صندلی داغ : ARAMESH

وضعیت
موضوع بسته شده است.

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به دلیل استقبال دوستان، صندلی داغ آنتی آرامش تا ساعت 24 جمعه تمدید شد.
.
.
.
.

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مي خواستم بپرسم سر ستايش چه بلايي آوردي كه نيومده!ديدم اومد

8-به نظرت مي توني منو بشوني روي صندلي؟
(اگه آره بايد بگم سخت در اشتباهي!)
9-سميرا رو چطور؟
10-چرا فكر مي كني سميرا خبرم كرد؟اگه بگم كاملا اشتباه مي كني چي ميگي؟

اين سه تارو جواب ندادي!!بوگو

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
از اونجایی که شاید تا فردا نتونم بیام !
اگه تمدیدی نشد
خسته نباشی اوایل تا 3 چارم کار عالی بود خیلی زحمت کشیدی !
بقیرم که مثکه خواب بودی افتضاح بود :دی
نه خدایی خوب بود اولین صندلی داغ بود احساس نکردم وقتم تلف شده .

مرسی .

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1-مي خوام يه سري سوالاتو كه از محمدحسين پرسيدي از خودت بپرسم.نظر مثبتت چيه؟چون مي دونم مثبته مثبته مي پرسم!(اين به هيچ عنوان تقلب محسوب نميشه!
)

2-یه بچه که دستش بستنی که داره آب میشه و میچکه داره به سمتت میاد..میگه عمه عمه..یا خاله خاله:whistle: چی کار میکنی؟فرار؟جیغ؟پشت دستت رو به بچه نشون میدی یعنی کتکه ها!!!اسپری فلفل رو توی چشمش خالی میکنی؟عکس العمل دیگه ای هم داری بگو(لباست هم سفیده خوشمله ..دوستش داری و میخوای بری مهمونی)

3-یه بچه که توی پوشک کار خرابی کرده و فضا به شدت عطرآگین داره به سمتت میاد...چه میکنید؟جیغ؟فرار؟پشت دست؟اسپری فلفل؟عمس العمل دیگه ای هم داری بگو

4-با آقايون دست میدی؟اگه یه آقا دستش رو دراز کنه چی؟

5-توی خونه موش ببینی میکشیش یا میگیری ولش میکنی؟یا میگیری نگهش میداری؟یا سرخش میکنی میخوریش؟عکس العمل دیگه ای داری بوگو

6-پدر یه پسري که باهاش رودروایسی داری بهت میگه چرا ازدواج نمیکنی تو هم میگی ای بابا کی مياد مارو بگيره!..(فرض کن که این جمله رو گفتی!!) بعد آقاهه بگه بیا خودم واسه پسرم ميام خواستگاريت چی کار میکنی؟(پسره قدش کوتاهه وضع مالی متوسط..خیلی خوشگل نیست ..ولی مهربونه..تقریبا هم داره داره از دست ميره)چوگونه خود رو از مهلکه میرهانی؟جیغ؟فرار؟غش؟اسپری فلفل؟پشت دست؟عکس العمل دیگه اگه داری توضیح بده

7-یه موقعتی برات ایجاد میشه که بری خارج تحصیل کنی..پسري رو هم خیلی دوست داری و قراره باهاش ازدواج کنی..پسر میگه من خارج نمیام..اگر هم تو بری من با کس دیگه ای ازدواج نمیکنم...اگر هم با من ازدواج کنی باید ایران بمونی و نری..چی کار میکنی؟

8-اگه یه دوست پسر داشته باشی(فرض کنی داری!!) بعد به یه پسر خیلی بهتر برسی..که از همه نظر دلنشین تر باشه چی کار میکنی؟با دوست پسرت در اولین فرصت به هم میزنی؟با اون هم همزمان یه آشنایی مختصری باز میکنی:whistle:؟ به دوست پسرت واقعیت رو میگی؟اول خیالت از اون پسره راحت میشه که قبولت میکنه بعد با دوست پسرت به هم میرنی؟اول با دوست پسرت به هم میزنی بعد میری پیش اون؟عکس العمل دیگه ای هم داری میتونی بگی

9-خجالت آورترین لحظه ی زندگیت رو بگو..کامل تعریف کن کی بوده ..چی بوده..نپیچون..

10- بدترین دروغ زندگیت چی بوده؟به کی بوده؟چه وقت بوده؟

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
هر كدوم از افراد زير توي چه رشته ورزشي هستن و نظرت درباره اين افراد چيه:D
1.ليونن مسي؟
2.ديمتار برباتوف؟
3.سپاستين لب؟
4.ميشاييل شوماخر؟
5.راجرد فررر؟
6.ليليام ترام؟
7.شكيل اونيل؟
8.والنتينو رُسي؟
9.كريم بنزما؟
10.امانوئل ادابايور؟:D
آخ جون بازم ازاینا:D محم دچرا همه ی سوالات روهمینجوری نمیپرسی؟
1- نمیدونم
2- ایضا
3- ایضا
4 راننده ست!
5- نمیدونم
6- نمیدونم
7- نیدونم
8- :D
9- :D
10- :D
دستت درد نکنه!!سوالات این دفعه ت خیلی آسون بود;)

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1-اگه بري خارج اونجا با چه تيپي مي گردي؟اوني كه گفتي مال بازگشتت بود
واضح بوگو
2-چرا ازم مي پرسي وزنم چنده؟مگه وزن بدون قد به دردت مي خوره كه بفهمي چاخم يا لاغر؟
3-از محمدصادق بعد نيست كه ازت سوال نپرسه؟چرا نپرسيد؟چه نقشه اي داره؟
4-بچه دوست داري؟
5-چرا ميگي پسر نمي خواي؟مگه چشه؟(البته كاملا بهت حق ميدم پسر عمر مادر رو كم مي كنه!!)
6-اگه پسردار شي چيكار مي كني؟
7-دوست داري اخلاق دخترت(به فرض داشتن)مثل خودت بشه يا قلت؟
8-تا بچه ت از آب و گل دران يعني چقدر؟بتونن رو پاي خودشون وايسن...ازدواج كنن..بچه دار شن...نوه دار شن....بيشتر!
9-فكر مي كني من سعي كنم تا چند وقت ديگه خودمو ازت دور نگه دارم؟!
10-س.الاي محمدحسين خيلي خيلي آشنا نميان؟!به نظرت كجا شنيدي؟كي گفته؟چقدر سعي كرده خودش طرح كنه؟!

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اوه اوه آرام دلم کباب شد
اومدم سوال بپرسم دیدم هنوز جواب سری اول که پرسیدم مونده این پسرا هم که نامردی نکردن !!!
یه کم فکر نشستن رو صندلی داشت از ذهنم عوبر می کرد ه با وضع پیش اومده عمرا حتی ثانیه ای بهش فکر کنم
به نظرت ادمین می یاد اینجا ؟
آیا الان پشیمونی و داری شعر پشیمون شادمهر را می خونی
خدایش پایه هستم این چند فرد ذکور را که به شدت دارن هیزم توی آتیش صندلی می ریزن جزغاله کنیم
ایشالله بعد صندلی من را هم جهت پودر سازی صدا زنید
زیاده عرضی نیست
مففق باشید

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
1. . فرض کنیم 1 نفر با 1 نفر مشکل داره، اگه یه نفر از بیرون وارد شه و اون دو نفر رو نشناسه، بدون هیچ توضیحی می تونه حدس بده مشکل اصلی کدوم شخصه؟:cool:
2. فرض کنیم چند نفر (بیش از 3 نفر) با 1 نفر مشکل دارن، اگه یه نفر از بیرون وارد شه و هیچ کدوم رو نشناسه، بدون هیچ توضیحی می تونه حدس بزنه مشکل اصلی کدوم شخصه؟:cool:
3. اگه یه نفر دو تا اسم داشته باشه وقتی یه نفر ازش خواست که خودش رو معرفی کنه چه جوری باید خودش رو معرفی کنه؟ آیا باید هر دو رو بگه، یا یکیش رو، یا اونی که دلش می خواد، یا اونی که تو شناسنامه اشه؟:cool:
4. وقتی یه نفر یه کاری رو دوست داره انجام بده، ولی طبق اتفاق نتونه اون کار رو به موقع انجام بده و یه نفر دیگه بیاد جای اون شخص اون کار رو به طور موقت انجام بده، شخص اول باید چطور برخورد کنه؟:cool:
5. وقتی دو نفر با هم قرار می زارن، یکی از طرفین یه مشکلی واسش پیش می آد و نمی تونه سر قرار برسه، بعدا که همدیگه رو دیدن، شخصی که نیومده باید چی کار کنه؟ باید هیچ حرفی نزنه و به روی خودش نیاره یا درباره ی غیبتش به شخص مقابل توضیح بده؟:cool:
6. اگه به شما دو گزینه پول و شهرت رو پیشنهاد بدن کدومش رو انتخاب می کنید؟ هیچ کدام یا هر دو قبول یا گزینه دیگر قبول نیست، حتما باید یکی را انتخاب کنی.:warn:
7. وقتی انسان فهمید یه چیزهای مهمی رو دارن ازش مخفی می کنن و بهش یاد نمی دن، خودش باید بره اون چیزها رو یاد بگیره یا بی تفاوت باشه یا حرف دیگران رو قبول کنه؟:w10:
8. وقتی انسان فهمید عیب ها و نقص هایی داره، باید در جهت رفع اونها تلاش کنه یا اون ها رو تکذیب کنه یا به روی خودش نیاره یا بنا بر اون نقص ها توقعاتش رو از دیگران بالا ببره !؟:w05:
1- نه ولی کسی که بی احترامی میکنه رو معمولامقصر میدونن
2- اونا رو نه ولی من میدونم مشکل من از کدوم شخصه!!محمدبیا جلوتربهت میگم!!:cool:
3-بستگی به آدمش داره..اگه یه آدم بیکار باشه مثل بعضیا باشه(سوت بلبلی) اصلادروغ بگه بهتره اسمش رو!!!

4- داره کمکش میکنه دیگه..باید قدردان باشه!
5- بستگی داره فرد مورد بحث جزو گونه ی آدمیان باشه یا نه!!گفتی دو نفر!!ممکنه دو تا شتر باشن خب!!
6- البته پول!!نه خیلی ساده بود!!من شهرت رو دوست ندارم!!
7- محمد کم کم دیگه سوالات دیگه داره خیلی ساده میشه میفهمن بیننده ها باهم گاوبندی کردیم!!یه خورده سطحش روببر بالا
8- به نام خدا و بادرود به روح بلند شهدا..گزینه ی اول صحیحه!!(محمد ببر بالااون سطح رو!!)

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آخ جون بازم ازاینا:D محم دچرا همه ی سوالات روهمینجوری نمیپرسی؟
1- نمیدونم
2- ایضا
3- ایضا
4 راننده ست!
5- نمیدونم
6- نمیدونم
7- نیدونم
8- :D
9- :D
10- :D
دستت درد نکنه!!سوالات این دفعه ت خیلی آسون بود;)
با اين سطح اطلاعات عمومي من موندم چرا اينجايي:D

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:w12:
من دارم میرم.
محمد و ملودی...;)
كجا ميري؟......وايسا ...ببين ستايش من قبلا هم گفتم نبايد بزاريد ارام از اين صندلي جون سالم به در ببره ...كه اگه ببره اون وقت زندگي من توي حاله اي از ابهام فرو ميره:D

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هوم؟!! :w05: من اون موقع كه چنگ و دولاچنگ رو شنيدم خيلي كوچيك بودم خب...دبستاني بودم!چه توقعي ازم داشتي!استاده گفت دولاچنگ اين خواهر من زد زير خنده...قرمز شده بود!!...بعد من هي نگاش مي كردم خنده م مي گرفت.هي جلوي خودمو مي گرفتم نخندم نميشد!!آخر گفتم ول كن بابا جان عزيز است!!(داشتم خفه مي شدم)زديم زير خنده!!بيچاره يارو خودشم خنده ش گرفته بود

خب اينو ول كن.....

ببخشید این جا مونده بود!!
ملو جان من دیشب نخوابیدم ها!!چرتپرتی همهست عذر تقصیر!!ساعت 1ظهره!!من از دیشب نخوابیدم!!
ای مردمان بگویید
آرام جان من کو؟
راحت فضای هرکس
محنت رسان من کو؟؟؟دهه!!ایناهاش!!ملودی!!پیدات کردم!!

1- فامیل اکتیو
2- کارهای نابکاری میکنه!!!
3- یه گام فیلی..مادام؟یس!!
4- غلامتونه
5- هرجا بذاریش چون ساکته هیچی نمیگه!!
6-
این رو ببینه!!این یه موقعی که بیکار میشه چنگ میزنه!!حالا دوتالاش بکنی میشه دولاچنگ
7- کلیدفا در راستای خط رهبری می باشه
:w39::w39:اين چرت و پرتا چيه سرهم كردي درست جواب بده!دهه!!
:w00: :w00: :w00:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
1حاضری به جای ویندوز XP از سیستم لینوکس استفاده کنی؟ چرا؟
2.نقطه یX زندگیت کجاست؟:question:
3.دوست داری تو جوونی بمیری یا تو پیری؟چرا؟
4. به نظر تو جوون مرگی خوبه؟
5. وقتی امام زمان ظهور میکنه دوست داری تو رکابش شهید بشی یا اینکه یه زندگی ارمانی و قشنگ رو تو دوره ی حکومت اون حضرت تجربه کنی؟ حتما باس یه گزینه رو بگی؟:king:
6.بیشتر شعرای کدوم شاعرو حفظی؟
7.این جمله از کیه؟" وقتی که عاشق می شوید نگویید خدا در قلب من است بلکه بگویید من در قلب خدا جای دارم...":w16:
8. فکر می کنی ادم با سوادی در زمینه ی نساجي هستی؟ چه قدر از درسای دانشگات استفاده کردی؟
9. به جوابایی که از خودت به بچه ها دادی از 20 چند میدی؟ منظورم نمره ی پیچوندن؟:neutral:
10. فکر می کنی بچه ها از پرسیدن سوالا هدفی دارن یا نه فقط سرگرمی و سوزوندن و این حرفاس؟:w01:
1-نه..بلد نیستم..از تغییرهای عپغیرضرروی هم استقبال نمیکنم
2- ایکس محور می باشه توی زندگی من!!نقطه نیست!!
3- اگهبخوامبمیرم دوست دارم الان باشه ولی اگه قراره بچه داشته باشم دوست دارم بچه م رو خودم بزرگ کنم بعد که از آب و گل اومد بمیرم..
4- بله.خوبه...آدم کمتر گناه کرده..رنج کمتر کشیده..اغلب هم به نیکی و با دلسوزی ازش یاد میکنن
5- دومی:D
6- فکر کنم حافظ از اونور هم سهراب
7- اسمش یادم نیست ...قیافه ش هم یادم نیست:surprised:
8- نه..ورچوله!!!:redface: با این که شاگرداول بودم ولی اعتماد به نفسم کمه.فکر میکنم کم میدونم
9- یعنی هرچی پیچ بیشتر نمره بیشتر؟؟ ولی به حاضر جوابی باشه از 20 به خودم 10 میدم
10- نه دیگه..چرا فکر میکنی سوزوندن من هدف بزرگی نیست!!
:surprised:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
كجا ميري؟......وايسا ...ببين ستايش من قبلا هم گفتم نبايد بزاريد ارام از اين صندلي جون سالم به در ببره ...كه اگه ببره اون وقت زندگي من توي حاله اي از ابهام فرو ميره:D

هاله!!!
حالا چون دلم سوخت واست ج... وامیستم دیگه.:D

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا سوالاي من :
١- مهران چرا نيومده اينجا ؟!
٢- تا حالا به خودكشي فكر كردي ؟!
٣- به عمل دماغ چي ؟!
٤- تو هم چاقي ؟!!! آخه از قرار معلوم , اينجا همه چاقن !
٥- نظرت راجع به خانواده ي بزرگي كه مهران اينا تشكيل دادن چيه ؟!
٦- دقيقا چه حسي بهت دست ميده وقتي يه تاپيك رو قفل مي كني ؟!

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1.فكر ميكني من كي بيخيال سوال پرسيدن ميشم؟
2.اصلا به نظر من ممكنه منصرف بشم؟
3.اگه فكر مكيني من منصرف ميشم سخت در اشتباهي؟
4.اگه جاي من بودي از سوال پرسيدن منصرف ميشدي؟خالي نبند:D
5.اصلا فكر ميكردي من انقدر سوال ازت بكنم؟
6.چرا اصلا دلم برات نمي سوزه كه داري اينجوري ميسوزي؟
7.فكر مكني دارم انتقام صندلي داغمو ميگيرم؟
نظرت چيه براي رفع خستگي برات يه فنجون قهوه بيارم؟:D

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
1.فکر میکنی حمید زودتر زن بگیره یامن؟
2. شغل پدر و مادرت چیه؟:cap:
3.یه جمله از بیل گیتس بگو؟
4.فکر می کنی دلیل موفقیت بیل گیتس چیه؟:cowboy:
5. اگه همين الان بيل گيتس ازت خاستگاري كنه چي كار ميكني؟
6. دوست داشتی دختر بیل گیتس بودی؟
7. سه تا دروغ شاخدار بگو به طوریکه صفحه ی مونیتور بشکنه؟:cool:
8. فرض کن من غول چراغ جادوم 3تا ارزو کن تا باست براورده کنم؟:tooth:
9. تا چه حد کتاب غیر درسی می خونی؟ به درصد بگو؟ بیشتر تو چه رنجی کتاب می خونی؟:book:
10.اسم سه تا کتاب غیر درسی رو که خوندی بگو تا منم بخونم؟:d
1-البته حمید حمید!!وقتی تو داری کراوتت رو سفت میکنی که بری خواستگاری حمید تا اون زمان سه تا زن گرفته و طلاق داده!!:D(دور از جونش البته)
2- مامانم خانه دارن و بابام بازنشسته..
3- پودر برتر از نت آمد پدید!
4- جمله ی بالاییش!!
5- آقا خجالت بکشیدمن زن شوهردارم شوهرمم دوست دارم دارم میرم به خونه مون..پولون وار؟؟؟وار وار...پولون وار؟؟وار وار!!پولون وار گلرم!!بیلیرم گلرسن!!:D البته مردهای ترک یه مقدار به خوراک حساسن!!این یه خرده کارم رو سخت میکنه!
6- نه..پول زیاد خیلی استعداد به فساد روزیاد میکنه
7- من حمید رو دوست دارم..من پودر دوست ندارم!!..هیچ وقت نخواستم به پسرها کوچکترین آسیبی بزنم!!
8- تا فرض غول بودنت مشکلی ندارم..ولی این که جادویی باشی..دیگه خیلی زیادیه!!:Dناراحت نشی ها..
آرزو میکنم همه ی آدم های مریض خوب بشن..همه عاقبت به بخیر بشن..همه شادباشن
9- 100درصد کتاب غیر درصدمیخونم:biggrin: بیشتر رمانهای تخیلی شونصد جلدی میخونم
10- آخه نمیدونم دوست داری از این نوع یا نه..آرتمیس فاول..در جستجوی دلتورا..آراگون..نبرد با شیاطین..چهارتا گفتم ..بری بخونی ها :D

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
من هرگونه شایعه ای از این قبیل رو تکذیب میکنم..من دارم میمیرم!!:cry:مریضم...نخوابیدم..ناهار نخوردم!!دیشب شام نخوردم!من خودم رفتنیم!!

مودب باش ....حالا چهار روز ناهار شام نخوری ،راشیتیسم میگیری ؟؟ .... :razz:

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ارام جون
خوب من تازه اومدم اگه تکراری پرسیم بازم جواب بده خوب؟؟؟
1-نظرت در مورده ازدواج چیه؟؟
2- مجردی یا متاهل؟
3- اگه نظرت در مورد ازدواج خوبه پس چرا هنوز مجردی؟؟
4- به نظرت چرا بچه ها می خوان تو رو بسوزونن؟؟
5-دوست داری چند تا بچه داشته باشی؟؟چرا؟دوست داری دو قلو باشن؟
6-با این که می دونم من خیلی دختر خوبیم و نظرت در مورد من غیر از اون چیزی که گفتم نمی تونه باشه اما بازم نظرت رو در مورد من بگو
7-فکر می کنی با این رشته ای که درس خوندی چقدر موفق بودی؟؟(اصلا رشته ات به درد می خوره؟؟:دی)
8-موقع انتخاب رشته مجبور شدی این رشته رو انتخاب کنی یا دوست داشتی؟؟
9-رتبه ات تو ازمون سراسری چند شد؟
10-کنکور ازادم شرکت کردی؟
11-نظرت در مورد دانشگاه ازاد چیه؟؟چرا؟
12-اگه دانشگاه ازاد قبول می شدی می رفتی؟؟
13-اصلا تو دانشگاه ازاد درس خوندی یا دولتی؟؟؟:دی
14-کلا برای چی درس می خونی؟؟
15-به نظرت اگه درس نخونی چی می شه؟؟
16-نظرت در مورد قطره ها چیه؟؟
17- تا حالا پستی از من خوندی؟؟
18 به نظرت من یک زمانی می تونم مدیر یکی از تالار ها بشم؟؟(خودم دوست دارم تالار روباتیک یک سروسامونی بگیره)
19-نظرت در مورد سوالام چی بود که پرسیدم؟؟(یکم بی مزه نبود؟؟/)
20-تا حالا به همه ی سوال های ارچی رسیدی جواب بدی؟؟؟

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارام به نظرت اینا چیکار میکنن؟
این تصویر چه ربطی به اینجا داره؟
من هرگونه شایعه ای از این قبیل رو تکذیب میکنم..من دارم میمیرم!!:cry:مریضم...نخوابیدم..ناهار نخوردم!!دیشب شام نخوردم!من خودم رفتنیم!!
1ساعت پیش گفتی میخوای بری پس چرا اینجایی؟

خوب اون نمیتونه شانسای ازدواجش و نابود کنه:D
:surprised:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
با اين سطح اطلاعات عمومي من موندم چرا اينجايي:D
میدونم..باهات موافقم!!من خودم هم همین نظر رو داشتم..بنابراین چند نفر رواستخدام کردم که مواظبم باشن من رو ندزدن!
محمد تو که میدونی آخرش یهکیلوپودری!!چرا مرگت رو دردناک تر میکنی؟؟هان هان؟موجود زمینی تسلیم شو:cry:

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-روزنامه میخونی؟!
اگر اره بگو چی میخونی.
2-نظرتو راجع به سیاست بگو.
3-اشپزی رو دوست داری؟!
4-اگر بخوای با "آزادی" جمله بسازی چی میگی؟! :D

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1.چرا ادما وقتي خسته مشن ميرن استراحت ميكنن؟
2.چرا نابرده رنج گنج ميسر نمي شود؟
3.چرا ميگن ما زه ياران چشم ياري داشتيم؟
4.چرا ميگن من از بيگانگان هرگز ننالم؟
5.چرا ميگن مزن بر سر ناتوان دست زور؟
6.به ظنرت اين ضرب المثل ها ربطي هم بهم داشت؟
7.ميدونستي ادماي چاخالو زودتر خسته ميشن؟
8.قبلا گفته بودي من خيلي خسته هستم..درسته؟:D
9.از دوتا سوال بالا به چه نتيجه اي ميرسي؟:D

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
آرام:
1-به نظرت الان من دارم با کی همکاری میکنم؟
اگه به این سوال درست جواب بدی خودم بهت دکترای افتخاری میدم
.

وضعیت
موضوع بسته شده است.