شمام تیک دارین؟!!!!

shinersun

عضو جدید
سلام....شماهم تیک دارین؟من به نوبه ی خودم زیاد تیک دارم....:D:Dمثلا یکیش اینکه وقتی بیکار میشم میشمرم:surprised:تا هرجا که بشه:cool:......یا وقتی سوار ماشین میشم فاصله ی تو بین تیر برق ها باید پاهامو به تعداد زوج بزنم کف ماشین:redface::cry:....دیگه از کدومش بگم ننه؟یه زمانی باید رو هر فرش تو خونه فقط 4تا قدم بر میداشتم(خداروشکر از سرم افتاد):D:D:D
شما چی؟اگه دوس دارین تیک هاتونو بگین!!!;)
من یه تیک بد داشتم رفع شد.......

ته خودکارا رو می جویدم.......هاهاهاهاهاهاهاها

morteza.t

عضو جدید
من پوست کنار ناخونم رو می جوم. تازه پاهام رو هم هی تکون می دم.:cry:

log.sanam

عضو جدید
منم بصورت افراطی میگم واااااااااااااه یا میگم ااااااای وااااااااااااااااااای چرااا آخه؟؟؟؟ یعنی در حد مرگ اینارو بکار میبرم دیگه خودم خنده م میگیره:w15:!!!ه​

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم بصورت افراطی میگم واااااااااااااه یا میگم ااااااای وااااااااااااااااااای چرااا آخه؟؟؟؟ یعنی در حد مرگ اینارو بکار میبرم دیگه خودم خنده م میگیره:w15:!!!ه​

پری بیا تاپیکتو از لای خاک در آوردن بیرون.

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
من یه تیک خیلی احمقانه دارم که خودم از دست خودم کفری میشم!
مثلا 100 تا گلدون رو از فروشگاه میخرم. 100 تا رو میشمرم. بعدش موقع تو ماشین گذاشتم دوباره دوتا دو تا که میزارم تو ماشین، همزمان هم میشمارمشون! بعد مقع پیاده کردنشون هم همینطور. حالا موقع کاشتن هم همینطور!!!! نا خود آگاه هر کدوم رو که برمیدارم میکارم میشمارمش!
یکی نیست بگه آخه بابا اینا همون 100تا گلدونن که تا حالا ده بار شمردی، کم و زیاد نشدن که!!!!!!!!!

bermooda

عضو جدید
بابا تیکای شما که خوبه من وقتی بیکار میشم دست تو شلوارم میکنم.البته ببخشیدا...........من صادقانه گفتم.

sara85

عضو جدید
سلام....شماهم تیک دارین؟من به نوبه ی خودم زیاد تیک دارم....:D:Dمثلا یکیش اینکه وقتی بیکار میشم میشمرم:surprised:تا هرجا که بشه:cool:......یا وقتی سوار ماشین میشم فاصله ی تو بین تیر برق ها باید پاهامو به تعداد زوج بزنم کف ماشین:redface::cry:....دیگه از کدومش بگم ننه؟یه زمانی باید رو هر فرش تو خونه فقط 4تا قدم بر میداشتم(خداروشکر از سرم افتاد):D:D:D
والا منم خیلی از اینا داشتم که اکثرشون رو ترک کردم یا در حال ترکم البته روانشناس ها به این جور عادت ها که معمولا منظم هستن وسواس فکری می گن

zahra-FARZIN

عضو جدید
bacheha manam divuneam:biggrin:.bazi vaghta yeki harf mizane ba angoshtam ru hava un harfi ke zad ro minevisam:D.ya vaghti mikham birun beram ye bar dakhele khune kife pulamo negah mikonam ye bar to khiabun ye baram vaghti to mashin neshastam
...javunieo hezar maraz;)

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر....الانم یکی از تیکام ترک نشده....هنوزم وقتی کسی داره بام حرف میزنه بیشتر میشمرم تا گوش بدم

دختر تو خداییش یعنی همتا نداری:D، به قوله شاعر چی صدا کنم تورو...
اخه تیکتم که به ادمیزاد نرفته، منم یادمه یه تیک خفن داشتم، وقتی از تو کوچه رد میشدم هر کی رو میدیدم پس گردنی میزدم، دختر پسر مرد زن بچه پیر کهنسال ، میزدیم در میرفتیم، یه سریم که خفن حالمونو گرفتن عوض هر چی پس گردنیو تو اون روز در اوردن اینقد کتکم زدن تا خون بالا اوردم،
یه تیکه دیگه هم داشتم بعد از هر قلوپه نوشابه یه عاروق میزدم در حد بمب هسته ای:D

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر تو خداییش یعنی همتا نداری:D، به قوله شاعر چی صدا کنم تورو...
اخه تیکتم که به ادمیزاد نرفته، منم یادمه یه تیک خفن داشتم، وقتی از تو کوچه رد میشدم هر کی رو میدیدم پس گردنی میزدم، دختر پسر مرد زن بچه پیر کهنسال ، میزدیم در میرفتیم، یه سریم که خفن حالمونو گرفتن عوض هر چی پس گردنیو تو اون روز در اوردن اینقد کتکم زدن تا خون بالا اوردم،
یه تیکه دیگه هم داشتم بعد از هر قلوپه نوشابه یه عاروق میزدم در حد بمب هسته ای:D
ببینننننن....ینی وقتی پست میدی از خنده صدای خروس میدم....خیلی باحالی به مولا:surprised::D
ایول ....من که عادتمه تو خونه را میرم لقت(لگد)میپرونم:ی....بابام میگه.....دیگه بماند:D

• Like
واکنش ها: IMDB

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

خدا شفا بده

هیمن آدما کاندید میشن بعد گند میزنن به باشگاه و مملکت دیگه.

mazya

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بیشترین تیکی که دارم انگوشتامو میشکونم تا صدا بده ولی قبلا نخون میخوردم:w06:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هر موقع بیکارم دماغمو می کشم اخه از بچگی بهم می گفتن دماغتو بکشی نوکش خوشگل میشه این عادت موندش:(
گاهی وقتام انگشتمو می کنم تو دماغم یه وقتایی میبینم یه ساعت انگشتم تو دماغمه خودم نفهمیدم:cry:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هر موقع بیکارم دماغمو می کشم اخه از بچگی بهم می گفتن دماغتو بکشی نوکش خوشگل میشه این عادت موندش:(
گاهی وقتام انگشتمو می کنم تو دماغم یه وقتایی میبینم یه ساعت انگشتم تو دماغمه خودم نفهمیدم:cry:
:Dاخه تو خجالت نمیکشی؟...:biggrin:
چه مهندسان با تربتیی اینجا پیدا میشن واقعا...یکی یه سره دستش تو دماغشه یکی تو شلو....:D:biggrin::biggrin:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
یه زمانیم یادمه خواهرم یه تیکی داشت قبل از خواب یه دفه میدیدم زیر پتو نیم متر میپرید هوا....میگفتم چته؟:cry:میگفت باید قبل از خواب برای یک ثانیه هیچ تماسی با زمین نداشته باشم...میبینی تروخدا...

:w15::w15:

....
....

زمان دانشجویی .... یه دوستی داشتم .... مینشستم کنارش .... هر پنج دقیقه میزد به پام .... میگفتم چیه .... میگفت هیچی .... :surprised:

چند سری این کارو کرد .... اخرش گفتم ای مرگ بگیری خوشت میاد ملتو فیلم کنی .... گفت چیکار کنم خب .... دستم میخوره .... :w15::w15:
....
....
تو کلاسم یکی از بچه ها عادت داشت هر یه ربعی از صندلی بلند شه بعد بشینه .... یه روز سر کلاس یه استاد .... بلند شد نشست .... استاده گفت بفرمایید سوالیه .... گفت نه موردی نیست .... یه ربع بعدش دوباره اونکارو کرد استاده گفت بفرمایید .... گفت هیچی .... دوباره یه ربع بعدش .... استاده اومد جلو گفت حاجی مگه صندلیت مشکل داره .... مام ته کلاس از خنده سیاه بادمجون میشدیم .... :w15::w15:

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15::w15:

....
....

زمان دانشجویی .... یه دوستی داشتم .... مینشستم کنارش .... هر پنج دقیقه میزد به پام .... میگفتم چیه .... میگفت هیچی .... :surprised:

چند سری این کارو کرد .... اخرش گفتم ای مرگ بگیری خوشت میاد ملتو فیلم کنی .... گفت چیکار کنم خب .... دستم میخوره .... :w15::w15:
....
....
تو کلاسم یکی از بچه ها عادت داشت هر یه ربعی از صندلی بلند شه بعد بشینه .... یه روز سر کلاس یه استاد .... بلند شد نشست .... استاده گفت بفرمایید سوالیه .... گفت نه موردی نیست .... یه ربع بعدش دوباره اونکارو کرد استاده گفت بفرمایید .... گفت هیچی .... دوباره یه ربع بعدش .... استاده اومد جلو گفت حاجی مگه صندلیت مشکل داره .... مام ته کلاس از خنده سیاه بادمجون میشدیم .... :w15::w15:
اون بنده خدا که هر 5 دقیقه میزده به پات مریضه تیک نداره

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب منم یه تیکی دارم
وقتی رو صندلی میشینم یا دراز میکشم که فیلم ببینم یعنی در مواقعی که تو تمرکز رو یه موضوعیم از مچ به پایین پام ویبره میره
مخصوصا سر کلاس دیوانه کننده میشه من که میرم رو ویبره کل صندلی های ردیف میلرزند
کفر بچه ها در میااااد
:D

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا دل به برم هوای دل‌بر دارد
افسانهٔ عشق دل‌بر از بر دارد
دل رفت ز بر چو رفت دلبر آری
دل از دل‌بر چگونه دل بر دارد