فقط اصفهانی ها

negarak

عضو جدید
نفستون از جای گرم .....

خودم که خواستم اما پیدا نکردم یا پیدا شده شرایطش بد بوده.
خیلی کم پیدا میشه به یه آدم بی تجربه اعتماد کنن .بلاخره منه بی سابقه و بی تجربه هم باید از یه جا شروع کنم.حاضر نیستن چند ماهم براشون مجانی کار کنم تا کار یاد بگیرم .....

بزن تو کار آزاد ،الان نون تو شغل آزاده،حالا نهایتش با کلی آزمونو پارتی بازی کار پیدا کنیم تمام روزمون باید دور از جون عین... کار کنیم آخرشم یه حقوق بخورو نمیر میزارن کف دستمون،برا خودت کار کنی بهتره

MEHDISH12

عضو جدید
بله که تشریف میارم عروسی بی من که صفا نداره آخه:Dبعدشم مگه دخترا چه کار می کنن؟
پس آخر هفته شاهین شهر دعوتید!آدرس بفرستم؟؟؟
بعضی از دخترا رفتارای خنده داری دارن!یا از این طرف بام افتادن یا اونطرف!

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
نفستون از جای گرم .....

خودم که خواستم اما پیدا نکردم یا پیدا شده شرایطش بد بوده.
خیلی کم پیدا میشه به یه آدم بی تجربه اعتماد کنن .بلاخره منه بی سابقه و بی تجربه هم باید از یه جا شروع کنم.حاضر نیستن چند ماهم براشون مجانی کار کنم تا کار یاد بگیرم .....

سلام!!!

بله ، حق با شماست ...

mojtaba.baharani

عضو جدید
سلام ملا غلط گیر!!!!!!!!:D;)این در مقابل گیج بازی 1ماه اخیرم خیلی سوتی کوچیکیه!!!!!ا!!!تازشم میخاستم بقیه رو امتحان کنم ببینم کیا املاشون ضعیفه!!یا شایدم میخواستم عمق ناراحتیمو بابت بیکاریم درک کنید که تا کجا تونسته روم تاثیر بزاره.:cry:

سلام
خوبی؟
منم خوبم:d
حالا میخاستی بقیه را امتحان کنی یا می خواستی؟؟؟:smile:
بابا این غلط گیری محض شوخی بود
انشاالله یک کار خوب گیرت بیاد

mohamad-hk68

عضو جدید
پس تا آب بازه نهایت استفاده رو ببریم:Dمثلا شنا کنیم ،ماهی بگیریم قایق سواری کنیم عکس بگیریم شیرجه بزنیم و...
نهایت استفاده ر بکن ولی این همه تابلو را ندیدی کنار رودخونه که می گه شنا ممنوع است فکر کنم رودخونه کوسه داشته باشه

mohamad-hk68

عضو جدید
انشاالله یک دختر خوب گیرم بیاد تا باهاش ازدواج کنم:d
اگه سراغ داری خبرم کن:cool:
بابا تو این دوره زمونه دختر خوب گیر نمیاد
فکر کردی دخترا مثل پسراند که همه خوب و نمونه باشند
شرایط دختر خوب:
(دختر خوب دختری است که تک دختر باشه باباش هم میلیاردر باشه و حده اقل شب عروسی یه کارخونه هاشا به دامادش هدیه کنه)
شرایط پسر خوب:
کافیه پسر باشه

پیشا پیش به خاطر این پست از همه دختر ها معذرت خواهی می کنم و غلط کردم خود را اعلام می فرمایم

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه میخین تو زنده رود هما بی بینیندا بی یین یونی ما کی کیناری زنده رودس من حالیشا ندارم جایی غیر از یونی بیرم :D یونیمون فضایی سبزم داردا ! خُبس :)

negarbahrami

عضو جدید
خوشم میاد خودتون هم قبول داریند!!!!!!!!!
شرایط دختر خوب:
(دختر خوب دختری است که تک دختر باشه باباش هم میلیاردر باشه و حده اقل شب عروسی یه کارخونه هاشا به دامادش هدیه کنه)
شرایط پسر خوب:
کافیه پسر باشه

پیشا پیش به خاطر این پست از همه دختر ها معذرت خواهی می کنم و غلط کردم خود را اعلام می فرمایم

mohamad-hk68

عضو جدید
خاستن اینجوریش قشنگتره تا خواستنه اینجورکی:redface:
سلام
چرا اینقدر از هم غلط املایی می گیرید
اینطوری ما هم حساس شدیم غلط ننویسیم آبرومون بره
قبلاً همی نطور می نوشتیم می رفتیم اکثراً هم درست می نوشتیم.

MEHDISH12

عضو جدید
شرایط دختر خوب:
شرایط پسر خوب:
کافیه پسر باشه

خوبن به شرطی که توقعاشون یه 90درصدی کم کنن:D

negarak

عضو جدید
نهایت استفاده ر بکن ولی این همه تابلو را ندیدی کنار رودخونه که می گه شنا ممنوع است فکر کنم رودخونه کوسه داشته باشه

آخه هیجان زدم خیلی وقته آب ندیدم،دیگه نهایتش کوسه ها می خورنم دیگه!اونا هم گناه دارن:surprised:

negarak

عضو جدید
شرایط دختر خوب:
شرایط پسر خوب:
کافیه پسر باشه

ورتو کم کن ،همین حرفارو میزنی که زن بت نمیدن دیگه:biggrin:
من خودم برای مجتبی یه دختر خیلی خیلی خوب می گیرم ،تو هم انقدر منتظر دختر میلیاردر باش تا بترشی:biggrin::biggrin::biggrin: