كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزيز من نگفتم شانسي بود من گفتم تباني بود.
من نميدونم شما چقدر رو داريد كه اين حرفها رو ميزنيد
قلعه نويي قبل از بازي گفته بود اگه به مساوي مجبورمان نكنند ميبريم
حالا شما بريد خدا رو شكر كنيد كه سياست تو فوتبال نميذاره شما تو دربي بازنده باشيد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبانی

تنها لغتی که میشه در مورد این بازی بکار برد همین بود.همون سناریوئی که در بازی رفت اتفاق افتاد!!!!استقلال گل زد،چند فرصت گل را خراب کرد و در دقایق پایانی پرسپولیس مساوی کرد!!!!این بازی به من ثابت کرد تو هیچ داربی ای با این حک...نباید شرط بست!!!!!وگرنه کی به علیزاده گفته بیاد توپی رو که هیچ فرصت گلی نداره پنالتی بده!!!!!!دارن با این کارها زمینه رو برای حضور دائم داور ایرانی آماده می کنند!!!!اما بررسی عملکرد بازیکنان:

1.وحید طالب لو:در طول بازی بجز ضربه پنالتی و سانتر علیرضا محمد روی هیچ توپی نپرید!!!!!در دقیقه 85 روی ضربه سر نیکبخت می رفت اشتباه بدی انجام بده ولی شانس آورد نوروزی گلزن نبود!!!در مورد او حرف اضافه ای نیست مگر اینکه حتما" باید به فکر پیدا کردن یک ذخیره خوب برای اون باشیم!!!وقتی رقیب نداشته باشه مثل این 2فصل اخیر متزلزل هستش!!!!در ضمن روی ضربه پنالتی هم اشتباه کرد(یا شایدم عمدا" پرید)وقتی بازیکن راست پائی در لحظه آخر مکث می کنه،امکان نداره بتونه توپ رو به سمت چپش بزنه!!!یا سمت راستش می زنه یا وسط(همین حکایت در مورد بازیکنان چپ پا هم صادقه)اگر به پنالتی زارع در بازی با فولاد هم دقت کرده باشید دقیقا" همینطور و در همین سمت زد!!!

2.بیژن کوشکی:بسیار خوب خط دفاع رو جمع کرد.هر چند نباید از حضور یک مهاجم چاق و چله و تنبل در پرسپولیس هم گذشت!!!!در زمین و هوا موفق بود

3.پژمان منتظری:بخاطر سیستم پرسپولیس و حضور بازیکنی مثل پتروویچ که متخصص بازی در چپ نبود،بیشتر وقتش بجای دفاع بدنبال کمک به حیدری در کار حمله بود!!!در یک موقعیت خوب نیز سانتر کریمی رو نگذاشت به نیکبخت برسه!!!او هم مثل کوشکی نمره قبولی گرفت!

4.پیروز قربانی:حرف همیشه خودم رو در مورد او تکرار می کنم!!!بازیکنی جنگنده و سرزن که در مواجهه با بازیکنان دریبل زن فوق العاده مبتدی کار می کنه!!!شانس آورد بخاطر وضعیت بدنی،علیرضا محمد و کریمی در نیمه دوم کم آوردند وگرنه در نیمه دوم که پرسپولیس هجومی تر بود بیشتر دچار مشکل میشد!!!به نظر من شکوری در حال حاضر لیاقت بیشتری نسبت به او برای فیکس بازی کردن داره!!!

5.حسین کاظمی:اون بازیکن جنگنده همیشگی نبود!!!!دلیلش می تونه خستگی ناشی از بازی با کره جنوبی باشه!!در دفاع به نسبت موفق بود ولی در کار هجوم اصلا" موفق نبود

6.مجتبی جباری:در بدترین داربیش یک گل دیدنی زد!!!!یکی از بدترین روزهائی بود که از مجتبی دیده بودم!!بجز 10دقیقه اول نیمه دوم و پاس قشنگی که در اواسط نیمه دوم به برهانی داد،امروز روز جباری نبود!!!!دقیقا" این بازیش و گلی که زد منو یاد امید روانخواه در داربی 63انداخت!!!اون روز امید یکی از ضعیف ترین بازیکنان میدان بود و تقریبا" از هر 10توپش،9تاش به پرسپولیسیها رسید!!!ولی اون هم درست از همینجا(شاید کمی دورتر)همچین گلی رو به پرسپولیس زد!!!در کل امروز روز جباری نبود

7.فابیو جانواریو:او امروز از جباری و کاظمی بهتر بود و بیشتر در بازیسازی شرکت کرد.ولی از بدشانسی استقلال در اواسط نیمه دوم مصدوم شد!!!!امیدوارم مصدومیتش زود برطرف بشه

8.خسرو حیدری:امروز بهترین بازیکن تیم بود(با حفظ حقوق پژمان منتظری و بیژن کوشکی).هم خوب دفاع کرد و نه به پتروویچ و نه به منصوری اجازه نفوذ از اون جناح رو نداد!!!و در حمله هم خوب بود(هر چند مثل همیشه همکاری جباری رو در کنار خودش نمی دید) ولی در معدود نقوذهای خوب خودش چند سانتر خطرناک داشت!!!در کل یکی از 2بازیکن برتر استقلال بود

9.مهدی امیرآبادی:تدبیر خوب قلعه نوعی برای این بازی بود!!!اونم این بود که به محمد و کریمی اجازه نفوذ نده!!!!دیدیم محمد که در بازیهای گذشته تا لب خط نفوذ می کرد مجبور بود بدلیل نداشتن یک بغل در کنارش،از خط نیمه گذشته توپ رو سانتر کنه که این سانترها(که به سانترهای آسیائی مرسوم هستند)اصلا" ثمری نداره!!!امیرآبادی در کار هجوم مثل همیشه استقلال رو در اون جناح فلج کرده بود!!اصلا" نفوذهای موثری نداشت و دیگر هیچ چیزی نمی تونم بگم چون فایده نداره!!!یعنی امیرآبادی در هجوم بهتر میش؟؟من که بعید می دونم

10.سیاوش اکبرپور:دونده ترین بازیکن تیم که حتی از هافبک دفاعی مثل کاظمی هم دونده و جنگنده تر بازی کرد!!!ولی مشکلی که من همیشه با اکبرپور دارم و همیشه هم گفتم اینکه او مرد بازیهای بزرگ نیست!!!شما کدوم بازی بزرگ یادتونه که اکبرپور توی اون درخشیده؟؟!!!در کدوم داربی اکبرپور بازی معمولی خودشو انجام داده؟؟؟یکی از اشتباهاتی که بعدا" بهش اشاره می کنم اشتباه امیر در مورد او بود

11.آرش برهانی:با اینکه بدلیل بازی ضعیف خط میانی اصلا" در موقعیت گل قرار نگرفت!!!!ولی زهر خودشو ریخت و یک پاس گل طلائی به جباری داد!!!با اینکه امروز پرتلاش بود ولی بازی ضعیف خط میانی اجازه هیچ کاری رو به آرش نداد!!!

12.یدالله اکبرِی:تعویض او یکی از کارهای خوب امیر بود!!!ولی در بیرون کشیدن جباری اشتباه کرد!!!!او باید جای اکبرپور به بازی می اومد.توپ هم به اون صورت بهش نرسید

13.فرهاد مجیدی:یکی از بدسلیقگی های امیر در مورد مجیدی هستش!!!اون با این فیزیک بدنی بازیکن خط حمله هستش نه خط میانی!!!در بازی کار خاصی هم نکرد و روی یک توپ خوب هم که براش مهیا شد خودخواهانه به سمت دروازه توپ رو فرستاد!!!!در کل محل استفاده از اون هم اشتباه بود

14.علی علیزاده:من نمی دونم استقلال چند بار باید تاوان این اعتقاد نادرست قلعه نوعی به این غده سرطانی رو پس بده؟؟؟اون از بازی با سپاهان و اونم از این بازی!!!او یک کار فوق العاده برای قرمزها کرد!!!بعد از بازی با سپاهان و با بازی خوب عباسفرد امیدوار بودم امیر از اعتقاد افتضاحش دست بکشه ولی امان از....

امیر قلعه نوعی:با بهترین ترکیب ممکنه به این بازی اومد.ولی فکر خستگی کاظمی رو(که درصد زیادی از بازی تهاجمی استقلال به اون بستگی داره)رو نمی کرد!!!!بازی ضعیف خط میانی اون رو واداشت که از دقیقه 50تغییرات و از این خط آغاز کنه ولی گل جباری(یکی از بدترین بازیکنان استقلال)اون رو از این تعویض منصرف کرد!!!حالا برسیم به تعویض ها:دو تعویض اول امیر تفکر خوبی بود ولی در انتخاب بازیکنان تعویضی(مورد دوم) دچار اشتباه شد!!!!جای مجیدی،باید اکبری که یک هافبک توپ نگهدار هستش بجای جانواریو وارد زمین میشد!!!اینطوری جباری هم آزادتر میشد و به کاظمی هم کمتر فشار میومد.با اومدن مجیدی دو اتفاق افتاد!!!1.جباری بدلیل اینکه مجیدی بیشتر یک بازیکن رونده هستش مجبود بود بیشتر به دفاع بیاد و همین با توجه به فیزیک بدنی او باعث از کارافتادگی زودهنگام او شد!!!2.کاظمی هم بیشتر فشار بهش میومد.در زمان حضور جانواریو این فشار کمتر بود.ولی با این تفاصیل امیر اشتباه کرد.اما اشتباه دوم امیر از اولی هم بدتر بود!!!!جباری یک بازیکن تأثیرگذار هستش که در روز بدش هم هنرش رو به رخ کشید!!!!تو بجای جباری تأثیرگذار،اکبرپوری رو که در هیچ بازی بزرگی خوب نبوده تعویض کن!!!!اکبری باید جای اکبرپور میومد تا فرهاد به خط حمله می رفت!!!!ولی امیر اشتباه دوم رو هم مرتکب شد و بالاخره می رسیم به اشتباه سوم و شاه اشتباه امیر!!!!!وقتی آقای سوگلی بخواد بیاد تو زمین!!!در صورتیکه بازیکنان به مراتب بهتری هم بودند که جانشین اکبرپور شوند!!!مثلا" امیر می تونست منیعی رو بیاره و فرهاد رو ببره خط حمله،اینو نکرد می تونست عباسفرد رو بجای علیزاده بیاره!!!ولی چه کنیم که مغز امیر در نیمه های دوم داربی همیشه هنگ می کنه!!!!!در کل استقلال این 3امتیاز رو هم(اگر نگیم تبانی بوده)بخاطر تعویضهای اشتباه قلعه نوعی و بازی بد سوگلی هاش اکبرپور و علیزاده(ببینیم همون رفتاری که در داربی رفت با کوشکی داشت رو با علیزاده هم انجام میده؟؟؟من که فکر نکنم)از دست داد و به یک امتیاز قناعت کرد!!!تنها نقطه امیدوار کننده امروز،توقف ذوب آهن در مصاف با سایپا بود

شايد از قبل تعيين شده بود اين بازي اگه اين طور بود خيلي خرم كه بخاطر بعضي از بازي هاي استقلال تا حد مرگ پيش ميرم

در مورد تحليل بازيكنا با پيروز قرباني موافق نيستم قبول دارم راحت دريبل مي خوره ولي مهره كليديه نبايد رو نيمكت باشه
در مورد طالبلو كاملا درست ميگي در مورد ضربات پنالتي دقيقا همونيه كه ميگي محاله با مكس يه راست پا بزنه چپ اينو من كه خيلي تو نوجواني تو يه تيم دروازه باني كردم مي دونم اينو چه برسه به وحيد كه كارش پنالتي گرفتنه متاسفم براي عليزاده كه دقيقه 92 فكر كنم عمدي هند عمدي مي كنه تاكيد مي كنم عمدي هند عمدي مي كنه توپي كه اصلا خطري نداشت
تعويضا هم موافقم هر چي گفتي بقيه هم كم و بيش هم عقيده ايم
ولي فكر مي كنم بازم از پيش تعيين شده بود از حرف بازيكناي استقلال هم اين بر مياد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نيكبخت:استقلال دو تا موقعيت داشت كه يكيش گل شد يكيش اكبر پور زد بالا دروازه ولي ما كلي موقعيت داشتيم(علي جون برو نگاه كن ببين به گفته امار بازي موقعيتا 6 به 6 بود كه 2 تا موقعيت شما تو 5 دقيقه آخر بود)

نوري:نيمه اول ما سوار بازي بوديم و استقلال هيچي براي گفتن نداشت!!!چه جالب نيمه اول سوار بودين ولي طالبلو يه توپ نگرفت؟؟؟موقعيت گل 2 به صفر بود درصد مالكيتم كه 51 به 49 به نفع استقلال بود!!!چي ميگي پس تو از كدوم سوار بازي بودن ميگي؟؟؟
نيمه دوم هم كه ديگه چي بگه آدم وقتي با سه پاس پرسپوليس بهم مي خورد

ecsir

عضو جدید
خوشحاليت عين بقيه ي قرمزا قابل درك و طبيعيه بازم ميگم اين مساوي جلوي شما از باخت هم بدتر بود

عزيز من.. كي گفته كه من خوشحالم ........

خيلي به خودتون اميدوار بودين واسه همينه كه الان ......

اين باشه تا ديگه اينقدر مغرور نشين تازه اگه كمي شانس داشتيم ميتونستيم الان پيروز باشيم
ميدونم كه مي خواين چي بگين باشه مهم نيست بگن دلتون خوشه ......

ecsir

عضو جدید
خوشحاليت عين بقيه ي قرمزا قابل درك و طبيعيه بازم ميگم اين مساوي جلوي شما از باخت هم بدتر بود

اين باشه تا ديگه اينقدر مغرور نشين تازه اگه كمي شانس داشتيم ميتونستيم الان پيروز باشيم

ecsir

عضو جدید

ecsir

عضو جدید

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم من واقعا متاسفم كه تيممون اينقدر ضعيف بازي كرد ولي شما يه بار شانس اوردين و مساوي كردين بازم شانس مي خواستين تا ببرين؟؟؟!!!

مهم نيست ما خيلي بد بوديم كه تو بازي فقط 6 تا موقعيت گل داشتيم خيلي ضعيف بوديم كه از شما گل خورديم اين بده جلوي تيمي مثل شما اينطور بازي كردن اين نتيجه فرقي با باخت نداشت

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما راست میگین!

من به شما حق میدم!

این بازی تبانی بود!!!!!
چون (گلاب به روتون, روم به دیوار) اس تق لال عادت بهع تبانی کردن داره!!!
وگرنه نمی تونه امتیاز بگیره...!!!!!!!!!!!!!!!!!

از بازی با اس تق لال اهواز شروع شد و فعلا انگار ادامه داره...!

خوبه خودتون هم می دونین با تبانی...
و تبانی رو قبول دارین...!

متاسفم!

behnam.gas

عضو جدید
من 30دقیقه ی اول بازی رو دیدم تو اون مدت که اس تق لال حرفی برای گفتن نداشت و باید 2تا گل میخورد
از یه طرف هم خوشحالم که بازی مساوی شد
به خاطر اینکه دوستای اس تق لالی رو بازم اینجا میبینیم...................

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دو موقعيت گل كه يكيش از رو خط برگشت داده شد كار خاصي نبود ولي اگه شما اين كار رو كرده بودين.........

آره 2 تا ، یکیشو که دفاع خودمون زد به سمت دروازه ، یکیشم که همچین موقعیت خاصی نبود ، برهانی زدو حقیقی راحت گرفت .

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها امروز یه جوک جالب میزارم واستون !!!
علي عليزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: در زماني كه براي زدن توپ به هوا پريدم بازيكنان پرسپوليس بر روي من خطا كردند و تعادلم به هم خورد كه همين موضوع سبب شد توپ به دست من برخورد كند و معتقدم داور بايد خطاي بازيكنان پرسپوليس را مي‌گرفت.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علي عليزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: در زماني كه براي زدن توپ به هوا پريدم بازيكنان پرسپوليس بر روي من خطا كردند و تعادلم به هم خورد كه همين موضوع سبب شد توپ به دست من برخورد كند و معتقدم داور بايد خطاي بازيكنان پرسپوليس را مي‌گرفت.
واقعا جالب بود دستت درد نکنه

حالا می خوان اعتراض کنن؟ یا نه

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما راست میگین!

من به شما حق میدم!

این بازی تبانی بود!!!!!
چون (گلاب به روتون, روم به دیوار) اس تق لال عادت بهع تبانی کردن داره!!!
وگرنه نمی تونه امتیاز بگیره...!!!!!!!!!!!!!!!!!

از بازی با اس تق لال اهواز شروع شد و فعلا انگار ادامه داره...!

خوبه خودتون هم می دونین با تبانی...
و تبانی رو قبول دارین...!

متاسفم!
مثل اينكه از اين تباني تنها كسايي كه خوشحالند پرسپوليسي ها هستند

اعترافات یک استقلالی که خود افشین خان فرمودند تبانی بی خیال بابا

میبینم که علیزاده فوتبال رو با هند بال اشتباه گرفته بود.

آدم نوار خالی گوش بده انقدر ضایع نشه:thumbsup2:
آره حالا هم ميگم اگه تباني نبود كه باخته بوديد بازم ميگم بريد خدا را شكر كنيد كه نتيجه دربي رو سياست مشخص ميكنه

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
مااگه قهرمانم نشیم حداقل مثل استقلالی ها نمیریم سیزدهم جدول بشیم
اينو نگيد چي ميگيد. همون پارسال هم با تباني با داور توي بازي با سپاهان قهرمان شديد. سال قبلش هم كه نهم شديد. سالهاي قبلش هم كه همش پايين تر از استقلال بوديد.:w13:

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها
اصلا میدونید سیاست پرسپولیس چیه
میخوان استقلالیا یه چهل پنجاه دقیقه ای همیشه خوشحال باشند
بعد بزنن تو ذوقشون
:w15:
آره راست ميگي چون شما با مساوي خوشحال ميشيد اما ما فقط با برد خوشحال ميشيم:w15:

کربلایی

مدیر بازنشسته
اول سلام
امابعد...
تصمیم گرفته بودم با این بازی مزخرفی که دو تیم دیروز انجام دادن دیگه کل کل نیام. ولی وقتی بعضی پستها رو خوندم مشد که نیام!!! شاید از خریت منه!
گویا باید همیشه یکی اینجا باشه تا چوب دستش بگیره و هر کی توهین کرد رو تنبیه کنه!!! بابا جان اگه نمی تونید بدون توهین به هم کل کل کنید نیایید اینجا!!! هم پرسپولیسی ها رو می گم و هم استقلالی ها رو!!!
یکی یه حرفی میزنه و بعدی مثل اینکه مجبوره جوابشو بده! خب اگه جوابشو ندید اون فرد توهین کننده هم کم کم یاد میگیره چطور صحبت کنه.

ضمنا منظور از توهین اینه که به همدیگه توهین نکنید!
به پشکسوتهای دو تیم احترام بزاریم و توهین نکنیم!
حالا اینکه یکی میاد به استقلال میگه سوراخ و یا برعکس بنظر من این توهین نیست و جزئی از کل کله.

در مورد بازی:
افشین جون هر تیمی که بازی عق رو مساوی کنه خوشحال میشه! این طبیعت فوتباله و خوشحالی پرسپولیسی ها هم از همین نکته است، من و همه پرسپولیسه ها از اینکه پرسپولیس نتونست استقلال رو نبره ناراحتیم،(درست همون احساس متقابلی که شما داری). دوست داشتم مربیان اونقدر جرات داشتند که یه نیمه رو بیخودی هدر نمی دادند! ولی حیف:(
حیف شد پرسپولیس نتونست بازی رو ببره! آره حیف شد! ولی از اینکه نباخت خوشحالم و بهش افتخار می کنم که اونقدر غیرت داشتند که نبازن! کاش کمی تلاش رو بیشتر می کردند و بازی رو می بردند تا دیگه جایی برای بحث نمونه.

اوندسته از دوستانی هم که می گن بازی باید مساوی میشد! (من دقت کردم تقریبا همشون استقلالی هستن):
دو حالت داره یا سعی می کنید بازی بد تیمتون رو توجیه کنید که کار درستی نیست. این چند بازی ثابت کرده که استقلا عرضه نگه داشتن نتیجه جلو رو نداره.
بقول صابر اگه قرار بود بازی مساوی بشه امیر جونتون چرا کل بازی رو اون طور حرص می خورد؟ فیلم بازی میکرد؟ چرا از کسی که اینطوری به همه ایران دروغ میگه حمایت می کنید؟
ولی من فکر می کنم برعکس، قلعه نویی واقعا می خواست بازی رو ببره و هیچ جباری برا مساوی نداشت و اون حرص خوردن هم از سر ترس از باخت یا مساوی بود!
اگه قرار بود بازی مساوی بشه دفاع استقلال چرا اون توپ ارسالی کریمی رو در شش قدم از رو سر نیکبخ زد به کرنر؟ ولش می کرد تا گل بشه و کار به پنالتی و خراب شدن روحیه علیزاده نکشه!!! شما چهره علیزاده رو بعد از گل پرسپولیس دیدی؟
اصلا چند ساله که همش استقلال گل اول رو میزنه! خب ول می کردند گل اولو اینسال پرسپولیس بزه:D:surprised:

نه...
استقلال روی اشتباه کریمی و تک روی اون صاحب یه ضد حمله شد و نهایت استفاده رو کرد و گل رو زد!
پرسپولیس هم بعد از گل مثل بازی های قبلی خودشو نباخت و سراسر حمله شد و موقعیت های خیلی خوبی هم بدست آورد که آخرش هم روی اشتباه مدافع حریف به گل رسید!
البته منکر این نیستم که استقلال با عنایت به جلو کشیدن مدافعان پرسپولیس و سرعت برهانی در ضد حمله صاحب موقعیت های خوبی شد. همین هم بازی رو در اواخر قشنگ کرد.

کاش دو تا تیم از اول همینطور بازی می کردند.
موفق باشید

بچه ها
اصلا میدونید سیاست پرسپولیس چیه
میخوان استقلالیا یه چهل پنجاه دقیقه ای همیشه خوشحال باشند
بعد بزنن تو ذوقشون:w15:
سید جان این جمله رو خوب اومدی:biggrin:
جالب بود;)

roleh

عضو جدید
واي اين بود استقلال طوفانيتون؟
ما كه نه طوفاني ديديم نه گردبادي:biggrin:
تيماي ديگه چه جوري اين قد مفت 5-6 تا ميخورن؟:surprised:
گرچه تيماي ديگه كه تيم نيستن ما خيلي تيم خوبي بوديم كه جلوي استقلاله به ظاهر طوفان و در ظاهر ...واستاديم
خداييش اس ها حرفي واسه گفتن نداشتن پرسپوليس خيلي بد شانس بود كه توپاش نشد و :heart:عليزاده:heart:يه كاري كرد كه زحمتامون بي نتيجه نمونه
ولي در كل پرسپوليس سرتر بود
به همه پرسپوليسي ها نبريك ميگم با اين بازي خوب و به استقلالي ها كه الان بايد با اواتوره شطرنجي بيان هم تسليت.
خوب حالتونو گرفتيم كيسه حموميا

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واي اين بود استقلال طوفانيتون؟
ما كه نه طوفاني ديديم نه گردبادي:biggrin:
تيماي ديگه چه جوري اين قد مفت 5-6 تا ميخورن؟:surprised:
گرچه تيماي ديگه كه تيم نيستن ما خيلي تيم خوبي بوديم كه جلوي استقلاله به ظاهر طوفان و در ظاهر ...واستاديم
خداييش اس ها حرفي واسه گفتن نداشتن پرسپوليس خيلي بد شانس بود كه توپاش نشد و :heart:عليزاده:heart:يه كاري كرد كه زحمتامون بي نتيجه نمونه
ولي در كل پرسپوليس سرتر بود
به همه پرسپوليسي ها نبريك ميگم با اين بازي خوب و به استقلالي ها كه الان بايد با اواتوره شطرنجي بيان هم تسليت.
خوب حالتونو گرفتيم كيسه حموميا
اره خداییش ما تا دقیقه 92 عقب بودیم،شما هم بودین دو تا تک به تکو خراب کردین.
اره تیمای دیگه مثله مس کرمان یا ملوان تیم نیستن میان تو ازادی اشکتون در میارن ،اونوقت جلومون زانو میزنن.
ارهلنگی جون، دیگه ضد حال از این بیشتر با تیمی که از تیمای قعر جدول میبازه یا اونم به زور تو دقیقه
90 با پنالتی میبره مساوی بشیم.
خداییش چه حالی میکنه،راستی اون ابیا استقلال بودنا،همونیکه توپاش گل نمیشد

sanzy

عضو جدید

وای وای...چقدر با مزه....:confused:
شاد باشین با این حرفا...وقتی تو وقت اضافه با گل اهدایی ما به شما مساوی کردین دیگه حرفی جز اینا براتون باقی نمونده...همه میدونن که برنده ی واقعی استقلال بود...

حیف شد پرسپولیس نتونست بازی رو ببره! آره حیف شد! ولی از اینکه نباخت خوشحالم و بهش افتخار می کنم که اونقدر غیرت داشتند که نبازن! کاش کمی تلاش رو بیشتر می کردند و بازی رو می بردند تا دیگه جایی برای بحث نمونه.

اوندسته از دوستانی هم که می گن بازی باید مساوی میشد! (من دقت کردم تقریبا همشون استقلالی هستن):
دو حالت داره یا سعی می کنید بازی بد تیمتون رو توجیه کنید که کار درستی نیست. این چند بازی ثابت کرده که استقلا عرضه نگه داشتن نتیجه جلو رو نداره.
بقول صابر اگه قرار بود بازی مساوی بشه امیر جونتون چرا کل بازی رو اون طور حرص می خورد؟ فیلم بازی میکرد؟ چرا از کسی که اینطوری به همه ایران دروغ میگه حمایت می کنید؟
ولی من فکر می کنم برعکس، قلعه نویی واقعا می خواست بازی رو ببره و هیچ جباری برا مساوی نداشت و اون حرص خوردن هم از سر ترس از باخت یا مساوی بود!
اگه قرار بود بازی مساوی بشه دفاع استقلال چرا اون توپ ارسالی کریمی رو در شش قدم از رو سر نیکبخ زد به کرنر؟ ولش می کرد تا گل بشه و کار به پنالتی و خراب شدن روحیه علیزاده نکشه!!! شما چهره علیزاده رو بعد از گل پرسپولیس دیدی؟
اصلا چند ساله که همش استقلال گل اول رو میزنه! خب ول می کردند گل اولو اینسال پرسپولیس بزه:D:surprised:

نه...
استقلال روی اشتباه کریمی و تک روی اون صاحب یه ضد حمله شد و نهایت استفاده رو کرد و گل رو زد!
پرسپولیس هم بعد از گل مثل بازی های قبلی خودشو نباخت و سراسر حمله شد و موقعیت های خیلی خوبی هم بدست آورد که آخرش هم روی اشتباه مدافع حریف به گل رسید!
البته منکر این نیستم که استقلال با عنایت به جلو کشیدن مدافعان پرسپولیس و سرعت برهانی در ضد حمله صاحب موقعیت های خوبی شد. همین هم بازی رو در اواخر قشنگ کرد.

کاش دو تا تیم از اول همینطور بازی می کردند.
موفق باشید

باور کنین الان کاملا بی طرف حرف میزنم....به خدا بازی باید مساوی میشد..نمیدونم چه جوری باید بهتون بفهمونم...
عزیز من مساوی شدن بازی از روی غیرت پرسپولیس نبود...از روی لطف استقلال بود...تا صبحم بازی میکرد نمیتونست ببره پرسپولیس...استقلال وقتی تا آخر 90 دقیقه نتیجه رو نگه میداره اون چند دقیقه هم میتونست نگه داره...استقلال نه تنها میتونست نتیجه رو نگه داره بلکه با گلای بیشتر میتونست پرسپولیسو بدرقه کنه...کارای امیر خان هم فیلمشونه....که تابلو نشن..........اگر بخوان علنی بگن به ما گفتن بازی رو مساوی کنین که امیر خان بشین رو نیمکت چایی بخوره دیگه...باید این اداها رو در بیارن که از کار بر کنار نشن...خود قلعه نوعی قبل بازی گقته بود اگه بذارن بازی رو میبریم.....دیشب ورزش از نگاه دو رو اگه دیده باشین حرفای طالب لو یه کم تابلو بود...ولی بیشتر از اون نمیتونست بگه...
میگی چرا نذاشت توپ نیکبخت گل بشه به خاطر اینه که استقلال تا دقیقه 90 بازی خودشو کرد تا نشون بده که پرسپولیس نمیتونه تو 90 دقیقه خودش گل مساوی رو بزنه به استقلال...میگی بذارن گل اول رو پرسپولیس بزنه نمیشه که از اول بازی نکنن جلوی این همه آدم...نمیشه که تابلو بازی در بیارن آخه...باید بالاخره بازی کنن..گل اول رو استقلال میزنه...چون عرضه اش رو داره...تا آخر بازی هم پرسپولیس وقت داره مساوی کنه...اگر نتونست با کمک یار دوازدهم باید گل بزنه......فکر کن وحید اونطوری پنالتی بخوره...اصلا مسخره است...حالا اگه یه دروازه بان دیگه بود یه چیزی...ولی طالب لو.......
کاش....

وای خدا چه آبرو ریزی بود که پرسپولیس به این تیم شل و پل ببازه خدا یا شکرت که نزاشتی اینطور بشه
نیمه اول بازی که به قول عادل اگه دروازه بان ها نبودن هم فرقی نمی کرد و نیمه دوم هم که خودتون بهتر می دونید
دوستان این چه حرفیه که می زنید بازی باید مساوی می شد این یعنی چی واقعا خنده داره
ولی همیشه یه بهونه پیدا میکنید واسه خودتون اشکال نداره ولی اینو فهمیدم که طرفدارای پرسپولیس هم مثل خود پرسپولیس گرمن و با مرام

ببین عزیز من باور کن بازی باید مساوی میشد...من اصلا نه قرمزم نه آبی الان..خوبه؟؟باور کن که بازی باید مساوی میشد...حتما یه چیزی میدونم که اینقدر میگم دیگه...بازی باید مساوی میشد...

derdevil

عضو جدید
اینا همش سیاسته ولی خدایی حق اس اس بود که ببره.با اون همه تک به تک که خراب شد واز شانس بد ما استقلالی ها جانواریو مصدوم شد.:victory:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای وای...چقدر با مزه....:confused:

ببین عزیز من باور کن بازی باید مساوی میشد...من اصلا نه قرمزم نه آبی الان..خوبه؟؟باور کن که بازی باید مساوی میشد...حتما یه چیزی میدونم که اینقدر میگم دیگه...بازی باید مساوی میشد...

فایده ای نداره با شما بحث کردن سودی ندا ره
آقا بازی سه هیچ به نفع استقلال اصلا شما بردین خوبه
اره بازی رو فدراسیون مساوی کرد برین شکایت کنین فدراسیون جهانی 6 امتیاز از ما کم کنن
اینقدر بگو بازی رو مساوی کردن تا دلت خنک بشه تو می دونی اصلا شما یوزارسیف شما خوب میدونی
شما گل گلاب شما با هوش می دونم که می دونی بازی رو مساوی کردن اگه گل نمیشد بازی رو برده بودین
ای خدا به ما یه حوصله فراوون بده تا این حرفای بی اساس رو تحمل کنیم

derdevil

عضو جدید
لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا

لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا

قابل توجه استقلالی ها و پرسپولیسی ها من این موضوع رو تو یک تاپیک جدا گذاشتم ولی خواستم اینجا هم ببینین.

*گروه اول:
سه شنبه 87/12/20
الهلال عربستان - صبای‌قم (فهد ریاض)
ساعت 20:30

سه شنبه 87/12/27
صبای‌قم- الاهلی امارات (یادگار امام قم)
ساعت 15
بقیه در ادامه مطلب

سه شنبه 88/1/18
صبای‌قم - پاختاکور ازبکستان (یادگار امام قم)
ساعت 16

چهارشنبه 88/2/2
پاختاکور -صبای قم (پاختاکور تاشکند)
ساعت 17:30

چهارشنبه 88/2/16
صبای قم - الهلال (یادگار امام قم)
ساعت 16:30

چهارشنبه 88/2/30
الاهلی- صبای قم (الرشید دوبی)
ساعت 19:30

*گروه دوم
سه شنبه 87/12/20
پرسپولیس - دمپو هند یا الشارجه امارات (آزادی)
ساعت 15

سه شنبه 87/12/27
الشباب عربستان - پرسپولیس (الفهد ریاض)

چهارشنبه 88/1/19
پرسپولیس - الغرافه قطر (آزادی)
ساعت 16
سه شنبه 88/2/1
الفرافه - پرسپولیس ( الغرافه دوحه)
ساعت 18:30
چهارشنبه 88/2/16
دمپو هند یا الشارجه - پرسپولیس
ساعت: متعاقبا اعلام می‌شود

چهارشنبه 88/2/30
پرسپولیس - الشباب (آزادی)
ساعت 17

*گروه سوم
چهارشنبه 88/12/21
الاتحاد عربستان - استقلال (جده)

چهارشنبه 87/12/28
استقلال - الجزیره امارات (آزادی)
ساعت:15

سه شنبه 88/1/18
ام صلال قطر - استقلال (دوحه)
ساعت: 19

چهارشنبه 88/2/2
استقلال - ام صلال (آزادی)
ساعت: 16

سه شنبه 88/2/15
استقلال - الاتحاد (آزادی)
ساعت: 17

سه شنبه 88/2/29
الجزیره - استقلال (ابوظبی)
ساعت: 20:30

*گروه چهارم
چهارشنبه 87/12/21
فولادسپاهان -الشباب امارات (فولاد شهر اصفهان)
ساعت: 15:30

چهارشنبه 87/12/28
الاتفاق عربستان - فولادسپاهان (پرنس محمد دمام)
ساعت: 20

چهارشنبه 88/1/19
بنیاد کار ازبکستان- فولاد سپاهان (تاشکند)
ساعت: 18

سه شنبه 88/2/1
فولاد سپاهان - بنیاد کار (فولاد شهر اصفهان)

سه شنبه 88/2/15
الشباب - فولاد سپاهان (آل مکتوم دوبی)

سه شنبه 88/2/29
فولاد سپاهان - الاتفاق (فولاد شهر اصفهان)
زمان برگزاری مسابقات به ساعت محلی اعلام شده است.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زمان برگزاري مسابقات ليگ قهرمانان آسيا مشخص شد

*گروه اول:
سه شنبه 87/12/20
الهلال عربستان - صباي‌قم (فهد رياض)

سه شنبه 87/12/27
صباي‌قم- الاهلي امارات (يادگار امام قم)
ساعت 15

سه شنبه 88/1/18
صباي‌قم - پاختاكور ازبكستان (يادگار امام قم)
ساعت 16

چهارشنبه 88/2/2
پاختاكور -صباي قم (پاختاكور تاشكند)
ساعت 17:30

چهارشنبه 88/2/16
صباي قم - الهلال (يادگار امام قم)
ساعت 16:30

چهارشنبه 88/2/30
الاهلي- صباي قم (الرشيد دوبي)
ساعت 19:30

*گروه دوم
سه شنبه 87/12/20
پرسپوليس - دمپو هند يا الشارجه امارات (آزادي)
ساعت 15

سه شنبه 87/12/27
الشباب عربستان - پرسپوليس (الفهد رياض)

چهارشنبه 88/1/19
پرسپوليس - الغرافه قطر (آزادي)
ساعت 16
سه شنبه 88/2/1
الفرافه - پرسپوليس ( الغرافه دوحه)
ساعت 18:30
چهارشنبه 88/2/16
دمپو هند يا الشارجه - پرسپوليس
ساعت: متعاقبا اعلام مي‌شود

چهارشنبه 88/2/30
پرسپوليس - الشباب (آزادي)
ساعت 17

*گروه سوم
چهارشنبه 88/12/21
الاتحاد عربستان - استقلال (جده)

چهارشنبه 87/12/28
استقلال - الجزيره امارات (آزادي)
ساعت:15

سه شنبه 88/1/18
ام صلال قطر - استقلال (دوحه)
ساعت: 19

چهارشنبه 88/2/2
استقلال - ام صلال (آزادي)

سه شنبه 88/2/15
استقلال - الاتحاد (آزادي)

سه شنبه 88/2/29
الجزيره - استقلال (ابوظبي)

*گروه چهارم
چهارشنبه 87/12/21
فولادسپاهان -الشباب امارات (فولاد شهر اصفهان)
ساعت: 15:30

چهارشنبه 87/12/28
الاتفاق عربستان - فولادسپاهان (پرنس محمد دمام)
ساعت: 20

چهارشنبه 88/1/19
بنياد كار ازبكستان- فولاد سپاهان (تاشكند)
ساعت: 18

سه شنبه 88/2/1
فولاد سپاهان - بنياد كار (فولاد شهر اصفهان)

سه شنبه 88/2/15
الشباب - فولاد سپاهان (آل مكتوم دوبي)

سه شنبه 88/2/29
فولاد سپاهان - الاتفاق (فولاد شهر اصفهان)
زمان برگزاري مسابقات به ساعت محلي اعلام شده است.

قرار بود بازی 0-0 بشه اما پرسپولیس اتفاقی گل خورد نه؟؟1- حرکت جباری بعد گل 2- بیرون بردن 3 بازیکن اصلی آبی ها
بیچاره اونایی که از شب میرن ورزشگاه به امید بازی پاک و جوانمردانه:biggrin:
برای هر دو تیم متاسفم
بازم دم علی کریمی گرم;)
اس اس قهرمانه:cool:

بالا