كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس زلزه...!

پرسپولیس زلزه...!

قرار بود بازی 0-0 بشه اما پرسپولیس اتفاقی گل خورد نه؟؟1- حرکت جباری بعد گل 2- بیرون بردن 3 بازیکن اصلی آبی ها
بیچاره اونایی که از شب میرن ورزشگاه به امید بازی پاک و جوانمردانه:biggrin:
برای هر دو تیم متاسفم
بازم دم علی کریمی گرم;)
اس اس قهرمانه:cool:

حرفات رو قبلا جواب دادم! ولی الآن تکمیلش میکنم!:whistle:
شما راست میگین!

من به شما حق میدم!

این بازی تبانی بود!!!!!
چون (گلاب به روتون, روم به دیوار) اس تق لال عادت به تبانی کردن داره!!!
وگرنه نمی تونه امتیاز بگیره...!!!!!!!!!!!!!!!!!

از بازی با اس تق لال اهواز شروع شد و فعلا انگار ادامه داره...!

خوبه خودتون هم می دونین با تبانی...
و تبانی رو قبول دارین...!

متاسفم!

خوب خودتون هم عقیده دارین که شانسی گل زدین!!!!
خدا رو شکر اینو اعتراف کردین!!!! کمکم بقیش رو هم اعتراف میکنین!
اکثر بازیا شانسی گل میزنین, وقتی تیم مقابل از هم پاشید, گل میزنین!

تبانی با بازیکن خاص و... (مثل عرفان الروم و ادینهم و...) رو هم بهش اضافه کنیم!

قبول دارم فوتبال کثیفه!!!!!!!

خیلی هم کثیف...!

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما راست میگین!

من به شما حق میدم!

این بازی تبانی بود!!!!!

متاسفم!

خیلی هم کثیف...!

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
اخه مجبوری پست بدی لنگی ، فوتبال بازی کردن که بلد نیستین ،کارتون شده خندوندنه ملت.
شما که جوونمردونه بازی میکنین و به قول خودتون تیمتون تیمه دیگه واسه چی زرتو زورت از مسو ملوانو ذوب اهنو، کفشدوزان اوزگلو،روغن نباتی سازان شاسکول اباد میبازین.
جوووون چه حال میده تبانی.
به هر حال مالدیوم از برزیل مساوی میگرفت خواب نداشت، شیرینی فروشیا جمعه واسه مساویتون تمومه شیرینهاشونو فروختن،به هر حال به درد یه کاری خوردین

sanzy

عضو جدید
فایده ای نداره با شما بحث کردن سودی ندا ره
آقا بازی سه هیچ به نفع استقلال اصلا شما بردین خوبه
اره بازی رو فدراسیون مساوی کرد برین شکایت کنین فدراسیون جهانی 6 امتیاز از ما کم کنن
اینقدر بگو بازی رو مساوی کردن تا دلت خنک بشه تو می دونی اصلا شما یوزارسیف شما خوب میدونی
شما گل گلاب شما با هوش می دونم که می دونی بازی رو مساوی کردن اگه گل نمیشد بازی رو برده بودین
ای خدا به ما یه حوصله فراوون بده تا این حرفای بی اساس رو تحمل کنیم

دقیقا...بحث کردن با شما هیچ سودی نداره...ما نیازی به شکایت نداریم واسه 3امتیاز گرفتن...اگه اجازه داشتیم به راحتی 3 امتیاز و میگرفتیم...چیزی که واضحه گفتن نداره...شما متوجه نمیشی منم مجبور میشم هی بگم...چیزیه که همه میدونن...لازم نیست به خاطرش یوزارسیف باشی...دلمم احتیاجی نداره خنک بشه...خنک هست....چون مطمئنم که اگه قرار نبود بازی مساوی بشه ما برنده بودیم...همونطور که تا آخر 90 دقیقه بودیم...گل گلاب و باهوش هم مرسی....لطف دارین...دعا هم کن خدا به جای حوصله واسه شنیدن حرفای راست و به حق من بهت ظرفیت شنیدن و قبول کردن حرف حق رو بده...;)

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپوليسيا بهترين بازيكنا رو جمع كردند، بهترين مربيا رو ميارن ولي بازم به پاي استقلال نمي رسن و مساوي براشون افتخاره ! قربون استقلال و امير خان برم كه با همين بازيكنا همه رو يكي يكي دارن لوله مي كنن

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره 2 تا ، یکیشو که دفاع خودمون زد به سمت دروازه ، یکیشم که همچین موقعیت خاصی نبود ، برهانی زدو حقیقی راحت گرفت .

صابر جون شرمنده يا بار بازي رو نگاه كن ببين منظورت از راحت گرفتن حقيقي دو ضرب گرفتنه ديگه؟؟؟و يه سوال فني اگه اون توپ كه روي سانتر خوب و رو به جلو به پاي مدافع شما خورد و رفت سمت دروازه گل ميشد حساب نمي كردن چون گل به خودي بود؟؟؟

من 30دقیقه ی اول بازی رو دیدم تو اون مدت که اس تق لال حرفی برای گفتن نداشت و باید 2تا گل میخورد
از یه طرف هم خوشحالم که بازی مساوی شد
به خاطر اینکه دوستای اس تق لالی رو بازم اینجا میبینیم...................

شما احتمالا زده بودي يه شبكه ديكه جون بازي تو نيمه اول فقط دو تا موقعيت داشت اونم فكر كنم اواخر نيمه بود نه 30 دقيقه اول و هر دو هم براي استقلال بود تو اون 30 دقيقه دروازه بانا بيكار بودن دوست عزيز حالا اون دو تا گل كه شما ميگي احتمالا واسه يا بازي ديگه بوده البته به اينم بستگي داره كه خط دروازه رو از كجا حساب كني

واي اين بود استقلال طوفانيتون؟
ما كه نه طوفاني ديديم نه گردبادي:biggrin:
تيماي ديگه چه جوري اين قد مفت 5-6 تا ميخورن؟:surprised:
گرچه تيماي ديگه كه تيم نيستن ما خيلي تيم خوبي بوديم كه جلوي استقلاله به ظاهر طوفان و در ظاهر ...واستاديم
خداييش اس ها حرفي واسه گفتن نداشتن پرسپوليس خيلي بد شانس بود كه توپاش نشد و :heart:عليزاده:heart:يه كاري كرد كه زحمتامون بي نتيجه نمونه
ولي در كل پرسپوليس سرتر بود
به همه پرسپوليسي ها نبريك ميگم با اين بازي خوب و به استقلالي ها كه الان بايد با اواتوره شطرنجي بيان هم تسليت.
خوب حالتونو گرفتيم كيسه حموميا

حق داري واقعا اين تيم فوق العاده ضعيف بتونه از استقلالي كه به همه تيما 5،6 تا مي زنه مساوي بگيره واقعا واسه ما مايه خجالته
واقعا اين بود بازي زيباتون؟؟؟چقدر شما كم توقع هستين بابا بازي زيبايي كه مي خواين همينه؟؟؟چه خوشحالي شما با مساوي حال ما رو گرفتي راستم ميگي شما كه نمي توني ببري بايد وقتي مساوي مي گيري بياي و كري بخوني

شما راست میگین!

من به شما حق میدم!

این بازی تبانی بود!!!!!

متاسفم!

خیلی هم کثیف...!

اولا اينكه شرمنده ببخشيد اينو مي گم ولي حرفات هميشه يا از روي حرصه يا اينكه اگه از روي حرص و عصبانيت نيست خيلي بچگانس خيلي بچگانس كه فكر كني استقلال اينهمه بازي تباني كرده باشه و همه تيما رو پرگل برده باشه خيلي مسخرس فكر كني با پيشنهاد به يه بازيكن اينقدر روان بازي كرده و تيما رو در هم كوبيده خيلي بچه گانس اين فكرا و حرفا كه بگي تيم ما پارسال تو بازي آخر قهرمان شد اونم با 7 دقيقه وقت اضافه ولي ما اصلا تباني نكرديم و كسي نمي خواست ما قهرمان بشيم ولي تيم شما كه از چند هفته بعد از شروع ليگ عالي كار كرده بگي تبانيه يه كم فكر كن خواهشا

ضمنا يه سوال واسه همين بود ادينهو گل زد به استقلال؟؟؟فكر ميك ني واقعا استقلال نيازيبه بازيكني تو پستي داره؟؟؟يه نگاه به فوتبال و تيما بنداز بعد اين حرفا رو بزن

ضمنا زكريا جان فقط استقلالي ها نگفتن اين بازي از قبل تعيين شده بوده(نه تباني) من اعتقادي نداشتم هيچوقت به اين مسئله ولي وقتي مصاحبه بازيكنا رو ديدم كه اصلا از نتيجه ناراضي نبودن جز چند نفر و شخص قلعه نوعي يه كم مشكوك شدم به اين مسئله ولي بعد مي دونم بازم تباني اي وجود داشته باشه ولي خب قبول كن نحوه ي هند و نحوه ي شيرجه زدن وحيد آدمو به شك ميندازه
ولي حتي اگه تباني باشه دوست دارم فكر كنم كه تباني نيست چون من ديروز شرايط بدتري از قلعه نوعي داشتم خيلي بدتر

ecsir

عضو جدید
باور کنین الان کاملا بی طرف حرف میزنم....به خدا بازی باید مساوی میشد.

عزیز من مساوی شدن بازی از روی غیرت پرسپولیس نبود...از روی لطف استقلال بود ...تا صبحم بازی میکرد نمیتونست ببره پرسپولیس...استقلال وقتی تا آخر 90 دقیقه نتیجه رو نگه میداره اون چند دقیقه هم میتونست نگه داره...استقلال نه تنها میتونست نتیجه رو نگه داره بلکه با گلای بیشتر میتونست پرسپولیسو بدرقه کنه...کارای امیر خان هم فیلمشونه....که تابلو نشن..........اگر بخوان علنی بگن به ما گفتن بازی رو مساوی کنین که امیر خان بشین رو نیمکت چایی بخوره دیگه...باید این اداها رو در بیارن که از کار بر کنار نشن...خود قلعه نوعی قبل بازی گقته بود اگه بذارن بازی رو میبریم.....دیشب ورزش از نگاه دو رو اگه دیده باشین حرفای طالب لو یه کم تابلو بود...ولی بیشتر از اون نمیتونست بگه...
میگی چرا نذاشت توپ نیکبخت گل بشه به خاطر اینه که استقلال تا دقیقه 90 بازی خودشو کرد تا نشون بده که پرسپولیس نمیتونه تو 90 دقیقه خودش گل مساوی رو بزنه به استقلال...میگی بذارن گل اول رو پرسپولیس بزنه نمیشه که از اول بازی نکنن جلوی این همه آدم...نمیشه که تابلو بازی در بیارن آخه...باید بالاخره بازی کنن..گل اول رو استقلال میزنه...چون عرضه اش رو داره...تا آخر بازی هم پرسپولیس وقت داره مساوی کنه...اگر نتونست با کمک یار دوازدهم باید گل بزنه......فکر کن وحید اونطوری پنالتی بخوره...اصلا مسخره است...حالا اگه یه دروازه بان دیگه بود یه چیزی...ولی طالب لو.......
کاش....

ببین عزیز من باور کن بازی باید مساوی میشد...من اصلا نه قرمزم نه آبی الان..خوبه؟؟باور کن که بازی باید مساوی میشد...حتما یه چیزی میدونم که اینقدر میگم دیگه...بازی باید مساوی میشد...

خوب در جواب اين بنده ي خدا كه همش دم از بي طرفي ميزنه ...

اول بگم كه من بارو ميكنم كه حرفات بيطرفه ....:biggrin:

در اينكه بازي مساوي ميشه كه حرفاي زيادي هست كه بيخيال الان بحث در موردش بي فايدست

بعدشم بگم كه شما استقلالي ها خيلي زود يه چيزاي رو فراموش ميكنين....

حالا اگه بازم دوستدارين همش بيان بگين كه ما شانس آورديم

مي دونين مشكل ما همينه خيلي زود يه چيزاي رو فراموش ميكنيم

ecsir

عضو جدید
پرسپوليسيا بهترين بازيكنا رو جمع كردند، بهترين مربيا رو ميارن ولي بازم به پاي استقلال نمي رسن و مساوي براشون افتخاره ! قربون استقلال و امير خان برم كه با همين بازيكنا همه رو يكي يكي دارن لوله مي كنن

آره بخدا قربون استقلال تون برين.......... كه با اين همه ادعا چطوري بازي كرد:surprised:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا اينكه شرمنده ببخشيد اينو مي گم ولي حرفات هميشه يا از روي حرصه يا اينكه اگه از روي حرص و عصبانيت نيست خيلي بچگانس خيلي بچگانس كه فكر كني استقلال اينهمه بازي تباني كرده باشه و همه تيما رو پرگل برده باشه خيلي مسخرس فكر كني با پيشنهاد به يه بازيكن اينقدر روان بازي كرده و تيما رو در هم كوبيده خيلي بچه گانس اين فكرا و حرفا كه بگي تيم ما پارسال تو بازي آخر قهرمان شد اونم با 7 دقيقه وقت اضافه ولي ما اصلا تباني نكرديم و كسي نمي خواست ما قهرمان بشيم ولي تيم شما كه از چند هفته بعد از شروع ليگ عالي كار كرده بگي تبانيه يه كم فكر كن خواهشا

ضمنا يه سوال واسه همين بود ادينهو گل زد به استقلال؟؟؟فكر ميك ني واقعا استقلال نيازيبه بازيكني تو پستي داره؟؟؟يه نگاه به فوتبال و تيما بنداز بعد اين حرفا رو بزن

ضمنا زكريا جان فقط استقلالي ها نگفتن اين بازي از قبل تعيين شده بوده(نه تباني) من اعتقادي نداشتم هيچوقت به اين مسئله ولي وقتي مصاحبه بازيكنا رو ديدم كه اصلا از نتيجه ناراضي نبودن جز چند نفر و شخص قلعه نوعي يه كم مشكوك شدم به اين مسئله ولي بعد مي دونم بازم تباني اي وجود داشته باشه ولي خب قبول كن نحوه ي هند و نحوه ي شيرجه زدن وحيد آدمو به شك ميندازه
ولي حتي اگه تباني باشه دوست دارم فكر كنم كه تباني نيست چون من ديروز شرايط بدتري از قلعه نوعي داشتم خيلي بدتر

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
اخه مجبوری پست بدی لنگی ، فوتبال بازی کردن که بلد نیستین ،کارتون شده خندوندنه ملت.
شما که جوونمردونه بازی میکنین و به قول خودتون تیمتون تیمه دیگه واسه چی زرتو زورت از مسو ملوانو ذوب اهنو، کفشدوزان اوزگلو،روغن نباتی سازان شاسکول اباد میبازین.
جوووون چه حال میده تبانی.
به هر حال مالدیوم از برزیل مساوی میگرفت خواب نداشت، شیرینی فروشیا جمعه واسه مساویتون تمومه شیرینهاشونو فروختن،به هر حال به درد یه کاری خوردین

بعضی وقتا یه حرفایی میزنین که...!مجبور میشم جور دیگه جوابتونو بدم!!!!

تاسف میخورم با همچین آدمایی کل کل میکنم!!!!
شما اول ادب صحبت کردن رو یاد بگیر! بعدا بیا کل کل...!
آره ما از همه باختیم! نمی خوام بحث داوری رو پیش بکشم! که خودتون بیشتر میدونین چه خبره!همون خطایه 6ثانیه ای که برابر ذوب آهن براتون گرفت, تو کل لیگ و تاریخش و... کافیه!!!!:w25:

تازه درمورد مطلب یکی میخواین نظر بدین یا جواب بدین, اول کامل مطلب رو بخونین! بعدا بیاین نظر بدین!!!!

من اتفاقا خیلی خیلی هم خیالم راحته! و خوشحالم!
امسال با این همه بدبیاری بازم سوم هستیم...!

ولی درمورد پارسال! خدارو شکر همه ی برنامه هایه تلوزیونی وقت اضافه رو گرفتن... و اگه کم نگرفته بود, زیادتر هم نگرفته بود...!

شما همیشه دقیقه نود .... حق دارین!!!!!
لیگ اول!!!! آخرین بازی با ملوان...! :w25::w25::w25: یادتون میاد که؟

دیروز...!:biggrin:

و البته پارسال که ما قهرمان شدیم! چندتا کیسه کش پیشمون نشسته بودن! حالو روزشونو فهمیدم! ولی چه میشه کرد!

شما اگه تونستین! تو تاریختون! 6 امتیاز از تیموتن کم بشه.... و قهرمان بشین... بیاین کل کل کنین!
ما از 2تا بازیه قبلش قهرمان بودیم! نه دقیقه 96!!!!!!!
جالبیش اینجا هم 6 دقیقه! وقت اضافه! تو دقیقه ی 6 وقت اضافه! 6 امتیاز ازمون کم بشه!

6...
6

همه ی مسایل زندگی منو به یاد 6تایی ها میندازه...!

حیف که فوتبال کثیفه! خودتون میگین فوتبال ما تبانی داره! بعدش میزنین زیرش!
آها کیسه کش بودین؟ آره باید هم اینجوری باشه!!!!خودتون منکر خودتون شین!

از این به بعد سعی میکنم جواب بعضی حرفا رو ندم!!!!!

چون وقتم بیشتر ارزش داره که بخوام صرف چندتا کیسه کش سوراخ بدبخت بکنم!

یا حق...!!!!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره والا راست میگین ما بیکاریم بحثای بی مورد اینا رو دنبال میکنیم من خیلی وقته تو این باشگاه هستم همیشه همین جوری حرف میزنن و می خوان حرف خودشون رو روی کرسی بشونن حالا درست یا غلط براشون مهم نیست فقط میخوان این کار رو انجام بدن ولی خوشم میاد از پرسپولیسی ها که همشون با مرامن و گل خداییش اگه یه وقتایی اشتباه کردن میگن اشتباه کردیم و ..... خلاصه مرامش رو دارن اما استقلالی ها...................

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای زنده بودن دلیل آخرینم باش پرسپولیس عزیز

بچه ها مچکریم هر چند شیث دیگه نیست ولی تو قلب ماست و همچنین محسن جان

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
e 3e3

e 3e3

سلام فقط میخوام بگم.1.2.3.
استقلال​
زلزله محبوبه هرچی دله.جمع کنید این پیروزیا...........از مهندسا بعیده.................................:biggrin:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

آره ما از همه باختیم! نمی خوام بحث داوری رو پیش بکشم! که خودتون بیشتر میدونین چه خبره!همون خطایه 6ثانیه ای که برابر ذوب آهن براتون گرفت, تو کل لیگ و تاریخش و... کافیه!!!!:w25:

تازه درمورد مطلب یکی میخواین نظر بدین یا جواب بدین, اول کامل مطلب رو بخونین! بعدا بیاین نظر بدین!!!!

ولی درمورد پارسال! خدارو شکر همه ی برنامه هایه تلوزیونی وقت اضافه رو گرفتن... و اگه کم نگرفته بود, زیادتر هم نگرفته بود...!

و البته پارسال که ما قهرمان شدیم! چندتا کیسه کش پیشمون نشسته بودن! حالو روزشونو فهمیدم! ولی چه میشه کرد!

شما اگه تونستین! تو تاریختون! 6 امتیاز از تیموتن کم بشه.... و قهرمان بشین... بیاین کل کل کنین!
جالبیش اینجا هم 6 دقیقه! وقت اضافه! تو دقیقه ی 6 وقت اضافه! 6 امتیاز ازمون کم بشه!

6...
6

یا حق...!!!!

قربونه لقمان حکیم برم

derdevil

عضو جدید
حاشیه های بازی استقلال و پرسپولیس;)

پس از پایان بازی صمد مرفاوی مربی تیم استقلال با علی علیزاده که با خطای هند خود باعث شد پرسپولیس صاحب پنالتی و گل شود، درگیری لفظی پیدا کرد.
هواداران استقلال پس از پایان بازی با سردادن شعارهایی اعتراض خود را به نتیجه تساوی دربی نشان دادند. خطاب آنها به مسئولان تیمشان نبود بلکه به افراد دیگر اعتراض می کردند.
به محض اینکه نیکبخت واحدی وارد چمن شد هواداران استقلال با هتاکی به وی به او بی احترامی کردند.

*هواداران استقلال با حمل پوستری بسیار بزرگ از علی انصاری؛ عضو هیات مدیره استقلال به وی لقب آمبرموویچ ایران را داده بودند.

* کادر فنی تیم استقلال قبل از بازی به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و با وینگادا به خوش و بش پرداختند.

*قلعه نویی با دسته گل به سمت عزیز محمدی و نبی رفت.

* شباهت رنگ پیراهن وحید طالب لو با رنگ پیراهن داوران که زرد بود قابل توجه بود.

* از استقلالی ها سیاوش اکبرپور و وحید طالب لو به سمت نیمکت پرسپولیسی ها رفتند و از تیم رقیب نیکبخت واحدی، شیری، رضایی به سمت نیمکت استقلال رفتند.
پس از خطای علیرضا حقیقی روی آرش برهانی علی نظری جویباری به نشانه اعتراض به تصمیم داور وسط با خداداد افشاریان به صحبت پرداخت.

* هنگامی که هواداران استقلال علیه نیکبخت واحدی به سردادن شعار می پردازند، وحید طالب لو از آنها می خواهد که به این کار ادامه ندهند.
با توجه به اینکه جانواریو و وینگادا هرد دو پرتغالی هستند در بین دو نیمه با یکدیگر خوش و بش کردند.

*اشکان نامداری، دروازه بان استقلال که امروز در نقش تدارکات تیم بود از سوی هواداران پرسپولیس هو شد.
رحمان رضایی که در دقیقه 70 جای هود را به نوروزی داد به دلیل ناراحتی از تعویض خود به جای رفتن به روی نیمکت راهی رختکن شد ولی بعد از چند دقیقه به روی نیمکت بازگشت.

* فابیو جانواریو در جریان بازی از ناحیه سر آسیب دید و نتوانست به بازی ادامه دهد.

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
بچه ها یادی کنیم از 6تایی ها!;)

derdevil

عضو جدید
آخه شما لنگی ها که با مساوی دربی خوشحال میشید دیگه حرف نزنید_منظورم اینه که خودتون اعتراف کردین که استقلال خیلی سر تره وبازور تونستید مساوی کنید ولی ما از این نتیجه راضی نیستیم.آخه چرا تیم به این ضعیفی رو نتونستیم ببریم

شما راست میگین!

من به شما حق میدم!

این بازی تبانی بود!!!!!

متاسفم!

خیلی هم کثیف...!

دوست عزیز شما طرفدار هر تیمی که دوست داری باش چرا به بقیه پرخاش میکنی ؟ من در مورد این بازی خاص میگم دستور به تساوی 0-0 بوده چه ربطی به ادینهو داره ؟؟؟؟
ما تو آسیا با تبانی قهرمان شدیم ؟؟؟ اونم دو بار ؟؟؟
بازی پرسپولیس با سپاهان فصل قبل مستحق تر برای کلمات شما نیست؟؟؟/

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

6...
6

یا حق...!!!!

بچه ها تورو خدا بياين ببينين كي به كي ميگه بي ادب!!!شما يه نگاه به پستاي خودت از اول تا الان بنداز ديگه چه جور ديگه بايد به بعضي حرفا جواب بدي؟؟؟فقط مونده مستقيما فحش ...... بدي ديگه دوست عزيز پستاتو بخون يا بذار همه بخونن بعد بگو اين حرفو
تو همين پستت كه مثلا داري ميگي ادب رو رعايت كنين كلي توهين وجود داره كه!!!
اين سوال رو جواب بده لطفا گرچه اصلا توجهي نمي كني چون قبلا هم گفتم:چطور وقت اضاهف 7 دقيقه اي كه نود محاسبه مي كنه رو قبول داري ولي خطاي 6 ثانيه كه 12 ثانيه نگه ميداره رو قبول نداري و به نفع گرفتنه؟؟؟يعني اينكه گرفتن 7 دقيقه وقت اضافه تو بازي اي كه هيچ اتفاق خاصي نيوفتاده اونم تو ليگ طبيعيه ولي اينكه 12 ثانيه توپ رو دروازه بان نگه داره و خطاشو بگيرن غير طبيعي؟؟؟بعد علي ميگه ما مي خوايم حرفمون رو به كرسي بنشونيم حرف كسي رو قبول نداريم

اره والا راست میگین ما بیکاریم بحثای بی مورد اینا رو دنبال میکنیم من خیلی وقته تو این باشگاه هستم همیشه همین جوری حرف میزنن و می خوان حرف خودشون رو روی کرسی بشونن حالا درست یا غلط براشون مهم نیست فقط میخوان این کار رو انجام بدن ولی خوشم میاد از پرسپولیسی ها که همشون با مرامن و گل خداییش اگه یه وقتایی اشتباه کردن میگن اشتباه کردیم و ..... خلاصه مرامش رو دارن اما استقلالی ها...................

علي جون امتياز دادن به پستايي كه توشون توهينه يعني تو هم با توهيناش موافقي
بحث بي مورد قضيه ادينهو هستش كه به استقلال گل زده بعد دوست شما ميگه كه تباني كرده با استقلال
بحث بي مورد بحث خطاي 6 ثانيه هستش كه به گواه برنامه هاي تلويزيوني 12 ثانيه نگه داشته ولي دوست شما ميگه داور خواسته بهتون امتياز بده
من هيچ اجباري نمي كنم حرفامو قبول كني با منطق حرفامو رد كن بعد خواننده خودش آگاهه و نتيجه مي گيره كدوم منطقيه و درست و قبولش مي كنه البته تو سعي مي كني هيچ موقع دونه دونه سوالا و پست كسي رو جواب ندي
شما چرا نگراني حرف بي مورد و منطقي من به كرسي بشينه و ديگران قبول كنن مطمئن باش همه اينقدر مي فهمن كه حرف درست رو قبول كنن و شايد به ظاهر مخالفت كنن ولي پيش وجدان خودشون مي دونن كدوم حرف منطقيه و كدوم نيست

فقط میخوام بگم شانس آوردین من واقها به این شخصیت افتخار می کنم موفق باشه در هر جایی که هست

شرمنده اينو ميگم ولي هيچ كدوم از هواداران متعصب شما به نيكبخت عشق نمي ورزند دليلش رو هم خودشون مي دونن چيه ولي من يه توصيه مي كنم كسي كه حاضر ميشه از يه تيم پرطرفدار بره به رقيبش هيچ ارزشي براي علاقه نداره الان همه مياين ميگين كه اين حرف رو ميزنم چون از رفتنش ناراحتم بله من از رفتنش ناراحت شدم ولي دلمم به حالش سوخت كه اينقدر حقيره كه به خاطر تو حاشيه بودن و سر زبونا افتادن اينكارو كرد و ضمنا من همين نظر رو در مورد هاشمي نسب هم داشتم و هيچ موقع قبول نكردم كه يه استقلاليه

کربلایی

مدیر بازنشسته
...

سلام
افشین جون من نگفتم همه کسایی که معتقد به تبانی هستن استقلالی هستن، گفتم تقریبا همشون!
کسایی که میگن بازی باید مساوی میشد، یعنی میگن قلعه نویی دورغ گو هست! چون او علنا دخالت سیاست در بازی رو ردکرده! چرا از یه عده دروغ گو که کل جامعه رو به سخره گرفته اند حمایت می کنید؟ چرا ادعا م یکنید عاشقشون هستید؟ یعنی شما عاشق یه مشت دروغگو به جامعه هستید؟ واقعا که!!!
اگر فرض کنیم علیزاده عمدا هند کرده باز هم تقصیر اصلی به ژنرالتون برمیگرده، چون علیزاده رو او بود که آخربازی آوردش به بازی!
کسی که می خواد تبانی کنه میره رو کسی حساب میکنه که تو بازی باشه نه کسی که بودن و نبودنش معلوم نیست و به مصدومیت بازیکنای تو زمین بستگی داره!

اگه ژنرالتون علیزاده رو به بازی نمی آورد کی هند میکرد؟ قربانی یا کوشکی؟
کسی که می خواد تبانی کنه به عالم و آدم این موضوع رو نمی فهمونه! فقط بین دو یا سه نفر مطرح میکنه! اون هم بازیکنای اصلی نه یه بازیکن ذخیره!

اصلا چرا باید بازی مساوی میشد؟ بخاطر داور ایرانی؟
خب داور در حالی تا دقیقه نود سوت زده بود که پرسپولیس عقب بود و هیچ کس همکاری به داور نداشت! داور که مشکلی نداشت، حتی پرسپولیسی ها هم به داور کاری نداشتند! چرا باید مساوی میشد؟

نمی دونم اونایی که میگن بازی تبانی بود اصلا فوتبال بازی کردن یا نه! ولی وقتی آدم میره زمین، میدوه، عرق میکنه، زمین میخوره، تکل میزنه و درگیر میشه همهچی یادش میره!
نمی تونم باور کنم بازیکنی با وجود اینکه میدونه قراره بازی مساوی بشه اونطوری درگیر بشه، درحالی که ممکنه مصدوم بشه! این عقلانی نیست!
شما از روی احساسات بعد از بازی میگید بازی باید مساوی میشد، ولی منطق و نوع بازی دو تیم بویی از تبانی نمی داد.

یه بار دیگه میگم:
اگر واقعا معتقدید که نتیجه بازی سیاسی بوده، و اگر صادقید، باید دیگه دم از طرفداری از استقلال نزنید، چون دارید از یه تیم کثیف که حاظره با احساسات هوادارانش بازی کنه حمایت می کنید.

هرچند من اینطور فکر نمی کنم، برای همین عاشق پرسپولیسم، تیمی که در مکتب شاهین بزرگ شده، و هیچ وقت مروت و جوانمردی پروین ها، کلانی ها، ایرانپاکها ، کاشانی ها و سایر بزرگان و هوادارنش رو به خاطر یک امتیاز کم ارزش نمی فروشه;)

بالا