### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ###

engm

عضو جدید
با عرض سلام و وقت بخیر

ببخشید یک 4 تا درخواست دارم که اگر در جای مناسب نمی پرسم ، قبل از هر چیز عذر خواهی می کنم .

1-کتاب
504 essential words یک سری فایل صوتی دارد که به لهجه بریتیش است ، شما برای امریکن آن فایل صوتی سراغ ندارید تا به من معرفی نمایید ؟

2-کتاب
Grammar in Use Intermediate Student'sرا می خواستم که در این لینک معرفی شده است ، و آیا این کتاب نسخه امریکن آن می باشد ؟

3- کتاب words you need to know 1100 را می خواستم ، خودم یک نسخه پیدا کردم که فایل پی دی اف آن به صورت خاصی بود و اصلاً قابل پرینت گرفتن نمی باشد ؟!

4- آیا این مجموعه که در این لینک معرفی شذه است ، آخرین نسخه آن می باشد و یا جدید تر از آن هم وجود دارد ؟ ممنون می شوم در اختیار من قرار دهید .

باز هم از لطف و مساعدت شما کمال تشکر را دارم .

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض سلام و وقت بخیر

ببخشید یک 4 تا درخواست دارم که اگر در جای مناسب نمی پرسم ، قبل از هر چیز عذر خواهی می کنم .

1-کتاب
504 essential words یک سری فایل صوتی دارد که به لهجه بریتیش است ، شما برای امریکن آن فایل صوتی سراغ ندارید تا به من معرفی نمایید ؟

2-کتاب
Grammar in Use Intermediate Student'sرا می خواستم که در این لینک معرفی شده است ، و آیا این کتاب نسخه امریکن آن می باشد ؟

3- کتاب words you need to know 1100 را می خواستم ، خودم یک نسخه پیدا کردم که فایل پی دی اف آن به صورت خاصی بود و اصلاً قابل پرینت گرفتن نمی باشد ؟!

4- آیا این مجموعه که در این لینک معرفی شذه است ، آخرین نسخه آن می باشد و یا جدید تر از آن هم وجود دارد ؟ ممنون می شوم در اختیار من قرار دهید .

سلام

1- چیزی پیدا نکردم فعلا ...

2- بله

3- ضمیمه کردم

4- ....

پیوست ها

• 1100 Words You Need To Know.rar
    8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با عرض سلام و وقت بخیر

1-کتاب

2-کتاب

1- اون مجموعه صوتی توسط شخصی خاص جمع‌آوری شده و مربوط به کتاب نمیشه.
من براتون یک پک صوتی که فکر کنم برگرفته شده از دیکشنری وبستر باشه آپلود کردم، اما فایلهاش اسم ندارن:
504 Absolutely Essential Words.media.rar - 5.8 MB

4- کلاً مجموعه‌ای به این نام نداریم. VOA Special English نام برنامه‌ای هست که هر روز توسط VOA با هدف بالا بردن سطح انگلیسی کسایی که زبان اصلیشون انگلیسی نیست پحش میشه.
اون لینکی هم که دادید این برنامه رو تا سال 2007 خودش جمع‌آوری کرده و بعد از اون رو نداره.
این لینک اصلی این برنامه هست: http://learningenglish.voanews.com/
البته اگه بخواید تا همون 2007 هم رو گوش کنید چند سالی طول می‌کشه!

f.babaei

عضو جدید
مشاوره جهت یادگیری زبان انگلیسی یا آلمانی یا هردو

مشاوره جهت یادگیری زبان انگلیسی یا آلمانی یا هردو

با سلام خدمت همه دوستان گلم.
من در حال حاضر زبان انگلیسی رو به صورت خودخوان دارم پیش میبرم و تاحدودی موفق بودم در واقع یکم برام زمان بر بوده وتا حالا هیچ کلاس زبانی نرفتم در کنار اون میخوام شروع کنم به یادگیری زبان آلمانی و با توجه به اینکه فقط یکی از کلاس یا آلمانی یا انگلیسی رو میتونم برم میخواستم زبان انگلیس رو همینطور بصورت خودخوان پیش برم وبعدا برای تافل یا آیلتس کلاس برم و آلمانی رو از صفر کلاس برم تا سطح b1بعد بصورت خودخوان ادامه بدمٰ حلا موندم که فعلا بیخیال آلمانی بشم وبچسبم به انگلیسی وکلاس برم ویا اینکه هردوتارو باهم پیش برم؟ ضمن اینکه یکسال بیشتر وقت ندارم وانگلیسی رو هم تاسطح دانشگاهی بلدم.
پیشاپیش از نظراتتون سپاسگذارم

engm

عضو جدید
با عرض سلام و وقت بخیر

و با تشکر از پریسا خانم و آقا مهران عزیز بابت پاسخگویی به بنده

ازلطف و راهنمایی شما سروران گرامی کمال تشکر را دارم .....

فقط یک درخواست دیگردارم ، میشود زحمت بکشید و
Grammar in Use Intermediate Student's
را که در اینلینکمعرفی شده است را برای من لینک دانلودش رابه همراه فایل صوتی قرار دهید ؟

من فقط نسخه بریتیش آن را پیدا نموده ام و نسخه امریکین آن را پیدا نکرده ام.
از لطف و محبت شما یک دنیا ممنوم.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض سلام و وقت بخیر

و با تشکر از پریسا خانم و آقا مهران عزیز بابت پاسخگویی به بنده

ازلطف و راهنمایی شما سروران گرامی کمال تشکر را دارم .....

فقط یک درخواست دیگردارم ، میشود زحمت بکشید و
Grammar in Use Intermediate Student's
را که در اینلینکمعرفی شده است را برای من لینک دانلودش رابه همراه فایل صوتی قرار دهید ؟

من فقط نسخه بریتیش آن را پیدا نموده ام و نسخه امریکین آن را پیدا نکرده ام.
از لطف و محبت شما یک دنیا ممنوم.

راستش من دیشب CD-ROM آمریکن رو پیدا کردم و فکر کردم شاید به درد شما نخوره چون حجمش 120 mb بود ولی باز براتون لینک میدم خودتون تصمیم بگیرید (البته این cd صوتی کتاب نیست، در واقع تمرین و بازی و ... هست که به صورت یک نرم افزار روی سیستم کار می کنه):

1280591375_245493.jpg
Grammar in Use Intermediate 3rd Edition CD-ROM (2009)

CD-ROM includes even more practice exercises, progress reports, interactive games, and a link to the Dictionaries Online. Students can also create their own tests to review what they've learned. Students choose what they want to practice, and progress is recorded so they can go back and improve their scores. They'll also find fun, fast-moving grammar games to play anytime.

کتاب رو پیدا کردم ولی اشکال داشت آپ نکردم

آخرین ویرایش:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستان گلم.
من در حال حاضر زبان انگلیسی رو به صورت خودخوان دارم پیش میبرم و تاحدودی موفق بودم در واقع یکم برام زمان بر بوده وتا حالا هیچ کلاس زبانی نرفتم در کنار اون میخوام شروع کنم به یادگیری زبان آلمانی و با توجه به اینکه فقط یکی از کلاس یا آلمانی یا انگلیسی رو میتونم برم میخواستم زبان انگلیس رو همینطور بصورت خودخوان پیش برم وبعدا برای تافل یا آیلتس کلاس برم و آلمانی رو از صفر کلاس برم تا سطح b1بعد بصورت خودخوان ادامه بدمٰ حلا موندم که فعلا بیخیال آلمانی بشم وبچسبم به انگلیسی وکلاس برم ویا اینکه هردوتارو باهم پیش برم؟ ضمن اینکه یکسال بیشتر وقت ندارم وانگلیسی رو هم تاسطح دانشگاهی بلدم.
پیشاپیش از نظراتتون سپاسگذارم

سلام

من چون تجربه یادگیری یک زبان دیگه غیر از انگلیسی رو دارم فکر می کنم بهتر باشه انگلیسی رو ادامه بدید... برای خود من اینطور بود که زبان ایتالیایی کلا انگلیسی رو برد زیرسوال و یک مدتی طول کشید که دوباره مسلط بشم ، البته مثلا ایتالیایی برای من spelling انگلیسیم رو خراب کرد و یک مدتی هم speaking و تلفظ بعضی حروف رو ولی کم کم تونستم توی ذهنم مرز مشخصی براشون ایجاد کنم....در مورد آلمانی کسانی رو دیدم که وقتی مسلط شدند به آن زبان، لهجه انگلیسیشون خراب شده ...

در مورد همه زبانها کلاس خیلی بهتره چون سریع تر به نتیجه می رسید و گوشتون توی کلاس بیشتر اون زبان خاص رو می شنوه ... ولی برای مرور و بالا بردن سطح زبان میشه از خودآموزها و سایت ها کمک گرفت (این نظر شخصی و تجربه منه)

موفق باشید

انتها

عضو جدید
یه سوال داشتم ازتون در مورد زبان
این عبارت های چند کلمه ای یا فعل اب چند جزیی take anap یا take an exameمثل اینا من از کجا معنییاشونو پیدا کنم البته یه دیکشنری idiomsمال لانگمنو دارم ولی من که چیزی ازش پیدا نکردم اونایی که من تا حالا می خواستم نداشت ؟؟؟//ممنون میشم اگه کمکم کنین /

انتها

عضو جدید
یه سوال دیگه نظرتون راجب برنامه ی اموزشی دیالوگ مال شبکه اموزش چیه ؟میتونه مفید باشه ؟تا چه حد؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
این عبارت های چند کلمه ای یا فعل اب چند جزیی take anap یا take an exameمثل اینا من از کجا معنییاشونو پیدا کنم البته یه دیکشنری idiomsمال لانگمنو دارم ولی من که چیزی ازش پیدا نکردم اونایی که من تا حالا می خواستم نداشت ؟؟؟//ممنون میشم اگه کمکم کنین /

سلام

اینا اصطلاح محسوب نمیشن بلکه Phrasal Verbs هستن
میتونید از دیکشنری های Dictionary of English Phrasal Verbs کمک بگیرید

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بهترین راهش اینه که اول اون فعل رو توی دیکشنری پیدا کن کنید (مثلا take ) و در آخرِ همه معانی که داره معمولا اون عبارت نوشته شده ... البته ممکنه توی مثالهای همون فعل هم بتونید پیدا کنید معنی رو ... اگر اونجا نبود باید برید سراغ قسمت دوم عبارت (مثلا nap ) و معانی اون رو چک کنید ... اگر توی هیچکدوم از این 2 تا عبارت مورد نظرتون رو پیدا نکردید باید سعی کنید از معنی هر دو کلمه و متنی که توش استفاده شده معنی رو درک کنید ... البته اینها علاوه بر نظر persia عزیز بود ...

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال دیگه نظرتون راجب برنامه ی اموزشی دیالوگ مال شبکه اموزش چیه ؟میتونه مفید باشه ؟تا چه حد؟

من این برنامه رو ندیدم ولی از هر روشی میتونید یاد بگیرید البته در کنار کلاس زبان نه به تنهایی

iceeeeeeee

عضو جدید

سلام

به نظر من خیلی خوبه . مخصوصاً برای کسانیکه که میخوان از ابتدا شروع کنن مثل احوال پرسی و .... تا سطح بالاتر را یاد بگیرند خیلی خوبه . و یکی از ویژگیهای خوبش این هست که بعد از اتمام آموزش در هر جلسه توسط دو نفر از اساتید همان جملاتی که در آموزش گفته شده در آخر دوباره تکرار میشه و در فيلم هاي اين مجموعه، زبان انگليسي با روشي جديد و بسيار تاثير گذار به زبان آموزان آموزش داده مي شود در واقع زبان آموز با مشاهده دقيق اين فيلم ها مي تواند طريقه صحبت کردن و مکالمه به زبان انگليسي را فرا بگيرد و همچنين با گرامر و نکات دستوري زبان انگليسي به صورت کامل آشنا شود. يکي از نکات قابل توجه در رابطه با اين مجموعه فیلم ها و انیمیشن های کوتاه میان برنامه آن است به گونه اي که تنها استاد مربوطه صحبت نمي کند بلکه به عنوان مثال براي توضيح برخي از مطالب از قسمت هايي از فيلم هاي داستاني نيز بهره ميگيرد تا مطلب قابل فهم تر باشد.دارند آموزش میددن نباشه (

iceeeeeeee

عضو جدید
[FONT=&quot] با سلام و عرض خسته نباشی[/FONT]
[FONT=&quot]سوالی برام پیش اومد و اینکه در لهجه آمریکایی آیا زمان حال کامل (ماضی نقلی ) برای تمام ضمیر ([/FONT]I – You – He – She – It – We – They[FONT=&quot] ) از حرف [/FONT]have [FONT=&quot] به جای [/FONT]Has[FONT=&quot] استفاده میشود یا خیر ؟. [/FONT]​
[FONT=&quot]آخه در ترجمه فیلم به جمله ای برخوردم که ساختارش شبیه زمان حال کامل هست[/FONT] [FONT=&quot] ولی به جای [/FONT]Has[FONT=&quot] از [/FONT]Have[FONT=&quot] استفاده کرده . میخواستم بدونم که آیا این جمله زمان حال کامل هست یا خیر؟ [/FONT]​
I think she may have called me.
He could have drugged her.
ممنون میشم که راهنمایی کنید.

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام و عرض خسته نباشی
سوالی برام پیش اومد و اینکه در لهجه آمریکایی آیا زمان حال کامل (ماضی نقلی ) برای تمام ضمیر (I – You – He – She – It – We – They ) از حرف have به جای Has استفاده میشود یا خیر ؟.
آخه در ترجمه فیلم به جمله ای برخوردم که ساختارش شبیه زمان حال کامل هست ولی به جای Has از Have استفاده کرده . میخواستم بدونم که آیا این جمله زمان حال کامل هست یا خیر؟
I think she may have called me.
He could have drugged her.
ممنون میشم که راهنمایی کنید.
بعد از may فعل به صورت ساده میاد، پس همیشه از have باید استفاده کنیم.

iceeeeeeee

عضو جدید
با سلام و عرض خسته نباشی

سوالی برام پیش اومد مبنی بر اینکه در زیر نویس یکی از فیلمها حرف need to ، را به باید ترجمه کرده ،

You need to pull yourself togother here okay? تو باید اینجا خودت را جمع و جور کنی باشه؟

You need to let her go تو باید فراموشش کنی

میخواستم بدونم چه زمانی باید از need to به جای have to - must - should استفاده کرد ؟

و در جای دیگر حرف need ، خواستن ترجمه شده .

I need you to issue a search warrant ازت میخوام که یک حکم بازرسی برام بگیری

I need a search warrant Tom من یک حکم بازرسی میخوام .

در اینجا علت اینکه به جای حرف Want از need استفاده کرد چیه؟

لطفاً اگر نکات گرامری در مورد need to و need هست لطفاً بیان کنید .

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام و عرض خسته نباشی

سوالی برام پیش اومد مبنی بر اینکه در زیر نویس یکی از فیلمها حرف need to ، را به باید ترجمه کرده ،

You need to pull yourself togother here okay? تو باید اینجا خودت را جمع و جور کنی باشه؟

You need to let her go تو باید فراموشش کنی

میخواستم بدونم چه زمانی باید از need to به جای have to - must - should استفاده کرد ؟

و در جای دیگر حرف need ، خواستن ترجمه شده .

I need you to issue a search warrant ازت میخوام که یک حکم بازرسی برام بگیری

I need a search warrant Tom من یک حکم بازرسی میخوام .

در اینجا علت اینکه به جای حرف Want از need استفاده کرد چیه؟

لطفاً اگر نکات گرامری در مورد need to و need هست لطفاً بیان کنید .

سلام
اینطوری ترجمه شده چون توی فارسی اینطوری گفته میشه وگرنه میشه (احتیاج داشتن) هم معنی کرد.
از نظر معنی need , should, must ,have to باهم خیلی تفاوت دارند.

در امریکن have to و must هر دو یک معنی میدن ولی have to بیشتر رایجه ... توی بریتیش have to رو برای اجبار قانونی یا اجبار از طرف دیگران استفاده می کنند ولی must رو برای اجبار شخصی استفاده میشه...

should وقتی استفاده میشه که بخوای پیشنهاد بدی بگی کاری رو انجام بده مثلا .you should call a doctorو

need هم که کلا معنی دیگه ای داره و وقتی استفاده میشه که چیزی ضرورت داره ...

یک نکته دیگه هم اینه که :

1- وقتی بعد از need قراره یک فعل بیاد باید از to استفاده کنی:
.You need to let her go

2- اما اگر اسم بیاد to لازم نیست:
.I need a pen

3- اگر هم ضمیر باشه اول ضمیر میاد بعد مثل شماره 1 یک فعل با to:
.I need you to issue a search warrant

آخرین ویرایش:

Pure Liveliness

عضو جدید
با عرض سلام و وقت بخیر

1-کتاب

2-کتاب

سلام دوست عزیز.
1.من دارمش.اما به نظر من اصلا لهجش خوب نیست.نیتیو نیست.مهران درست میگه توسط شخص خاصی جمع آوری شده.
دیگه همه رو بچه ها گفتن دیگه...:)

iceeeeeeee

عضو جدید
با سلام و عرض خسته نباشی .

لطفاً در ترجمه این دو داستان به من راهنمایی کنید و هر جا که اشتباه معنی کردم لطفاً ترجمه درستش را برام بنویسید. در ضمن هر جا که با علامت ....... مشخص کردم یعنی اینکه نتونستم معنی کنم . ممنوم میشم که راهنماییم کنید.

داستان اول

http://upload7.ir/images/74035752360884167409.jpg

هنری اهل آمریکا بود و او برای تعطیلات به لندم آمده بود . یک روز او حال / احساس خوبی نداشت . بنابراین .................................. و گفت : میخوام یک دکتر ببینم / آیا شما می تونید به من اسم یک دکتر را بدید (معرفی کنید)؟

متصدی به یک کتاب نگاه کرد و بعد گفت : دکتر کنت گری ، 61010. هنری گفت خیلی ممنونم. آیا پرهزینه هست (رفتن پیش دکتر) . خیای خوب ، متصدی جواب داد، اون (دکتر) همیشه بیمارهایی که برای اولین بار پیش او ویزیت می کنند 2 پوند میگیره و برای معاینه بعدی / دوم 1.50 پوند.

هنری تصمیم گرفت 50p پس انداز بکند
. بنابراین زمانیکه او رفت دکتر را ببیند او گفت : من دوباره آمدم ، دکتر . دکتر با دقت برای چند ثانیه صورتش را نگاه کرد بدون اینکه چیزی بگه . بنابراین او (دکتر) سرش را تکان داد و گفت : اوه ، بله . دکتر اورا معاینه کرد وگفت : ............................................ . فقط ادامه بدید با داروهایی که من آخرین دفعه / بار به شما دادم .

داستان دوم

http://upload7.ir/images/67964626496399000564.jpg

خانم جنکینز صاحب یک رستوران کوچک در Southampton بود . Southampton بندر بزرگی بود . خانم جنکینز دو پیش خدمت جوان و یک آشپز که به او کمک میکرد.

یک روز یک ملوان به رستوران آمد و دریکی از میزها نشست که چی میخواد از پیش خدمت سفارش بده، و بعد بلند شد دوباره بعد از چند دقیقه رفت. صاحب رستوران وقتیکه این موضوع را دید شگفت زده شده بود.

بنابراین او پیشخدمت را صدا زد و از او پرسید که چرا اون مرد قبل از خوردن غذایش آنجا را ترک کرده است . بسیار خوب ، پیش خدمت جواب داد : اون کمی از خرگوش سرخ شده مان پرسید و بعد ............................................... گربه درست در طرف دیگر در بود و من اشتباهاً روی دم آن پا گذاشتم . گربه یک صدای وحشتناک ایجاد کرد ، البته، و بعد مرد از میزش بلند شد و خیلی به سرعت بیرون رفت .

در ضمن جمله ای که با رنگ قرمز مشخص کردم اگر ترجمه اش مشکل داره لطفاً تصحیح کنید . ممنونم.

MOHANDES Asal20

عضو جدید
سلام.دوستان من یه مشکلی دارم که اگه حل کنید ممنون میشم.من این کتابایtactics for listeningرو تهیه کردم.ولی سی دی هاشو ندارم.کسی هس که داشته باشه؟؟؟

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.دوستان من یه مشکلی دارم که اگه حل کنید ممنون میشم.من این کتابایtactics for listeningرو تهیه کردم.ولی سی دی هاشو ندارم.کسی هس که داشته باشه؟؟؟

سلام
بگید چه سطحی رو لازم دارید، من مبتدی و پیشرفته رو دارم ولی فکر می کنم بقیه رو هم بتونم لینک بدم که دانلود کنید...

engm

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان و سروران گرامی و عزیز

ببخشید یک سوال عجیب دارم !

طبق راهنمایی های قبلی شما سروران گرامی ، بنده در حال حاضر دارم لغت و گرامر خودم را از بیس قوی می کنم .

حال در این بین دوستی به من کتاب FCE Masterclass را پیشنها داد( اگر اسم کتاب اشتباه و عجیب غریب است ، عذر خواهی می کنم ، چون فقط همین قدر می دانم ) .شما چی صلاح می دانید ؟ این کتاب را بگیرم بخوانم یا نه ؟

به نظر من FCE Masterclass باید یک لول در پروسه یادگیری زبان انگلیسی باشد تا یک کتاب ؟ ! :surprised:

ممنون می شوم زحمت بکشید و بنده را در این مورد راهنمایی بفرمایید .

ممنونم.:gol:

f.babaei

عضو جدید
باسلام به همه دوستان عزیزم
من توی یک آزمون تعیین سطح اینترنتی شرکت کردم که سطحم per intermediate شد وامروز رفتم تا یک کلاس زبان ثبت نام کنم گفت که باید خودمون آزمون سطح بگیریم و شما باید دوره کتابهای American English File رو بگذرونید.من الان گیج شدم نمیدونم1- آیا برای رفتن به دوره تافل یا آیلتس باید سطح زبان Advance یامتوسط باشه؟
2-واینکه من یکسال فرصت دارم برای یادگیری زبان و بصورت نیمه وقت آزادم بنظرتون کلاسای فشرده عمومی برم بعد آیلتس یا اینکه همون دوره های عادی که حدودا 12ترم طول میکشه روبرم وبعد کلاس ایلتس؟
3-واینکه آیادر کلاسهای عمومی زبان روی چهار مهارت اصلی (خواندن و نوشتن و گوش دادن و مکالمه)کار میشه یا فقط گرامر؟
در ضمن به زبانم علاقه دارم وسریع یادمیگیرم مخصوصا لغات رو .فقط تو بحث گرامرمشکل دارم.
ممنون میشم راهنماییم کنید

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام به همه دوستان عزیزم
من توی یک آزمون تعیین سطح اینترنتی شرکت کردم که سطحم per intermediate شد وامروز رفتم تا یک کلاس زبان ثبت نام کنم گفت که باید خودمون آزمون سطح بگیریم و شما باید دوره کتابهای American English File رو بگذرونید.من الان گیج شدم نمیدونم1- آیا برای رفتن به دوره تافل یا آیلتس باید سطح زبان Advance یامتوسط باشه؟
2-واینکه من یکسال فرصت دارم برای یادگیری زبان و بصورت نیمه وقت آزادم بنظرتون کلاسای فشرده عمومی برم بعد آیلتس یا اینکه همون دوره های عادی که حدودا 12ترم طول میکشه روبرم وبعد کلاس ایلتس؟
3-واینکه آیادر کلاسهای عمومی زبان روی چهار مهارت اصلی (خواندن و نوشتن و گوش دادن و مکالمه)کار میشه یا فقط گرامر؟
در ضمن به زبانم علاقه دارم وسریع یادمیگیرم مخصوصا لغات رو .فقط تو بحث گرامرمشکل دارم.
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
1- اصولا برای شرکت در آزمون تافل یا آیلتس سطح خاصی لازم نیست، یعنی شما سطح مقدماتی هم باشی می تونید برید آزمون بدید، منتها باید بدونید که چه نمره ای از این آزمون ها لازم دارید( برای مهاجرت، ادامه تحصیل که اونم بستگی به مقطع و رشته فرق داره و ... نمره های مختلفی لازمه) در سطحی که شما هستید نمره آیلتسی که می گیرید در حدود 4 هست( به شرطی که با مواد آزمون آشنا باشید)
2- جواب این سوالاتون هم بستگی داره به نمره ای که لازم دارید ،اگه دقیق بگید چه نمره ای مدنظر هست می تونم راهنمایی کنم
3-بله کلاسای عمومی معمولا هر 4 مهارت رو کار می کنن، من با کتاب های interchange و result کار کردم همه مهارت هارو با هم کار می کنن اما در مورد American English File اطلاع خاصی ندارم.

آخرین ویرایش:

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت دوستان و سروران گرامی و عزیز

ببخشید یک سوال عجیب دارم !

طبق راهنمایی های قبلی شما سروران گرامی ، بنده در حال حاضر دارم لغت و گرامر خودم را از بیس قوی می کنم .

حال در این بین دوستی به من کتاب FCE Masterclass را پیشنها داد( اگر اسم کتاب اشتباه و عجیب غریب است ، عذر خواهی می کنم ، چون فقط همین قدر می دانم ) .شما چی صلاح می دانید ؟ این کتاب را بگیرم بخوانم یا نه ؟

به نظر من FCE Masterclass باید یک لول در پروسه یادگیری زبان انگلیسی باشد تا یک کتاب ؟ ! :surprised:

ممنون می شوم زحمت بکشید و بنده را در این مورد راهنمایی بفرمایید .

ممنونم.:gol:

سلام

FCE Masterclass اسم یک کتاب هست، از انتشارات آکسفورد. کتاب خیلی خوبیه، منتها این کتاب همونطور که از اسمش مشخصه برای آمادگی آزمون FCE هست.
اگه سطح زبان و هدفتون از خوندن زبان انگلیسی رو بگید می تونم راهنمایی تون کنم.