سخنان بزرگان، جملات کوتاه و زیبا

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ کس خوشحال زاده نمیشود اما همه با توانایی آفریدن خوشحالی بدنیا می اید بنابراین امروز با درخشش شیرین ترین لبخندت همه را خوشحال کن.

mehdi.pisode

عضو جدید
برای شنا در جهت مخالف رودخانه ؛ قدرت ، توان ، جرات و سخت کوشی لازم است وگرنه هر ماهی مرده میتواند در سمت موافق آب حرکت کند . :gol:

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ویلیام بلیک : از دوستم خشمگین بودم وقتی خشم خود را بیان کردم خشمم از میان رفت.

کنفوسیوس : مرد خشمگین پر از زهر است و زندگی خویش را زهرآگین می کند

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
1. چنان قوی باش که هیچ عاملی، آرامش فکر تو را بر هم نزند.
2. درباره سلامت، شادمانی و خوشبختی سخن بگو.
3. محاسن و مزایای دوستانت را به آنان گوشزد کن.
4. در هر چیز، جنبه روشن آن را ببین.
5. همیشه درباره بهترین پیش آمدها فکر کن.
6. از موفقیت دیگران همان قدر خوشحال باش که از موفقیت خودت خوشنود می شوی.
7. به اشتباهات گذشته فکر مکن، اما از آن ها درس بگیر.
8. شاد باش و به دیگران لبخند بزن.
9. آن قدر بزرگ باش که نگران نشوی، آن قدر نجیب و موقر باش که خشمگین نشوی، و آن قدر شاد باش که اجازه ندهی مشکلی بروز کند

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز

مهم اين است كه در صحنه هاي زمان خودت حاضر باشي كه اگر چنين نباشد فرقي نميكند:
چه به شراب نشسته باشي، چه به نماز ايستاده باشي

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
افکار خوب , ميوه هاي خوب مي دهند , افكار بد ميوه هاي بد مي دهند , و انسان باغبان خودش است

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خود خويش بازگرد و در خويشتن بنگر . و اگر ببيني كه زيبا نيستي ؛ همان كن كه پيكر تراشان با پيكر مي كنند . هر چه زيادي است بتراش و دور بيانداز . اينجا را صاف كن
و آنجا را جلا بده . كج را راست كن و سايه را روشن ساز و ...

از كار خسته مشو

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
شکوه دنيوی همچون دايره‌ای است بر سطح آب که لحظه به لحظه به بزرگی آن افزوده می‌شود و سپس در نهايت بزرگی هيچ می‌‌شود

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
به کعبه گفتم : تو از خاکی ،منم خاک
چرا باید به دور تو بگردم؟

ندا آمد : تو با پا آمدی ، باید بگردی
برو با دل بیا ، تا من بگردم

غضنفرخان

عضو جدید
مغز ما يك دينام هزار ولتي است كه متاسفانه

اكثرمان بيش از يك چراغ موشي از آن استفاده

نمي كنيم .

ويليام جيمز

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دنبال دینی و ایمانی میگردم که بشریت را نجات بدهد و حتی خود من هم فدایش بشوم . دینی که برای نجات جامعه بکوشد و "من" را قربانی "ما کند

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنگامی دستمرا دراز کردم، که دستی نبود . هنگامی لب به زمزمه گشودم، که مخاطبی نداشتم .

و هنگامی تشنه ی آتش شدم،که در برابرم دریا بود و دریاودریا....

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
رسم زندگی این است ،یکروز یکی رو دوست داری و روز بعد تنهایی به همین سادگی،اون رفته است و همه چیز تمامشده است.... مثل یک مهمانی که به آخر رسیده است و تو به حال خود رها میشوی ... چرا غمگین میشوی این رسم زندگی است،تو نمیتوانی آن را تغییر بدهی،پس تنها آوازبخوان این تنها کاریست که از دست تو برمیاید

eksir

عضو جدید
کاربر ممتاز
درد انسان متعالی، عشق است وتنهايي است
اگر نمیتوانی بالا بروی سیب باش تا افتادنت فکری را بالا ببرد

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگر می خواهیم در زندگی خویش موفق و خوشبخت باشیم، باید خودمان زیرمنوهای Programs را دقیقاً تنظیم کنیم و نباید بگذاریم که دیگران این کار را برای ما انجام دهند؛ اگر چه می توانیم در این زمینه، با آنان مشورت نماییم.

قانون کپی رایت زندگی اجتماعی به ما اجازه نمی دهد که سی دی بدی ها و عیب های دیگران را رایت کنیم.

در طراحی کتاب زندگی، از برنامه «فتوشاد» و «فری خند» و «کرل مزاح» نیز استفاده کنیم.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1- در زندگی و معاشرت با دیگران، نرم افزار باشیم نه سخت افزار.

2- در سایت زندگی، همیشه لینکِ (Mahabbat) داشته باشیم و هیچ گاه برای این سایت، ********** نگذاریم.

3- برای پسوند فایل زندگی اجتماعی و خانوادگی ، از سه کاراکتر « ع» ، « ش » و « ق » استفاده کنیم.

4- هیچگاه قفل سی دی قلب مردم را نشکنیم . که «تا توانی دلی به دست آور/ دل شکستن هنر نمی‏باشد».

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بکوشیم تا خوش اخلاقی را به جای این که در رم (Ram) و حافظه موقت داشته باشیم، در رام (Rom) و حافظه پایدار داشته باشیم تا در هنگام آغاز (Start) ارتباط با دیگران، آن را به کار گیریم.

اگر می خواهیم در زندگی خویش موفق و خوشبخت باشیم، باید خودمان زیرمنوهای Programs را دقیقاً تنظیم کنیم و نباید بگذاریم که دیگران این کار را برای ما انجام دهند؛ اگر چه می توانیم در این زمینه، با آنان مشورت نماییم.

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی شالوده و ریشه شکست های بزرگ ، از اشتباهات بسیار ریز و کوچک سرچشمه می گیرد .
ارد بزرگ

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرهیزگار باش که هرگز هیچ پرهیزگاری از درستی نمی میرد . غزالی طوسی

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دریاها نماد فروتنی هستند . در نهاد خود کوه هایی بلندتر از خشکی دارند ولی هیچ گاه آن را به رخ ما نمی کشند . ارد بزرگ

jafarnejad

عضو جدید
گذر كردم زقبرستان زماني
رسيدم به سر قبر جواني
به زير خاك مي ناليد ومي گفت
رفيقان قدر يكديگر را بدانيد

بياييد براي اين كه دل خودمون براي چند لحظه خوشحال باشه دل كسي رو نشكنيم

mehdi.pisode

عضو جدید
می خواهم تا زمانی که نمرده ام زندگی کنم و خیال ندارم زنذگی و مرگ را در هم بیامیزم؛
تا زمانی که روی خاک هستم , میخواهم زندگی کنم. چرا باید خودم را نیمه مرده فرض کنم؟
هر دقیقه ای که انسان در اضطراب مردن میگذراند , دقیقه ای است که می توانست در مردن سپری شده باشد.:gol:

tur

عضو جدید
يه مثل اصفهاني: اكه كليمت را نتوني از اب بكشي بالا مردم مثل هلو ميخورنت يه فكري هم به حال هست ميكنند!!!!!

غضنفرخان

عضو جدید
کائنات برای اجابت درخواست عزیزانش نیازمند کسی نیست .
اگر لازم دید چرخ هستی به گونه ای می چرخد تا آن درخواست اجابت شود.

غضنفرخان

عضو جدید
ویلیام جیمز (فیلسوف) گفته است:بزرگترین کشف عصر ما این است که انسان ها می توانند با اصلاح نگرش های ذهنی خود زندگانی خویش را اصلاح کنند