سنگسار در مجازات اسلامی (حتما بخونید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از مشکلات ما اینه که فکر میکنیم که هر چی غربی ها گفتند درسته و هر چی خودمون میگیم اشتباه...
این خودمون منظورت عربها هستن
اگه حرف خودمون رو قبول داری پیامبر ما زرتشت بوده
اینجا بحث سر اینه که این حکم، حکم شرعه،
غربیا میگن بعضی از احکام شرعی ما مشکل داره، خوب ما هم همین ایراد رو به بعضی احکام قضایی اونا میگیریم، اونا میگن راهش اینه که ما مثل اونا رفتار کنیم ولی ما میگیم راهش اینه که اونا به احکام الهی التزام داشته باشند... در هر صورت ما معتقدیم، این حکم، الهی هست، و چون خدا آفریدگار ماست، حتما یک چیزی بهتر و بیشتر در مورد ما میدونه که خیلی از احکام رو گذاشته.... پس چرا اونا کوتاه نیان تا به حکم الهی عمل کنند؟
ماچیکار به غربیا داریم شما خودت موافقی با سنگ بزنی تو سر یه نفر چیکار داری به غربیا
من به این کار میگم وحشی گری
کسی گناهی کرده زندانش کن
یعنی از جامعه طردش کن
به نظر شخصی من که به غرب هم هیچ کاری ندارم کشتن یه انسان اشتباهه

fatiostad

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این دو تا قضیه هیچ ربطی بهم نداره
شما میگی پیامبر نماز میخونده .قبول

پس ینی میگی پیامبر سنگسارم میکرده؟ این یکیو بیا اول اثبات کن بعد میرسیم به بقیش
من گفتم چون درباره اجرای یک حکم الهی، هیچ آیه ای در قرآن نیست شما نمیتونید صریحا اون رو رد کنید و بگید که این خلاف قوانین شرع هست...
پس اگر اینجوره که شما میگید،هر کس باید هر جور دلش خواست نماز بخونه... یکی دلش میخواد همه سجده هاشو تو یک رکعت بجا بیاره...اصلا به کسی چه ربطی داره؟

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگرم هم ایشون سنگسار میکردن
واجد اون شرایط بودن
بخصوص ایشون بری از گناه بودن و اگر هم کرده باشند نمیشه ایرادی گرفت
اما اینکه الان ایا دیگه معصومی وجود داره(به جز صاحب الزمان)؟؟؟؟؟
الان آیا کسی هست که بری از هر گونه گناهی باشه؟
---------------------------
دوستان چرا جواب سوال قبلی بنده رو ندادین؟

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم که داری حرف خودتو میزنی
با دوست من،عزیز من ،مهندس کجای این قوانینی که من آوردم وحشیانه است؟
شما یه موردشو بیار که وحشیانه باشه.
بیار دیگه
شما اصل قضیه رو اثبات کن بقیش باشه واسه بعد

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه آقا پیچندن کجا بود.
درست حدس زدید بنده با این سنگساری که بعضیا به اون میگن وحشیگری و جنایت مخالفم و هرگزهم تاییدش نمیکنم.
در کل این کار برای شناساندن شخص و اعلام انزجار از شخصی است که مرتکب این عمل غیر اخلاقی شده.
این شرایطی که بنده آوردم به نظر شما وحشیانه است؟
ولی باید قبول کنید که کسی که جلوی چشم 4 نفر شاهد این عمل رو انجام میده و عین خیالشم نیست با این قوانین که آورده شده حقشه که آبروش بره.
الان کار ندارم که این قوانین درست اجرا میشن یانه.ولی قانونش اینیه که گفتم ودرستشم اینه.
خب جناب اقای باب چارتون عزیز ما هم با همین مخالفیم
شما روشش رو اسلامی کن ما باش موافق میشیم
الان مخالفت با اینه که با سنگ بیفتن به جون یه نفر و نفلش کنن
توی تمام دنیا هم به همین میگن سنگسار
شما اگه تونستی روش درستش رو تو کشور اجرا کنی کسی باهاش مخالف نیست
مثه اینه که بگی من با ادم کشی موافقم ولی اسلامی کلی هم ایه بیاری که ادم کشی اسلامی یعنی دست دادن با یه نفر
معنی سنگسار در جامعه اینه که گفتم و همه هم باهاش مخالفن و این مخالفت هم مخالفت با اسلام نیست

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من گفتم چون درباره اجرای یک حکم الهی، هیچ آیه ای در قرآن نیست شما نمیتونید صریحا اون رو رد کنید و بگید که این خلاف قوانین شرع هست...
پس اگر اینجوره که شما میگید،هر کس باید هر جور دلش خواست نماز بخونه... یکی دلش میخواد همه سجده هاشو تو یک رکعت بجا بیاره...اصلا به کسی چه ربطی داره؟
شما دوتا موضوعی رو با هم مقایسه میکنی که هیچ ربطی نداره اخهخ
نماز خوندن ما اگرم اشتباه باشه خدا طرفمونه
ولی سنگسار یه ادم همچین وضعی داره

ای بابا شما نمیفهمید من چی میگم یا خودتونو به خاب زدید
حرفاتون مثل کارای این بسیجیاس که به خاطر خشنودیه رهبرشون میومدن جوونای مردمو میکشتن

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگرم هم ایشون سنگسار میکردن
واجد اون شرایط بودن
بخصوص ایشون بری از گناه بودن و اگر هم کرده باشند نمیشه ایرادی گرفت
اما اینکه الان ایا دیگه معصومی وجود داره(به جز صاحب الزمان)؟؟؟؟؟
الان آیا کسی هست که بری از هر گونه گناهی باشه؟
---------------------------
دوستان چرا جواب سوال قبلی بنده رو ندادین؟
اونجری که من فهمیدم باید کسانی که مطابق قانون این احکامو اجرا نکردن و زیاده روی کردن خودشون مجرم شناخته بشن.

شما اصل قضیه رو اثبات کن بقیش باشه واسه بعد
بنده 2 صفحه دلیل آوردم شما باز داری میگی وحشیگری.
شما فقط یه نمونه وحشیگریو اینجا به من نشون بده.

fatiostad

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ماچیکار به غربیا داریم شما خودت موافقی با سنگ بزنی تو سر یه نفر چیکار داری به غربیا
من به این کار میگم وحشی گری
کسی گناهی کرده زندانش کن
یعنی از جامعه طردش کن
به نظر شخصی من که به غرب هم هیچ کاری ندارم کشتن یه انسان اشتباهه
دوست عزیز؛
اولا لطف کن و اون دو جمله ای که وارد پست من کردی بیار همون پایینش بنویس...
دوما من مسلمان هستم و کاری به عرب و غیر عرب ندارم،این تعصبات قومی در دین هیچ جایگاهی نداره...
سوما کشتن یه انسان اگر از اصل اشتباه هست پس مجازات کسی که آدم میکشه چیه؟ این عدالت هست که ایشون یک نفر رو از زندگی محروم کنه، بعد خودش چند سال زندان بره و بعد دوباره به زندگی عادیش ادامه بده...
چهارما این هیچ ربطی به بحث سنگسار نداشت که شما بحثشو پیش کشیدی...

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونجری که من فهمیدم باید کسانی که مطابق قانون این احکامو اجرا نکردن و زیاده روی کردن خودشون مجرم شناخته بشن.

بنده 2 صفحه دلیل آوردم شما باز داری میگی وحشیگری.
شما فقط یه نمونه وحشیگریو اینجا به من نشون بده.
منم جواب دو صفحه رو تو یه پست دادم
این که خدا عذاب الهی صادر کرده هیچ ربطی به سنگسار کردن نداشت

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من عجله ارم باید برم
یکی دو روز دیگه میام بحث میکنیم.
تا اون موقع تاپیکو به سیاست نکشین پودر بشه ، با تواما hami_sani ;)
تو سرو کله همم نزنین.

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز

یعنی چی؟؟؟؟؟
من دارم میگم اونی که این کارو میکنه به قول شما
باید گناهکار نباشه درسته؟؟؟؟؟
این گناه کار نبودن یعنی هیچ گناهی نکرده باشه درسته؟؟
اگه حرفام درسته پس فقط معصومین حق دارن این کارو انجام بدن بازم درسته؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن شما مثل اینکه خودتونم اطلاعات زیادی ندارین (منظورم توهین نیست)
چون اکثر اوقات میگین اونجوری که من شنیدم!!!:gol:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشريفات خاص اجرای حد رجم

نقل قول:
حکم سنگسار یک حکمیه که فقط آبروی اون فرد میریزه
با یک شعاع خیلی زیاد(دقیقا نمیدونم) باید مردم جمع بشن
سنگ ها اندازه اش نباید از شصت بزرگتر باشه
یک جوری میکنن زیر خاک که دستهاشم بیرو ن نباشه
(ماده 102 - مرد را هنگام رجم تا نزديکي کمر و زن را تا نزديکي سينه در گودال دفن مي کنند آنگاه رجم مي نمايند. )
افرادی که سنگ می زنن نباید گناهکار باشهد خودشون
و همه باید یک قرآن زیر بغل بزنند و سنگ ها رو پرتاب کنند (یعنی تو وقتی قرآن زیر بغلته چقدر می تونی دستتو بیاری بالا که نیافته!!!! همونقدر می تونی به سنگت شدت و شتاب بدی!!!)
پس عملا سنگی به اون برخورد نمی کنه و آبروش میریزه !!!
و اگر هم تونست که خودشو بیاره بیرون و آزاد کنه به هیچ عنوان نباید برین دنبالش باز بگیرینش آزاده

میدونید چیه دوست عزیز...اصلا اصل سنگسار به عنوان یه عمل وحشیانه به کنار...ینی فرض کنیم که این یه مجازات درسته اسلامی هست ولی واقعا فکر میکنید این احکام تویه سنگسار اجرا میشه؟!!!!فیلماشو دیدی؟ لازم نیست راه دور بری یه سرچ تو اینترنت بزن میبینی نه کسی قران زیر دستشه نه سنگا به اندازه یه شصته....فاصله مردم از کسیکه داره سنگسار میشه رو هم ببین ....تازه نبینی هم با عقل میشه گفت ....اگر شرایط به این صورت که شما میگی باشه پس هیچ کس نباید از مجازات سنگسار بمیره چون سنگریزه ها با اون شدته کم فقط آزار دهنده هست نه کشنده....پس چجوریه که خون از سر و صورت طرف بیرون میپاشه؟!!!!

آخرین ویرایش:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی؟؟؟؟؟
من دارم میگم اونی که این کارو میکنه به قول شما
باید گناهکار نباشه درسته؟؟؟؟؟
این گناه کار نبودن یعنی هیچ گناهی نکرده باشه درسته؟؟
اگه حرفام درسته پس فقط معصومین حق دارن این کارو انجام بدن بازم درسته؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن شما مثل اینکه خودتونم اطلاعات زیادی ندارین (منظورم توهین نیست)
چون اکثر اوقات میگین اونجوری که من شنیدم!!!:gol:
بعدا میام میگم

بلههههههههههه شوما

خداییش کار داری یا داری میپیچونی:D:D
شوخی بود به دل نگیری:gol::D
نه والا کار دارم
پشت سرمم حرف نزنین هنوز نرفتم دارم لباس میپوشم ;)

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز؛
اولا لطف کن و اون دو جمله ای که وارد پست من کردی بیار همون پایینش بنویس...
دوما من مسلمان هستم و کاری به عرب و غیر عرب ندارم،این تعصبات قومی در دین هیچ جایگاهی نداره...
سوما کشتن یه انسان اگر از اصل اشتباه هست پس مجازات کسی که آدم میکشه چیه؟ این عدالت هست که ایشون یک نفر رو از زندگی محروم کنه، بعد خودش چند سال زندان بره و بعد دوباره به زندگی عادیش ادامه بده...
چهارما این هیچ ربطی به بحث سنگسار نداشت که شما بحثشو پیش کشیدی...
این کار غیر عمدی بوده و از شما عذر میخوام
حالا کاری به عرب و غیر و غیر عرب نداری و اینها تعصبات قومیه شما خودت گفتی که نباید به هرچی که غرب میگه گوش کرد به این نوع تعصب چی میگن نشما خودت بگو
یعنی شما فک میکنی این عدالته که چون یه نفر یکی رو کشته باید کشته بشه
بس بخشش اسلامی چیه
پس اگه اولیاء دم رضایت بدن و اون قاتل زنده بمونه عین بی عدالتیه
در اخر هم من جواب شما رو دادم از بحث خارج نشدم

dara_ando

عضو جدید
:)دوست عزیز احکام اخلاقی ، ......... در غرب به هیچ وجه غیر عقلانی و غیر واقعی نیست. بلکه دقیقاً از رنسانس به بعد حرکت در راه عقلانی کردن و واقعی کردن احکام بوده است. و بسته به سلیقۀ مردم هم نیست بلکه بسته به شرایط زندگی اونهاست(مکانی و زمانی). یعنی عقل و اخلاق در زمان و مکان خاصی احکامی میده خاص آن زمان و مکان. اصلاً فلسفۀ قانونگزاری از همین جاست. در ضمن این مسأله مثل شمشیره دو لبه است، مثله خود اسلام که هم به شکل القاعده میتونه در بیاد و هم اسلام ما و هم اسلام عربستان و.....
در مورد اینکه چرا اعتقادات دینی را در حد سلیقه شخصی کاهش داده اند، بهتره شما تاریخ اروپا را مطالعه کنید و بلایی که تفکرات مانند تفکر شما، که احکام دینی را قوانینی بیزمان میدانند و کلیسا را مسئول انجام آنها بر روی زمین میدونست(مردان خدا)، بر سر اروپایی ها آورده را ببینید تا درک کنید چطور وقتی از آنها آزاد میشن و شروع به پیشرفت میکنن، تر و خشک رو با هم میسوزنن. تجربۀ اروپا درسهای بسیار خوبی برای آنهایی داره که دغدغۀ دین دارند.
نکته خنده دار دیگه عدم حساسیت غربیها دربارۀ رذایل اخلاقی است، که نشون میده واعظ اصلاً نمیدونه اونجا چه خبره. با اجازۀ شما الان غربی ها از نظر اخلاقی بسیار بسیار از ما جلوتر هستند. البته اگر با معیارهای درست بسنجیم. چون اگه اینطور فکر کنیم که اگر مثل ما نیستن بی اخلاقند، که خیلی بی اخلاقند. در ضمن وقتی ما فقط دوست داریم فیلمای پرنشونو ببینیم و بقیشو نبینیم، مشکل ما هم هست.
در ضمن بنده ایمان دارم که امام حسین و یارانش نه در جهت مقابله با تغییر احکام، که به خاطر تغییر آنها در جهت غیر صحیح و غیر از صراط المستقیم قیام کردند.
.....................................................:gol:

dara_ando

عضو جدید

من هیچ مشکلی در این نمیبینم، که هر کس هر جور میخواد نماز بخونه. ولی وقتی مخوان جماعت بخونن، مجبورن روی یه نوع خوندنش به تفاهم برسن که رسیدن. ولی اصل نماز راز و نیاز با خداست.

• Like
واکنش ها: A&S

dara_ando

عضو جدید
یکی از مشکلات ما اینه که فکر میکنیم که هر چی غربی ها گفتند درسته و هر چی خودمون میگیم اشتباه...
اینجا بحث سر اینه که این حکم، حکم شرعه،
غربیا میگن بعضی از احکام شرعی ما مشکل داره، خوب ما هم همین ایراد رو به بعضی احکام قضایی اونا میگیریم، اونا میگن راهش اینه که ما مثل اونا رفتار کنیم ولی ما میگیم راهش اینه که اونا به احکام الهی التزام داشته باشند... در هر صورت ما معتقدیم، این حکم، الهی هست، و چون خدا آفریدگار ماست، حتما یک چیزی بهتر و بیشتر در مورد ما میدونه که خیلی از احکام رو گذاشته.... پس چرا اونا کوتاه نیان تا به حکم الهی عمل کنند؟

من که وسط مسلمونام چندان الوهیتی در رفتار و اعمال به اصطلاح مسلمانان امروزی نمیبینم، چه رسد به اون بدبختا، که هاج و واج موندن، قضیه چیه:surprised:

ma97

عضو جدید
میدونید چیه دوست عزیز...اصلا اصل سنگسار به عنوان یه عمل وحشیانه به کنار...ینی فرض کنیم که این یه مجازات درسته اسلامی هست ولی واقعا فکر میکنید این احکام تویه سنگسار اجرا میشه؟!!!!فیلماشو دیدی؟ لازم نیست راه دور بری یه سرچ تو اینترنت بزن میبینی نه کسی قران زیر دستشه نه سنگا به اندازه یه شصته....فاصله مردم از کسیکه داره سنگسار میشه رو هم ببین ....تازه نبینی هم با عقل میشه گفت ....اگر شرایط به این صورت که شما میگی باشه پس هیچ کس نباید از مجازات سنگسار بمیره چون سنگریزه ها با اون شدته کم فقط آزار دهنده هست نه کشنده....پس چجوریه که خون از سر و صورت طرف بیرون میپاشه؟!!!!

آره ooraman
همینطوریه که میگی ... حکم اسلام اینه ...
حالا کی پیاده اش میکنه !!! چجوری پیاده میشه !!! کیا میان میزنن !!! رو چه حسابی حکم صادر میشه !!! ........:razz:
اینا همه برمی گرده به همون اسلامی که به اندازه ی سر سوزن تو مملکت ما پیاده نمیشه ...
وقتی فاسد ترین دستگاه اجرائیه کشور قوه قضائیه است, که همه تو مقام اما علی (ع) نشستن به قضاوت و اجرای احکام, اینجوریه ... تو چه توقعی داری؟؟ ...
خانه از پایبست ویران است ...
به امید عدالت و آزادی و احترام حکومت علی
یا علی

vleila

عضو جدید
وحشیانه ترین حکمیه که میشه برای یه نفر صادر کرد.گذشته از حکمش اونایی که به طرف یه انسان سنگ پرت میکنن فقط میتونن یه مشت بیمار روانی باشن تا یه سری آدم معصوم و بی گناه

fatiostad

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

این مطالبی که میارم همه از کتاب: قضاوت های علی(ع) تألیف حاج شیخ محمد تقی شوشتری ترجمه سید علی موسوی جزایری چاپ هفتم 1384 انشارات پیام حق هست.
این فقط یه مورد از قضاوت های حضرت علی (ع) هست واسه این آوردم که نگید این حکم رو علمای اسلام از خودشون در آوردند، بلکه حکم سنگسار از همان زمان ائمه و پیامبر بوده.
زنی که از عذاب آخرت میترسید:
زنی آبستن نزد امیرالمومنین آمد و گفت:زنا کرده ام مرا پاک گردان.خدا تو را پاک گرداند زیرا شکنجه و عذاب دنیا از عقوبت آخرت که ابد و نهایتی ندارد آسانتر است.
علی(ع) فرمود:
تو را از چه پاک گردانم؟
گفت: از زنا!
علی (ع) فرمود: آیا شوهر داری؟
زن: آری شوهر دارم.
آیا در موقعی که مرتکب این عمل شدی شوهرت در سفر بود یا در حضر؟
زن: شوهرم در حضر بود!
علی (ع) فرمود: اکنون برگرد و پس از آنکه فرزندت را به دنیا آوردی بیا تا تو را پاک کنم.
چون زن مقداری دور شد به طوری که گفتار آن حضرت را نمیشنید علی(ع) فرمد:
خدایا شاهد باش این یک شهادت.
باز آن زن نزد علی (ع ) آمده و گفت: فرزندم را بدنیا آوردم مرا پاک گردان.
پس آن حضرت مانند کسی که سابقه او را نداشته باشد فرمود:
تو را از چه پاک گردانم؟
گفت: زنا کرده ام مرا پاک کن!
علی (ع) فرمود: آیا شوهر داری؟
زن: آری شوهر دارم.
زن: در حضر بود!
امیر(ع) به او فرمود برو و فرزندت را طبق دستور خداوند دو سال تمام شیر بده.
زن بازگشت چون زن مقداری دور شد به طوری که گفتار آن حضرت را نمیشنید علی(ع) فرمود:
خدایا شاهد باش این دو شهادت.
بعد از آنکه دو سال سپری شد زن بار سوم آمده و گفت:
یا امیرالمومنین فرزندم را دو سال تمام شیر داده ام اکنون مرا پاک گردان.
آن حضرت مانند شخصی بی خبر پرسشهای قبلی را از او جویا شد و آنگاه فرمود:
حالا برو و فرزندت را نگهداری کن تا موقعی که بتواند خودش غذا بخورد و از بامی پرت نشود و در چاهی نیافتد.
زن گریان از نزد آن حضرت برگشت و چون مقداری دور شد به اندازه ای که صدای حضرت را نمیشنید حضرت فرمود: خدایا این سه شهادت.
عمربن حریث مخزومی در بین راه زن را دید و گفت: ای بنده خدا چرا گریه میکنی؟ من ترا دیدم از نزد علی(ع ) می آیی و از او تقاضا میکنی که تو را پاک گرداند
زن گفت: آری نزد امیرالمومنین آمدم و از او خواستم مرا پاک گرداند و آن حضرت فرمود برو و فرزندت را نگهداری کن تا موقعی که بتواند بخورد و بیاشامدو ...و میترسم در این مدت بمیرم و مرا پاک نگرداند!
عمرو به او گفت: نزد امیرالمومنین برگرد و من از فرزندت کفالت میکنم.
زن به نزد آن حضرت بازگشت و تعهد عمرو را عرضه داشت.
امیرالمومنین مانند شخصی بی اطلاع از سابقه زن به او فرمود:
چرا عمرو کفالت فرزندت را بعهده گرفته است؟
گفت: یا امیرالمومنین زنا کرده ام مرا پاک کن!
علی (ع) فرمود: آیا در آن هنگام شوهر داشتی؟
زن: آری شوهر داشتم.
زن: در حضر بود!
پس از آن علی(ع) سر به سوی آسمان بلند کرد و به درگاه الهی گفت:
خداوندا با چهار دفعه اقرار حد بر او ثابت شد و تو به پیامبر خبر داده ای کسی که از حدودم تعطیل کند با من دشمنی نموده، پروردگارا ، من هرگز حدودت را تعطیل نمیکنم و در پی دشمنی با تو نیستم و احکام تو را ضایع نمیگردانم، بلکه فرمانبردار تو و پیرو سنت پیامبرت هستم.
پس آن حضرت به منبر رفت و به قنبر فرمود:میان مردم بانگ برآور تا همه برای نماز جماعت حاضر شوند.
قنبر دستور را اجرا کرده و مردم به طرف مسجد هجوم آوردند به طوری که مسجد پر از جمعیت گشت، در این هنگام علی(ع) بپا خاسته و ثنای خداوند را بجا آورد و سپس فرمود:
ای مردم پیشوای شما میخواهد برای اقامه حد بر این زن، به خارج کوفه رود و شما را به همراه خود ببرد و زمانی که بیرون می آیید باید سنگهای خود را همراه بیاورید و یکدیگر را نشناسید تا به خانه هایتان برگردید...
بامدادان فردا خود آن حضرت به اتفاق زن بیرون شدند و مردم نیز در حالی که یکدیگر را نمیشناختند و نقاب بر چهره داشتند و سنگ در آستین داشتند از خانه بیرون شدند تا به بیرون کوفه رفتند....
و سرانجام آن زن را سنگسار کردند

ziarifar

عضو جدید
دست مریزاد

دست مریزاد

1- کسی سنگسار را وحشیانه جلوه نمیده،بلکه این عمل وحشیانه هست.

چال کردن یک انسان بی دفاع در خاک،و کوبیدن بر سر او با پاره آجر و موزاییک خیلی حکمتهای نهان دارد که متاسفانه دشمنان اسلام این اوج رحمت و عطوفت را نتوانسته اند،درک کنند!!!!

2- گفته شده وحشت از آن به حدی است که آمار فساد را پایین میاورد.
فعلا ایران آمار چهارم طلاق در دنیا را کسب کرده و فحشا در بین اعراب و کشورهای مسلمان خیلی بیشتر است.

3- اون بی شرفانی که سنگ پرتاب میکنند،چه کسانی هستند؟؟؟
اونها بیجا میکنند خود را نماینده خدا میدانند و حکم او را اجرا میکنند.

4- آخه چرا دروغ میگویید،سنگسار در اسلام یعنی آنکه با سنگریزه آبروی طرف را میبری!!!
یکبار اگر مرد هستی،ویدیوهای مربوطه را در اینترنت ببین که چگون یک مشت وحشی با پاره آجر تو مغز یک انسان میزنند،که خون فواره میزند.

5- اینکه انسانها در زندان باشند و از ترس مجازات سنگین، گناه نکنند ضعف یک مکتب است.
اگر عرضه داشتید و با فرهنگ سازی،فساد را دور میکردید، حرف بود.

از آنجایی که اینجا یک سایت علمی با درصد بالایی نخبه واقعی است تعداد تشکرهایی که از این پست شده به خوبی حاکی از دید باز نخبگان مملکتمونه.همتونو دوست دارم.دست مریزاد دوست عزیزم

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک کلام ختم کلام برادر بابی چارلتون بالا برب پاببن بیای یه عده میخوان شیپور رو از دهن گشادش بزنن.

وقتی حرف حق و منطقی تو به درد اونا نمیخوره چرا شما پای حرف مفت اونا میشینی

Sarp

مدیر بازنشسته
یک کلام ختم کلام برادر بابی چارلتون بالا برب پاببن بیای یه عده میخوان شیپور رو از دهن گشادش بزنن.

وقتی حرف حق و منطقی تو به درد اونا نمیخوره چرا شما پای حرف مفت اونا میشینی
مهندس جان مشکل این جماعت از طرف گشاد شیپور زن این نیست که مجازاتی به نام سنگسار وجود داره .
مشکلشون اینه که تا حالا ندیدند این قوانینی که بابی شمرده اجرا بشه .
فقط دیده اند که عده ای با پاره سنگ و تکه آجر میفتند به جون یه بنده خدا و بزن و بزن و نفلش کن .

خود پیامبر هم این اعمال و وحشیگریها رو میدید به اسلام و قرآنش شک میکرد .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا