كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هاي استقلالي ما بايد خجالت بكشيم كه اين تيم خيلي ضعيف رو نبرديم بايد بذاريم اونا خوشحالي كنن خب نتيجه گرفتن ديگه مدت ها بود يه تيم نمي تونست از استقلال امتياز بگيره كه اونا گرفتن افشين پيرواني ميگه قبول دارم شانس آورديم ولي ما بهتر بوديم!!!اگه تو بهتر بودي و بايد مي بردي چرا اينقدر خوشحال بودي از مساوي؟؟؟مگه ميشه يكي خوب بازي كنه مستحق برد باشه ولي از مساوي خوشحال باشه ولي خب از پيرواني بعيد نبود چون به نظرم آبروي هر چي مربي رو برده همونطور كه حاج رضايي مي گفت بايد استعفا بده بره ولي نشون داد كه يه ذره غرور تو وجودش نيست الان بهش بگن آبدارچي باش ميگه باشه

ضمنا لنگيا مگه شما كارشناسي رو نديدين مگه از موقعيت هاي صد در صد استقلال مي گفتن نشنيدين؟؟؟مگه نشنيدين كه مي گفتن شانس هم جزوي از بازيه و پرسپوليس شانش آورد ولي خب من كاملا واسم قابل پيش بيني بود كه شما روتون كم بشو نيست حتي با باخت چه برسه به مساوي

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
توهين نكنين

توهين نكنين

خواهش مي كنم توهين به هم نكنين يعني واقعا بايد بعد از هر داربي يه تاپيك كل كل ديگه بزنيم نمي تونين بدون توهين به همديگه جواب هم رو بدين كسي كه شروع به توهين مي كنه يعني كم آوردم خواهشا توهين نكنين خواهشا خواهشا فرقي نمي كنه كدوم طرف تو پستا هم استقلالي ها توهين كرده بودن هم پرسپوليسي ها بچه هايي كه تو داربي قبل بودن يادشونه كه با بسته شدن تاپيك چه بلايي به سر تاپيكاي شخصي دو تيم اومده بود هر كي هر جا مي رسيد كل كل مي كرد كاري نكنين كه دوباره همون وضع پيش بياد

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگی چون مساوی برای شما مثل برده
اشتباه نکن، چون آخرین بار پرسپولیس برده نه استقلال!;)
برای همین جوش نیار چون باید پنچر استقلالو بگیری!:biggrin::D;)

این تساوی شیرین مقابل قدرت اول ایران و قهرمان آسیا رو بهتون تبریک میگم ,فعلا با همین مساوی ها جشن بگیرید شاید تونستید دفعه بعد مثلا اول شما جلو بیافتید بعد ما لوله تون کنیم یا مثلا بتونید یه گل بیشتر بزنید 2-2 کنید . به هر حال به همه بچه های استقلالی عزیز این نتیجه تاسف بار رو تسلیت میگم ...:razz:

قدرت اول ایران پرسپولیسه نه استقلال!
ثانیا قهرمانی عصر یخبندانو نچپون به ما!:biggrin::D;)

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر می کنید اکپرپور نمی تونست تک به تکو گل کنه؟ برا چی علیزاده عمدا دستشو برد بالا؟
پشت پرده همه اینا یه کسی هست که بهشون دستور میده باید مساوی کنین و گرنه نتیجه امروز باید 10-0 می شد ...

از همه اینا بگذریم الان استقلال با اقتدار صدر جدوله و 9 امتیاز از لنگیها بالاتره

ای ول استقلال

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباه نکن، چون آخرین بار پرسپولیس برده نه استقلال!;)
برای همین جوش نیار چون باید پنچر استقلالو بگیری!:biggrin::D;)

قدرت اول ایران پرسپولیسه نه استقلال!
ثانیا قهرمانی عصر یخبندانو نچپون به ما!:biggrin::D;)
اولا آخرین بازی که شما بردین یک بازی محصوب میشه شما جمع کل بازیها رو ببین که 20 بر 16 به نفع استقلاله پس دیگه در این مورد ادعا نکن.

دوما از کی تا حالا قدرت های برتر کشورها توی وسطای جدول دست و پا میزنن و با صدر جدول 9 امتیاز فاصله دارن؟

سوما اون دو قهرمانی در آسیا افتخار وحرمت فوتبال ایرانه حالا اگه به قول شما قهرمانی عصر یخبندانه شما همونشم نداری .

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر می کنید اکپرپور نمی تونست تک به تکو گل کنه؟ برا چی علیزاده عمدا دستشو برد بالا؟
پشت پرده همه اینا یه کسی هست که بهشون دستور میده باید مساوی کنین و گرنه نتیجه امروز باید 10-0 می شد ...

از همه اینا بگذریم الان استقلال با اقتدار صدر جدوله و 9 امتیاز از لنگیها بالاتره

ای ول استقلال
اولا لنگی نه ، پرسپولیس ایران
دوما 10-0 مال ما بود ......;):cool:

اولا آخرین بازی که شما بردین یک بازی محصوب میشه شما جمع کل بازیها رو ببین که 20 بر 16 به نفع استقلاله پس دیگه در این مورد ادعا نکن.

دوما از کی تا حالا قدرت های برتر کشورها توی وسطای جدول دست و پا میزنن و با صدر جدول 9 امتیاز فاصله دارن؟

سوما اون دو قهرمانی در آسیا افتخار وحرمت فوتبال ایرانه حالا اگه به قول شما قهرمانی عصر یخبندانه شما همونشم نداری .

اگه قضاوت کمیته انضباطی رو در نظر نگیریم میشه=19 به 20
بعدشم قهرمانی جلوی اسرائیلی مشروعیت نداره!:biggrin::cool:

shahab_A

عضو جدید
سلام .. تسلیت میگم به همه پرسپولیسیها .. واقعا نتیجه بدتر از این نمیشد :( ... ولی تابلو بود سپرده بودن که باید حتما مساوی کنیم .. به همه ی استقلالیها هم تبریک میگم .. میدونم الان از خوشحالی تو پوست خودتون نمی گنجید امیدوارم همیشه اینجوری باشید ;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .. تسلیت میگم به همه پرسپولیسیها .. واقعا نتیجه بدتر از این نمیشد :( ... ولی تابلو بود سپرده بودن که باید حتما مساوی کنیم .. به همه ی استقلالیها هم تبریک میگم .. میدونم الان از خوشحالی تو پوست خودتون نمی گنجید امیدوارم همیشه اینجوری باشید ;)

چه جالب دنباله رو من شدي از نتيجه اظهار ناراحتي مي كني شهاب جون چي ميگي تو تيمي كه بازي عقب بوده رو مساوي كرده نمي تونه از نتيجه ناراضي باشه همونطور كه مربي و بازيكنان و تماشاگران نبودن مطمئنا تو هم نبودي عين بقيه لنگيا خوشحال بودي
مگه ميشه دقيقه 92از خوشحالي بپري بالا و دقيقه 95 سوت پايان رو بزنن اونوقت بگي من ناراحتم؟؟؟!!!
بابا همين تاپيك رو بخون لنگيا كلي ذوق مي كنن كه مساوي شده بازي طبيعي هم هست هر تيمي دقيقه 92 پنالتي بزنه و امتياز بگيره خوشحاله از نتيجه ولي اين روش حرف زدن تو يعني اينكه دست پيش رو گرفتي پس نيوفتي ولي خب لنگي هستي كاريش نميشه كرد

فقط يه توصيه به رفتار تماشاگران بعد از بازي توجه كردي گريه استقلالي ها رو ديدي يعني اينكه مساوي با شما عين باخت مي مونه واسه ما رفتار تماشگاراي لنگ رو ديدي خندان رفتن بيرون درسته يا نه؟؟؟قيافه ي مربي ها و بازيكنا هم كه كاملا عيان بود كي راضي و خوشحاله و كي ناراحت
حالا من نمي فهمم اين پستت يعني چي وقتي اينا رو ديدي يا شايدم اصلا نديدي

مهم نيست ما به ترس قلعه نوعي از شكسته شدن ركوردش باختيم همين مي تونستيم خيلي راحت بازي رو پرگل ببريم حتي اگه نصف تيم بازي قبل بوديم نمي دونم چرا قلعه نوعي كاري رو كه مي تونه بكنه نمي خواد بكنه تو داربي ها

mohammad_che_eng

عضو جدید
من قبل از بازی هم گفتم مساوی میشه...
چه بهتر که از سال دیگه بازی این دو تیمو برگزار نکنن و قبل از بازی امتیازا رو تقسیم کنن...

من نمی دونم بازی های مهم توو کل دنیا انجام میشه و همیشه هم زیبا بوده:
بارسلونا و رئال مادرید
اینتر میلان و اث میلان
منچستر و لیورپول (البته این دربی نیشت ولی از نظر حیثیتی برا دو تیم کم از دربی نداره)
و خیلی بازی های دیگه

به نظر من مزخرف ترین دربی و بازی حساس همین بازی استقلال و پرسپولیسه که همیشه به نحویه به تساوی ختم شده و یه جورایی چندین میلیون نفر هوادار دو تیم سر کار رفتن...

من نمیدونم چرا محافظه کاری به ورزش ما بخصوص فوتبال رخنه کرده؟؟؟؟؟نمی دونم با این اوضا و احوال این دو تیم چطور می خوان خصوصی بشن(خودتون منظوره منو متوجه میشین)؟؟؟؟

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضعف داوري و كشتن روح فوتبال

ضعف داوري و كشتن روح فوتبال

بچه ها قبول دارين داوري خيلي ضعيف بود ضعف داوري كه فقط نبايد تو بازي تاثير بذاره داور امروز فقط سعي كرد كه اشتباه تاثير گذار نكنه ولي خب اينقدر سوت زد كه بازي سرد دو تيم رو سرد تر كرد هر برخوردي رو خطا گرفت ضمنا آوانتاژهاي غير حرفه اي هم داد مثلا جاي اينكه خطاي روي قوس محوطه استقلال رو بگيره آوانتاژ داد حالا توپ كجا رسيد به بازيكن استقلال كنار نقطه كرنر
يه مثالم واسه شما بزنم كه يه توپ وسط زمين واسه شما آوانتاژ داد كه توپ رو پيروز قرباني قبل از اينكه به بازيكن شما برسه گرفت ولي داور خطا نگرفت و ادامه بازي داد

همون اول بازي كه گير داد به كاظمي پيراهنش رو بكنه تو شورت ورزشيش نشون داد كه ترسيدم و مي خوام بازي رو كاملا قانوني و خشك جلو ببرم ولي همه روزنامه ها و برنامه هاي ورزشي مجبورن ازش دفاع كنن چون اولا اشتباه تاثير گذار نداشته و ثانيا داور ايراني بوده بد بگي جو متشنج ميشه ولي بهتره واقع بين باشيم امروز بازي صحنه اي نداشت كه با تصميم گيري بخواد خودشو نشون بده فقط با سختگيري روح فوتبال رو كشت

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه ما علیزاده رو نداشتیم شما چیکار می کردین؟
برین دست علیزاده رو ببوسین که به دادتون رسید.

در ضمن با این مساوی باید فکر قهرمانی رو از سرتون بیرون کنید (هر چند قبلا هم اهل این حرفا نبودین) :(

سلام قهرمانی :biggrin:

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هاي استقلالي ما بايد خجالت بكشيم كه اين تيم خيلي ضعيف رو نبرديم بايد بذاريم اونا خوشحالي كنن خب نتيجه گرفتن ديگه مدت ها بود يه تيم نمي تونست از استقلال امتياز بگيره كه اونا گرفتن افشين پيرواني ميگه قبول دارم شانس آورديم ولي ما بهتر بوديم!!!اگه تو بهتر بودي و بايد مي بردي چرا اينقدر خوشحال بودي از مساوي؟؟؟مگه ميشه يكي خوب بازي كنه مستحق برد باشه ولي از مساوي خوشحال باشه ولي خب از پيرواني بعيد نبود چون به نظرم آبروي هر چي مربي رو برده همونطور كه حاج رضايي مي گفت بايد استعفا بده بره ولي نشون داد كه يه ذره غرور تو وجودش نيست الان بهش بگن آبدارچي باش ميگه باشه

ضمنا لنگيا مگه شما كارشناسي رو نديدين مگه از موقعيت هاي صد در صد استقلال مي گفتن نشنيدين؟؟؟مگه نشنيدين كه مي گفتن شانس هم جزوي از بازيه و پرسپوليس شانش آورد ولي خب من كاملا واسم قابل پيش بيني بود كه شما روتون كم بشو نيست حتي با باخت چه برسه به مساوي
عزیزم پیروانی نگفت که ما شانس آوردیم مساوی کردیم ، گفت موقعیت های زیادی رو تو جریان بازی از دست دادیم ولی تو صحنه پنالتی شانس آوردیم ، اون کارشناس هایی هم که میگی یکیش بهروان بود که یه گزارشگره نه یه کارشناس ، یکیش هم حاج رضایی هستش که نمیگم استقلالیه ولی از مخالفین پرسپولیسه ، همونطور که قبل بازی پرسپولیس و سپاهان پارسال تو برنامه زنده اومد گفت برنده این بازی سپاهانه در حالی که هیچ کارشناس عاقلی قبل بازی همچین حرفی نمیزنه اونم توی اون بازی که دو تیم همسطح هستن . در مورد پیروانی هم باید بگم پیروانی عاشق پرسپولیسه ، خب منم بعد بازی تو یکی از همین سایتها خوندم که نوشته بود اشکان نامداری تو این بازی نقش تدارکات تیم رو داشت ، خب اونم حتما عاشقه استقلاله و از هیچ کمکی به تیمش دریغ نمیکنه .

farizin

عضو جدید
شعور و ادب شما استقلالی ها همین بس که طرفداران پرسپولیس رو لنگی خطاب کنید.انصافا همیشه رکیک ترین شعارها و فحش ها رو شماها میسازین و دم از با کلاس بودن میزنین...کسی که مهندس جامعه هست هنوز انقدر ادب نداره که بدونه اینجا چطوری صحبت کنه.اگه تیمتون بازی برده رو مساوی کرده، به جای این که به داور گیر بدین برین از جنرالتون بپرسین که چرا اون تعویض ها رو کرد.در مورد داوری هم ترکی اشتباه تاثیر گذاری تو بازی نداشت.متاسفانه شما هر بازی رو ببرین فقط قدرت خودتون بوده و اگه نتونین خدا با حریف بوده..(چه منطقی!!!)

baroonearamesh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهضی تیما چقدر شانس دارن....

شانسی شانسی امتیاز میگیرن ... اونم با پنالتی ....:razz:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شعور و ادب شما استقلالی ها همین بس که طرفداران پرسپولیس رو لنگی خطاب کنید.انصافا همیشه رکیک ترین شعارها و فحش ها رو شماها میسازین و دم از با کلاس بودن میزنین...کسی که مهندس جامعه هست هنوز انقدر ادب نداره که بدونه اینجا چطوری صحبت کنه.اگه تیمتون بازی برده رو مساوی کرده، به جای این که به داور گیر بدین برین از جنرالتون بپرسین که چرا اون تعویض ها رو کرد.در مورد داوری هم ترکی اشتباه تاثیر گذاری تو بازی نداشت.متاسفانه شما هر بازی رو ببرین فقط قدرت خودتون بوده و اگه نتونین خدا با حریف بوده..(چه منطقی!!!)
شما پستای هم قطارت ommidرو بخون بعد بیا قیافه حق به جانب بگیر

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تبانی

تنها لغتی که میشه در مورد این بازی بکار برد همین بود.همون سناریوئی که در بازی رفت اتفاق افتاد!!!!استقلال گل زد،چند فرصت گل را خراب کرد و در دقایق پایانی پرسپولیس مساوی کرد!!!!این بازی به من ثابت کرد تو هیچ داربی ای با این حک...نباید شرط بست!!!!!وگرنه کی به علیزاده گفته بیاد توپی رو که هیچ فرصت گلی نداره پنالتی بده!!!!!!دارن با این کارها زمینه رو برای حضور دائم داور ایرانی آماده می کنند!!!!اما بررسی عملکرد بازیکنان:

1.وحید طالب لو:در طول بازی بجز ضربه پنالتی و سانتر علیرضا محمد روی هیچ توپی نپرید!!!!!در دقیقه 85 روی ضربه سر نیکبخت می رفت اشتباه بدی انجام بده ولی شانس آورد نوروزی گلزن نبود!!!در مورد او حرف اضافه ای نیست مگر اینکه حتما" باید به فکر پیدا کردن یک ذخیره خوب برای اون باشیم!!!وقتی رقیب نداشته باشه مثل این 2فصل اخیر متزلزل هستش!!!!در ضمن روی ضربه پنالتی هم اشتباه کرد(یا شایدم عمدا" پرید)وقتی بازیکن راست پائی در لحظه آخر مکث می کنه،امکان نداره بتونه توپ رو به سمت چپش بزنه!!!یا سمت راستش می زنه یا وسط(همین حکایت در مورد بازیکنان چپ پا هم صادقه)اگر به پنالتی زارع در بازی با فولاد هم دقت کرده باشید دقیقا" همینطور و در همین سمت زد!!!

2.بیژن کوشکی:بسیار خوب خط دفاع رو جمع کرد.هر چند نباید از حضور یک مهاجم چاق و چله و تنبل در پرسپولیس هم گذشت!!!!در زمین و هوا موفق بود

3.پژمان منتظری:بخاطر سیستم پرسپولیس و حضور بازیکنی مثل پتروویچ که متخصص بازی در چپ نبود،بیشتر وقتش بجای دفاع بدنبال کمک به حیدری در کار حمله بود!!!در یک موقعیت خوب نیز سانتر کریمی رو نگذاشت به نیکبخت برسه!!!او هم مثل کوشکی نمره قبولی گرفت!

4.پیروز قربانی:حرف همیشه خودم رو در مورد او تکرار می کنم!!!بازیکنی جنگنده و سرزن که در مواجهه با بازیکنان دریبل زن فوق العاده مبتدی کار می کنه!!!شانس آورد بخاطر وضعیت بدنی،علیرضا محمد و کریمی در نیمه دوم کم آوردند وگرنه در نیمه دوم که پرسپولیس هجومی تر بود بیشتر دچار مشکل میشد!!!به نظر من شکوری در حال حاضر لیاقت بیشتری نسبت به او برای فیکس بازی کردن داره!!!

5.حسین کاظمی:اون بازیکن جنگنده همیشگی نبود!!!!دلیلش می تونه خستگی ناشی از بازی با کره جنوبی باشه!!در دفاع به نسبت موفق بود ولی در کار هجوم اصلا" موفق نبود

6.مجتبی جباری:در بدترین داربیش یک گل دیدنی زد!!!!یکی از بدترین روزهائی بود که از مجتبی دیده بودم!!بجز 10دقیقه اول نیمه دوم و پاس قشنگی که در اواسط نیمه دوم به برهانی داد،امروز روز جباری نبود!!!!دقیقا" این بازیش و گلی که زد منو یاد امید روانخواه در داربی 63انداخت!!!اون روز امید یکی از ضعیف ترین بازیکنان میدان بود و تقریبا" از هر 10توپش،9تاش به پرسپولیسیها رسید!!!ولی اون هم درست از همینجا(شاید کمی دورتر)همچین گلی رو به پرسپولیس زد!!!در کل امروز روز جباری نبود

7.فابیو جانواریو:او امروز از جباری و کاظمی بهتر بود و بیشتر در بازیسازی شرکت کرد.ولی از بدشانسی استقلال در اواسط نیمه دوم مصدوم شد!!!!امیدوارم مصدومیتش زود برطرف بشه

8.خسرو حیدری:امروز بهترین بازیکن تیم بود(با حفظ حقوق پژمان منتظری و بیژن کوشکی).هم خوب دفاع کرد و نه به پتروویچ و نه به منصوری اجازه نفوذ از اون جناح رو نداد!!!و در حمله هم خوب بود(هر چند مثل همیشه همکاری جباری رو در کنار خودش نمی دید) ولی در معدود نقوذهای خوب خودش چند سانتر خطرناک داشت!!!در کل یکی از 2بازیکن برتر استقلال بود

9.مهدی امیرآبادی:تدبیر خوب قلعه نوعی برای این بازی بود!!!اونم این بود که به محمد و کریمی اجازه نفوذ نده!!!!دیدیم محمد که در بازیهای گذشته تا لب خط نفوذ می کرد مجبور بود بدلیل نداشتن یک بغل در کنارش،از خط نیمه گذشته توپ رو سانتر کنه که این سانترها(که به سانترهای آسیائی مرسوم هستند)اصلا" ثمری نداره!!!امیرآبادی در کار هجوم مثل همیشه استقلال رو در اون جناح فلج کرده بود!!اصلا" نفوذهای موثری نداشت و دیگر هیچ چیزی نمی تونم بگم چون فایده نداره!!!یعنی امیرآبادی در هجوم بهتر میش؟؟من که بعید می دونم

10.سیاوش اکبرپور:دونده ترین بازیکن تیم که حتی از هافبک دفاعی مثل کاظمی هم دونده و جنگنده تر بازی کرد!!!ولی مشکلی که من همیشه با اکبرپور دارم و همیشه هم گفتم اینکه او مرد بازیهای بزرگ نیست!!!شما کدوم بازی بزرگ یادتونه که اکبرپور توی اون درخشیده؟؟!!!در کدوم داربی اکبرپور بازی معمولی خودشو انجام داده؟؟؟یکی از اشتباهاتی که بعدا" بهش اشاره می کنم اشتباه امیر در مورد او بود

11.آرش برهانی:با اینکه بدلیل بازی ضعیف خط میانی اصلا" در موقعیت گل قرار نگرفت!!!!ولی زهر خودشو ریخت و یک پاس گل طلائی به جباری داد!!!با اینکه امروز پرتلاش بود ولی بازی ضعیف خط میانی اجازه هیچ کاری رو به آرش نداد!!!

12.یدالله اکبرِی:تعویض او یکی از کارهای خوب امیر بود!!!ولی در بیرون کشیدن جباری اشتباه کرد!!!!او باید جای اکبرپور به بازی می اومد.توپ هم به اون صورت بهش نرسید

13.فرهاد مجیدی:یکی از بدسلیقگی های امیر در مورد مجیدی هستش!!!اون با این فیزیک بدنی بازیکن خط حمله هستش نه خط میانی!!!در بازی کار خاصی هم نکرد و روی یک توپ خوب هم که براش مهیا شد خودخواهانه به سمت دروازه توپ رو فرستاد!!!!در کل محل استفاده از اون هم اشتباه بود

14.علی علیزاده:من نمی دونم استقلال چند بار باید تاوان این اعتقاد نادرست قلعه نوعی به این غده سرطانی رو پس بده؟؟؟اون از بازی با سپاهان و اونم از این بازی!!!او یک کار فوق العاده برای قرمزها کرد!!!بعد از بازی با سپاهان و با بازی خوب عباسفرد امیدوار بودم امیر از اعتقاد افتضاحش دست بکشه ولی امان از....

امیر قلعه نوعی:با بهترین ترکیب ممکنه به این بازی اومد.ولی فکر خستگی کاظمی رو(که درصد زیادی از بازی تهاجمی استقلال به اون بستگی داره)رو نمی کرد!!!!بازی ضعیف خط میانی اون رو واداشت که از دقیقه 50تغییرات و از این خط آغاز کنه ولی گل جباری(یکی از بدترین بازیکنان استقلال)اون رو از این تعویض منصرف کرد!!!حالا برسیم به تعویض ها:دو تعویض اول امیر تفکر خوبی بود ولی در انتخاب بازیکنان تعویضی(مورد دوم) دچار اشتباه شد!!!!جای مجیدی،باید اکبری که یک هافبک توپ نگهدار هستش بجای جانواریو وارد زمین میشد!!!اینطوری جباری هم آزادتر میشد و به کاظمی هم کمتر فشار میومد.با اومدن مجیدی دو اتفاق افتاد!!!1.جباری بدلیل اینکه مجیدی بیشتر یک بازیکن رونده هستش مجبود بود بیشتر به دفاع بیاد و همین با توجه به فیزیک بدنی او باعث از کارافتادگی زودهنگام او شد!!!2.کاظمی هم بیشتر فشار بهش میومد.در زمان حضور جانواریو این فشار کمتر بود.ولی با این تفاصیل امیر اشتباه کرد.اما اشتباه دوم امیر از اولی هم بدتر بود!!!!جباری یک بازیکن تأثیرگذار هستش که در روز بدش هم هنرش رو به رخ کشید!!!!تو بجای جباری تأثیرگذار،اکبرپوری رو که در هیچ بازی بزرگی خوب نبوده تعویض کن!!!!اکبری باید جای اکبرپور میومد تا فرهاد به خط حمله می رفت!!!!ولی امیر اشتباه دوم رو هم مرتکب شد و بالاخره می رسیم به اشتباه سوم و شاه اشتباه امیر!!!!!وقتی آقای سوگلی بخواد بیاد تو زمین!!!در صورتیکه بازیکنان به مراتب بهتری هم بودند که جانشین اکبرپور شوند!!!مثلا" امیر می تونست منیعی رو بیاره و فرهاد رو ببره خط حمله،اینو نکرد می تونست عباسفرد رو بجای علیزاده بیاره!!!ولی چه کنیم که مغز امیر در نیمه های دوم داربی همیشه هنگ می کنه!!!!!در کل استقلال این 3امتیاز رو هم(اگر نگیم تبانی بوده)بخاطر تعویضهای اشتباه قلعه نوعی و بازی بد سوگلی هاش اکبرپور و علیزاده(ببینیم همون رفتاری که در داربی رفت با کوشکی داشت رو با علیزاده هم انجام میده؟؟؟من که فکر نکنم)از دست داد و به یک امتیاز قناعت کرد!!!تنها نقطه امیدوار کننده امروز،توقف ذوب آهن در مصاف با سایپا بود

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای خدا چه آبرو ریزی بود که پرسپولیس به این تیم شل و پل ببازه خدا یا شکرت که نزاشتی اینطور بشه
نیمه اول بازی که به قول عادل اگه دروازه بان ها نبودن هم فرقی نمی کرد و نیمه دوم هم که خودتون بهتر می دونید
دوستان این چه حرفیه که می زنید بازی باید مساوی می شد این یعنی چی واقعا خنده داره
ولی همیشه یه بهونه پیدا میکنید واسه خودتون اشکال نداره ولی اینو فهمیدم که طرفدارای پرسپولیس هم مثل خود پرسپولیس گرمن و با مرام

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
وای خدا چه آبرو ریزی بود که پرسپولیس به این تیم شل و پل ببازه خدا یا شکرت که نزاشتی اینطور بشه
نیمه اول بازی که به قول عادل اگه دروازه بان ها نبودن هم فرقی نمی کرد و نیمه دوم هم که خودتون بهتر می دونید
دوستان این چه حرفیه که می زنید بازی باید مساوی می شد این یعنی چی واقعا خنده داره
ولی همیشه یه بهونه پیدا میکنید واسه خودتون اشکال نداره ولی اینو فهمیدم که طرفدارای پرسپولیس هم مثل خود پرسپولیس گرمن و با مرام

راستی عادل اینم گفت که این پرسپولیسیا وقتی میخوان حمله کنن 7نفرشون تو دفاع میمونن

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم پیروانی نگفت که ما شانس آوردیم مساوی کردیم ، گفت موقعیت های زیادی رو تو جریان بازی از دست دادیم ولی تو صحنه پنالتی شانس آوردیم ، اون کارشناس هایی هم که میگی یکیش بهروان بود که یه گزارشگره نه یه کارشناس ، یکیش هم حاج رضایی هستش که نمیگم استقلالیه ولی از مخالفین پرسپولیسه ، همونطور که قبل بازی پرسپولیس و سپاهان پارسال تو برنامه زنده اومد گفت برنده این بازی سپاهانه در حالی که هیچ کارشناس عاقلی قبل بازی همچین حرفی نمیزنه اونم توی اون بازی که دو تیم همسطح هستن . در مورد پیروانی هم باید بگم پیروانی عاشق پرسپولیسه ، خب منم بعد بازی تو یکی از همین سایتها خوندم که نوشته بود اشکان نامداری تو این بازی نقش تدارکات تیم رو داشت ، خب اونم حتما عاشقه استقلاله و از هیچ کمکی به تیمش دریغ نمیکنه .

صابر جان با تو فردا تو دانشگاه صحبت مي كنم اصلا نمي دونم چرا دوست ندارم جواب تورو اينجا بدم ولي همينقدر بگم كه كدوم موقعيت رو ميگي ما از موقعيت هامون واسه سياوش رو نميگم چون موقعيت هايي كه نيكبخت مثال مي زني كه البته هيچ كدومشون تك به تك نبودن
كاشكي اون توپ رو از روي خط نمي گرفت حيدري
حاج رضايي به نفعتون ميگه خوبه ولي........
وجدان خودت چي ميگه استقلال فقط چند تا حمله از راست كرد و چند تا كار تركيبي از حيدري و جباري و سياوش ديديم اونوقت تيمتون از هم پاشيد حيف كه به ترس امير قلعه نوعي باختيم حيف

اره نيمه اول توپ به دست طالبلو نخورد ولي استقلال دو تا موقعيت داشت كه يكي شوت برهاني بود كه حقيقي شوت به اون سادگي رو دو ضرب گرفت و يكي هم اصلا به دست حقيقي نخورد بلكه روي خط به پاي حيدري خورد راست ميگي تو نيمه دوم هم كه تا قبل از تعويض تخيلي عليزاده موقعيت گل 6 به 4 به نفع استقلال بود آخه موقعيتا 6 به 6 بود اونم يكيش پنالتي اي بود كه سر يه توپ بيخود تبديل به پنالتي شد چي ميگي تو علي جون تازه مقايسه موقعيت ها هم جاي خود اون بازي تركيبي كه پرسپوليسيا رو داغون كرد چند دقيقه جاي خود اون دو تا تك به تك سياوش جاي خود يه تك به تك مثال مي زني از حركاتتون

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

و شما دوست عزيز خيلي بدم مياد كسي منو مورد خطاب قرار بده ولي به طور غير مستقيم لطفا وقتي درباره من حرف مي زني مستقيما مشخص كن كدوم قسمتاش رو با مني تا جواب رو بدم
شما پست منو درباره ي توهين خوندين؟؟؟مطمئنا نخوندين ببين دوست عزيز ما شما رو لنگي خطاب مي كنيم متاسفم براي شخص جنابعالي كه كيسه كش رو مي بيني و به لنگي گير ميدي شما اگه بلدي اصلاح كني خودت رو اصلاح كن اول به هم قطار خودت گير بده اول توهين رو تو جامعه خودت از بين ببر
دوست من توهين سانزي به ارغوان دعواي بين اين دو نفر بود ولي اميد همه استقلالي ها و مربي ما رو مورد توهين قرار داد متاسفم براي تو كه مي بيني به قلعه نوعي ميگن كله مرغي و بعد به ما خرده مي گيري متاسفم كه خيلي از چيزا رو بين خودتون مي بيني ولي دوست دراي اول طرف مقابل اصلاح بشه
من رو خيليا تو اين سايت مي شناسن مي دونن ادبم در چه حده تا حالا به كسي توهين كردم يا نه اگه شما واقعا از شنيدن كلمه لنگي ناراحت شديد شرمنده ولي سعي كنيد به شعور خود رسيدگي كنيد قبل از اينكه به شعور طرف مقابل رسيدگي كنيد مهندس مملكت
راجع به تركي هم گفتم كه اشتباه تاثير گذار نداشته ولي روح فوتبال كنترل كردن بازي با كشتن بازي رو شنيدي يا نه نمي دونم واسم مهم نيست چه فكري درباره ي حرفاي من مي كني فقط بدون دوست عزيز اصلا صحنه ي تاثير گذاري بود كه تركي تصميم بگيره دربارش؟؟؟يه صحنه تو محوطه بود كه اونم كاملا مشخص بود اشتباه تاثير گذار در صورتي رخ ميده كه صحنه تاثير گذار مشكوك وجود داشته باشه و وقتي چنين صحنه اي وجود نداره بايد به بقيه چيزا دقت كرد كه تركي امروز هيچ كمكي به زيباتر شدن بازي نكرد شما داور خطاي پشت قوس رو نمي گيري چون توپ ميرسه به بازيكنت كنار خط كرنر؟؟؟

farizin

عضو جدید
من قضاوت رو واگذار میکنم به اونایی که تو سایت هستند.
بازم میگم کثیف ترین و رکیک ترین شعار ها رو تو استادیوم ها از طرف ضلع آبی (که هممون میدونم کجاست)
دلم نمیخواد فضای اینجا رو با چنین واژه های سخیفی لجن آلود کنم.
ولی اگه خیلی دلتون میخواد باید بگم که همون شعار طرفداران آبی پوش ..(منچستر انگلیس...)
کافیه
-----------------------------------------------------
من خطابم به شخص شما نبود.خطاب من به جامعه کلی تماشاگران آبی پوش هست.دوست عزیز فکر نکن من اینجوری فکر کنم که تمام طرفداران پرسپولیس بهداشتی و مبادی اداب هستند.ولی من حداقل تو بازی هایی که استادیوم رفته ام و یا تو جامعه آماری چنین فحش های رکیکی از پرسپولیسی ها بشنوم.(اگه زده شده تقابل مستقیمی از طرف استقلالی بوده که اونم قابل قبول نیست) من نیازی به اصلاح نمی بینم چون ادبیات من در حد چاله میدانی نیست و شخصیتم بالاتر از اینه که به خاطر یه تیم فوتبال چنین فحشایی از دهنم درآد.آره..من از خیلی از طرفدارای ابی و قرمز پوش گله مندم.که به جای طرفداری از تیمشون فقط بلدن به تیم مقابل توهین کنند...من کل کل رو جز توهین محسوب نمیکنم...کل کل و جر و بحث و طرفداری جز ذات ورزش و علی الخصوص فوتبال هست.اما توهین مستقیم به حریف نه!!!!
طرفدارای رئال بارسلون رو دوست ندارند و حاضرن بارسلونی ها سر به تنشون نباشه...اما هیج وقت تو استادیوم سانتیاگو برنابئو فحشی از اونا نمیشنوین...
اگه حرفام قانعتون کرد که خب ..بحث تمومه..اگه نه..با کمک مدیران حاضرم یه تاپیک ویژه برای بد دهنی طرفدارای فوتبال وطنی باز کنم :razz:

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم میگم کثیف ترین و رکیک ترین شعار ها رو تو استادیوم ها از طرف ضلع آبی (که هممون میدونم کجاست)
ولی اگه خیلی دلتون میخواد باید بگم که همون شعار طرفداران آبی پوش ..(منچستر انگلیس...)
کافیه
من خطابم به شخص شما نبود.خطاب من به جامعه کلی تماشاگران آبی پوش هست.دوست عزیز فکر نکن من اینجوری فکر کنم که تمام طرفداران پرسپولیس بهداشتی و مبادی اداب هستند.ولی من حداقل تو بازی هایی که استادیوم رفته ام و یا تو جامعه آماری چنین فحش های رکیکی از پرسپولیسی ها بشنوم.(اگه زده شده تقابل مستقیمی از طرف استقلالی بوده که اونم قابل قبول نیست) من نیازی به اصلاح نمی بینم چون ادبیات من در حد چاله میدانی نیست و شخصیتم بالاتر از اینه که به خاطر یه تیم فوتبال چنین فحشایی از دهنم درآد.آره..من از خیلی از طرفدارای ابی و قرمز پوش گله مندم.که به جای طرفداری از تیمشون فقط بلدن به تیم مقابل توهین کنند...من کل کل رو جز توهین محسوب نمیکنم...کل کل و جر و بحث و طرفداری جز ذات ورزش و علی الخصوص فوتبال هست.اما توهین مستقیم به حریف نه!!!!
طرفدارای رئال بارسلون رو دوست ندارند و حاضرن بارسلونی ها سر به تنشون نباشه...اما هیج وقت تو استادیوم سانتیاگو برنابئو فحشی از اونا نمیشنوین...
اگه حرفام قانعتون کرد که خب ..بحث تمومه..اگه نه..با کمک مدیران حاضرم یه تاپیک ویژه برای بد دهنی طرفدارای فوتبال وطنی باز کنم :razz:
شما خوشت نمیاد از کل کل کسی مجبورت نکرده بیای تو تاپیک <<کل کل طرفدارای آبی و قرمز>> هرچی میخوای نثار ما کنی, شما خودت لنگی هستی فوشهایی که پرسپولیسی ها به ما میگن رو نمیبینی درباره بی ادب بودن استقلالی ها هم به نظر من کاملا برعکس یه نمونش که الان یادم هست رو میگم تا ادب رو بیارم جلوی چشمت حتما استقلالی ها بودن که چند سال قبل توی استادیوما میگفتن << منصور پور حیدری [.....] مو فرفری>> ؟؟

بارسلونایی ها هم خیلی خیلی مودبو منظم میشینن برای تیمشون دست میزنن فقط نمیدونم چرا یهو کله خوک میخوره تو صورت فیگو یا مربی منچستر فوشه که علنی نثار بکهام میکنه ,فوتبال نمیبینی یا مطالعه نداری نظر نده ,با اعصاب ما هم بازی نکن..

T I T A N I U M

عضو جدید
.

برا پرسپولیسی ها تبریک میگم این مساوی رو ، برا ما استقلالی ها مساوی مقابل پرسپولیس حکم باخت رو داره . بهتون حق میدم که این همه خوشحال باشین ، حق دارین مساوی در مقابل استقلال براتون حکم برد رو داره . خوش بحالتون که تیمتون برد

.

آخرین ویرایش:

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين بازي كه همش تباني بود چه احتياجي به كري داره؟ شما لنگيها هم بريد خدا را شكر كنيد كه 5 تا بازيه با تباني نباختيد و همش دقيقه نود گل مساوي زديد.

ecsir

عضو جدید
اين بازي كه همش تباني بود چه احتياجي به كري داره؟ شما لنگيها هم بريد خدا را شكر كنيد كه 5 تا بازيه با تباني نباختيد و همش دقيقه نود گل مساوي زديد.

پس كو اون تيم استقلال كه مي گفتين!؟

همين بود؟
واقعا متاسفم كه با اين همه ادعا بازم كم آوردين

لطفا نگين كه شانس آورديم كه خودتونم مي دونين كه اينطور نبود

پس ديگه خواهشن كل كل نكنيد..;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم اون منظورش نیمه اول بود نه کل بازی ، مگه استقلال تو نیمه اول کار خاصی انجام داد ؟؟

نه دو موقعيت گل كه يكيش از رو خط برگشت داده شد كار خاصي نبود ولي اگه شما اين كار رو كرده بودين.........

کافیه

من فكر مي كنم يا شما شعار هاي توهين آميز پرسپوليسيا در مورد استقلال رو نشنيدين يا اينكه خودتون رو به نشنيدن مي زنيد اين شعاره ها هم كه ميگين به اين تاپيك مربوط نيست اگه از پرسپوليسيا چنين شعاري نشنيدي يه نمونش شعاري هست كه درباره ي عقاب آسيا و استقلاليا ميگن اگه يه بار ورزشگاه رفته باشي حتما اينو شنيدي
من فكر مي كنم فكرت قشنگه ولي داري يه طرفه حرف مي زني خيلي بده اين تو كه با شخصيت مي دوني خودتو بهتره همه چيز رو با هم ببيني تو اين تاپيك كلمه لنگي رو زشت ميدوني ولي كيسه حمومي رو نمي بيني دعواي سانزي و ارغوان رو بد مي بيني ولي توهيني كه اميد به كل استقلالي ها و به خصوص قلعه نوعي مي كنه نمي بيني تو ورزشگاه شعار مارو مي شنوي ولي شعار قرمزا رو نمي شنوي اين باعث ميشه خواننده راجع به حرفان برداشت بد مي كنه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس كو اون تيم استقلال كه مي گفتين!؟

همين بود؟
واقعا متاسفم كه با اين همه ادعا بازم كم آوردين

لطفا نگين كه شانس آورديم كه خودتونم مي دونين كه اينطور نبود

پس ديگه خواهشن كل كل نكنيد..;)

خوشحاليت عين بقيه ي قرمزا قابل درك و طبيعيه بازم ميگم اين مساوي جلوي شما از باخت هم بدتر بود

ecsir

عضو جدید
.

برا پرسپولیسی ها تبریک میگم این مساوی رو ، برا ما استقلالی ها مساوی مقابل پرسپولیس حکم باخت رو داره . بهتون حق میدم که این همه خوشحال باشین ، حق دارین مساوی در مقابل استقلال براتون حکم برد رو داره . خوش بحالتون که تیمتون برد

.

خوب تا ديروز كه كلي كري ميخوندين حالا ميگين....خوش بحالتون

بالا