سریال فاصله ها

سریال فاصله ها

• منمیبینمش

رای: 27 54.0%
  • مننمیبینمش

رای: 23 46.0%

• مجموع رای دهندگان
    50
  • نظرسنجی بسته .

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
این روزها بحث درباره صدا و سیما داغه داغه

می خوام یک نتیجه غیر حرفه ای بگیرم
چه اشکالی داره این همه نظرسنجی انجام میشه این هم یکی مثل بقیه

اگه تعداد بینندگان سریال فاصله ها زیاد باشه، نتیجه:
هرکی میگه صدا و سیما ضعیف عمل کرده اشتباه می کنه
هرکی میگه اعتماد ندارم خوب میبینه تعداد زیادی اعتماد دارند
چون شما که نگاه کنید بالتبع اون خانواده و اقوامتون همین کار رو می کنند

مگه نه؟
جدی نگیرید

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
از روی بیکاری این تاپیک رو زدم

تا اثبات کنم هر گردویی گرد نیست/هست/ میتونه جوردیگه ای باشه/ بیضی باشه/ شکسته چی/

قاطی کردم/نکردم/
:smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:

تا فردا بیشتر فرصت ندارید شرکت کنید.

پس عجــــــــــــــــــــــــــــــــله کنیـــــــــــــــــــــــــــــــــتتتتتتتتت

majid373750

عضو جدید
خیلی مسخرس
اصلا با واقعت این سریالا مطلبقت نداره
نوع آشناییا دوستیا و...................

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیبینم چون وقتم کمه ولی خانواده همه نگاه میکنن.

metamoeen

عضو جدید
صداوسیمای احمق

صداوسیمای احمق

من هم از بیکاری و قطع بودن شبکه ها توسط همین صداسیما که احمقانه ترین کار ممکنه رو انجام داده (بجای ساختن و مبارزه با دیگر شبکه ها اونارو قطع میکنه تا مردم از روی اجبار نگاه کنن نه از روی علاقه)این سریالو نگاه میکنن البته من بیشتر آهنگه آخرشو میشنوم...

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم از بیکاری و قطع بودن شبکه ها توسط همین صداسیما که احمقانه ترین کار ممکنه رو انجام داده (بجای ساختن و مبارزه با دیگر شبکه ها اونارو قطع میکنه تا مردم از روی اجبار نگاه کنن نه از روی علاقه)این سریالو نگاه میکنن البته من بیشتر آهنگه آخرشو میشنوم...

خوب از این به بعد کاراحمقانه نکن
کتاب
روزنامه
شبنامه:D
اینترنت
اونترنت;)

faranak123susmar

عضو جدید
چرا تویه همه ی سریال های این چن سال نشون میدن که پسرا گول می خورن خیلی سریع؟؟؟:biggrin:

reza74

عضو جدید
آره میبینم ولی از روی ناچاری چون اون ساعت واقعاً حال کار ديگه ای بجز تماشاي تلوزیون رو ندارم. با توجه به قطعی شبکه هاي اونور و تعدد!! شبکه هاي اينور انتخاب ديگه اي ندارم.

داستان ارتباط آدماش به همديگه مثل فيلمای هنديه. همه شخصيتهاي قصه، یه جور غيرعادي به هم وصل شدن.

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره میبینم ولی از روی ناچاری چون اون ساعت واقعاً حال کار ديگه ای بجز تماشاي تلوزیون رو ندارم. با توجه به قطعی شبکه هاي اونور و تعدد!! شبکه هاي اينور انتخاب ديگه اي ندارم.

داستان ارتباط آدماش به همديگه مثل فيلمای هنديه. همه شخصيتهاي قصه، یه جور غيرعادي به هم وصل شدن.

خوب اگه هنرپیشه هاش قوی تر می بودن عادی نمیشد؟

laleh_a

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كه نمي بينم...
بد آموزي داره... بچه كوچيك داريم تو خونه...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من می بینمش
به نظرم هنوز قضاوت در مورد این سریال زود هست و با اتمام اون میشه نقد اساسی کرد .
در ضمن علاوه بر فاصله ها سریال زیر هشت هم از شبکه یک پخش میشه که این سریال با اینکه از کارگردانی برجسته چون سیروس مقدم بهره میبره به نظرم موفق آن چنان نبوده هر چند که در مورد اون فیلم هم هنوز قضاوت زود است . هر چند که به نظر میرسه کار ضعیفی از سیروس مقدم شاهد هستیم .

ilCapitano

عضو جدید
منم می بینم ولی تیکه پاره.
آخه اون ساعت وزنه می زنم واسه استراحت بینش اون سریال بسیار ضایع رو میبینم.
کلا سریال هایی که هر شب نشون داده میشه اگه چرند هم باشه پر بیننده میشه
ولی هر چی باشه از سریال های در پیت فارسی 1 بهتره! آخه باز یه کم به زندگی ایرانی ها نزدیکتره!

frooh

عضو جدید
این روزها بحث درباره صدا و سیما داغه داغه

می خوام یک نتیجه غیر حرفه ای بگیرم
چه اشکالی داره این همه نظرسنجی انجام میشه این هم یکی مثل بقیه

اگه تعداد بینندگان سریال فاصله ها زیاد باشه، نتیجه:
هرکی میگه صدا و سیما ضعیف عمل کرده اشتباه می کنه
هرکی میگه اعتماد ندارم خوب میبینه تعداد زیادی اعتماد دارند
چون شما که نگاه کنید بالتبع اون خانواده و اقوامتون همین کار رو می کنند

مگه نه؟
جدی نگیرید

من یک ساله تلویزبون ندیدم.
یعنی به نظر شما کل عملکرد صدا و سیما رو می شه به کیفیت یک سریال تعمیم داد؟ یعنی اگر یک سریال طرفدار داشته باشه یعنی صدا و سیما خوب عمل می کنه و ضعیف نیست؟! عجبا! پس این همه سریالی که BBC می سازه و در دنیا طرفدار داره و جایزه می بره دلیل کیفیت بالای این شیکه و درستی و اعتماد هست دیگه!پس چرا شما انقدر نقدش می کنید!؟ عجبا:surprised:

ilCapitano

عضو جدید
من می بینمش
به نظرم هنوز قضاوت در مورد این سریال زود هست و با اتمام اون میشه نقد اساسی کرد .
در ضمن علاوه بر فاصله ها سریال زیر هشت هم از شبکه یک پخش میشه که این سریال با اینکه از کارگردانی برجسته چون سیروس مقدم بهره میبره به نظرم موفق آن چنان نبوده هر چند که در مورد اون فیلم هم هنوز قضاوت زود است . هر چند که به نظر میرسه کار ضعیفی از سیروس مقدم شاهد هستیم .
من کاملا با شما مخالفم.
چون زیر هشت فیلم نامه بسیار قوی داره.

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی به نظر شما کل عملکرد صدا و سیما رو می شه به کیفیت یک سریال تعمیم داد؟ یعنی اگر یک سریال طرفدار داشته باشه یعنی صدا و سیما خوب عمل می کنه و ضعیف نیست؟! عجبا! پس این همه سریالی که BBC می سازه و در دنیا طرفدار داره و جایزه می بره دلیل کیفیت بالای این شیکه و درستی و اعتماد هست دیگه!پس چرا شما انقدر نقدش می کنید!؟ عجبا:surprised:

من هم یکی مثل بقیه وقتی میشه تعمیم داد من هم تعمیم میدم
اشتباهه!!!؟

frooh

عضو جدید
من هم یکی مثل بقیه وقتی میشه تعمیم داد من هم تعمیم میدم
اشتباهه!!!؟

برای کسی که پاش یه دانشگاه رسیده و 2 واحد روش تحقیق پاس کرده باشه می دونه اشتباهه. نکنه امار و ارقامهای تلویزیون رو هم با همین روش شما محاسیه می کنند و تعمیم می دهند؟

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای کسی که پاش یه دانشگاه رسیده و 2 واحد روش تحقیق پاس کرده باشه می دونه اشتباهه. نکنه امار و ارقامهای تلویزیون رو هم با همین روش شما محاسیه می کنند و تعمیم می دهند؟

من که اینها رو گذروندم خوبشم از روش تحقیق بگیر تا برنامه ریزی خطی و غیر
اما میگم تو باشگاه وقتی اینجوری تعمبم میدن گفتم شاید برا منم حلال باشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاملا با شما مخالفم.
چون زیر هشت فیلم نامه بسیار قوی داره.
حرف شما کاملا درست فیلم نامش خیلی قویه ولی بازیگران انتخابی به نظرم اشتباه بود .
مثلا امیر جعفری واقعا در طنز خیلی بهتر عمل میکنه ، قبول ندارین ؟
خواهشن زیاد وارد بحثش نشیم چون موضوع تایپیک چیز دیگه است .:smile:
فاصله ها بد نیست:biggrin:

بالا