زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shahmirzadi

عضو جدید
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=e2cdfac91a236e83b11dda0fefddc03c
اینم قولی ک به دوستان داده بودم ک قرار بود براشون تستهای مدیریت ساخت کتاب عصر کنکاش رو بزارم...سال 1390 رو با پاسخنامه تشریحیش گذاشتم اما خیلی زیاد شد...80 ص بود...اونهای دیگه رو هم اگه بتونم یعنی این وقت ما اجازه بده حتما میزارم...بابت کیفیت هم امیدوارم خوانا باشه...قطر کتاب زیاد بود و نمیتونستم اسکن کنم...:smile:
مرسی کاش همش پاسخ تشریحی داششتت .امیدوارم وقتشو داشته باشی بارم بذاری.

ترنج

عضو جدید
سلام بچه ها.
صبح اول هفته و یلداییتون پرتقالییی!:smile:

:gol::gol: یلدای همتونم مبارک.:gol::gol:

امروزو پر انرژی و بانشاط شرو کنین که واسه امشب بی عذاب وجدان برین سر وقت خوراکیای جورواجورو خوش گذرونی.

ایشالا که سال بعد تو چنین روزی به هرچی که می خواین رسیده باشین!!!!;)

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.
صبح اول هفته و یلداییتون پرتقالییی!:smile:

:gol::gol: یلدای همتونم مبارک.:gol::gol:

امروزو پر انرژی و بانشاط شرو کنین که واسه امشب بی عذاب وجدان برین سر وقت خوراکیای جورواجورو خوش گذرونی.

ایشالا که سال بعد تو چنین روزی به هرچی که می خواین رسیده باشین!!!!;)

سلام عزیزم.صبح توام بخیر:gol:
ممنون از دعای قشنگت...ایشالا روز خووبی واسه همه باشه;)

ترنج

عضو جدید
بچه ها شب یلداتون پیشاپیش مبارک،...
ی سوال دارم تست شما از الان میزنید یا بهمن ماه؟؟

یلدای توام مبارک نانی جان:gol:
من که چون کتاب نخونده زیاد دارم و مرورم هنوز نکردم ایشالا از آخرای دی شرو می کنم.البته من اینجورم بقیه بچه ها؟؟؟

تا الان 2.45!:D

mehrajavan

عضو جدید
بچه ها شب یلداتون پیشاپیش مبارک،...
ی سوال دارم تست شما از الان میزنید یا بهمن ماه؟؟

ببین دوست عزیز خودت رو محدود نکن که تا چه تاریخی دقیقا بخونم واز چه تاریخی شروع به تست زنی کنم . همین الانم اگه نیاز هست تست زنی روشروع کنی . ولی پیشنهادم اینه از همین الان تا روز کنکور تست کار کن . تا خیلی سوالاها موقعه خوندن تو ذهن ایجاد میشه و مطالب رو بهتر میتونی یاد بگیری . الان که خداروشکر چیزی زیاده تست . هر روز تست تمرین کن به خوندنتم ادامه بده . تست زدن زیاد خیلی میتونه کمکت کنه . البته هدفمند تست بزن سعی کن اگه یک تست کار میکنی تسلط کامل روی اون موضوع و چیزیهای شبیه به اون موضوع سوالی رو یاد بگیری.
موفق باشی

تا الان 2:15

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین دوست عزیز خودت رو محدود نکن که تا چه تاریخی دقیقا بخونم واز چه تاریخی شروع به تست زنی کنم . همین الانم اگه نیاز هست تست زنی روشروع کنی . ولی پیشنهادم اینه از همین الان تا روز کنکور تست کار کن . تا خیلی سوالاها موقعه خوندن تو ذهن ایجاد میشه و مطالب رو بهتر میتونی یاد بگیری . الان که خداروشکر چیزی زیاده تست . هر روز تست تمرین کن به خوندنتم ادامه بده . تست زدن زیاد خیلی میتونه کمکت کنه . البته هدفمند تست بزن سعی کن اگه یک تست کار میکنی تسلط کامل روی اون موضوع و چیزیهای شبیه به اون موضوع سوالی رو یاد بگیری.
موفق باشی

تا الان 2:15
ممنون بابت راهنمایی ات،منم نقریبا اون کارو میکنم الان مثلا 5فصل درک رفتارسازه رو مرور کردم و هرچی تست در این قسمتو داشتمو میزنم البته بگم من تستای مرکز امسال با سنجش پرینت گرفتم ده سال کنکورم دارم کنکاشو.این تعداد تست کافیه دیکه؟؟البته ده سال الان نمیزنم درضمن 1.30

shahmirzadi

عضو جدید
ممنون بابت راهنمایی ات،منم نقریبا اون کارو میکنم الان مثلا 5فصل درک رفتارسازه رو مرور کردم و هرچی تست در این قسمتو داشتمو میزنم البته بگم من تستای مرکز امسال با سنجش پرینت گرفتم ده سال کنکورم دارم کنکاشو.این تعداد تست کافیه دیکه؟؟البته ده سال الان نمیزنم درضمن 1.30
تستای سنجشو از کجا من میتونم بگیرم؟

mehrajavan

عضو جدید

تست های مرکز معماری ، ایوانخانه ، مدرسان ... هرچی تست داری بزن
تست های ده سال کنکاش رو بزار ماه آخر و به صورت آزمون از خودت تست بگیر .
یک برگ پاسخ نامه پرینت بگیر بعد جوابها رو پاسخنامه تیک بزن . تست زدن خودت رو حتی به صورت تمرینی در منزل به صورت جدی بگیر .
بازم میگم تست ها رو ذهن تحلیل کن بعد بزن همه گزینه ها رو براشون دلیل بیار به چه دلیل این میشه یا به چه دلیل این گزینه نمیشه . فک کن رو گزینه تحلیلی کار کن.وقت بزار روی تست زدن یا به قول استادم برای تست زدن خودت احترام قائل شو با کیفیت تست تمرین کنید نه این که 5ثانیه هم فک نکنی بعد بری سراغ جواب ها

اینم برگ پاسخنامه
Konkoor.jpg

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست خوبم از راهنماییت و پاسخنامه،میخام تو یکی از آزمونای جامع سنجش شرکت کنم بنظرت اینکارو بکنم؟؟4بهمن انگار..میترسم خوب ندم امتحانو روحیه ام خراب شه نزدیک کنکور؟؟

mehrajavan

عضو جدید
ممنون دوست خوبم از راهنماییت و پاسخنامه،میخام تو یکی از آزمونای جامع سنجش شرکت کنم بنظرت اینکارو بکنم؟؟4بهمن انگار..میترسم خوب ندم امتحانو روحیه ام خراب شه نزدیک کنکور؟؟

ببینید برای خودتون توجیه بهانه درست نکنید . ترس؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! اگه از آزمون آزمایشی 4بهمن بترسی از آزمون اصلی که دیگه ....

اصلا ترس نداره کنکور آخر دنیا نیست که بهتره با یه دید مثبت تری نسبت به کنکور نگاه کنی
به قول یه حاج آقا شدشد نشدم نشد

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا ااااا اینجا کسی نبست؟؟؟؟
ی سوال دارم برای تاسیات من جزوه حیدری از باشگاه ب گفته بچه ها دان کردم خوندم ب نظرتون تاسیات کنکاش م بخونم ؟؟؟کسی،تنظیم شرایط کنکاشو،داره میخام نور و صوت باهاش مرور کنم تاسیساتم چ قسمتی از این کتاب مهم ؟؟؟؟

shahmirzadi

عضو جدید
زبان یچیزیه که اصن بازده نداره .نه اینکه دیر بازده ِ.:mad: خسته شدم اصن یادم نمیمونهه.انقد هی گقتم بذا رستگار پ.ر تمووم شه بذاا تافل تمووم شه.برم تست. اونا تموم همبشن فایده ای ندارن انگاار ..اه.اه :mad:

shima jo0on

عضو جدید
جواب بدینااااا

جواب بدینااااا

حال همه خوبه که ایشاللله درسا خوب پیش رفته که ..
یلداتوووون مباااارک:w33:
بچه ها کتاب علی عسکری فقط تستاش بخونم یا درسنامه هاشم مهمه؟؟
و اینکه از کتاب طراحی لرزه ای کجاهاش مهمه ، میخوام جاهای مهمشو فقط بخونم.
فن اوری های نوین و جزئیات ارتقاء دهنده چطور؟
جوابمو بدیناااااا:(

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
حال همه خوبه که ایشاللله درسا خوب پیش رفته که ..
یلداتوووون مباااارک:w33:
بچه ها کتاب علی عسکری فقط تستاش بخونم یا درسنامه هاشم مهمه؟؟
و اینکه از کتاب طراحی لرزه ای کجاهاش مهمه ، میخوام جاهای مهمشو فقط بخونم.
فن اوری های نوین و جزئیات ارتقاء دهنده چطور؟
جوابمو بدیناااااا:(
همشو بخون،عالیه و اگه نخونی بعدا خسرت می خوری!
واسه طراحی لرزه ای و جزئیات جزوه هاشو بخون و می دونم مال سروش نیا بعضی جاهاش خالیه ولی مشکلی نیست من بهت می گم.
قبل از این که طراحی لرزه ای رو بخونی ، مبحث 6 ملی ساختمان اول بخش طراحی لرزه ای رو بخون.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه طراحی لرزه ای و جزئیات جزوه هاشو بخون و می دونم مال سروش نیا بعضی جاهاش خالیه ولی مشکلی نیست من بهت می گم.
قبل از این که طراحی لرزه ای رو بخونی ، مبحث 6 ملی ساختمان اول بخش طراحی لرزه ای رو بخون.
من برای طراحی لرزه ای جزوه کزازی دان کردم؟اون چطوره65صفحه است؟برای جزییات شریفی البته اول عناصرشو میخونم بعد ب این دوتا برسم میخونم

shahmirzadi

عضو جدید
خب اخه شما که میگی همشو بخون .ببین چقد زمان مونده آحه!

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برای طراحی لرزه ای جزوه کزازی دان کردم؟اون چطوره65صفحه است؟برای جزییات شریفی البته اول عناصرشو میخونم بعد ب این دوتا برسم میخونم
اونو ندیدم.

خب اخه شما که میگی همشو بخون .ببین چقد زمان مونده آحه!
46 تا 48 روز مونده!!

shima jo0on

عضو جدید

دوستم وقت اینو ندارم فقط میخوام مهماشو بخونم ...
جزوه سروش نیا برای طراحی لرزه ای و جزئیات تو باشگاه هست؟من ندیدم چیزی!

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی پلان دبستان نداره من نجات بده از پلان کشیدن برا داداشم برسم بخونم ،اگه دارید لطف بدید و ما را از این نجات بدید مرسی رفقا
پلداتون هم مبارکککککککککککککک

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چرا رفیق نیمه راه شدید؟؟؟کجایید از دیروز؟؟؟؟؟؟
دلم گرفت از بس اومدم نیستید....چرا همه تون باهم نیستید؟؟؟؟
بیاید دیگه کجاییییییددددددددددددددددددددددد

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم که پایه ثابتم:smile:......................ولی میبینم کسی نیست:(

خدایی همه دارن میخونن واسه تک رقمی.........دمتون گرم بچه ها.......خدا قوت;)

جدا؟؟من فک کنم وقت امتحان و تحویل پروژه هاست بخاطر همونه ،،

آخرین ویرایش:

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چرا رفیق نیمه راه شدید؟؟؟کجایید از دیروز؟؟؟؟؟؟
دلم گرفت از بس اومدم نیستید....چرا همه تون باهم نیستید؟؟؟؟
بیاید دیگه کجاییییییددددددددددددددددددددددد

منم که هر وقت میام میبینم کسی نیست زود میرم.:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا