كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
منظور از چهار گلهای هست ک پرسپولیس دیقه 90 از تیم های دیگه خورده ک باعث شده چهارتایی معروف شه من ک این اسمو نذاشتم!!! اینم دو نمونه اش رو من میزارم .

!!!! سپاهان در 15 سال اخیر برابر پرسپولیس بردهای زیادی را چه در اصفهان و چه در تهران کسب کرده است که گل سرسبد آنها دو برد 4 -1 بوده است.
8 خرداد 1386 و در مرحله نیمه نهایی جام حذفی ، پرسپولیس در تک بازی این مرحله با پنالتی دقیقه 64 فرزاد آشوبی از میزبان خود پیش افتاده بود و تنها 4 دقیقه با رسیدن به فینال فاصله داشت ولی یک پنالتی پرحرف و حدیث توسط محسن قهرمانی علیه پرسپولیس اعلام شد تا هادی عقیلی کار را به تساوی بکشاند و در وقت اضافه محمود کریمی مهاجم سپاهان که این روزها دستیار کرانچار محسوب می شود، با هت تریک خود عملا پرسپولیس دنیزلی را نابود کرد.
8 آذرماه سال 89 و در بازی رفت لیگ دهم پرسپولیس با هدایت علی دایی با گل دقیقه 31 تیاگو فراگا از سپاهان پیش افتاد ولی سپاهان با هدایت امیرقلعه نویی با گل های ابراهیم توره (41) هادی عقیلی(65- پنالتی) خسرو حیدری(72) و غلامرضا عنایتی(86- پنالتی) 4 گل زد تا قاطعانه ترین برد سپاهان برابر پرسپولیس در تاریخ بازی های لیگ برتر به دست بیاید. جالب اینجاست که داور این بازی هم محسن قهرمانی بود!
:biggrin:
خوشم میاد هیچی نداشتین از خودتون بگین ..
مام بخوایم میتونیم این داستانا رو سر هم کنیم بگیم استقلال 4 تا از پگاه گیلان خورد از فجر و نفت و .....
بهتر نیست یه چیزی از خودتون بگین و از سپاهان مایه نزارید ؟ این خیلی بده که تو جواب به ما از سپاهان میگید ... پرسپولیس به سپاهان 6تا زده همون براش کافیه ...
ولی ما تو جواب بهتون نمیگیم کدوم تیما به استقلال 4 تا زدن میگیم پرسپولیس 4 استقلال 1 .. حالا هی بگید سپاهان و سایپا :biggrin:
حالا دو صفحه اینجا برای بزرگ کردن حرفات عکس بزار و کپی پیست کن تا دلت خنک شه .. مهم اینه که هیچی نداشتی از خودت بگی از سپاهان گفتی ..!!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
1. آره استقلال بالاتر از رم هست .. مشکلی هست ؟!!

2. من هم گفتم اگر پرسپولیس نقطه عطف داشته باشه همون بازیکنای اونموقعش هست .. الان که چیزی نداره

3. همش یه سال ؟؟ اون هم به دلایلی ؟؟ وقتی نمیخواین باور کنین زوری نیست که :D

4. اون هوادار استقلال نبوده .. تماشاگر نما بوده (منم با این حرکت کاملا مخالفم) .. و اینکه تمام تماشگرای پرسپولیس معصوم هستند ؟؟ کجا بودی وقتی تمام شیشه های اتوبوسهای ما رو پایین آوردن و کلی بچه هایی که مثل اونا وحشی نبودن کلی سرما خوردن ؟؟ اینم از مهمون نوازی های شما قرمزا (دیدار پاس و پرسپولیس رو میگم)

5. خیلییییییییییییییییی این حرفت دیگه باحالهههههههههههه .. ببین کی این حرف رو میزنه .. کسی که وقتی میخواد چیزی از قرمزا بگه برمیگرده به 40 سال پیش بعد میگه فصلی که تموم شد باید درش رو بست .. پس شما هم اینقدر زیر و رو نکنین فوتبال رو :D

6. خب شش تا از یه تیم ناشناخته فتح خوردین دیگه :D.. بعد اینکه ما که شما رو بیشتر بردیم !!

7. این خاطره بود .. افتخار نبود عزیز :smile: (منم اولین باره اینو میشنوم)

8. چهارتا گل نیست .. چهاربازی پشت سر هم لیگ هست که باختین (پرویز سوبله چوبله رو که میشناسی !! )

(دوست عزیز من حرفام همه من باب کل کل و سر به سر گذاشتن هست و قصد توهین ندارم .. اگر توی نوشته هام بی ادبی دیدی ببخش :gol:)

1-ببینید راجع به رنکینگ فیفا قبلا بحث شده .

جالب بود چندسال پیش سپاهان تو لیگ قهرمان شده بود تو آسیا هم از استقلال بالاتر بود ولی بازم تو رنکینگ استقلال از سپاهان بالاتر بود.

نمیدونم برچه اساسی تیم ها رو رده بندی میکنن که استقلال اون سال از سپاهان هم بالاتر بود.

2-منم منظورم این بود که تو هر دوره ای ممکنه از یه تیم بازیکنان بیشتری توی تیم ملی باشن،خوب نیست بیایم بگیم صعود استقلال رو به جام جهانی تبریک میگیم

(هوادارای استقلال گفتن).

3-بله دقیقا بنا به دلایلی .به دلیل خداحافظی کریمی،مصدومیت دژاگه و مصدومیت پولادی

4-هوادار استقلال نبوده ؟اتفاقا بوده دو آتیشه هم بوده در حدی که رنگ قرمز رو از پرچم حذف کرده بود.شیشه اتوبوس رو با توهین به پرچم مقایسه میکنی؟

هوادارای شما شیشه نشکوندن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5-وقتی شما کری میخونید ما هم جوابتون رو میدیم از گذشته ها بگید ما هم از گذشته ها میگیم از حال بگید ما هم نیز...

شما از دوازدهم شدن ما گفتین ماهم از سیزدهم شدن شما، از چهارتا میگید ما هم از 10-10-3 میگیم.موشک جواب موشک :دی

6- فتح؟چرا از خودتون مایه نمیذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7-دوستانتون که دارن به عنوان افتخار ازش یاد میکنن.

8-ببین افتخارتون 4تا بازی پشت سر هم بردنه و 4 تا گل مجیدی

پس ما هم بیایم بگیم صفر ایرانپاک 7تا گل به استقلال زد از این به بعد عدد 7 رو نشون بدیم.

آخرین ویرایش:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من اصلا حرفتو قبول ندارم و بنظرم این حرفت توهین به دخترهاست ..
من دخترایی میشناسم که بخاطر پرسپولیس حتی بعضی اعضای خانوادش رو هم کنار گذاشته .. و اتفاقا خیلی دخترها فوتبال رو دنبال میکنن و مثل شماها براشون مهمه ..

نظر شما برا من محترمه

من چیزایی رو که میبینم رو میگم.همیشه استثنا وجود داره.

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم احترام خودتون رو نگه دارید.خواهشا درست صحبت کنبد.

من از آقای dzzv_13 نفل قول گرفتم نه از شما.

هر وقت مستقیم از شما نقل قول گرفتم یعنی شما رو مخاطب خودم قرار دادم ،بعد میتونید به من جواب بدید.

برگردید عقب ببینید من از شما نقل قول گرفتم.
اینو ناراحت شدین راست میگین پس ببخشید. و واسه نقل قول خدایش یادم نیست اول چطور بود و رفتم نگاه کردم بر طبق جواب خودم به شما گفتم ک شما اول گفته بودین!! الانم اینو گفتین به شک افتادم پس چیزی نمیگم چون مطمئن نیستم !ولی در کل شما تایپ من و خود منو مورد حرفتون قرار دادین پس هرکس دیگه ای هم بود جوابتون رو میداد ولی در کل من هرچی گفتم فقط شوخی و کل کل بوده به دل نگیرین . الانم با شما کل کل نمیکنم چون دخترم ههه . اوکی;)

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
مام بخوایم میتونیم این داستانا رو سر هم کنیم بگیم استقلال 4 تا از پگاه گیلان خورد از فجر و نفت و .....
بهتر نیست یه چیزی از خودتون بگین و از سپاهان مایه نزارید ؟ این خیلی بده که تو جواب به ما از سپاهان میگید ... پرسپولیس به سپاهان 6تا زده همون براش کافیه ...
ولی ما تو جواب بهتون نمیگیم کدوم تیما به استقلال 4 تا زدن میگیم پرسپولیس 4 استقلال 1 .. حالا هی بگید سپاهان و سایپا :biggrin:
حالا دو صفحه اینجا برای بزرگ کردن حرفات عکس بزار و کپی پیست کن تا دلت خنک شه .. مهم اینه که هیچی نداشتی از خودت بگی از سپاهان گفتی ..!!
به هر حال زمین و زمون به پرسپولیس میگن چهارتایی . منم فقط چند نمونه گذاشتم دیگه ضایع بازی تو رقم چهار زیاد داشتن !!!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اینو ناراحت شدین راست میگین پس ببخشید. و واسه نقل قول خدایش یادم نیست اول چطور بود و رفتم نگاه کردم بر طبق جواب خودم به شما گفتم ک شما اول گفته بودین!! الانم اینو گفتین به شک افتادم پس چیزی نمیگم چون مطمئن نیستم !ولی در کل شما تایپ من و خود منو مورد حرفتون قرار دادین پس هرکس دیگه ای هم بود جوابتون رو میداد ولی در کل من هرچی گفتم فقط شوخی و کل کل بوده به دل نگیرین . الانم با شما کل کل نمیکنم چون دخترم ههه . اوکی;)

گفتین که من از شما نقل قول گرفتم که اینطوری نبوده و من از شما نقل قول نگرفتم.این از این بحث

کل کل و شوخی یه بحثه توهین یه بحث دیگه

شما به من میگی توهم زدی در صورتی که خود شما دارین اشتباه میکنن.با فرض اینکه من هم اشتباه کرده باشم شما نباید این لفظ رو بکار ببرید.

الآن اگه من به شما گفته بودم توهم زدی ده نفر استقلالی مدافع حقوق بشر اینجا سر و کله شون پیدا می شد که آقا چرا این حرف رو زدی...

بگذریم...

موفق باشید.

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتین که من از شما نقل قول گرفتم که اینطوری نبوده و من از شما نقل قول نگرفتم.این از این بحث

شما به من میگی توهم زدی در صورتی که خود شما دارین اشتباه میکنن.با فرض اینکه من هم اشتباه کرده باشم شما نباید این لفظ رو بکار ببرید.

الآن اگه من به شما گفته بودم توهم زدی ده نفر استقلالی مدافع حقوق بشر اینجا سر و کله شون پیدا می شد که آقا چرا این حرف رو زدی...

بگذریم...

موفق باشید.

چرا اين حرفو زدي؟:cool:

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز

بگذریم...

موفق باشید.
ببین حرف منو تو تایپتون نوشتین منم جوابتون رو دادم تو حرفتون منو مخاطب قرار دادین منم جوابتونو دادم بعدش .... بی خیال. همچنین.

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز

[h=1]پرسپولیس صفر - استقلال 2 / بله ، آنها کهکشانی هستند ! / سومین برد متوالی استقلال مقابل پرسپولیس کهکشانی ها در کهکشانی ترین شب خود در ورزشگاه آزادی رقیب دیرینه را با اختلاف دو گل شکست دادند و از طرفی دیگر مظلومی در روز تولدش به رکوردی عجیب دست یافت : 3 بازی در دربی و 3 برد[/h]
پرسپولیس صفر – استقلال 2 ، ورزشگاه آزادی – ساعت 18:30 – داور : محسن ترکی. . مظلومی در سه بازی متوالی پرسپولیس را شکست داده و امروز چهارمین برد خود را مقابل قرمزها جشن گرفت.
به گزارش جام نیوز به نقل از سایت گل، پرویز مظلومی پس از بازی رفت امسال استقلال ـ پرسپولیس در لیگ به لقب دوبله سوبله مفتخر شد؛ لقبی که مثل یک شعار تبلیغاتی برای او عمل خواهد کرد مظلومی در سه بازی متوالی پرسپولیس را شکست داده و امروز چهارمین برد خود را مقابل قرمزها جشن گرفت.​

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

پرسپولیس صفر - استقلال 2 / بله ، آنها کهکشانی هستند ! / سومین برد متوالی استقلال مقابل پرسپولیس کهکشانی ها در کهکشانی ترین شب خود در ورزشگاه آزادی رقیب دیرینه را با اختلاف دو گل شکست دادند و از طرفی دیگر مظلومی در روز تولدش به رکوردی عجیب دست یافت : 3 بازی در دربی و 3 برد

پرسپولیس صفر – استقلال 2 ، ورزشگاه آزادی – ساعت 18:30 – داور : محسن ترکی. . مظلومی در سه بازی متوالی پرسپولیس را شکست داده و امروز چهارمین برد خود را مقابل قرمزها جشن گرفت.

یادش بخیر این بازی

سرکلاس بودیم و با استاد کل کل کردم .. آخرش بخاطر برد مجبورم کرد برم همه بچه های کلاس رو بستنی مهمون کنم ..
یادش بخیر :D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا الكي كل كل ميكنيد؟؟

همه تو همه جاي دنيا ميدونن استقلال سروره پرسپوليسه و همه به اين نتيجه رسيدن ك استقلال خيلي بهتره از رقيب همشهريش!!

جاي بحث و حرف و حديثي هست الان؟:D

dzzv_13

مدیر تالار
چرا الكي كل كل ميكنيد؟؟

همه تو همه جاي دنيا ميدونن استقلال سروره پرسپوليسه و همه به اين نتيجه رسيدن ك استقلال خيلي بهتره از رقيب همشهريش!!

جاي بحث و حرف و حديثي هست الان؟:D

عاقا این چیزا رو که همه میدونن .. چیز بدیهی نیاز به گفتن نداره که :razz:

یه چیز جدید بگو
مثلا امسال سومین ستارمون رو بگیریم .. :)

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاقا این چیزا رو که همه میدونن .. چیز بدیهی نیاز به گفتن نداره که :razz:

یه چیز جدید بگو
مثلا امسال سومین ستارمون رو بگیریم .. :)

والا راس ميگي ها:redface:

بوريام

حریف استقلال در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا لقب جدیدی پیدا کرد.
به گزارش آبینه و به نقل از اوج، سایت اسپانیایی مارکا با اشاره به حضور ۷ بازیکن اسپانیایی در ترکیب تیم بوریرام یونایتد تایلند، به این تیم لقب بوریرام اسپانیا داده است.
به نوشته مارکا، بوریرام با داشتن بازیکن اسپانیایی اش قصد دارد نام خود را در فوتبال تایلند و آسیا مطرح کند که با رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، در این امر موفق بوده است.
بوریرام برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید قهرمان لیگ برتر ایران یعنی استقلال را شکست دهد.

ايشالا ميبريمش و ميريم جز چهارتا :)

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر این بازی

سرکلاس بودیم و با استاد کل کل کردم .. آخرش بخاطر برد مجبورم کرد برم همه بچه های کلاس رو بستنی مهمون کنم ..
یادش بخیر :D

آره یادش بخیر . کاش میشد مثل وبلاگ اینجا هم یه پست رو ثابت کرد .تا کم این پرسپولیسیا بپرسن چرا بهشون میگن چهارتایی.

dzzv_13

مدیر تالار

بوريام

به گزارش آبینه و به نقل از اوج، سایت اسپانیایی مارکا با اشاره به حضور ۷ بازیکن اسپانیایی در ترکیب تیم بوریرام یونایتد تایلند، به این تیم لقب بوریرام اسپانیا داده است.
به نوشته مارکا، بوریرام با داشتن بازیکن اسپانیایی اش قصد دارد نام خود را در فوتبال تایلند و آسیا مطرح کند که با رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، در این امر موفق بوده است.
بوریرام برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید قهرمان لیگ برتر ایران یعنی استقلال را شکست دهد.

این تیم تایلندی که میگفتن راحته !!
نامردا اینا هم شدن مثل عربا و بازیکن خارجی دارن همش که :|||| :razz:

ولی اشکال نداره .. ما استقلالیم .. حالشون رو میگیرم .. اصن تیم قوی رو بردن حالش بیشتره .. بگو مسی و کریس هم بخرن :D

انشاالله بعد از برگشت دوتامون به سایت , سومین ستاره افتخار روی سینمون میچسبونیم :)

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تیم تایلندی که میگفتن راحته !!
نامردا اینا هم شدن مثل عربا و بازیکن خارجی دارن همش که :|||| :razz:

ولی اشکال نداره .. ما استقلالیم .. حالشون رو میگیرم .. اصن تیم قوی رو بردن حالش بیشتره .. بگو مسی و کریس هم بخرن :D

انشاالله بعد از برگشت دوتامون به سایت , سومین ستاره افتخار روی سینمون میچسبونیم :)

اره...البته خوب خيليا هستن ك دوست دارن موفقيت تيم رو كوچيك جلوه بدن و كارشو ساده!!...فك ميكنن با اين كار از اهميت كار تيم كم ميشه!!:)

اي گفتي....اي گفتي...بعد اون ميشه بازگشت مقتدرانه ها:d

محمدرضا گلـزار

اخراجی موقت
[h=1]اولین پرواز هواپیما پرسپولیس به همراه مهمانداران [/h]
چندی پیش براساس توافق‌نامه‌ای که با هواپیمایی قشم ایر به امضاء رسیده بود، هواپیمایی اختصاصی برای پرسپولیس در نظر گرفته شده بود که نام و نشان پرسپولیس روی آن درج شده است.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد، محمد رویانیان در گفتگو با این سایت ، ضمن اعلام این خبر گفت: چندی پیش براساس توافق‌نامه‌ای که با هواپیمایی قشم ایر به امضاء رسیده بود، هواپیمایی اختصاصی برای پرسپولیس در نظر گرفته شده بود که نام و نشان پرسپولیس روی آن درج شده است.

عملیات رنگ‌آمیزی این هواپیما براساس همان طرحی که در سایت باشگاه منتشر شده بود به پایان رسید و اولین پرواز این هواپیما روز عید فطر به مقصد کربلای معلی انجام خواهد شد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: هوادارانی که دارای کارت هواداری و پرسپولیس کارت هستند می‌توانند با مراجعه به آژانس هواپیمایی قشم ایر از تخفیفات ویژه بهره‌مند شوند.

انشاءا…. تیم فوتبال پرسپولیس هم در تعطیلات لیگ و براساس هماهنگی با کادر فنی سفری با این هواپیما به مشهد مقدس خواهد داشت.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

بوريام

جوری میگی بازیکن اسپانیایی داره انگار ژاوی-اینیستا-راموس و کاسیاس و... رو داره!!! در کل شانستون خوبه.اخرین باری که نماینده های ایران رفتند فینال سپاهان و ذوب آهن بودند که پوستشون کنده شد.ولی شانستون خوب بوده فعلا.البته امیدواریم این خوش شانسی ادامه دار باشه.این تبلیغاتتونم برای بزرگ نشون دادن تیم تایلندی جالبه!!!

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوری میگی بازیکن اسپانیایی داره انگار ژاوی-اینیستا-راموس و کاسیاس و... رو داره!!! در کل شانستون خوبه.اخرین باری که نماینده های ایران رفتند فینال سپاهان و ذوب آهن بودند که پوستشون کنده شد.ولی شانستون خوب بوده فعلا.البته امیدواریم این خوش شانسی ادامه دار باشه.این تبلیغاتتونم برای بزرگ نشون دادن تیم تایلندی جالبه!!!

عجب!!

شمام طوري صحبت ميكنيد ك انگار استقلال اصلا لياقت نداشته و فقط با چاشني شانس رفته بالا!!

بعدشم قطعا تيمي (بوريام) ك تا اون مرحله رفته بالا حتما حرفي واسه گفتن داشته ك الان اونجاست!! و اينكه درسته تايلند كشور صاحب نامي در فوتبال نيست اما اين بازيكانان خارجي حتما بازيكنان خوبي هستند ك تيمشون الان اينجاست!!

استقلال اگ اينجاست به خاطر تلاش بازيكنانش و كادر فنيش هست و بس....سعي كنيد حقيقتو ببينيد:)

abandon

عضو جدید
از حرفای شما اینطور برداشت کردم که کلا فوتبال نمی بینید ولی چون استقلال سال قبل قهرمان شده و دو بار قهرمان اسیا شده همینطوری میگید استقلالیم .. مثل اینا که به جدول نگاه میکنن و هر تیمی بالاتر بود میگن من طرفدار اونم ..
دو قهرمانی استقلال برمیگرده به زمانی که این بازیها لیگ قهرمانان آسیا نبود و جام باشگاههای اسیا بود و اتفاقا تیمای خیلی قدرتمندی از عربستان و ژاپن و کره توش شرکت نمیکردن و اتفاقا هم تو یکیش از بازیکنای کمکی پرسپولیس و پاس استفاده کرده.. بگذریم ..
اما پرسپولیس هم یه قهرمانی و یه نایب قهرمانی جام در جام اسیا رو داره ولی از سال 2002 بود فکر کنم که این دو جام با هم ادغام شد و تحت یه جام به نام لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد که خیلی هم جام معتبریه و از همه کشورای صاحب فوتبال آسیا تیمای قدرتمندی توش شرکت میکنن .. پس اگه قراره جامی که الان وجود خارجی نداره برای استقلال ارزش به حساب بیاد پس برای پرسپولیس هم اینطور باشه چون نه جام باشگاههای آسیا و نه جام در جام آسیا الان وجود ندارن ..
بعدشم دوست عزیز این برای من خیلی جالبه که اول میگی استقلال بعد پاس بعد ذوب آهن و سپاهان !!! در حالیکه نایب قهرمانی سپاهان و ذوب آهن تو "لیگ قهرمانان آسیا" بسیار با ارزشتر از قهرمانی های استقلال و پاس در "جام باشگاههای آسیا" هست ..حالا استقلال خیلی دوست داره اون دو تا قهرمانی رو باارزش جلوه بده و حتی دو تا ستاره رو پیرهنش زده در حالیکه پاس با وجود اینکه یه قهرمانی داره ستاره ای نزده رو لوگوش ..

الان میشه دقیقا بگید قلعه نوعی چه کار تاکتیکی کرد که ضعف سپاهان رو رو کرد ؟ استقلال حتی بعد از گل دوم که خورد خیلی بد بازی کرد و حدود 10 دقیقه آخر بازیش خیلی خوب شد وگرنه قبلش حرفی برای گفتن نداشت .. حالا همچین میگید قلعه نوعی سیستم پیاده کرد هر کی ندونه فکر میکنه هر بازی 10 تا پلن داره .. سیستم قلعه نوعی فقط سانتر و بازی رو هواست .. که اونم اگه خسرو حیدری نباشه لنگ میمونه .. دیگه کسی که یه دفاع آخر رو برداره بزاره نوک حمله این میشه سیستم ؟
مچکرم بخاطر پاسختون.
فکر نکنم قضیه اینطوری باشه چون استقلال تا چند سال پیش پرافتخارترین تیم آسیا بود پس اون قهرمانیاش معتبر بوده.(نمیخواین بگین که ای اف سی بی دلیل این کارکرده).حالا نمیدونم چرا قهرمانی پرسپولیس جزو اون بحساب نیومده(؟!)
جواب سوال دوم رو ندادین. سالهایی که استقلال قهرمان و نایب قهرمان آسیاشد پرسپولیس هم بود پس چرا پرسپولیس نتونست موفق باشه؟

کسایی که میگم فصلی که تموم شد باید درش رو ببندن و در مورد حال حرف زد .. این رو هم ببنند آخرین رده بندی جهانی و آسیایی:D

عاقا ما نمیگیم .. ما اصن هیچ حرف نمیزنیم .. فیفا و ای اف سی که توش کلی مشاوره و کارشناس های واقعی هست نظر میدن

فکر کنم اختلاف کاملا قابل محسوس هست

پرسپولیس اومد جز 100 تای اول دنیا بعد بیاد کل کل کنه

حالا باز سپاهان رو بگی که نزدیک 140 هست .. :D

و تمام :cool:

:D آره منم همینو میگم ، فیفا و ای اف سی بی دلیل نمیگن.
خوبی شما ؟ دقیقا کدوم سوتی رو من دادم ؟
شما میگی 4 و 7 مقدس...بعد میگی شماهام از افتخاراتتون بگین .. این یعنی 4 و 7 مقدس (!!) رو جز افتخاراتتون حساب کردین دیگه ...
منم گفتم کلا خودتونم نمیدونید چی میگید .. نه 4 تا به پرسپولیس زدید و نه 4 تا پشت سر هم بردین .. حله ؟
عدد 4 که استقلالا نشون میده در اصل مال 4 برد متوالیه که بدون احتساب مساویه دوتیم تو جام (فکر کنم ولایت بود که هردوطرف قبول داشتن جزو دربیهای رسمی دوتیم نبوده و بازیکنای اصلی تیمها نبودن ) هست.
این 4 مال اونه
:D.
1-ببینید راجع به رنکینگ فیفا قبلا بحث شده .

جالب بود چندسال پیش سپاهان تو لیگ قهرمان شده بود تو آسیا هم از استقلال بالاتر بود ولی بازم تو رنکینگ استقلال از سپاهان بالاتر بود.

نمیدونم برچه اساسی تیم ها رو رده بندی میکنن که استقلال اون سال از سپاهان هم بالاتر بود.

.
حتما تو رده بندی همیشه دوقهرمانی نایب قهرمانیا استقلال تاثیر داره.;)
.
ودرنهایت اینکه چرا پرسپولسیای عزیز میخوان افتخارات استقلال رو کمرنگ کنن؟
مثلا بردهای استقلال مقابل پرسپولیس بیشتره چرا برای توجیه ش میگن داور دوپینگ و ... که حتی بزرگان پرسپولیس هم اینارو نمیگن؟
کلا باید واقعیت هارو پذیرفت حالا ایمون زاید بازی دوصفرباخته رو سه دو کرد یا استقلال 4دربیه متوالی برد، چیزایی که ثبت شده پس دیگه شده و تمام.
و دوستانی که میگن الان رو بچسب رنکینگ فیفا همه چیزو بروز میگه،شاید یه روزی پرسپولیس بهتر بود و اومد بالاتر(200 سیصد سال دیگه:D)

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز

پرسپولیس صفر - استقلال 2 / بله ، آنها کهکشانی هستند ! / سومین برد متوالی استقلال مقابل پرسپولیس کهکشانی ها در کهکشانی ترین شب خود در ورزشگاه آزادی رقیب دیرینه را با اختلاف دو گل شکست دادند و از طرفی دیگر مظلومی در روز تولدش به رکوردی عجیب دست یافت : 3 بازی در دربی و 3 برد

به گزارش جام نیوز به نقل از سایت گل، پرویز مظلومی پس از بازی رفت امسال استقلال ـ پرسپولیس در لیگ به لقب دوبله سوبله مفتخر شد؛ لقبی که مثل یک شعار تبلیغاتی برای او عمل خواهد کرد مظلومی در سه بازی متوالی پرسپولیس را شکست داده و امروز چهارمین برد خود را مقابل قرمزها جشن گرفت.​

حتما خیلی گشتی که یه خبر دربارش پیدا کنی ..:دی
دوست عزیز قبل از این بازی یه دربی دیگه بود که 2-2 مساوی شد
اگه بخوایم مساوی ها رو هم حساب نکنیم پرسپولیس 5 برد متوالی داره ..
واقعا درک این اینقد براتون سخته ؟ بارها اینو به زبان ساده گفتم ولی مثل اینکه نمیخواید متوجه بشید ..
اتفاقا این ماییم که باید به شما بگیم 4تایی چون تو دربی هشتم 4 تا از پرسپولیس خوردین..
اما ما اینو رو این حساب میزاریم که سالها جوابی به 6 پرسپولیسیا نداشتید و خیلی اذیت شدید .. بهمین خاطره که این 4 دروغی و تقلبی رو درست کردید تا بالاخره یه جوابی داشته باشید .. البته هر بار میگید 4 ما یاد دربی سال 50 میفتیم که 4تاییتون کردیم ..

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حتما خیلی گشتی که یه خبر دربارش پیدا کنی ..:دی
دوست عزیز قبل از این بازی یه دربی دیگه بود که 2-2 مساوی شد
اگه بخوایم مساوی ها رو هم حساب نکنیم پرسپولیس 5 برد متوالی داره ..
واقعا درک این اینقد براتون سخته ؟ بارها اینو به زبان ساده گفتم ولی مثل اینکه نمیخواید متوجه بشید ..
اتفاقا این ماییم که باید به شما بگیم 4تایی چون تو دربی هشتم 4 تا از پرسپولیس خوردین..
اما ما اینو رو این حساب میزاریم که سالها جوابی به 6 پرسپولیسیا نداشتید و خیلی اذیت شدید .. بهمین خاطره که این 4 دروغی و تقلبی رو درست کردید تا بالاخره یه جوابی داشته باشید .. البته هر بار میگید 4 ما یاد دربی سال 50 میفتیم که 4تاییتون کردیم ..

اینم تقدیم به دوستان اس دق لالی

6 جهانی شده کیسه روانی شده

بالا