شما چه فکر میکنید

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب نباید باهم شوخی کنن .اونم جلو چشم بقیه. پسر خودت، دختر خودت، از این غلطا کنه با لگد نمیاریش تو خونه، انقدر بزنیش خون بالا بیاره؟؟؟؟ خیابون که جای این کارا نیست. حالا در حد یه خنده کوچولو یه چیزی، ولی بگو بخند، هر هر کر کر که نداریم. واقعا من اگر جای بعضی از والدین بودم، انقدر فرزند رو میزدم که یا اصلاح شهف یا این لکه ننگ از رو زمین پاک شه

اوه اوه چه خشن بیچاره فرزندت!در حد مرگ میزنیش!

تکنو کرات

اخراجی موقت
این نفرت به فرهنگ ما بر میگرده البته به خیلی وقت پیش نه که پدران ما به ما تحمیل کردن و ناخوداگاه می پذیریم که می ریم جهنم خخدا ما رو دوست نداره از این حرفها بیشتر توضیح بدیم خطرناک می شه به نقد اجتماعی بر می گرده که روزها در موردش بحث کرد

sky walker1

عضو جدید
مهندس عزیز بحث اصن مقایسه نیست تفکریه که وجود دارن صرفا یه مثال کوچیکیه که هزاران مثال دیگه میشه مثلش زد

shadow_IR

کاربر بیش فعال
میخواسم نظرتونو راجع به این جمله بدونم<مردم کشور من با نفرت بیشتری به صحنه بوسیدن دو عاشق نگاه میکنند تا صحنه اعدام یک انسان...عجب قصه ایست ماجرای بیسوادی و سنت>
اگه ممکنه نظراتتونو بنویسید
چی بگم که عامه پسند باشه!
ایرانی یعنی تمدن! یعنی فرهنگ! یعنی مولانا، حافظ، سعدی، رودکی.....یعنی کوروش کبیییییر
از کی این فرهنگ از هم پاشید؟
من شخصاً اعراب رو مقصر می دونم!
باز هم ببخشید ،لطفاً به کسی بر نخوره!

آخرین ویرایش:

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
شايدم مردم ما معني و مفهوم عشقو به خوبي درك نكردن
شايد اگر خودشونو جاي خانواده ي اون كسي كه ميخواد اعدام بشه بزارن تفاوت اين دو حس مختلفو درك كنن

legend.68

اخراجی موقت
والله من یه بار یه نظر دادم برخورد شدیدی باهام شد
به همین نظراتی که بچه ها دادن بسنده میکنم

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
والله من یه بار یه نظر دادم برخورد شدیدی باهام شد
به همین نظراتی که بچه ها دادن بسنده میکنم

شما چي كار به بقيه دارين
شما هم به اندازه بقيه تو اين سايت حق اظهار نظر دارين
ميتونين از حرفاتون دفاع كنيد
بقيه هم ميتونن از نظراتشون دفاع كنن اما حق اين كه به جون هم بيفتنو ندارن

shadow_IR

کاربر بیش فعال
فتطیما جون ممنون ازت بخاطر همفکریت.همین فقرفرهنگی موجود عواقب بدی داره که اگه بخوای اشاره کنیم زیاد وقت میبره ولی باید تغییر کنه بازم ممنون بخاطر کمکت
هیچ فقر فرهنگی وجود نداره!
همین آدمای بی فرهنگی که می گی موقع بوسیدن دوتا عاشق نفرین می کنن از کجا می دونی که تو دلشون کله قند آب نشه!!!
ما ایرانی هستیم پس فرهنگ داریم!
مشکل افراطی گران مذهبی اینه که مجبورن سریع به اونچه خلاف با دینشون ،با دینمون! هست رو به زبون بیارن و نظر بدن.
ما خیلی راحت می تونیم از کنار دو عاشق بگذریم و تحسینشون کنیم. پس یه کم تمرین لازمه.
چشم ها را باید شست....

JavadMessi

مدیر بازنشسته
هیچ فقر فرهنگی وجود نداره!
همین آدمای بی فرهنگی که می گی موقع بوسیدن دوتا عاشق نفرین می کنن از کجا می دونی که تو دلشون کله قند آب نشه!!!
ما ایرانی هستیم پس فرهنگ داریم!
مشکل افراطی گران مذهبی اینه که مجبورن سریع به اونچه خلاف با دینشون ،با دینمون! هست رو به زبون بیارن و نظر بدن.
ما خیلی راحت می تونیم از کنار دو عاشق بگذریم و تحسینشون کنیم. پس یه کم تمرین لازمه.
چشم ها را باید شست....
فرق بوسه دو عاشق وسط خیابون با جایی که تنها هستند چیه؟؟؟
فکر نکنم عشقشون رو بیشتر کنه!!!

shadow_IR

کاربر بیش فعال
فرق بوسه دو عاشق وسط خیابون با جایی که تنها هستند چیه؟؟؟
فکر نکنم عشقشون رو بیشتر کنه!!!
منم فکر نمی کنم یکی تو خیابون اعدام بشه یا جایی که مردم نباشن تو مردن طرف تاثیر داشته باشه!!!
البته من موافق با هیچ کدوم از این کار ها به قول شما «وسط خیابون» نیستم!

JavadMessi

مدیر بازنشسته
منم فکر نمی کنم یکی تو خیابون اعدام بشه یا جایی که مردم نباشن تو مردن طرف تاثیر داشته باشه!!!
البته من موافق با هیچ کدوم از این کار ها به قول شما «وسط خیابون» نیستم!
اعدام طرف در ملا عام ممکنه تو مردن طرف تاثیری نذاره اما مطمئنا برخی دیگر که نیات شومی همچون شخص اعدام دهنده داشتند ماستاشون رو کیسه خواهند کرد
البته با هر اعدامی در ملا عام و رفتار اشتباه بعضی مردم موافق نیستم
در کل غیاث اشتباهی بوده اگه نگیم مغرضانه:gol:

shadow_IR

کاربر بیش فعال
اعدام طرف در ملا عام ممکنه تو مردن طرف تاثیری نذاره اما مطمئنا برخی دیگر که نیات شومی همچون شخص اعدام دهنده داشتند ماستاشون رو کیسه خواهند کرد
در مورد غیاث نا درست موافقم. ولی هر کسی کرامت نفس داره. تو فرانسه حکم اعدام برای هیچ کس اجرا نمیشه به خاطر همین کرامت.
ظاهراً قانون جدیده!

shadow_IR

کاربر بیش فعال
راجع به بوسه ، که نگاه کردن نداره، اصلا مگر باید در مقابل دیدگان سایرین این کار انجام بشه؟؟؟؟؟؟
در مورد اعدام، خوب کسی که محکوم به اعدام شده (اگر واقعا جرمی مرتکب شده که مستحق مرگه) دست و پا زدنش دیدن داره. نداره؟؟؟؟ به هرحال هم یه سرگرمیه، هم یه درس عبرت برای سایرین
چی بگم...
مگه طرف گوسفنده
گوسفندشم دیدن نداره اون بی چاره که آآآآآآآآآدمه بابا یه کم انصاف!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد غیاث نا درست موافقم. ولی هر کسی کرامت نفس داره. تو فرانسه حکم اعدام برای هیچ کس اجرا نمیشه به خاطر همین کرامت.
ظاهراً قانون جدیده!

درباره کرامت حرف میزنید خواهش دارم کرامت اون شخصی که مقتول واقع شده و قاتل برای اون قصاص میشه رو هم در نظر بگیرید.و ایا کرامت جوونهایی که به خاطر قاچاق مواد مخدر یه قاچاقچی رو به نظرت باید تو جوی اب پیدا کرد؟؟؟

عدالت حکم میکنه کرامت هر انسانی محترم دیده شه و قاص قاتل و اعدام قاچاقچی دقیقا و دقیقا عین احترام به کرامت انسانی هست و برای این احترام بایستی مردم ببینن و با خودشون بگن که هر خونی کرامت داره.

mahsa IR

عضو جدید
ظاهراً قانون جدیده!

تو فرانسه مجازات اعدام رو برداشتن دلیلش هم جز کرامتی که برای انسان و زندگی که خداوند به انسان داده چیزایِ دیگه ای هم هست مثل برگشت ناپذیری اعدام و چیزای دیگه که اینجا مجالش نیست.

mahsa IR

عضو جدید
درباره کرامت حرف میزنید خواهش دارم کرامت اون شخصی که مقتول واقع شده و قاتل برای اون قصاص میشه رو هم در نظر بگیرید.و ایا کرامت جوونهایی که به خاطر قاچاق مواد مخدر یه قاچاقچی رو به نظرت باید تو جوی اب پیدا کرد؟؟؟

عدالت حکم میکنه کرامت هر انسانی محترم دیده شه و قاص قاتل و اعدام قاچاقچی دقیقا و دقیقا عین احترام به کرامت انسانی هست و برای این احترام بایستی مردم ببینن و با خودشون بگن که هر خونی کرامت داره.

به نظر من حکومت که نباید به حد و اندازۀ یه قاتل باشه.اگه یه قاتل کرامت نفس یه آدم رو در نظر نگرفته جامعه هم نباید کرامت نفس اون رو نادیده بگیره؟؟؟.البته دقیقاً همین حرفی که شما میزنید دلیل اجرای حکم اعدامِ تو کشورایی که اعدام انجام میشه.خیلی هم غیر منطقی نیست.ولی دانش جدید حقوق که مبتنی بر اصلاح جامعه است و جرم زدایی اعدام رو راه حل نمیدونه

mahsa IR

عضو جدید
راجع به بوسه ، که نگاه کردن نداره، اصلا مگر باید در مقابل دیدگان سایرین این کار انجام بشه؟؟؟؟؟؟
در مورد اعدام، خوب کسی که محکوم به اعدام شده (اگر واقعا جرمی مرتکب شده که مستحق مرگه) دست و پا زدنش دیدن داره. نداره؟؟؟؟ به هرحال هم یه سرگرمیه، هم یه درس عبرت برای سایرین
این یعنی ترویج خشونت و وای به حال جامعه ای که مردمش از خشونت لذت ببرن و بهش به چشم سرگرمی نگاه کنن.البته امیدوارم تو ایران اینطور نباشه(شواهد نشون میده افرادی که از اعدام لذت میبرن کم هم نیستند.)جالبش اینجاست که بچه ها هم میرن که اعدام رو ببینن.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من حکومت که نباید به حد و اندازۀ یه قاتل باشه.اگه یه قاتل کرامت نفس یه آدم رو در نظر نگرفته جامعه هم نباید کرامت نفس اون رو نادیده بگیره؟؟؟.البته دقیقاً همین حرفی که شما میزنید دلیل اجرای حکم اعدامِ تو کشورایی که اعدام انجام میشه.خیلی هم غیر منطقی نیست.ولی دانش جدید حقوق که مبتنی بر اصلاح جامعه است و جرم زدایی اعدام رو راه حل نمیدونه

حس میکنم ادم منطقی باید باشید
خب حالا ما دو تا نظریه داریم
نظریه ما و نظریه شما

هر کدوم هم محکم و اساسی پای نظریمون هستیم و تو مثلا کشورهامون اجرا میکنیم.

حالا باید فقط زمان تعیین کنه که کدوم نظریه در عمل درست عمل میکنه و کدوم نه تا ماهیت واقعی نظریه ها مشخص بشه.درسته؟؟؟

طبق امار خود سازمان ملل و فکتبوک امریکا امار جرم و جنایت در ایران خیلی خیلی کمتر از اونها ست. حتی به نسبت جمعیت.

خب اگه نظریه اعدام ترویج خشونت باشه بایستی امار ما در طول این سی سال زیادتر از اونها بشه و اونها امارشون هر روز کمتر بشه.چرا نیست؟؟؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایا میدونستید فرانسه چهارمین کشور جرم خیز در دنیا است پس از امریکا انگلیس و المان؟

mahsa IR

عضو جدید

اگه اعدام تو ملاء عام باعث میشد مجرمین بالقوه ماستاشون رو کیسه کنن که تا الان دیگه مجرم خطرناکی تو جامعه نمونده بود ما الان بیشتر از سی ساله که اعدام تو ملاء عام داریم.آمار جرائم هم بیشتر شده که کمتر نشده.تازه مهمتر اینکه کسانی که با اصطلاح مجرم بالقوه هستند کسایی هستند که اگه اعدامی جایی باشه حتماً می ره میبینه چون از خشونت لذت میبره از اینکه میبینه کسی داره میمیره لذت میبره.خوشم آروم آروم کشتن به نظرش یه چیز عادی میاد.چون زیاد دیده که آدمه مُرد و مردم هم کیف کردن.آروم آروم روحیه اش خشن میشه و به سمت خشونت میره.

mahsa IR

عضو جدید
ایا میدونستید فرانسه چهارمین کشور جرم خیز در دنیا است پس از امریکا انگلیس و المان؟

من با مجازات که مخالف نیستم مجازات باید وجود د اشته باشه.فرانسه هم آمار نشون میده که داره به شدت آمار جرائم جنایی توش پایین میاد.چون کاملاً به صورت جامعه شناختی و جرم شناسی و در جهت جرم زدائی و با بررسی های علمی قوانین وضع و اجرا میشه.ما جرائممون از این کشورهایی که شما گفتید بسیار بیشتره گمونم باید یه بازنگری تو تحقیقاتتون بفرمائید.اونا مجرم خطرناک بیشتر از ما دارن ولی جرم بیشتر از ما ندارن

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اعدام تو ملاء عام باعث میشد مجرمین بالقوه ماستاشون رو کیسه کنن که تا الان دیگه مجرم خطرناکی تو جامعه نمونده بود ما الان بیشتر از سی ساله که اعدام تو ملاء عام داریم.آمار جرائم هم بیشتر شده که کمتر نشده.تازه مهمتر اینکه کسانی که با اصطلاح مجرم بالقوه هستند کسایی هستند که اگه اعدامی جایی باشه حتماً می ره میبینه چون از خشونت لذت میبره از اینکه میبینه کسی داره میمیره لذت میبره.خوشم آروم آروم کشتن به نظرش یه چیز عادی میاد.چون زیاد دیده که آدمه مُرد و مردم هم کیف کردن.آروم آروم روحیه اش خشن میشه و به سمت خشونت میره.
بیایید همینجوری حالت شعاری حرف نزنیم.
چرا این حرف رو زدم؟؟؟

چون اینکه شما یه جور از اعدام تو ملاعاممیگید و زیادی اون حرف میزنید که هرکی ندونه هر روز دهها نفر رو اعدام میکنن.
که مثلا یه خلاف کار هر روز میره و اعدامها رو میینه و براش عادی میشه.
بنده با سن بالایی که دارم کلا دو بار بیشتر اعدام رو از نزدیک ندیدم و واقعا تاثیر زیادی رو من گذاشته.

کلا امار اعدام در ایران میدونید چندتاست؟؟؟
سالی سیصد و چند تا.

که از این سیصد تا بیشتر از نصفش تو زندان و دور از دید مردم انجام میشه.
و هر کدوم از این اعدام ها تو یه شهر مختلف انجام میشه.

بنابر این شاید اگه کسی بخواد اعدام ببینه سالی یه بار یا نهایتا دوبار بیشتر نصیبش نشه.

پس چرا اینطور حرف میزنید؟؟؟