیخواین قبول کنین آقای قلعه نویی مافیاست.این هرجا میره قهرمان میشه
جالب اینجاست هرفصل هرتیمی بوده بقیه تیم ها داوری ها رو به نفع تیم آقای قلعه نویی میدونستن
(نمونه زمانی که مافیا سپاهان بود و اعتراض صمد مرفاوی و...)
نمیخوام درباره این که شما سیزدهم شدین ما دوازدهم این جور چیزا دیگه بحث کنم چیزیه که مشخصه شما سیزدهم شدین نهم هم شدین ماهم دوازدهم شدیم نهم هم شدیم
این دیگه بحث نداره
چیزی که قابل بحثه اینه که 2روز قبل بازی به یه بازیکن فرت و فرت زنگ میزنن آقا دعوت شدی تیم ملی
چیزی که قابل بحثه اینه که آقای حاج صفی اسپک میزنه تو بازی
چیزی که قابل بحثه انتقال نظری و جمشیدیان به استقلاله
و...

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه تحقیقی انجام دادم :)دی)و به این نتیجه رسیدم که در تمام ادوار لیگ ایران(با نام های مختلف)
تعداد دفعاتی که پرسپولیس بالاتر از استقلال بوده بیشتر بوده
حالا پرسپولیس چی؟:D

در جواب آقا محسن گفتم در باره تاریخچه
شما هم چهارتا چهارتا زیاد خوردین نمونه اش پگاه(اگه درست گفته باشم)،فولاد
بهونه؟حتما آقای قلعه نویی هرجا میره باشعار رئیس مافیا کیه... مواجه میشه همش بهونه اس
نه عزیز من اینا یه سری واقعیاته که شما به خاطر تعصب رو تیمتون نمیخواین قبول کنین آقای قلعه نویی مافیاست.این هرجا میره قهرمان میشه
جالب اینجاست هرفصل هرتیمی بوده بقیه تیم ها داوری ها رو به نفع تیم آقای قلعه نویی میدونستن
(نمونه زمانی که مافیا سپاهان بود و اعتراض صمد مرفاوی و...)
نمیخوام درباره این که شما سیزدهم شدین ما دوازدهم این جور چیزا دیگه بحث کنم چیزیه که مشخصه شما سیزدهم شدین نهم هم شدین ماهم دوازدهم شدیم نهم هم شدیم
این دیگه بحث نداره
چیزی که قابل بحثه اینه که 2روز قبل بازی به یه بازیکن فرت و فرت زنگ میزنن آقا دعوت شدی تیم ملی
چیزی که قابل بحثه اینه که آقای حاج صفی اسپک میزنه تو بازی
چیزی که قابل بحثه انتقال نظری و جمشیدیان به استقلاله
و...

ادوار لیگ برتر......همین ١٢ ....١٣ دوره رو میگم

حالا پرسپولیس چی؟:دی

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ادوار لیگ برتر......همین ١٢ ....١٣ دوره رو میگم

حالا پرسپولیس چی؟:دی
خب محسن جان همونم لیگ برتر بوده فقط مثلا الآن اسمش جام خلیج فارسه اون موقع مثلا جام تخت جمشید بوده
گفتم این بحث اعداد و ارقام یه بحث الکیه و فایده هم نداره

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امشب خوشحاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالم
.
.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پیشاپیش ....
دومین بُرد شیرین پرسپولیس مقابل ذوب آهن رو تبریک میگم ...

بعد بازی بیا اینجا..مرد باش توضیح بده :smile:

1- داوری....4 تا پنارتتونو نگرفتن،2تا از دفاع هاشون باید اخراج میشد و ....
2-تماشاگرا فش میدادن
3-علی دایی رفت دستشویی و دیگه راش ندادن....
4-آب معدنی ها مسموم بود

میگم رکورد داره بهونه هم هستین ها :D

محمدرضا گلـزار

اخراجی موقت
بعد بازی بیا اینجا..مرد باش توضیح بده :smile:

1- داوری....4 تا پنارتتونو نگرفتن،2تا از دفاع هاشون باید اخراج میشد و ....
2-تماشاگرا فش میدادن
3-علی دایی رفت دستشویی و دیگه راش ندادن....
4-آب معدنی ها مسموم بود

میگم رکورد داره بهونه هم هستین ها :D

ما ایراد با مدرک میگیرم ... اسنادشم موجوده .... (1)

.
.
. دیروز مربی شما با یه شکست که در واقع حقش بود ، انداخت گردن داوری !!!
.
.
.
._________--
پی نوشت: افشین قطبی بود که تو اوج ناداوری ها فقط سکوت کرد ! و الگوی ایرانی رو به ایران اورد.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ما ایراد با مدرک میگیرم ... اسنادشم موجوده .... (1)

.
.
. دیروز مربی شما با یه شکست که در واقع حقش بود ، انداخت گردن داوری !!!
.
.
.
._________--
پی نوشت: افشین قطبی بود که تو اوج ناداوری ها فقط سکوت کرد ! و الگوی ایرانی رو به ایران اورد.

اسنادش کو؟ببین همه حتی اون گزارشگرای هم فهمیدن بهونه گیر اید....

کارشناسای داوری گفتن که پنالتی سپاهان اشتباه بود و یه پنالتی واسه استقلال نگرفتن....لطفن بخونید...

برای آقای قطبی و ادبیاتشونم احترام قائلم،ولی شما بودین که بیرونش کردین....

darab64

عضو جدید
يه روز يه بزغاله ميره پيش شغاليه ميگه من اگه بخوام قراردادمو تمديد كنم يك ميليارد ميخوام
شغاليه هم به بزغاله ميگه پدر سگ
بزغاله بهش برميخوره يه مشت ميندازه واسه شغاليه
معاون شغاليه واسه خودشيريني خودشو ميذاره بين مشت و شغاليه
... و نواختن مشت همانا و روانه بيمارستان شدن همانا

در آخر شغاليه از ترس يك ميلياردو ميده به بزغاله و همه چي به خوبي و خوشي تموم ميشه
.
.
.
يك سال ميگذره بزغاله تو در و همسايه جار ميزنه كه استقلال مسخره است
خوب بنده خدا اين چيزا رو جاي ديگه نديده بوده.... خداوكيلي شما بگيد اين تيم و شغاليه و گروهبان قندليش مسخره نيستن؟
:biggrin::biggrin::biggrin:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه روز يه بزغاله ميره پيش شغاليه ميگه من اگه بخوام قراردادمو تمديد كنم يك ميليارد ميخوام
شغاليه هم به بزغاله ميگه پدر سگ
بزغاله بهش برميخوره يه مشت ميندازه واسه شغاليه
معاون شغاليه واسه خودشيريني خودشو ميذاره بين مشت و شغاليه
... و نواختن مشت همانا و روانه بيمارستان شدن همانا

در آخر شغاليه از ترس يك ميلياردو ميده به بزغاله و همه چي به خوبي و خوشي تموم ميشه
.
.
.
يك سال ميگذره بزغاله تو در و همسايه جار ميزنه كه استقلال مسخره است
خوب بنده خدا اين چيزا رو جاي ديگه نديده بوده.... خداوكيلي شما بگيد اين تيم و شغاليه و گروهبان قندليش مسخره نيستن؟
:biggrin::biggrin::biggrin:

متاسفام براتون با اين ادبياتتون:gol:

بچه هاي ابي دل ميتونن افتخار كنن به خودشون ك هيچ وقت از اين ادبيات استفاده نكردن و نخواهند كرد.

darab64

عضو جدید
ادبياتتون رو قبلا ديديم
چون جوابی نداشتی ، حالا از ادب دم ميزنی... مثل مديرعاملتون كه به پدر بهترين بازيكنتون توهين ميكنه و مثل همين بازيكن كه به تيمتون ميگه مسخره... ادب!!!!!!!!

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادبياتتون رو قبلا ديديم
چون جوابی نداشتی ، حالا از ادب دم ميزنی... مثل مديرعاملتون كه به پدر بهترين بازيكنتون توهين ميكنه و مثل همين بازيكن كه به تيمتون ميگه مسخره... ادب!!!!!!!!

اون بازيكن براي استقلال خيلي زحمت كشيد....هواداراي استقلال روز پنج شنبه نشون دادن چقدر براشون مهم زحماته هر كسي ك براي تيم زحمت

كشيده

حالا توهين مدير عاملمون به بازيكنمون....شده قضيه اب گل الود ك شماها داريد ازش ماهي ميگيريد...!!

اگ مدير عامل توهين كرده به جباري ، چرا جباري موند تو استقلال تو اون فصل و به قول خودش بهترين قرارداد دوران ورزشيشو بست؟؟

من به كسي توهين نكردم...شما هم به شخصي از اينجا توهين نكردي منتها ميگم هيچ ابي دلي اين ادبيات برا تيمتون به كار نبرده!

darab64

عضو جدید
اون بازيكن براي استقلال خيلي زحمت كشيد....هواداراي استقلال روز پنج شنبه نشون دادن چقدر براشون مهم زحماته هر كسي ك براي تيم زحمت

كشيده

حالا توهين مدير عاملمون به بازيكنمون....شده قضيه اب گل الود ك شماها داريد ازش ماهي ميگيريد...!!

اگ مدير عامل توهين كرده به جباري ، چرا جباري موند تو استقلال تو اون فصل و به قول خودش بهترين قرارداد دوران ورزشيشو بست؟؟

من به كسي توهين نكردم...شما هم به شخصي از اينجا توهين نكردي منتها ميگم هيچ ابي دلي اين ادبيات برا تيمتون به كار نبرده!

همين اتفاقاست كه باعث شده لقب مسخره ها رو يدك بكشيد. خودتون اسمشو چي ميذاريد؟ اصلا حرف كدومو قبول داريد؟ بالاخره يه نفر اين وسط داره دروغ ميگه ديگه؟ يا مسخره يا مسخره كننده :D

فراوون بوده توهينهايي خيلي بدتر از اين
يادمه چند وقت پيش يه يوزر بود به اسم كاپيتان كه هر چي لايق خودش بود نصيب پرسپوليسيها ميكرد كار به جايي كشيد كه موجب اخراج يكي از بچه هاي دوست داشتني اينجا شد. كسي از شما اون روز دم از ادب نزد. اين چيزي بود كه يادم مونده بود وگرنه توهينهاي از اين دست فراوونه.

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
همين اتفاقاست كه باعث شده لقب مسخره ها رو يدك بكشيد. خودتون اسمشو چي ميذاريد؟ اصلا حرف كدومو قبول داريد؟ بالاخره يه نفر اين وسط داره دروغ ميگه ديگه؟ يا مسخره يا مسخره كننده :D

فراوون بوده توهينهايي خيلي بدتر از اين
يادمه چند وقت پيش يه يوزر بود به اسم كاپيتان كه هر چي لايق خودش بود نصيب پرسپوليسيها ميكرد كار به جايي كشيد كه موجب اخراج يكي از بچه هاي دوست داشتني اينجا شد. كسي از شما اون روز دم از ادب نزد. اين چيزي بود كه يادم مونده بود وگرنه توهينهاي از اين دست فراوونه.

اتفاقا همون شب بود ك نه من و نه امير حسين جان (dzzv_13) رفتار اون كاربرو تاييد نكرديم و همون شب بود فك

كنم اون اقاي دوست داشتنيتون پست زد ك دم هرچي ابي و قرمزه با ادب و با معرفت گرم!!...يه سري موراد ديگ

هم هست ترجيح ميدم نگم!!

اين قضييه هم مثل فحاشی شیث رضایی و علیرضا حقیقی بوده که اگه کریم باقری سر نمیرسید از خجالت هم در

میومدن ، بعنی تیم شما از اون موقع مسخره بوده؟؟ این اتفاقات همه جا میافته;)

و بهتره بگم ك شما دوست عزيز فرق عبارت شرایط مسخره رو با تیم مسخره نمیدونید;)

darab64

عضو جدید
اتفاقا همون شب بود ك نه من و نه امير حسين جان (dzzv_13) رفتار اون كاربرو تاييد نكرديم و همون شب بود فك

كنم اون اقاي دوست داشتنيتون پست زد ك دم هرچي ابي و قرمزه با ادب و با معرفت گرم!!...يه سري موراد ديگ

هم هست ترجيح ميدم نگم!!

اين قضييه هم مثل فحاشی شیث رضایی و علیرضا حقیقی بوده که اگه کریم باقری سر نمیرسید از خجالت هم در

میومدن ، بعنی تیم شما از اون موقع مسخره بوده؟؟ این اتفاقات همه جا میافته;)

و بهتره بگم ك شما دوست عزيز فرق عبارت شرایط مسخره رو با تیم مسخره نمیدونید;)

شما گفتي كسي توهين نكرده منم واست نمونه آوردم... حالا قبلش و بعدش هر كي هر چي گفته دستش درد نكنه

حالا ببين حرف بازيكنشونو قبول نميكنه كه واقعيته اما اونو به مرگ هيتلر و گاوبازي تو اسپانيا ربط ميده
بابا بازيكنتون گفت مسخره ايم. والله خودش گفت والسلام... از خودش بپرس چرا گفته... دوباره بيا توجيه كن و صغري كبري بچين. ديگه چيزي كه خودتون ميگيد رو قبول كن ديگه... سرخ پوستاي گابني كه نگفتن. كسي گفته كه نه سال تو تيمتون بوده.
كدوم بازيكن تيم ما همچين حرفي زده كه سريع گند خودتونو ميچسبونيد به تيم حريف؟
مسخره ها

بالا