زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
بجز ریز نمرات خام اول ، بقیه تراز ها بصصورت نمره کل هستند و شما چطور امیدوار می شین؟اگه تراز های خام مرحله دوم رو دارین بگین وگرنه اینها تاثیری ندارن،فقط اسکیسه که تراز و رتبه رو ناگهانی بالا می بره.
میگما ... شوما طلباتو لیست کن بفرست باهات صاف کنم..... دعوا داری!!!!!!!!!!:mad:
اولا اینارو من تهیه نکردم تو سایت سنجش بوده لینکشو گذاشتم برای اطلاع رسانی (نمیدونم بچه ها قبل گذاشتن یا نه):razz:

بعدشم.... شما ک همش نتی ی گشتی بزنی تو همین باشگاه خودمون دستت میاد نتایج ارشد 92 ( لطفا جدول را تکمیل کنید) (تو صفحات آخرش درصدای اسکیس هست از الان بگم ک باز نگید ...................)
در ضمن آدم نقدشو ب نسیه نمیده
چرا وقتی میشه تئوری رتبه ی خوب اورد از الان فکرو ب اسکیس مشغول کرد.... همون تاپیک رو بخونید متوجه میشید ک با اینکه تاثیر اسکیس فوق العاده زیاده تو قبولی اما خیلی جاها حق خوری شده توی درصدهای بچه ها
منظور من هم از گذاشتم اون لینک این بود ک بچه ها امیدوار شن نه ک شما بزنی تو کاسه کوزه
اصلا از بعضی برخوردا خوشم نمیاد
واقعا ک

آخرین ویرایش:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی شد داییت خانومی؟

نمیدونیم ،جفت دایی هام رفتن کربلا ، یکی شون امروز گوشی را گم کرد و اون یکی هم گوشی پیشش بوده زنگ میزن براش یک زنی گوشی را بر داشته جواب میده و فقط گریه میکنه ،الان در استانه سکته کردن هستیم
نمیدونیم چه بلایی سرش اومده

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا اینارو من تهیه نکردم تو سایت سنجش بوده لینکشو گذاشتم برای اطلاع رسانی (نمیدونم بچه ها قبل گذاشتن یا نه):razz:
بعدشم.... شما ک همش نتی ی گشتی بزنی تو همین باشگاه خودمون دستت میاد نتایج ارشد 92 ( لطفا جدول را تکمیل کنید) (تو صفحات آخرش درصدای اسکیس هست از الان بگم ک باز نگید ...................)
چرا وقتی میشه تئوری رتبه ی خوب اورد از الان فکرو ب اسکیس مشغول کرد.... همون تاپیک رو بخونید متوجه میشید ک با اینکه تاثیر اسکیس فوق العاده زیاده تو قبولی اما خیلی جاها حق خوری شده توی درصدهای بچه ها
منظور من هم از گذاشتم اون لینک این بود ک بچه ها امیدوار شن نه ک شما بزنی تو کاسه کوزه
اصلا از بعضی برخوردا خوشم نمیاد
واقعا ک
:razz:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا از برخوردای بعضیا خوشم نمیاد اینجا
واقعا ک

بچه ها قرار نیست این جا با هم دعوا کنیم ،اینجا دور هم جمع شدیم که بهم کمک کنیم و راهنمایی ،فرض کنیم که امتحان ارشد همه اش هم اسکیس باشه ولی اول باید این امتحان اولی را بدیم پس همه بشینید بخونید و فعلا به اسکیس فک نکنید بعدا برا اسکیس 5ماه وقت هست فک کنیممممممم

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها قرار نیست این جا با هم دعوا کنیم ،اینجا دور هم جمع شدیم که بهم کمک کنیم و راهنمایی ،فرض کنیم که امتحان ارشد همه اش هم اسکیس باشه ولی اول باید این امتحان اولی را بدیم پس همه بشینید بخونید و فعلا به اسکیس فک نکنید بعدا برا اسکیس 5ماه وقت هست فک کنیممممممم
دقیقا منم منظورم همینه:w36:

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
صلوات بفرستین ...به این فکر کنین که من هنوز زبان زیر ده درصدم.:wallbash:..
چیزی نشده ک آخه عزیز دلم خخخخخخخخ:biggrin:
دعوا نشده ک..... چرا همه جو میدن خخخخخ:D
(من لحن طرف مقابلی ک ازم نقل قول میگیره برام مهمه چون مخاطبش میشه فقط من...همین، دعوایی نبود اصلا :w12:)

واسه زبان...من غلط هام خیییلی زیاد بود ی مدته تست میزنم ، تستای سالهای قبل کنار مرور لغات
درصدم رسیده تا 70:)
حتما تست بزن عزیزدلم.... کنکورهای سالهای قبل منابع بهتری هستن نسبت ب آزمونهای آزمایشی:w30:

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
همه خوابن که پاشید تنبلا ..........من هم طبق معمول دارم کار میکنم ....
خوب بخونید تا آخرای هفته دیگه من هم ملحق میشم بهتون

واااااااااااااااااااااای پویان امروز خواب موندم...تلفنم خاموش بود ز نزد.....:cry:ای تف تو این رندگی....دقیق 3:30 عقب موندم

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
دوستان عزیزی که کتاب سیستم های ساختمانی عصر کنکاش رو میخونن حواسشون باشه این کتاب در بعضی موارد ایراد داره واسه نمونه نسبت ارتفاع به عرض ساختمانهای بلند در صفحه 226 است

و یه سوال که واسه من گنگ اینه که نوع سیستم سازه ای ترمینال یوکوهاما چیه؟سازه ورق تاشده بتنی یا فولادی؟
در ضمن کسایی که کتاب سازه های فولادی رو دارن این تو صفحه 126 فکر کنم نوشته شده میشه نگاه کنید و بگید چی نوشته
و تو کتاب پوسته ها و سازه های ورق تا شده هم هست اونجا هم کسایی که کتابو دارن میتونن لطف کنن نگاه کنن ببینن چی گفته؟
ببخشید من کتابا رو نداشتم فقط تو جزوات و کنکور آزمایشی ها و عصر کنکاش به تناقض رسیدم:confused:

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هرجا ترسیدی هرکجا لرزیدی از ته دل بگو من خدا را دارم...

هرجا ترسیدی هرکجا لرزیدی از ته دل بگو من خدا را دارم...

[FONT=&quot]کوله بارم بر دوش، سفری باید رفت،[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]سفری بی همراه،[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]گم شدن تا ته تنهایی محض،[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]یار تنهایی من با من گفت:[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]هر کجا لرزیدی،[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]از سفرترسیدی،[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]تو بگو، از ته دل[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]من خدا را دارم...

[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من هم تا الان اینجا استرس سرا بود به خاطر دایی ام الان یک اس امده که ظاهرا اوضاع یکم ارومتر شده من و میشه مامانم تنها بزلرم برم پای درس و خودم هم یکم ارومتر شدم ،من کم کم برم شروع کنم خدا کنه دیگه اتفاقی نیفته
همه تون را به خدا میسپارم تا بعد

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان دانشگاه یا موسسه ای از تهران یا اصفهان بدون کنکور ترم بهمن ارشد بگیره ؟ یا اینکه با ازمون ورودی ؟ خیلی مهمه ها!!!

ترنج

عضو جدید
بچه ها من هم تا الان اینجا استرس سرا بود به خاطر دایی ام الان یک اس امده که ظاهرا اوضاع یکم ارومتر شده من و میشه مامانم تنها بزلرم برم پای درس و خودم هم یکم ارومتر شدم ،من کم کم برم شروع کنم خدا کنه دیگه اتفاقی نیفته
همه تون را به خدا میسپارم تا بعد

خدارو شکر عزیزم.ایشالا که اتفاقی نمیفته و داییات به سلامتی به شهرتون برمی گردن:gol:
از صب که مطلبتو خوندم خیلی نگرانت شده بودم.حالا که خیالت راحت شده استرسو از خودت دور کنو به درست برس.

منم تا الان 3 ساعت:)

mahmoudz

کاربر فعال
دوستان عزیزی که کتاب سیستم های ساختمانی عصر کنکاش رو میخونن حواسشون باشه این کتاب در بعضی موارد ایراد داره واسه نمونه نسبت ارتفاع به عرض ساختمانهای بلند در صفحه 226 است

و یه سوال که واسه من گنگ اینه که نوع سیستم سازه ای ترمینال یوکوهاما چیه؟سازه ورق تاشده بتنی یا فولادی؟
در ضمن کسایی که کتاب سازه های فولادی رو دارن این تو صفحه 126 فکر کنم نوشته شده میشه نگاه کنید و بگید چی نوشته
و تو کتاب پوسته ها و سازه های ورق تا شده هم هست اونجا هم کسایی که کتابو دارن میتونن لطف کنن نگاه کنن ببینن چی گفته؟
ببخشید من کتابا رو نداشتم فقط تو جزوات و کنکور آزمایشی ها و عصر کنکاش به تناقض رسیدم:confused:

سلام.
در ترمینال یوکوهاما بین دو سازه ی بتنی و فلزی سرانجام از سازه ی فلزی(ورق تا شده) استفاده شد و اتصالات آن جوش می باشد.
موفق باشید.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
در ترمینال یوکوهاما بین دو سازه ی بتنی و فلزی سرانجام از سازه ی فلزی(ورق تا شده) استفاده شد و اتصالات آن جوش می باشد.
موفق باشید.

بچه ها این سبستم هارو از کجا از کدوم کتاب؟؟؟
جزوه هست تو باسگاه ک اینا توش باشه؟؟؟من ی ساختمانهی بلندو دان کردم همش ساختمان توش تو 3پارت ،همینا میشن؟؟؟حتما جواب بدیدا ممنون.
راستی عذرا جان خداروشکر چیزی نشده ب دایی هات .

mahmoudz

کاربر فعال
بچه ها این سبستم هارو از کجا از کدوم کتاب؟؟؟
جزوه هست تو باسگاه ک اینا توش باشه؟؟؟من ی ساختمانهی بلندو دان کردم همش ساختمان توش تو 3پارت ،همینا میشن؟؟؟حتما جواب بدیدا ممنون.
راستی عذرا جان خداروشکر چیزی نشده ب دایی هات .
این مطالبی که بهتون گفتم در کتاب سازه های فولادی موجود است.

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدارو شکر عزیزم.ایشالا که اتفاقی نمیفته و داییات به سلامتی به شهرتون برمی گردن:gol:
از صب که مطلبتو خوندم خیلی نگرانت شده بودم.حالا که خیالت راحت شده استرسو از خودت دور کنو به درست برس.

منم تا الان 3 ساعت:)
خسته نباشی...منم 4 ساعت;)

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها سلام اعلام میکنم امروز 0000 ساعت...کار شرکت و سیستم داداشمو.....
از همه اینها مهمتر اون خواب موندنه صبحم کلی انرزی ازم گرفت....اصلا بدجور تو ذوووقم خورد....ااااااااااه...خیلی هنر کنم...امروز کتاب تنظیم ساسان مرادی رو تموم کنم (دیروز شروع کردمش)بعدم زبانمو بخونم ک 380 تا لغت رو باید مرور میکردم....هییییییییی
راستی در مورد این کتاب ساسان....سرتاپا مشکل داره که؟؟؟مخصوصا تستهاش....گزینه درست یه چی زده تو پاسخ تشریحی یه چی کفته....من اشتباه میکنم یا واقعا کتاب مورد داره؟؟؟؟؟:eek:

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها من اومدم خونه ولی همش میرم پای tv
نطرتون چیه برم کتابخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من تا 2:30-3 کتایخونه ام و راضی ام...چون وقتی میام خونه 1 ساعتم درس نمیخونم...اما تو صبح 7-8 ساعتمو میخونم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تا 2:30-3 کتایخونه ام و راضی ام...چون وقتی میام خونه 1 ساعتم درس نمیخونم...اما تو صبح 7-8 ساعتمو میخونم
راستی یه نصیحت.1100 رو دیگه بیخیال شو............504 و تافلو که خوندی یه سره مرور و درک مطلب.................به درسای دیگتم باید برسی......................

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نظرتون راجع به تنظیم شرایط عصر کنکاش چیه؟
من فیزیک ساختمان 2 رو خوندم
حالا واسه جمع بندی عصر کنکاش رو بخونم خوبه به نظرتون؟
مطالب کسمایی رو هم شامل میشه این کتاب؟

arefeh

کاربر ممتاز
راستی یه نصیحت.1100 رو دیگه بیخیال شو............504 و تافلو که خوندی یه سره مرور و درک مطلب.................به درسای دیگتم باید برسی......................

باشه...میخوام اتفاقا از فزدا برم سروقت درک مطلب...ولی گفتم حداقل از اون 10 تا ک قبلا 1 بیشتر نمیزدم بتونم 6-7 تا بزنم ک درک هم 10 تا بزنم بره 50%...حس میکنم هنوز لغت کم بلدم:cry:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من اومدم خونه ولی همش میرم پای tv
نطرتون چیه برم کتابخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین بستگی به خودت داره تازه اومدی خونه ،یکم محیط برات تازه است ،اگه بری کتابخونه وقتتم یکم تلف میشه توی اومدن و رفتن تازه کتابخونه که تا شب نیست عصره ممکنه بیای خونه خسته باشی بخونی بقیه روز را ،من که ترجیح میدم خونه باشم تا کتابخونه چون وقتی میرم بیرون میام انگار کوه کندم و خسته ام میشه ،باز هم هر جور صلاح میدونی ،موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا