زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم هستم اما غروب به بعد..تا الانم ک طیق معمول7:20
اما زاضی نیستم....مرور معماری جهان رو داشتم تا آخر روم از کتابهای زارعی و بانی مسعود و مانی قابوسی...
زبان کوفتی هم ک همش هست در روز 3-4 ساعتمو میگیره...امروز یکم به سمت درک رفتم و اصول تست زنیشو خوندم به نظر اگه با اون اصول پیش برم و وسطاش جو نگیرتم میشه به سئوالات راحت ج داد....

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هستم اما غروب به بعد..تا الانم ک طیق معمول7:20
اما زاضی نیستم....مرور معماری جهان رو داشتم تا آخر روم از کتابهای زارعی و بانی مسعود و مانی قابوسی...
زبان کوفتی هم ک همش هست در روز 3-4 ساعتمو میگیره...امروز یکم به سمت درک رفتم و اصول تست زنیشو خوندم به نظر اگه با اون اصول پیش برم و وسطاش جو نگیرتم میشه به سئوالات راحت ج داد....
سلاااااام عارفه جون چطوری ی روز نیستن بچه ها انگار جندسال برام...
بازم تو خوب خوندی منو چی میگی ک از صب بخش تیرها با درک رفتار وسازه در معماری مرور میکنم تا الان 5ساغت چرا من اینقد کندم تازه الان فهمیدم تیرو ک سه بار خوندم ..اصول تست زنی از کجا میخونی خسته شدم بخدا ..بازمدب قسمت اسکیس رفتم نگاکردم انرژی گرفته اخه اسکیس چیکار میکنم فرض ک اینو خوب آوردم

arefeh

کاربر ممتاز
سلاااااام عارفه جون چطوری ی روز نیستن بچه ها انگار جندسال برام...
بازم تو خوب خوندی منو چی میگی ک از صب بخش تیرها با درک رفتار وسازه در معماری مرور میکنم تا الان 5ساغت چرا من اینقد کندم تازه الان فهمیدم تیرو ک سه بار خوندم ..اصول تست زنی از کجا میخونی خسته شدم بخدا ..بازمدب قسمت اسکیس رفتم نگاکردم انرژی گرفته اخه اسکیس چیکار میکنم فرض ک اینو خوب آوردم

عزیزم شما واسه فن دور اول ک خوندی مگه زیر نکات مهمش خط نکشیدی؟؟برای مرورهمونها رو بخون با عکسها و نوشته های زیر عکس...نیازی نی کل کتاب رو دوباره بخونی...البته من خودم درکم دو تا 5 ساعت(=10ساعت) زمان گرفت البته فصل ورق تاشوهاشو هم جدید بود ک داشتم میخوندم...اون دو تا فصل آخرم ک نخوندم هنوز...
من بعد 2 روز متوالی گشتن دنبال کتاب تافل زبانم امروز متوجه شده به طرز عجیبی گم شده...فکر میکردم تو فایل توی کتابخونه گذاشتم اما امروز هم دیدم ک اونحا نبود...اون نباشه نمیتونم اصلا درس جدید بخونم 27-28 رو الان 3 بار دارم میخونم اما هیچی یادم نمیمونه....چشمم عادت کرده برای یادگیریش باید خود کتاب باشه ....اما مرور اصلا مهم نی....حالا من چ کنم؟؟؟یه خاطر 4 تا درس ک نمیشه رفت کتاب خرید.....:cry:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم شما واسه فن دور اول ک خوندی مگه زیر نکات مهمش خط نکشیدی؟؟برای مرورهمونها رو بخون با عکسها و نوشته های زیر عکس...نیازی نی کل کتاب رو دوباره بخونی...البته من خودم درکم دو تا 5 ساعت(=10ساعت) زمان گرفت البته فصل ورق تاشوهاشو هم جدید بود ک داشتم میخوندم...اون دو تا فصل آخرم ک نخوندم هنوز...
من بعد 2 روز متوالی گشتن دنبال کتاب تافل زبانم امروز متوجه شده به طرز عجیبی گم شده...فکر میکردم تو فایل توی کتابخونه گذاشتم اما امروز هم دیدم ک اونحا نبود...اون نباشه نمیتونم اصلا درس جدید بخونم 27-28 رو الان 3 بار دارم میخونم اما هیچی یادم نمیمونه....چشمم عادت کرده برای یادگیریش باید خود کتاب باشه ....اما مرور اصلا مهم نی....حالا من چ کنم؟؟؟یه خاطر 4 تا درس ک نمیشه رفت کتاب خرید.....:cry:

من چون تقریبا دوماه میشه ک فن هارو خوندم مرور نکرده بودم انگار ک کلا یادم رفته بود بعدشم شما چطور وسواس دارید باید کتاب باشه منم عین شمام اصلا نمیتونم نخونم فقط عکساشو ببینم من الان واقعا درکت میکنم منم اونطورم باید کتاب باشه دم دستم تا بفهمم..میگی اون 4درس نخون من ک ب کل حذف کردم ححح
من خیلی کند پیش میرم و واقعا آزارم میده اما الان ک مرور کردم تستارو میزنم 40،50میزنم خودمو اینطور قانع کردم برای فن ک کتاب،زیادی نخونذی حدقل این دوتارو خوب مرور کن

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها چرا رفیق نیمه راه شدید؟؟؟کجایید از دیروز؟؟؟؟؟؟
دلم گرفت از بس اومدم نیستید....چرا همه تون باهم نیستید؟؟؟؟
بیاید دیگه کجاییییییددددددددددددددددددددددد
من هستم .....ولی دورا دور پلانام و رساله ام تقریبا جمع کردم ایشالا میریم که کم کم آماده حمله بشیم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها چرا رفیق نیمه راه شدید؟؟؟کجایید از دیروز؟؟؟؟؟؟
دلم گرفت از بس اومدم نیستید....چرا همه تون باهم نیستید؟؟؟؟
بیاید دیگه کجاییییییددددددددددددددددددددددد

منم که پایه ثابتم:smile:......................ولی میبینم کسی نیست:(

خدایی همه دارن میخونن واسه تک رقمی.........دمتون گرم بچه ها.......خدا قوت;)
این فکرو نکنید من این روزا استرس پایان نامه +استرس کنکور دارم ولی ته دلم روشنه و میگم هر چی خدا بخاد همونه بخونید و به امید خدا همه به آنچه که استحقاقشو دارن برسن

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقد مهمون بازی تو فصل امتحانات مضخرفه
منم 3 روزه درس نخوندم
مهمون داریم
استرسی عجیب وجودمو فرا گرفته:cry:
استرس قاتل تمرکزه من هم استرس دارم امروز که داشتم میرفتم دانشگاه رادیو یه نکته مهم گفت واسه استرس ...
آنهایی که برنامه ریزی دارند برای کارهاشون در زندگی استرس کمتری دارند و در کارهایشان موفق ترند

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
استرس قاتل تمرکزه من هم استرس دارم امروز که داشتم میرفتم دانشگاه رادیو یه نکته مهم گفت واسه استرس ...
آنهایی که برنامه ریزی دارند برای کارهاشون در زندگی استرس کمتری دارند و در کارهایشان موفق ترند

سلااااااام پویان جان وخان ;-)
بابا شماها کجایید اتفاقا ظهر گفتم ب alti ک مشغول امتحان و مطمنن پروژه ها هستن انسالاه ک پایان نامه اتم ب خوبی تحویل بدی بازم زودی بیای اصلا نگران و استرس نداشته باش تو خیلی جلو وقوی هستی مطمن باش بهترین نتیجه رو تو میگیری من شک ندارم همه بجه های اینجا ...بقول خودت میام میزنمتا اااااا استرس،داشته باشی .راستی پویاخان من برای عناصر فقط اون جزوه سریفی میخونم کافیه دیگه!!؟

shahmirzadi

عضو جدید
من زبانو چیکار کنم؟؟ کم دوبار تافلو خوندم (همه ی متناشو و لغاتشو) انتظار داشتم الان که تست کنکورو دارم نگاه میکنم 2 تا عمومی بزنم.اصصصصلنن نمیتونم عمومی بزنم.+ اینکه تافل هیچی یادم نییس..ششرو کردم فیش نویسی.

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زبانو چیکار کنم؟؟ کم دوبار تافلو خوندم (همه ی متناشو و لغاتشو) انتظار داشتم الان که تست کنکورو دارم نگاه میکنم 2 تا عمومی بزنم.اصصصصلنن نمیتونم عمومی بزنم.+ اینکه تافل هیچی یادم نییس..ششرو کردم فیش نویسی.

منم مشکل شما رو داشتم.اما دیگه لغتها رو گذاشتم کنار .الان 1 هفته هست که دارم درک مطلب میخونم.کنکور سالای قبل،الان خیلی خیلی وضعیتم بهتر شده.

arefeh

کاربر ممتاز

عزیزم به چه صورت لغت حفظ میکنی؟؟؟از سایت ممرایز استفاده کردی؟؟؟
روش من برای حفظ لغات اینه":
لغات رو با مترادف هاش حفظ میکنم...یعنی هر لغتی ممکنه 3-4 تا حتی 6-7 تا مترادف داشته باشه هر سری هر لغتی رو ک میخونم و معنیه فارسیش رو میبینم کل اون لغاتی ک میتونه باهاش مترادف باشه رو هم تو ذهنم مرور میکنم...و تو جمله هم من فرصت نکردم کار کنم(دوستان میگن ج میده)اما من تو این زمان کم ترجیح میدم با مترادف یاد بگیرم و البته توی کتاب تافل و 504 و 1100 یه توضیح به انگلیسی داده در مورد معنی لغات اونو رو هم میخونم...همین...الان میتونم بگم 97% لغات 504 و 80% لغات تافل رو یاد گرفتم اما منم مثل شما نمیتونم تست بزنم چون هنوز با وجود این همه لغت باز هم خیلی از لغات رو ک میبینم ک اصلا باهاشون مواجه نشده ام هنوز...و الان دارم متوجه میشم ک ای کاش به جای 504 کتاب 1100 رو میخوندم چون لغات اون به نظرم معتبر تر میاد...
در ضمن از سایت ممرایز هم غافل نشو ...من پارسال با نرم افزارش تمرین کردم ک راضی بودم اما از سایتش بیشتر...

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس توام مثل منی ...وای من دارم درک رفتار مرور میکنم انگار ک تازه الان فهمیدم بعد دوبار خوندن ...!!!شماهم اینجور بودی؟؟3ساعت تا الان

من قبلا یک دور تند تند درک رفتار سازه ها را خونده بودم اما الان دارم برای اولین بار سازه در معماری را میخونم تقریبا طوری هماهنگ کردم که اول سازه در معماری بخونم بعد همون فصل ها را توی درک رفتار بخونم جاتون خالی خیلی فاز میده ادم ذوق میکنه وقتی میخونه چون توضیح توی سازه در معماری و مثال هاش توی درک رفتار سازه ها

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد مهمون بازی تو فصل امتحانات مضخرفه
منم 3 روزه درس نخوندم
مهمون داریم
استرسی عجیب وجودمو فرا گرفته:cry:

عزیزم استرس چرا؟؟؟؟؟؟؟/
خب پیش میاد من هم زیاد نیست که میخونم ،کلی هم اذیت می شدم وقتی فکرش میکردمکه من چقدر سر درد گرفتم و عقب افتادم اما الان میگم من تلاشم میکنم بقیه اشبا خدا ما نمی تونیم مهمون راه ندیدم توی خونه یا جلوی سر درد را بگیرم پ استرس به خودت راه نده ،خدا خودش شرایط می بینه به وقتش جاش کمکمون میکنه

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هستم .....ولی دورا دور پلانام و رساله ام تقریبا جمع کردم ایشالا میریم که کم کم آماده حمله بشیم

انشاله زود تموم کن ،و بیا ور دست خودمون ،اقا پویا صندلی جفتی را اگه میخوای توی دانشگاه تهران ،نزدیکا خودم برات بگیرم:D

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انشاله زود تموم کن ،و بیا ور دست خودمون ،اقا پویا صندلی جفتی را اگه میخوای توی دانشگاه تهران ،نزدیکا خودم برات بگیرم:D
والا قبلا رزرو شده برا ما ولی محض احتیاط یکی هم شما بگیرید ببینیم چی میشه .............:D

آخرین ویرایش:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااام پویان جان وخان ;-)
بابا شماها کجایید اتفاقا ظهر گفتم ب alti ک مشغول امتحان و مطمنن پروژه ها هستن انسالاه ک پایان نامه اتم ب خوبی تحویل بدی بازم زودی بیای اصلا نگران و استرس نداشته باش تو خیلی جلو وقوی هستی مطمن باش بهترین نتیجه رو تو میگیری من شک ندارم همه بجه های اینجا ...بقول خودت میام میزنمتا اااااا استرس،داشته باشی .راستی پویاخان من برای عناصر فقط اون جزوه سریفی میخونم کافیه دیگه!!؟
من که اونو خوندم بد نبود ..........

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من از لغات زبان خیری ندیدم جدیدا زدم توی کار درک مطلب ببینم میتونم بالاخره اخرش یک معجزه کوچولو شه و من چند تا زبان حل کن توی کنکور انشاله ،امروز یک متنی خوندم که بابا هیچ کدوم از جوابهاش را با جستجو تقریبا نمی شد حل کنی یعنی به عبارتی باید می فهمیدی ،اخه من سعی میکنم که با توجه به راهکارها درک مطلب را جواب بدم نه ترجمه البته اگه معنی لغات هم بلد باشم ترجمه نمی کنم ،ولی این درک مطلبه امروز دپرسم کرد،اگه این طور بدن توی کنکور چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها من از لغات زبان خیری ندیدم جدیدا زدم توی کار درک مطلب ببینم میتونم بالاخره اخرش یک معجزه کوچولو شه و من چند تا زبان حل کن توی کنکور انشاله ،امروز یک متنی خوندم که بابا هیچ کدوم از جوابهاش را با جستجو تقریبا نمی شد حل کنی یعنی به عبارتی باید می فهمیدی ،اخه من سعی میکنم که با توجه به راهکارها درک مطلب را جواب بدم نه ترجمه البته اگه معنی لغات هم بلد باشم ترجمه نمی کنم ،ولی این درک مطلبه امروز دپرسم کرد،اگه این طور بدن توی کنکور چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه چجوری بود درکش؟؟؟از همون کتابی ک تستهاشو گذاشتی بخش تافلشو؟؟؟
من اون کتاب رو تو کتابخونه پیدا کردم 5 شنبه نیگاه انداختم واژگان عمومیش ک خیلی راحت بود و به نظرم عمرا از اون لغات بدن...ولی گفتم تو چند روز بخونمش و البته همون موقع 22 ص اول رو خوندم...لغات سختترش به نظرم خیلی خوب اومد ک گفتم بعد اون آسونها بخونمشون...ولی گذری بر نکات درک مطلبش انداختم به نظرم جالب اومد...حالا امروز ک بکوب نشستم فقط دارم لغت میخونم...البته یه 1:30 تاریخ بخش جدید خوندم(بیزانس-صدر مسیحیت-رمانسک ک اصلا تا الان نخونده بودم کتاب بانی و جزوه مانا...ک اینگار مانا خوب اومده پوشش داده)ولی از اون موقع تا الان با سایت ممرایز دارم لغات رو میخونم و فقط 2 درس تافل موند ک تموم بشه و لغات اضافیه 504 ...درکل از لغات فقط کتاب 1100 میمونه و 125 لغت 504 و لغات کنکورها قبل...(ماشالله کمم نیست)
تا الان 4 ساعت خوندم

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم زدم ب درک مطلب ..اما کنکور سال پیشو خوندم نتونستم جواب بدم باید میفهمیدم اما آزمایشی رو تونستم چیکاررررر کنم؟؟؟؟؟مطمنم ک کنکور مثل سال پیش طووری میدن ک تو جوابش نباشه

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم زدم ب درک مطلب ..اما کنکور سال پیشو خوندم نتونستم جواب بدم باید میفهمیدم اما آزمایشی رو تونستم چیکاررررر کنم؟؟؟؟؟مطمنم ک کنکور مثل سال پیش طووری میدن ک تو جوابش نباشه

نه بابا حالا همه را که سخت نمیدن ؟؟؟
ببین ما هم جای طراح باشیم همه سوالات را سخت نمیدیم ،خدایش یکم بی انصافیه من مال پارسال یکی از درک مطلبهاش امتحانی زدم بدون اینکه حتی بدون ترجمه کنم از 5سوال 4تا را جواب دادم که خدا را شکر 4تاش هم درست بود، حالا مهندس سخت نگیر ،اگه هم سخت باشه سوالات برا همه سخته

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه چجوری بود درکش؟؟؟از همون کتابی ک تستهاشو گذاشتی بخش تافلشو؟؟؟
من اون کتاب رو تو کتابخونه پیدا کردم 5 شنبه نیگاه انداختم واژگان عمومیش ک خیلی راحت بود و به نظرم عمرا از اون لغات بدن...ولی گفتم تو چند روز بخونمش و البته همون موقع 22 ص اول رو خوندم...لغات سختترش به نظرم خیلی خوب اومد ک گفتم بعد اون آسونها بخونمشون...ولی گذری بر نکات درک مطلبش انداختم به نظرم جالب اومد...حالا امروز ک بکوب نشستم فقط دارم لغت میخونم...البته یه 1:30 تاریخ بخش جدید خوندم(بیزانس-صدر مسیحیت-رمانسک ک اصلا تا الان نخونده بودم کتاب بانی و جزوه مانا...ک اینگار مانا خوب اومده پوشش داده)ولی از اون موقع تا الان با سایت ممرایز دارم لغات رو میخونم و فقط 2 درس تافل موند ک تموم بشه و لغات اضافیه 504 ...درکل از لغات فقط کتاب 1100 میمونه و 125 لغت 504 و لغات کنکورها قبل...(ماشالله کمم نیست)
تا الان 4 ساعت خوندم

والا اون کتابه که لغت ابتدایی اش خیلی راحت و اسونه تقریبا همه را حفظیم ،و اما به نظرم قبل از همه چیز خود لغات کنکور را حفظ کنیم خیلی بهتره چون تضمینش برا اومدن بیشتر،دقت کنی بعضی از لغات توی هر سال تکرار میشه من از سال82 را دقت کردم همین طور بوده،به نظرم اول اونا را بخون بعد بقیه را ،من تافل نخوندم ولی با همین چیزایی که خوندم حداقل نصف لغات اصلی تافل را بلدم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلافه ام م م م م م از درس از مرور از چیزای ک نخوندم از چیزای ک باید بخونم سرم درد گرفت

واه نانی این را اول دی میخوای بگی خدا به داد اخر دی برسه؟؟؟؟؟؟؟
نانی شکر کن الان می تونی بخونی؟؟؟؟؟؟؟بابا هنوز کلی وقت مونده ،کلافه شدن نداره ،این کتابها که همه برا خوندن نیستن ؟؟؟؟؟؟؟؟ هر چی بیشتر بخونی دلیل بر بیشتر زدن نیست ،فقط اصلی را بخون اون هم خوب بخون ،ببین تو همه منابع را هم بخوبی 100که نمی تونی بزنی نیازی هم نیست که بزنی پ بدون استرس بشین بخون

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
واه نانی این را اول دی میخوای بگی خدا به داد اخر دی برسه؟؟؟؟؟؟؟
نانی شکر کن الان می تونی بخونی؟؟؟؟؟؟؟بابا هنوز کلی وقت مونده ،کلافه شدن نداره ،این کتابها که همه برا خوندن نیستن ؟؟؟؟؟؟؟؟ هر چی بیشتر بخونی دلیل بر بیشتر زدن نیست ،فقط اصلی را بخون اون هم خوب بخون ،ببین تو همه منابع را هم بخوبی 100که نمی تونی بزنی نیازی هم نیست که بزنی پ بدون استرس بشین بخون
ا ی خدا ا اشکرت ..من ی ساعت خوندم آفرین عارفه جون منم انشالاه عصر جبران کنم تا شب ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا