زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوشته اصلي بوسيله nani_67
ضميمه 186202بچه ها تو سوال آزمون دوم مرکز سوال47شکلی ک نشون داه تو کتاب سازه در معماری فصل 7،نوشته اتصالات بوسیله نبشی اما مرکز،گفته 3پری فولادی سرغت نت پایین بود نتونستم بذارم مننون میشم کدومش صحیحه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیوست ها

• DSC_0109.jpg
    DSC_0109.jpg
    33.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ا ی خدا ا اشکرت ..من ی ساعت خوندم آفرین عارفه جون منم انشالاه عصر جبران کنم تا شب ...

دمت گرم عارفه ما با یک ساعت خوندن ته جدول یکم گیر بودیم انشاله پارت عصر را جبران میکنیم:D

جتما دوست جونام....من در عوض پارت عصر دیر پیش میرم...داشتم الان یه قفسه خالی میکردم و اون چیزهایی ک باید بخونمو میزاشتم...لامصب دل نیست ک دوست داشتم همشونو بخونم....الانم تنظیم ساسان مرادی رو ورق زدم دیدم چیز باحالیه...ای خدااااااااااا دقیقا مثل اتفاق پارسال افتاد ک افسوس میخوردم ک یه ماه دیگه فرصت میداشتم بیشتر....:cry:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
جتما دوست جونام....من در عوض پارت عصر دیر پیش میرم...داشتم الان یه قفسه خالی میکردم و اون چیزهایی ک باید بخونمو میزاشتم...لامصب دل نیست ک دوست داشتم همشونو بخونم....الانم تنظیم ساسان مرادی رو ورق زدم دیدم چیز باحالیه...ای خدااااااااااا دقیقا مثل اتفاق پارسال افتاد ک افسوس میخوردم ک یه ماه دیگه فرصت میداشتم بیشتر....:cry:
ول کن بابا میخای چیکار همه شو بخونی من آنقد کلافه ام ..باید یکی یکی تمون کنم تا راحت بشم والا دارم سازه نیخونم میگم تو دلمم واای مرور نانو موند همچین آدمی هستم من...

arefeh

کاربر ممتاز
ا ی خدا ا اشکرت ..من ی ساعت خوندم آفرین عارفه جون منم انشالاه عصر جبران کنم تا شب ...

دمت گرم عارفه ما با یک ساعت خوندن ته جدول یکم گیر بودیم انشاله پارت عصر را جبران میکنیم:D

ول کن بابا میخای چیکار همه شو بخونی من آنقد کلافه ام ..باید یکی یکی تمون کنم تا راحت بشم والا دارم سازه نیخونم میگم تو دلمم واای مرور نانو موند همچین آدمی هستم من...
راست میگی عزیزم...من نانو اینهارو هم هنوز نخوندم...برم همون جزوه های توی باشگاه رو تا شب پرینت بگیرم همونهارو بخونم زودتر جمعش کنم....:w45:

aytakin69

عضو جدید
مگه چجوری بود درکش؟؟؟از همون کتابی ک تستهاشو گذاشتی بخش تافلشو؟؟؟
من اون کتاب رو تو کتابخونه پیدا کردم 5 شنبه نیگاه انداختم واژگان عمومیش ک خیلی راحت بود و به نظرم عمرا از اون لغات بدن...ولی گفتم تو چند روز بخونمش و البته همون موقع 22 ص اول رو خوندم...لغات سختترش به نظرم خیلی خوب اومد ک گفتم بعد اون آسونها بخونمشون...ولی گذری بر نکات درک مطلبش انداختم به نظرم جالب اومد...حالا امروز ک بکوب نشستم فقط دارم لغت میخونم...البته یه 1:30 تاریخ بخش جدید خوندم(بیزانس-صدر مسیحیت-رمانسک ک اصلا تا الان نخونده بودم کتاب بانی و جزوه مانا...ک اینگار مانا خوب اومده پوشش داده)ولی از اون موقع تا الان با سایت ممرایز دارم لغات رو میخونم و فقط 2 درس تافل موند ک تموم بشه و لغات اضافیه 504 ...درکل از لغات فقط کتاب 1100 میمونه و 125 لغت 504 و لغات کنکورها قبل...(ماشالله کمم نیست)
تا الان 4 ساعت خوندم
1.30 ساعت تاریخ 3 فصل خوندی؟:surprised: چه جوری میخونین شما با این سرعت؟بعد تو این مدت کمی که مونده واقعا میخوای 1100 هم بخونی؟این همه لغت چه جوری یادت میمونه؟در ضمن اون لغات اضافی 504 خیلی بیشتر از 125 ست البته اگه مثالاشم میخونین....نمیدونم شایدم امکان داره این جوری خوندن یا شما اکیوت خیلی بالاس یا من زیادی ایکیوم ضعیفه....:cool:

arefeh

کاربر ممتاز
1.30 ساعت تاریخ 3 فصل خوندی؟:surprised: چه جوری میخونین شما با این سرعت؟بعد تو این مدت کمی که مونده واقعا میخوای 1100 هم بخونی؟این همه لغت چه جوری یادت میمونه؟در ضمن اون لغات اضافی 504 خیلی بیشتر از 125 ست البته اگه مثالاشم میخونین....نمیدونم شایدم امکان داره این جوری خوندن یا شما اکیوت خیلی بالاس یا من زیادی ایکیوم ضعیفه....:cool:
عزیزم تاریخ اون 3 فصل ک چند صفحه بیشتر نبود...و اینکه من دور اول فقط روخونی میکنم و سعی میکنم نکات مهمشو حتما هایلات کنم و یه دید اولیه نسبت بهش پیدا کنم...همون اول ک نمیشینم 6 ساعت وقت بزارم....توووو مرور بقیه اش میره تو ذهن....
واسه 1100 هم واسه 6 هفتشو خوندم...حساب کردم روزی یه هفته بخونم میرسم تموم کنم تا 40 روز یعنی تا 10 بهمن...تا 1 بهمن بیشتر زمان نمیزارم هر چیشو رسیدم تا اون موقع میخونم...اون 125 تا هم ک همینجوری نیگاه کردم یه سریش تا تافل بوده و بیشتر تو 1100(واسه اینکه تو همون 6 هفته 1100 ک خوندم یه 10 تا لغتش تووو 125 تای 1100 بوده)اون لغتهای اضافی هم یه 430 تا بود ک امروز صبج اونم تموم کردم...نمیدونم خودم چجوری دارم پیش میرم اما لغات با دو باز خوندن میره تو ذهنم...احتمالا واسه اون مرور مداومی هست ک میکنم...و یه چیز دیگه من پارسال 504 رو به غیر 125 تا لغت آخرش خونده بودم...امسال پیشتر رو تافل وقت گذاشتم و البته مرور 504 ک تقریبا 50 % لغات رو فراموش کرده بودم...

arefeh

کاربر ممتاز

من همچنان 5 ساعتم...میخوام بشینم درست برنامه بریزم کتابهایی ک باید خونده بشه رو با فکر جدا کنم...خیلی کتاب مونده و من اصلا یا نخوندم یا نصفه یا خوندمو و مرور نشده....

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همچنان 5 ساعتم...میخوام بشینم درست برنامه بریزم کتابهایی ک باید خونده بشه رو با فکر جدا کنم...خیلی کتاب مونده و من اصلا یا نخوندم یا نصفه یا خوندمو و مرور نشده....
اره کار خوبیه ..میشه من برنامه مو بگم اگه اضافی کمی داشت نظر بدی،
من تصمیم دارم و شروع کردم اینکارو برای فن درک رفتار وسازه در معماری دوفصل نور و اکوستیک با تاسیات و نانو وفصل 17 ک خوندمو مرور،کنم+جزوه عناصر و لرزای کزازی و ساختمانهای بلندو ک از دانشگاه دان کردمو بخونم با فناوری نوین.
برای تاریخ هم سبک شناسی و معاصرو ک فقط جزوه قابوسی خوندم و زارعی مرور کنم.
برای منظرم فقط کنکاشو اواسط دی میخونم .
اولویت با مرور گذاشتم ..
میمونه زبان و درک معماری ک ن خوندم ن وقتی براش دارم

arefeh

کاربر ممتاز
اره کار خوبیه ..میشه من برنامه مو بگم اگه اضافی کمی داشت نظر بدی،
من تصمیم دارم و شروع کردم اینکارو برای فن درک رفتار وسازه در معماری دوفصل نور و اکوستیک با تاسیات و نانو وفصل 17 ک خوندمو مرور،کنم+جزوه عناصر و لرزای کزازی و ساختمانهای بلندو ک از دانشگاه دان کردمو بخونم با فناوری نوین.
برای تاریخ هم سبک شناسی و معاصرو ک فقط جزوه قابوسی خوندم و زارعی مرور کنم.
برای منظرم فقط کنکاشو اواسط دی میخونم .
اولویت با مرور گذاشتم ..
میمونه زبان و درک معماری ک ن خوندم ن وقتی براش دارم

خوب عزیزم...واسه تاریخ
سبک شناسی تنها کافی نی...من خودم اونو خوندم ک میگم...در کنار اون حتما جزوات متدین رو بخون و اگه تو برنامت جا میشه نسیم هم بخون...ببین شما سبک شناسی رو خوندی نیازی نی اون جزوات رو خیلی زمان بزاری کافی درکنار مرور ک میکنی اونها رو هم پیش ببری...اینجوری خیلی وقتت گرفته نمیشه...
معماری اسلامی
رو هم اون خانه و دژ و کوشک و ...هم جا انداختی...خوندی یا یادت رفته ؟؟؟
جهان تا جایی ک من الان مانا رو میخونم و کنارش تند تند بانی مسعود و زارعی...مانا بانی رو پوشش میده...فقط ممکنه چند نکته ریز رو جا انداخته باشه...
معاصرشو هنوز نخوندم و نمیتونم اونو نظر بدم...
واسه فن
من درک رفتار رو خوندم مرور هم کردم (سئوالامو یادداشت کردم جاهایی ک به نظرم کتاب اشکال داشته یا خودم متوجه نشدم ک میزارم شاید سئوال بچه ها هم باشه...)
سازه در معماری رو نصفه خوندم...
ساختمانها چگونه عمل میکنند هم خوندم کلشو اما مرور نکردم علاوه بر فصل 17 یه سری نکات هم بقیه فصلهاش داره اما اونقدر زیاد نی ک ارزش خوندن داشته باشه...
ساختمانها بتنی و فولادی رو خوندم و به نظرم از توش سئوال میاد چون تو آزمونهای مرکز و حتی آزمونهای سالهای پیش هم مونده بود...پس عکسها رو نیگاه بنداز...فقط عکسهاش کفایت میکنه.
طراحی لرزه ای به نظرم خیلییییییییییی مهمه و من رسیدم فقط تا آخر فصل7 رو بخونم اما تو برنامه به جوری اضافه کن حتما....
مبانی سازه در معماری میگفتن خیلی مهمه ...خیلی از بچه ها سفارش کردن ...من خریدم اما متاسفانه هنوز فرصت نکردم بخونم...اینو دوستان نظر بدن البته اونهایی ک خوندن...
برا اکوستیک ک کتاب قیابکلو خیلی روونه...البته فکر میکنم از مبحث مقررات ملی هم سئوال بدن آخه کتابش نکته زیاد داره...من نخوندم اما برا نظام امتحانش احساس کردم کتاب مهمی باید باشه...
نور متاسفانه نخوندم...اما پارسال ازش خلاصه جمع کردم ک امسال همونو میخونم...ولی جزوه ایزدی خیلی خوب بود من پارسال اونو خوندم...
مکانیک هم تا 120 کتاب سلطان دوست رو خوندم روون بود اما مرور نکردم و کارمو سخت کرده...ولی اونم ایزدی جزوه ازش داشته ک حجمشم کمه اونو بخونم
سرمایش غیر فعال رو هم خیلی توصیه کردن...طبق معمول کتابشو خریدم اما نرسیدم بخونم....ولی ایزدی اونو هم خلاصه شده جمع کرده من نرسم کتاب رو بخونم همون جزوه رو کفایت میبینم
تنظیم شرایط خودم قیابکلو رو خوندم البته نصفه نیمه...برسم گذری ساسان مرادی رو میخونم...(البته شاید دیدی جو زده شدم و امشب تا آخر شب تند تند خوندمش)اما میکن راحتتر از قیابکلو هست...
نانو و ساختمان های بلند و من نخوندم و به همون جزوه توی باشگاه قناعت میکنم...
ج زئیات ارتقا دهنده و فناوری نوین هم مثل نانو و ساختمانهای بلند
عناصر جزئیاتم کتاب کزازی همون پژوهان رو میگید من اونو از نزدیک یه ورق زدم ماله کتابخونه بوده میخوام اونو و عناصر سینا شریفی رو با هم بخونم...فکر کنم کافی باشه...
واسه زبان
بچه ها میگن درک مطلب کار کن تو زمان کمی هم ک هست خوبه...اما من همچنان لغت رو ادامه میدم اما کتابهای تست زبانمو برای درک مطلب دم دست گذاشتم ک اونم شروع کنم روز 10 تا درک مطلب بزنم کافیه
گرامرش من متاسفانه به غیر افعال دیگه نخوندم...اما 5 تا سئوال از دست ندی بهتره
درک معماری
منم هنوز هیچی نخوندم...و نمیدونم چه کاریش کنم ک به 50 برسونم..درک اعتراف میکنم خیلی مزخرفه....حاضرم کل کتابهای گلابی رو بخونم اما درک نخونم
م نظر
منم عصر کنکاش رو میخونم اما باید استارتشو زودتر بزنیم چون اونم نکته زیاد داره

واااای چقدر مونده...دیگه اینها مهمهاش بود ک مجبوریم بخونیم ...کلی حذف کردم...بچه ها اگه جای حذف داره کمک کنند...

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب عزیزم...واسه تاریخ
سبک شناسی تنها کافی نی...من خودم اونو خوندم ک میگم...در کنار اون حتما جزوات متدین رو بخون و اگه تو برنامت جا میشه نسیم هم بخون...ببین شما سبک شناسی رو خوندی نیازی نی اون جزوات رو خیلی زمان بزاری کافی درکنار مرور ک میکنی اونها رو هم پیش ببری...اینجوری خیلی وقتت گرفته نمیشه...
معماری اسلامی
رو هم اون خانه و دژ و کوشک و ...هم جا انداختی...خوندی یا یادت رفته ؟؟؟
جهان تا جایی ک من الان مانا رو میخونم و کنارش تند تند بانی مسعود و زارعی...مانا بانی رو پوشش میده...فقط ممکنه چند نکته ریز رو جا انداخته باشه...
معاصرشو هنوز نخوندم و نمیتونم اونو نظر بدم...
واسه فن
من درک رفتار رو خوندم مرور هم کردم (سئوالامو یادداشت کردم جاهایی ک به نظرم کتاب اشکال داشته یا خودم متوجه نشدم ک میزارم شاید سئوال بچه ها هم باشه...)
سازه در معماری رو نصفه خوندم...
ساختمانها چگونه عمل میکنند هم خوندم کلشو اما مرور نکردم علاوه بر فصل 17 یه سری نکات هم بقیه فصلهاش داره اما اونقدر زیاد نی ک ارزش خوندن داشته باشه...
ساختمانها بتنی و فولادی رو خوندم و به نظرم از توش سئوال میاد چون تو آزمونهای مرکز و حتی آزمونهای سالهای پیش هم مونده بود...پس عکسها رو نیگاه بنداز...فقط عکسهاش کفایت میکنه.
طراحی لرزه ای به نظرم خیلییییییییییی مهمه و من رسیدم فقط تا آخر فصل7 رو بخونم اما تو برنامه به جوری اضافه کن حتما....
مبانی سازه در معماری میگفتن خیلی مهمه ...خیلی از بچه ها سفارش کردن ...من خریدم اما متاسفانه هنوز فرصت نکردم بخونم...اینو دوستان نظر بدن البته اونهایی ک خوندن...
برا اکوستیک ک کتاب قیابکلو خیلی روونه...البته فکر میکنم از مبحث مقررات ملی هم سئوال بدن آخه کتابش نکته زیاد داره...من نخوندم اما برا نظام امتحانش احساس کردم کتاب مهمی باید باشه...
نور متاسفانه نخوندم...اما پارسال ازش خلاصه جمع کردم ک امسال همونو میخونم...ولی جزوه ایزدی خیلی خوب بود من پارسال اونو خوندم...
مکانیک هم تا 120 کتاب سلطان دوست رو خوندم روون بود اما مرور نکردم و کارمو سخت کرده...ولی اونم ایزدی جزوه ازش داشته ک حجمشم کمه اونو بخونم
سرمایش غیر فعال رو هم خیلی توصیه کردن...طبق معمول کتابشو خریدم اما نرسیدم بخونم....ولی ایزدی اونو هم خلاصه شده جمع کرده من نرسم کتاب رو بخونم همون جزوه رو کفایت میبینم
تنظیم شرایط خودم قیابکلو رو خوندم البته نصفه نیمه...برسم گذری ساسان مرادی رو میخونم...(البته شاید دیدی جو زده شدم و امشب تا آخر شب تند تند خوندمش)اما میکن راحتتر از قیابکلو هست...
نانو و ساختمان های بلند و من نخوندم و به همون جزوه توی باشگاه قناعت میکنم...
ج زئیات ارتقا دهنده و فناوری نوین هم مثل نانو و ساختمانهای بلند
عناصر جزئیاتم کتاب کزازی همون پژوهان رو میگید من اونو از نزدیک یه ورق زدم ماله کتابخونه بوده میخوام اونو و عناصر سینا شریفی رو با هم بخونم...فکر کنم کافی باشه...
واسه زبان
بچه ها میگن درک مطلب کار کن تو زمان کمی هم ک هست خوبه...اما من همچنان لغت رو ادامه میدم اما کتابهای تست زبانمو برای درک مطلب دم دست گذاشتم ک اونم شروع کنم روز 10 تا درک مطلب بزنم کافیه
گرامرش من متاسفانه به غیر افعال دیگه نخوندم...اما 5 تا سئوال از دست ندی بهتره
درک معماری
منم هنوز هیچی نخوندم...و نمیدونم چه کاریش کنم ک به 50 برسونم..درک اعتراف میکنم خیلی مزخرفه....حاضرم کل کتابهای گلابی رو بخونم اما درک نخونم
م نظر
منم عصر کنکاش رو میخونم اما باید استارتشو زودتر بزنیم چون اونم نکته زیاد داره

واااای چقدر مونده...دیگه اینها مهمهاش بود ک مجبوریم بخونیم ...کلی حذف کردم...بچه ها اگه جای حذف داره کمک کنند...

جزوه نسیم یادم رفت اره همزمان باهم مرورشون میکنم
برای معماری اسلامی خونه دژ چیه؟؟؟؟؟
من مبانی سازه برای معماران 5فصلشوخوندم خوب بود اما از اون ب بعدش سخت بود و رها کردم
ساختمانهای بتنی و فولادی ندارم تو باشگاع جزوشو پیدا کنم کفایت میکنه؟؟؟؟
جزوه سینا شذیفی برای عناصر ی مقدارشو خوندم اما کتاب پژوهان سنگین بنظرم میرسونی بخونی؟؟!!!!
ممنون بابت راهنمایی هات اگه روشی پیدا کزدی برای درک ک من ب 30،40راضیم ب مام بگو.
راستی میشه اگه سوالی ک من گذاشتمو از سازه معماری بلدید جواب بدید
درضمت ی سوال کجای طراحی لرزه ای مهمه وقتی سال پیش یکی هم ازش سوال نیامده بود؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

aytakin69

عضو جدید
عزیزم تاریخ اون 3 فصل ک چند صفحه بیشتر نبود...و اینکه من دور اول فقط روخونی میکنم و سعی میکنم نکات مهمشو حتما هایلات کنم و یه دید اولیه نسبت بهش پیدا کنم...همون اول ک نمیشینم 6 ساعت وقت بزارم....توووو مرور بقیه اش میره تو ذهن....
واسه 1100 هم واسه 6 هفتشو خوندم...حساب کردم روزی یه هفته بخونم میرسم تموم کنم تا 40 روز یعنی تا 10 بهمن...تا 1 بهمن بیشتر زمان نمیزارم هر چیشو رسیدم تا اون موقع میخونم...اون 125 تا هم ک همینجوری نیگاه کردم یه سریش تا تافل بوده و بیشتر تو 1100(واسه اینکه تو همون 6 هفته 1100 ک خوندم یه 10 تا لغتش تووو 125 تای 1100 بوده)اون لغتهای اضافی هم یه 430 تا بود ک امروز صبج اونم تموم کردم...نمیدونم خودم چجوری دارم پیش میرم اما لغات با دو باز خوندن میره تو ذهنم...احتمالا واسه اون مرور مداومی هست ک میکنم...و یه چیز دیگه من پارسال 504 رو به غیر 125 تا لغت آخرش خونده بودم...امسال پیشتر رو تافل وقت گذاشتم و البته مرور 504 ک تقریبا 50 % لغات رو فراموش کرده بودم...
موفق باشین...من که فشرده خوندم لغات الان فراموش کردم...به نظر من که خوندن کتابای زیاد بدون مرور و تسلط کامل فایده ای نداره...در ضمن اگه 100 % به لغات تافل و 504 مسلط باشین البته لغات به همراه لغات متن درس به سادگی میتونین تستای لغت رو بزنین دیگه خوندن 1100 تو این وقت محدود نیازی نیس با توجه به اینکه گفتین هنور خیللی از درساتون مونده...

arefeh

کاربر ممتاز
جزوه نسیم یادم رفت اره همزمان باهم مرورشون میکنم
برای معماری اسلامی خونه دژ چیه؟؟؟؟؟
من مبانی سازه برای معماران 5فصلشوخوندم خوب بود اما از اون ب بعدش سخت بود و رها کردم
ساختمانهای بتنی و فولادی ندارم تو باشگاع جزوشو پیدا کنم کفایت میکنه؟؟؟؟
جزوه سینا شذیفی برای عناصر ی مقدارشو خوندم اما کتاب پژوهان سنگین بنظرم میرسونی بخونی؟؟!!!!
ممنون بابت راهنمایی هات اگه روشی پیدا کزدی برای درک ک من ب 30،40راضیم ب مام بگو.
راستی میشه اگه سوالی ک من گذاشتمو از سازه معماری بلدید جواب بدید
درضمت ی سوال کجای طراحی لرزه ای مهمه وقتی سال پیش یکی هم ازش سوال نیامده بود؟؟؟؟؟؟

همون کتاب معماری اسلامی ایرانی معماریان...در مورد مسجد و آب انبار و یخچال و اینها گفته....
برای بتنی و فولادی هم فکر میکنم کافی باشه...من اونو نخوندم اما میگن جزوات شزیفی خوبه...
طراحی لرزه ای از سال 90 توی سئوالات ساخت بوده در نتیجه بعد 2 سال الان دیگه نوبت معماریهاست ک ازش سئوال بیاد...عکسهاش خیلی مهمه...تو سئوالات آزمون های آرمایشی مرکز و بقیه موسسات ک خیلی ازش اومده...
برای درک هم چشم....
سئوالاتونو کجا پرسیدید؟؟؟من هنوز سازه در معماری رو مفصل نخوندم...گفتم ک نضفه اما شاید از همون ها باشه و بتونم ج بدم

arefeh

کاربر ممتاز
موفق باشین...من که فشرده خوندم لغات الان فراموش کردم...به نظر من که خوندن کتابای زیاد بدون مرور و تسلط کامل فایده ای نداره...در ضمن اگه 100 % به لغات تافل و 504 مسلط باشین البته لغات به همراه لغات متن درس به سادگی میتونین تستای لغت رو بزنین دیگه خوندن 1100 تو این وقت محدود نیازی نیس با توجه به اینکه گفتین هنور خیللی از درساتون مونده...

ممنون عزیزم...من تافل رو ک فقط لغات و جملاتشو مترادفشو خوندم...اما همونهاشم ک خوندم میتونم بگم به 90% تسلط دارم...1100 رو واسه این میگم چون واقعا از نظرم مهم میاد...تازه من 3 ساعت از روزم میره برا این خوب یه دفعه یه 10-12 هفته از 1100 رو هم بخونم ک دلم خوش باشه ک دستی هم توش بردم...:D

arefeh

کاربر ممتاز
راستییییییییییییی بچه ها کتاب تافلمو یافتم ....پدرسوخته رفته بود لای یکی از کتابهام الان ک کتابها رو جابه جا کردم یافتمش....کلی ذوق مرگ شدم:D

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون کتاب معماری اسلامی ایرانی معماریان...در مورد مسجد و آب انبار و یخچال و اینها گفته....
برای بتنی و فولادی هم فکر میکنم کافی باشه...من اونو نخوندم اما میگن جزوات شزیفی خوبه...
طراحی لرزه ای از سال 90 توی سئوالات ساخت بوده در نتیجه بعد 2 سال الان دیگه نوبت معماریهاست ک ازش سئوال بیاد...عکسهاش خیلی مهمه...تو سئوالات آزمون های آرمایشی مرکز و بقیه موسسات ک خیلی ازش اومده...
برای درک هم چشم....
سئوالاتونو کجا پرسیدید؟؟؟من هنوز سازه در معماری رو مفصل نخوندم...گفتم ک نضفه اما شاید از همون ها باشه و بتونم ج بدم

تو این تایپیک صفحه قبل گذاشتم ..ممنون دیگه بازم ..خداروشکر کتاب تافل پیدا کردی میشه ب جای کتاب لرزه ای جزوه ک تو باشگاه بودو بخونم برای کزازی!

arefeh

کاربر ممتاز
تو این تایپیک صفحه قبل گذاشتم ..ممنون دیگه بازم ..خداروشکر کتاب تافل پیدا کردی میشه ب جای کتاب لرزه ای جزوه ک تو باشگاه بودو بخونم برای کزازی!

اره فکر کنم...مهم عکسهاشه بیشترمن اون جزوه رو ندیدم اما سینا شریفی هم داره اونم نی...طباطبایی هم داریم تو باشکاه اونم بدک نی...هیچ کدوم ک جای کتاب رو نمیگیره...اما از هیچ چی خیلییییییییییی بهتره....
آره پیدا شد اما فقط ی درس دیک مونده:biggrin: عزیزم بابت این سئول هم فردا ج میدم کتابم تو فایل کتابخونه و دسترسی به کتاب ندارم ک ببینم و خودمم هنوز نخوندم اینجارو:redface:

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جملات انرژی بخش خاله یاسمن

جملات انرژی بخش خاله یاسمن

-انسان مجموعه ای از آنچه که دارد نیست؛
بلکه انسان مجموعه ای است از آنچه که هنوز ندارد، اما می تواند داشته باشد .

-من در رقابت با هیچکس جز خودم نمیباشم
هدف من مغلوب نمودن آخرین کاری است که انجام داده ام .
«
بیل گیتس»

-
امام على (علیه السلام)
إذا هبت أمراً فقع فیه، فإنّ شدّة توقّیه أعظم ممّا تخاف منه
هرگاه از كاری ترسیدی، خود را بـه كام آن بینداز، زیرا ترس شدید از آن كار، دشوارتر و زیان‌بارتر از اقدام به آن كار است.

1470018_333221416821094_1295917239_n.jpg

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره فکر کنم...مهم عکسهاشه بیشترمن اون جزوه رو ندیدم اما سینا شریفی هم داره اونم نی...طباطبایی هم داریم تو باشکاه اونم بدک نی...هیچ کدوم ک جای کتاب رو نمیگیره...اما از هیچ چی خیلییییییییییی بهتره....
آره پیدا شد اما فقط ی درس دیک مونده:biggrin: عزیزم بابت این سئول هم فردا ج میدم کتابم تو فایل کتابخونه و دسترسی به کتاب ندارم ک ببینم و خودمم هنوز نخوندم اینجارو:redface:
باشه مرسی عزیزم ..موفق باشی

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هااااااااااا فرمولی برای پایداری ناپایداری قابها چیه؟؟؟؟؟؟یکی برا خرپا گذاشته بودن اون خیلی کارساز بود برای قاب فرنولی نیس؟؟؟؟

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوبید همه؟:smile:
اینو ی نگاه بندازید.... ببینید ک همه میتونن تراز یا درصد بالا داشته باشن کافیه اراده کنن و تمرکز کنن
و خونده هاشون تو ذهنشون طبقه بندی شه.......
hamgam/Files/file/memari/darsada.rar
اینکه من بگم واای خوش ب حالم من 6 ماه خوندم یا یکی بگه من ی ساله دارم میخونم یا ک یکی بگه وااای منه بیچاره همش دو ماهه میخونم... اینا همش حرفه... بودن اشخاصی ک با یکی دو ماه خوندن (خوندناااااا) رتبشون زیر 200 شده تقریبا
پس هرچی ک تا الان خوندیم زیر سازی بوده اصلش الانه ک مروووووووووووووووور
پس مبادا دلسرد شید... چون من خودم از مرور خوشم نمیاد و زود زده میشم اما مجبورم چون عمرمو تو این چندماه گذاشتم.. لحظه هایی ک میتونستم خوش باشم گذاشتم ب پای درس.. الانم نتیجشو میخوام پس چی .......... مرور

نانی جان روی حرفم با تو هم هست گلم.... دیدم ک زود زده میشی.. هر وقت حس بدی داشتی... برای چند دقیقه کتابو بذار کنار.... برو هرکاری ک دوست داریو آرومت میکنه انجام بده.. بدون هییییییچ عذاب وجدانی... بعدش با انرژی دوباره برو سراغ کتاب.. این روش واسه من ک جواب میده.. اما اگه با عذاب وجدان و فکر کتابا بری ی ساعت اون ی ساعت بدتر از شکنجس

( اینم تو پاورقی بگم... اگه کم میام دلیل بر زیاد خوندنم نیست تمرکز لازمم..... خوابو برنامه هام داره بهم میریزه باید تمرکز کنم ک باعثو بانیه استرس نشه برام ک هرچی رشتم پنبه بشه خدایی نکرده........ دوستون دارم:redface:)
پرحرفیمو ببخشید:redface:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط 6 هفته تا کنکور مونده
آخ جون استرس.

وه چقدر زمان موندهههههههههههه این همه زمان ،بابا استرس کجا بود تازه نمی دونی من از خوندن خوشم اومده اگه این ملت بزارید من بخونمممممممممممممممممممممم
امروز تا الان 4ساعت 5ساعتی فک کنم حداقل خوندم ، برم برا این بچه شام درست کنم و ادامه بدم ببینم میشه به 10 ساعت رسوند یا نه
بچه ها تند تند داشتم یک نگاه به این نوشته هاتون میکردم چه خبر این همه کتاب نکنه میخواید همه را 100بزنید،بابا تعداد کتابها را زیاد نکنید که بعد اخرش استرس بگیرید توی برنامه هاتون هم یک چند روز را برای مواقع اضطراری در نظر بگیرید یعنی اتفاقات که انتظارش نداشتید که اگه پیش اومد همچین شوکه نشین و عقب بیفتید و استرس
برا همه تون ارزوی موفقیت می کنم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام امیدوارم حال همتون خوب باشه.................استرس ندین الکی هیچی نیست این کنکوره...............تا اونجایی که میدونم ضریب هوشی همتون خوبه پس مطمئنم و امیدوارم نتیجه بگیرین................برای درک مطلب زبان.تمرکز کنین..............اول یه دور کلی متن رو بخونین و جمله هایی که احتمال سوال ازشون هست تابلوه..................که بعد از سه چهار تا درک مطلب کار کردن دستتون میاد.............جمله ها و کلمات تابلو که میدونین متن در رابطه با اونه رو تیک بزنین بعد برین سراغ سوالا به متن سوالا دقت کنین و سعی کنین معنی سوال رو بدونین...............چون بعضی وقتها فعل منفی میشه و در حقیقت یه چیزی رو ازتون نمیخواد....................در ضمن درک مطلب کنکورای سال گذشته خیلی راحتتره نسبت به آزمونای آزمایشی..لغت رو تا یه جایی خوندین تعطیل و مرورشون کنین................من امروز تا الان 6 خوندم

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اینو ی نگاه بندازید.... ببینید ک همه میتونن تراز یا درصد بالا داشته باشن کافیه اراده کنن و تمرکز کنن
اینکه من بگم واای خوش ب حالم من 6 ماه خوندم یا یکی بگه من ی ساله دارم میخونم یا ک یکی بگه وااای منه بیچاره همش دو ماهه میخونم... اینا همش حرفه... بودن اشخاصی ک با یکی دو ماه خوندن (خوندناااااا) رتبشون زیر 200 شده تقریبا
پس مبادا دلسرد شید... چون من خودم از مرور خوشم نمیاد و زود زده میشم اما مجبورم چون عمرمو تو این چندماه گذاشتم.. لحظه هایی ک میتونستم خوش باشم گذاشتم ب پای درس.. الانم نتیجشو میخوام پس چی .......... مرور

نانی جان روی حرفم با تو هم هست گلم.... دیدم ک زود زده میشی.. هر وقت حس بدی داشتی... برای چند دقیقه کتابو بذار کنار.... برو هرکاری ک دوست داریو آرومت میکنه انجام بده.. بدون هییییییچ عذاب وجدانی... بعدش با انرژی دوباره برو سراغ کتاب.. این روش واسه من ک جواب میده.. اما اگه با عذاب وجدان و فکر کتابا بری ی ساعت اون ی ساعت بدتر از شکنجس

( اینم تو پاورقی بگم... اگه کم میام دلیل بر زیاد خوندنم نیست تمرکز لازمم..... خوابو برنامه هام داره بهم میریزه باید تمرکز کنم ک باعثو بانیه استرس نشه برام ک هرچی رشتم پنبه بشه خدایی نکرده........ دوستون دارم:redface:)
ایماه جونم مثل همیشه حرفات آرامش بخش و خوووب ..مرسی عزیزم انشالاه ک موفق باشی .زحمت کشیده بودی بابت اون درصدا اما دانشگاه محقق اردبیلی توش نبود اون دانشگاه برنداشته امسال یا برنمیداره!!!!

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

بجز ریز نمرات خام اول ، بقیه تراز ها بصصورت نمره کل هستند و شما چطور امیدوار می شین؟اگه تراز های خام مرحله دوم رو دارین بگین وگرنه اینها تاثیری ندارن،فقط اسکیسه که تراز و رتبه رو ناگهانی بالا می بره.

mehrajavan

عضو جدید
بخونید جالبه

بخونید جالبه

آرزوهات ...رویات ...آرمانت ...منتظر توئه ...بهش برس ...با همه سختیا...زندگی تو با دستای تو ساخته میشه کلید این در تو دستای توئه ...این دستا معمار ایندته...خوب یا بد... زشت یا زیبا ...

تویی که میشینی و دست رو دست میزاری... اما ته دلت آرزوها داری...خب این ارزو با تلاش بدست میاد...پاشو به ثانیه ها نگاه کن....به تیک تاک ساعت ....به عقربه ها ...که بدون اجازه من و تو میرن ...خوشبختیتو گره بزن به این لحظه ها ...نزار بره که یادگارش فقط افسوسه...نزار آخر کار بگی : ای کاش ...هرکسی می تونه نیرو اش رو فقط روی امروز متمرکز کنه . وقتی من و تو بار دیروز و فردا رو به دوش بکشیم ، دیر یا زود از پا خواهیم افتاد . پس بیا ، یکبارهم که شده ، زندگی کنیم
85595994523715072339.jpg

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من هم تا الان فک کنم یک 7ساعتی خوندم یکهو یک زنگ زدن بهمون که تازه شروع کرده بودم به زبان خوندن که از بس استرس گرفتم دیگه هر چی می کردم لغت جلو روم نمی تونستم بخونم من هم بستمش گذاشتم کنار
بچه ها داعا کنید برام ، الان زنگ زدن میگن دایی ام که کربلاست براش زنگ زدن یک زنی گوشی دایی ام بر داشته و فقط گریه می کرده

کژال جون

عضو جدید
بچه ها من هم تا الان فک کنم یک 7ساعتی خوندم یکهو یک زنگ زدن بهمون که تازه شروع کرده بودم به زبان خوندن که از بس استرس گرفتم دیگه هر چی می کردم لغت جلو روم نمی تونستم بخونم من هم بستمش گذاشتم کنار
بچه ها داعا کنید برام ، الان زنگ زدن میگن دایی ام که کربلاست براش زنگ زدن یک زنی گوشی دایی ام بر داشته و فقط گریه می کرده
چی شد داییت خانومی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا