سوگندنامه ی مهندسی

ممنون مبارک شما هم باشه

نادین

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که جزء مهندسان محترم نیستم،ولی روز مهندس رو که البته گذشته ،به همه مهندسان محترم خصوصا مهندسان باشگاه تبریک میگم و برای همشون آرزوی موفقیت میکنم...:gol::gol::gol:
حالا چون شما میگید سوگندنامه مهندسیم میخوریم...:D

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا چراهمیشه میخوام از زیربار مسئولیتها شونه خالی کنیم ؟؟

نمیدونم!
خب خیلی ناجور نوشته
کاری انجام ندهم کهذره ای از امکانات آن بیهوده مصرف شود و خدشه ای به محیط زیست وارد آید.
من نمیتونم سوگند بخورم من فقط میتونم تلاش کنم این چیزایی رو که گفته رعایت کنم:gol:

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم!
خب خیلی ناجور نوشته
کاری انجام ندهم کهذره ای از امکانات آن بیهوده مصرف شود و خدشه ای به محیط زیست وارد آید.
من نمیتونم سوگند بخورم من فقط میتونم تلاش کنم این چیزایی رو که گفته رعایت کنم:gol:

به نظر من خیلیم ناجور نیست
درهرحال تلاشتون هم ستودنیه;)

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که جزء مهندسان محترم نیستم،ولی روز مهندس رو که البته گذشته ،به همه مهندسان محترم خصوصا مهندسان باشگاه تبریک میگم و برای همشون آرزوی موفقیت میکنم...:gol::gol::gol:
حالا چون شما میگید سوگندنامه مهندسیم میخوریم...:D

:D
.
.

مـــــــــــرسی

فاطمه حامدی

عضو جدید
خیلیییییییییییییییییییی جالب بوووووووووووووود....................اره منم هستم........................دستت بلرزد اشتباه مینویسی.........پایت که بلرزد اشتباه میروی........دلت که بلرزد چه میکنی؟

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلیییییییییییییییییییی جالب بوووووووووووووود....................اره منم هستم........................دستت بلرزد اشتباه مینویسی.........پایت که بلرزد اشتباه میروی........دلت که بلرزد چه میکنی؟
:smile:مــــــــــرسی مهندسhttp://www.www.www.iran-eng.ir/image/png;base64,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

.
.
ارتباط بحث تاپیکو با جمله اخرتون نفهمیدم لطف میکنین بیشترتوضیح بدین؟

آخرین ویرایش:

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون منم خوندم

خواهشـــــــــ
.
.
http://www.www.www.iran-eng.ir/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABIAAAASCAIAAADZrBkAAAAAsElEQVQoka3SwQ3DIAyF4X+TiGuvHqBTsIJ38gBsw07u4SFEpQjaqsiXRPnybAD+tTK66ktjPupDKdPxRqlXTTjjaepV0yOhUTqesJOap1HSY6SZD3kMHL15jIJGSfOdUUijjKkgPTTqfWBG77xvhqS5er5h09xIOKTN45pSJdP7aTOFG0Ul83iykyyXa71iZ2lhFqYTWN9LbpcbbvIWpkfg3Gqkj6/d1n+dAjeN/Lxe+sXBw9W158QAAAAASUVORK5CYII=:gol:

hasan_g2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ...
بسیار جالب بود ...
من هم قسم یاد می کنیم به شکوه و باور ایران و ایرانی ...

بالا