همه بچه های باشگاه اینو بخونن, مطمئنا واسه شمام پیش اومده تو باشگاه.

همه بچه های باشگاه اینو بخونن, مطمئنا واسه شمام پیش اومده تو باشگاه.

• مجموع رای دهندگان
    21

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. خیلی وقتا شده که وقتی تو باشگاه مهندسان پستی رو میخونیم و ازش خوشمون میاد که تو این موارد برای تایید اون پست از دکمه "تشکر" استفاده میکنیم. خیلی وقتا هم هست که پستی رو از یه کاربر میخونیم و اصلا خوشمون نمیاد و کاملا با نظر کاربر مخالف هستیم اما متاسفانه تو اینجور موارد هیچ دکمه ای برای " مخالفت " نیست. این باعث میشه خیلی از بحثها نا تموم بمونه و همچنین خیلی وقتا جوابهایی که در مخالفت با پست اون شخص داده میشه رو خود شخص نخونه.

پیشنهاد میکنم به مدیران باشگاه یه سیستمی تو باشگاه راه اندازی کنن که هر کاربر بتونه مخالفت یا موافقت خودش رو با هر پست اعلام کنه. اینجوری هم خیلی از پستهای هرز و تکراری ارسال نمیشه هم اینکه یه نوع نظر سنجی کوچولو و سریع تو خود هر تاپیک پیرامون نظر افراد انجام میشه.

به نظرم اگه این سیستم تو باشگاه راه اندازی بشه خیلی خوبه, نظر شما چیه؟!

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا خوب نيست

ميدوني چرا

چون همونجور كه تعداد تشكر ها معلومه !!!! اون وقت تعداد مخالفت ها هم معلوم ميشه

بعد ميبيني يك تعداد مخالفت هاش ميره بالا بالا ، بعد آبروش ميره ، در ضمن كسي هم ديگه روي حرفش حساب نميكنه

از نظر من خوب نيست ، باعث ميشه بچه ها ضايع بشن

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا خوب نيست

ميدوني چرا

بعد ميبيني يك تعداد مخالفت هاش ميره بالا بالا ، بعد آبروش ميره ، در ضمن كسي هم ديگه روي حرفش حساب نميكنه

نه نه لازم نیست مثه سیستم تشکر فراگیر باشه. , سیستم طوری باشه که فقط تعداد موافق ها و مخالف ها درباره هر پست زیر پست کوچولو نوشته بشه حتی اسم افراد مخالف و موافق معلوم نباشه, فقط شماره مثلا 7 5 یعنی اینکه 7 تا موافق و 5 تا مخالف و مخالفت ها و موافقت ها با پست هر کاربر به اطلاع هر کاربر هم برسه.

در ضمن این باعث میشه هر کس در نوشتن پست بیشتر دقت کنه و از پستهای اسپم کم کنه. خیلی مزیت های دیگه هم داره.

paeeizan

اخراجی موقت
ایده ی خوبیه ..اما باید هرکس بتونه آزادانه نظر شخصی خودش رو بنویسه... این کار یه جور سطله گری و نفی آزادی هستش.

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایده ی خوبیه ..اما باید هرکس بتونه آزادانه نظر شخصی خودش رو بنویسه... این کار یه جور سطله گری و نفی آزادی هستش.

اما اینکار که مانع نوشتن کسی نمیشه. هر کس میتونه نظرش رو بنویسه و بازخوردش رو از طرف بقیه ببینه. چه سلطه گری ای؟!

از طرفی باعث میشه افراد با اشتیاق بیشتری تو بحث های مرتبط با تاپیک شرکت کنند و نظرات مفیدتری بدن و اونایی هم که نظری ندارن در رابطه با تاپیک به جای اسپم فقط مخالفت و موافقتشون رو اعلام کنن.

paeeizan

اخراجی موقت
خب ..میترسه نظر واقی شو بگه ... سعی میکنه چیزی بنویسه که خوب باشه و "مخالف" نگیره..
.
.
سلطه گری بر فکر و نظر ..منظورم بود.

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ..میترسه نظر واقی شو بگه ... سعی میکنه چیزی بنویسه که خوب باشه و "مخالف" نگیره..
.
.
سلطه گری بر فکر و نظر ..منظورم بود.

خب واسه چی بترسه؟ اگه حرفش حق باشه واسه چی باید بترسه؟ مطمئن باش حرف حق تعداد موافق هاش همیشه بیشتر از مخالف ها هست. حالا که اینطوره این سیستم میتونه یه نوع تمرین واسه شجاع شدن هم باشه :D

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نه لازم نیست مثه سیستم تشکر فراگیر باشه. , سیستم طوری باشه که فقط تعداد موافق ها و مخالف ها درباره هر پست زیر پست کوچولو نوشته بشه حتی اسم افراد مخالف و موافق معلوم نباشه, فقط شماره مثلا 7 5 یعنی اینکه 7 تا موافق و 5 تا مخالف و مخالفت ها و موافقت ها با پست هر کاربر به اطلاع هر کاربر هم برسه.

در ضمن این باعث میشه هر کس در نوشتن پست بیشتر دقت کنه و از پستهای اسپم کم کنه. خیلی مزیت های دیگه هم داره.

خب راستش نميدونم چي بگم

باز هم به نظر من جالب نيست ، بعد اينجوري قطب مثبت و منفي به وجود مياد
اوني كه زير پستش بيشتر تشكر خورده باشه ميشه محبوب

اوني كه زير پست هاش تعداد بيشتري مخالفت باشه ميشه منفور

اينجور بچه ها به دو دسته محبوب و منفور تبديل ميشن

ولي خب باز اين نظر منه / تا نظر سايرين چي باشه

بله مشكل بعدي هم ميتونه همين باشه

وقتي با يك پست من مخالفت بشه ، دفعه بعد ديگه جرائت ندارم نظر خودم رو بيان كنم

B@control

کاربر بیش فعال
نه بابا خوب نيست

ميدوني چرا

خب پ خيلي خوبه
هم اگر مطلب قديمي يا.... گذاشته باشن ديگه نميذارن
هم يه جوري خودشون و سليقه هاي ديگرانو مهك زدن

kamran-art

عضو جدید
خب راستش نميدونم چي بگم

باز هم به نظر من جالب نيست ، بعد اينجوري قطب مثبت و منفي به وجود مياد
اوني كه زير پستش بيشتر تشكر خورده باشه ميشه محبوب

اوني كه زير پست هاش تعداد بيشتري مخالفت باشه ميشه منفور

اينجور بچه ها به دو دسته محبوب و منفور تبديل ميشن

ولي خب باز اين نظر منه / تا نظر سايرين چي باشه

بله مشكل بعدي هم ميتونه همين باشه

وقتي با يك پست من مخالفت بشه ، دفعه بعد ديگه جرائت ندارم نظر خودم رو بيان كنم

نه اینطور نیست. کسی منفوره که بی منطق حرف بزنه .....یعنی همین الان هیچ وقت با پست های خودتون مخالفت نمیشه ؟
نمونه اش همین تایپیک
هم مخالف داره هم موافق

حالا که شما دارین با پست استارتر مخالفت می کنید باید اعتماد به نفسش رو از دست بده ؟

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر می کنم ایده ی خوبیه. من حاضرم حتی تعداد مخالفت ها هم تو آمارم بیاد تا اولا اگه حرف غیر منطقی ای می زنم در گفتارم تجدید نظر کنم و اگر هم فکر می کنم حرفم حقه,ببینم چه تعدادی از افراد با من همفکر نیستن! در هر دو حالت به نفع خودمه

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اینطور نیست. کسی منفوره که بی منطق حرف بزنه .....یعنی همین الان هیچ وقت با پست های خودتون مخالفت نمیشه ؟
نمونه اش همین تایپیک
هم مخالف داره هم موافق

حالا که شما دارین با پست استارتر مخالفت می کنید باید اعتماد به نفسش رو از دست بده ؟

سلام هم ولايتي

خب ، نميدونم

اينم نظر من بود / حالا كه اكثر بچه ها موافق هستند....

paeeizan

اخراجی موقت
حالا واسه دل استارتر هم شده ... یه مدت نسخه آزمایشی این ایده رو امتحان کنیم ... شاید واقعا تعداد اسپمرهااااااااااااااااااااا کم بشه!!!

leilyyy

عضو جدید
به نظرم اگه مخالفت بشه بحث جالب تر میشه نظرات بیشتری داده میشه و به نتیجه خوبی می رسیم.

شهلای تنها

عضو جدید
آخه بعضی وقت ها جای تشکرم نیست که بخواییم تشکر کنیم اول اونو درست کنن بعد واسه مخالفم خدا بزرگه
من موافقم

بالا