زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدارو شکر عزیزم.ایشالا که اتفاقی نمیفته و داییات به سلامتی به شهرتون برمی گردن:gol:
از صب که مطلبتو خوندم خیلی نگرانت شده بودم.حالا که خیالت راحت شده استرسو از خودت دور کنو به درست برس.

منم تا الان 3 ساعت:)

مرسی فدات عزیزم ،داستان که همچنان ادامه دارد تا اینا بیان برن شهرشون ،ولی بازم شکر
من هم تا الان فک کنم 2ساعت

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه...میخوام اتفاقا از فزدا برم سروقت درک مطلب...ولی گفتم حداقل از اون 10 تا ک قبلا 1 بیشتر نمیزدم بتونم 6-7 تا بزنم ک درک هم 10 تا بزنم بره 50%...حس میکنم هنوز لغت کم بلدم:cry:

عارفه ریسک نکن یک سر به نتایج پارسال بزن اقا ابراهیم زبان را17.7ومنظر هم 8.33درصد زده بود ولی رتبه اش117 شددرسته که زبان خیلی مهمه ولی من چند تا درس دیگه هم داریم

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
عارفه ریسک نکن یک سر به نتایج پارسال بزن اقا ابراهیم زبان را17.7ومنظر هم 8.33درصد زده بود ولی رتبه اش117 شددرسته که زبان خیلی مهمه ولی من چند تا درس دیگه هم داریم

راست میگید...باشه...دیگه 1100 رو حذف میکنم...اما 125 لغت آخر 504 و لغات کنکورها رو باید بخونم دیگه....باشه؟؟؟؟;)

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سجی برگشتی به آبادی :biggrin:
سلام پویان جان کلیه هام فسیل شد.رقا موندن..................ولی همش مشغول فیلم و بشور و بساب و اینا بودیم...........:biggrin:
بچه ها بیان از آزمون جامع خودمون مشاور خودمون بشیم.اونایی که شرکت میکنن درصداشونو بزارن ماهم بیام بزنیم درصدامونو بزاریم و مشکلامونو برظرف کنیم..................البته با زمان بندی
ما خودمون اینجا کلی هستم خوبه حداقل خودمونو محک بزنیم................

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام پویان جان کلیه هام فسیل شد.رقا موندن..................ولی همش مشغول فیلم و بشور و بساب و اینا بودیم...........:biggrin:
بچه ها بیان از آزمون جامع خودمون مشاور خودمون بشیم.اونایی که شرکت میکنن درصداشونو بزارن ماهم بیام بزنیم درصدامونو بزاریم و مشکلامونو برظرف کنیم..................البته با زمان بندی
ما خودمون اینجا کلی هستم خوبه حداقل خودمونو محک بزنیم................
من كه هميشه در صدامو ميزارم اينجا خيلي خوبن همه مشاوره مي دن بهتر از خود مشاور مركز. راستييي دوستان منو فراموش نكنيييييد درسته كم مي نويسم ولي هميشه همه حرفاتونو مي خونمو كلي روحيه مي دين. مرسسيييي خسته نباشيد !!!!!!!

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه هاااا خوشحالم ک امروز همه گی تشریف دارید
چشممون روشن آقا سجی هستن..
من دارم مرور چیزای ک تا الان خوندمو میخونم اما مرور منم طول میکشه.من ی روز بین دوتا درس تقسیم کردم خوبه ب نظرتون فعلا در مرور درک رفتار با تاریخ اسلامی هستم !!
ی سوال میخام آزمون 20دی سنجش ثبت نام کنم تا حالا ک آزمون جلسه واقعی نرفتم خوبه بنظرتون؟؟!
توصیه دارید برام بکنید ک محتاجممم

arefeh

کاربر ممتاز
من دارم مرور چیزای ک تا الان خوندمو میخونم اما مرور منم طول میکشه.من ی روز بین دوتا درس تقسیم کردم خوبه ب نظرتون فعلا در مرور درک رفتار با تاریخ اسلامی هستم !!
ی سوال میخام آزمون 20دی سنجش ثبت نام کنم تا حالا ک آزمون جلسه واقعی نرفتم خوبه بنظرتون؟؟!

به نظرم خوبه ک الان میری برا مرور خونده هات...و اینکه دو تا درس رو انتخاب کردی...منم پایه همچین چیزی هستم...ولی تا کی مرور میکنی؟؟؟نمیخوای مطلب جدید بخونی؟؟؟م.من امروز اصلا نخوندم چیزی....
ایشالله دوباره از فردا;)

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمي دونم ولي از ازموناي سنجش خوشم نمياد. :) شايدم خوب باشه ولي به نظرم يك موسسه ديكه بري بهتر باشه :) ولي اينكه تا حالا سر جلسه نرفتي بده. حتماً سر يه ازموني برو. نشد هم تو خونه شبيه سازي كنكور كن و به خانواده بكو ٣ ساعتي مزاحم نشن :))

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم خوبه ک الان میری برا مرور خونده هات...و اینکه دو تا درس رو انتخاب کردی...منم پایه همچین چیزی هستم...ولی تا کی مرور میکنی؟؟؟نمیخوای مطلب جدید بخونی؟؟؟م.من امروز اصلا نخوندم چیزی....
ایشالله دوباره از فردا;)
تا آخر دی همش مرور میکنم چرا جزوه طراحی لرزه ای تا حالا نخوندم ک انشالاه میخونم با نصف عناصر شریفی و ساختمانهای بلند ک تو باشگاه سه قسمت گذاشتن ک همش عکس وسیستمشون چطوری!!با منظر کنکاش.اینا رو فقط میخونم .
منابعمو زیاد نکنم بهتره استرس میگیرم حدقل خونده هامونو چندرور بخونیم ...انشالاه از فردا شروع کن اما امروز درسی ک دوست داری بخون ک از،درس جدا نشی

آخرین ویرایش:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمي دونم ولي از ازموناي سنجش خوشم نمياد. :) شايدم خوب باشه ولي به نظرم يك موسسه ديكه بري بهتر باشه :) ولي اينكه تا حالا سر جلسه نرفتي بده. حتماً سر يه ازموني برو. نشد هم تو خونه شبيه سازي كنكور كن و به خانواده بكو ٣ ساعتي مزاحم نشن :))
موسسه دیگه مرکز خوبه ک من امکانش نیس پس تایید شد ک حتما برم ی کنکور بدم ازمایشی مرسی،دوست خوب انگلیسیم حححح

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااام! من اومدم، بالاخره امروز با يه عكس دسته جمعى از دندونا به جنگ با دكتر و بيمارستان و اينا كه تو اين مدت گرفتارش بودم پايان دادم!!! اين مدت اندازه چند سال رفتم دكتر! منى كه از دكتر فرارى بودم!
بچه ها خيلى بي معرفتين، اين سجاد دو روز نمياد كلى همه سراغشو مى گيرين، هيشكيييييييييي سرغ منو نگرفتااااا. :crying::crying2:

من ٤ ساعت. خيلى مرور سخته.....

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااام! من اومدم، بالاخره امروز با يه عكس دسته جمعى از دندونا به جنگ با دكتر و بيمارستان و اينا كه تو اين مدت گرفتارش بودم پايان دادم!!! اين مدت اندازه چند سال رفتم دكتر! منى كه از دكتر فرارى بودم!
بچه ها خيلى بي معرفتين، اين سجاد دو روز نمياد كلى همه سراغشو مى گيرين، هيشكيييييييييي سرغ منو نگرفتااااا. :crying::crying2:

سمانه جووووووووون کجابودی،بخدا من چند روز ک نبودید همش میگفتم پس کجان!!!چرا نمایید .من از اومدنت ناامیدشده بودم حح خداروشکر دندونات بهتر شد پس.
اره مرور خیلی سخته منم مرور میکنم تا الان 5ساعت ..

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من فک کردم سخت مشغولی......الهی..........................................ایشالا چیزی نیست.درس که میخونی؟؟؟؟؟؟
بچه ها تست به نظرتون چی بزنم مرکز یه مقدار زدم.ولی خودتون میدونین وقت میبره تست زدن............مرکز 91 و 92 با ایوانخانه پارسال خوبه؟؟؟؟؟این سنجش چیه گزاشتن تو تاپیک آزمونا؟؟؟؟خوبه اونارو هم دان کنم
در ضمن هنرهای ساخت مال امسال مرکزو همشو گزاشتن؟؟؟؟؟؟؟
نه بابا کجاش سخته مرور سمانه جان......دیگه باید جوری بخونی انگار دیگه هیچ فرصتی نداری بخونی پس باید مشتی خوند.....................یا علی

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فک کردم سخت مشغولی......الهی..........................................ایشالا چیزی نیست.درس که میخونی؟؟؟؟؟؟
بچه ها تست به نظرتون چی بزنم مرکز یه مقدار زدم.ولی خودتون میدونین وقت میبره تست زدن............مرکز 91 و 92 با ایوانخانه پارسال خوبه؟؟؟؟؟این سنجش چیه گزاشتن تو تاپیک آزمونا؟؟؟؟خوبه اونارو هم دان کنم
نه بابا کجاش سخته مرور سمانه جان......دیگه باید جوری بخونی انگار دیگه هیچ فرصتی نداری بخونی پس باید مشتی خوند.....................یا علی
من 4 تا آزمون ایوانخانه پارسال رو زدم به نظرم سخت تر از مرکز بود.خوبه اگه بتونی اونارو بزنی ...
من همچنان 4 ساعت....تا الان خواب بودم:redface:

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

سمانه جان خوش اومدی عزیزم.به خدا شماها نبودین منم انگیزه نداشتم بیام اینجا....خدارو شکر که بهتری;)

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
موسسه دیگه مرکز خوبه ک من امکانش نیس پس تایید شد ک حتما برم ی کنکور بدم ازمایشی مرسی،دوست خوب انگلیسیم حححح
اهااا خب نمي توني مركز بري همون سنجش خوبه. با روند كنكور اشنات مي كنه ضرر نمي كني. درصد و رتبه اينجا بزار همه خيلي خب كمكت مي كنند. :) دوسته انگلیسیم رو خوب اومدييي :)))

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

کسی میتونه ضریب لاغری رو توضیح بده؟

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زمونای مرکز امسال با سنجش امسال براتست پرینت گرفتم ایونخانه کجاست سوالاش؟؟؟اگه وقت کنم ک فن وتاریخشو بزنم

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهااا خب نمي توني مركز بري همون سنجش خوبه. با روند كنكور اشنات مي كنه ضرر نمي كني. درصد و رتبه اينجا بزار همه خيلي خب كمكت مي كنند. :) دوسته انگلیسیم رو خوب اومدييي :)))
حتما میذارم بیشتر بخاطر همون میخام شرکت کنم ..
خب راست گفتم دیگه تو دوست انگلیسی مایی ییییی ..

mon-@-rchitect

عضو جدید
سلاممممممممممممممم
دیدم جمعتون جمع حیفم اومد که نیام
وا....ای خیلی خوشحالم که دوباره همه اینجایین من که ز تنهایی دلم ترکید
ن بعداز 10 روز دوباره میخام شروع کنم خیلی از مباحث نخوندم ه نظرتون همونایی که خوندم مرو رکنم یااز دو هفته دیگه مرورو شروع کنم؟؟؟؟؟
ی سول دیگه کنکورا رو که میزنید زمان میگیرید ؟؟؟؟(خصوصا زبان)
منم دریابید به انرژی نیاز دارم

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
سلاممممممممممممممم
ن بعداز 10 روز دوباره میخام شروع کنم خیلی از مباحث نخوندم ه نظرتون همونایی که خوندم مرو رکنم یااز دو هفته دیگه مرورو شروع کنم؟؟؟؟؟
من خودم زمان نمیگیرم......چون به نظرم مشکل زمان ندارم......من بصورت تحلیلی تست میزنم
ولی اگه توپ خوندی میتونی زمانی تست بزنی........
و به نظر من مباحثی رو که خوندی مرور کنی بهتره

به قول قانون پارتو:20 در صد کار پربازده 80 درصد نتیجه و بهتر از 80 درصد کار کم بازده است که 20 درصد نتیجه رو در پی داره

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جملات انرژی بخش خاله یاسمن

جملات انرژی بخش خاله یاسمن

-هیچ وقت مغرور نشو برگها وقتی میریزند که فکر میکنند طلا شده اند .
دکتر شریعتی

-سه چیز در زندگی هیچ گاه باز نمی گردد: زمان, کلمات و موقعیت ها
سه چیز در زندگی نباید از دست برود : آرامش, امید و صداقت
سه چیز در زندگی همیشه قطعی نیستند: رویا ها, موقعیت ها و شانس
سه چیز در زندگی از با ارزش ترین هاست: عشق, اعتماد به نفس و دوستان

-امام علی(علیه السلام)
اقصِر هِمَّتَک عَلی مَا یلزمُک و لا تخُض فِیما لایعنِیک
همّت خود را صرف چیزهایی کن که به آن نیاز داری و آنچه را به کار ت نمی آید پی گیری مکن.

arefeh

کاربر ممتاز
دوستا ن یک حکیمی جواب این حقیر را میدهد؟؟؟
کسی در جمع شما نمی باشد ک کتاب عالم دانا و نادانا حکیم ساسان مرادی رو خونده باشد؟؟؟جکیم در کتاب خود به نظر این شخص حقیر در بخشهایی تحریفاتی انجام داده است...
کسی از شما عالمان در این مورد آگاهی ندارد؟؟؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستا ن یک حکیمی جواب این حقیر را میدهد؟؟؟
کسی در جمع شما نمی باشد ک کتاب عالم دانا و نادانا حکیم ساسان مرادی رو خونده باشد؟؟؟جکیم در کتاب خود به نظر این شخص حقیر در بخشهایی تحریفاتی انجام داده است...
کسی از شما عالمان در این مورد آگاهی ندارد؟؟؟
اینجانب خلاصه ای از ایشان که در باشگاه موجود است را خوانده ام .همانطور که کتاب قیابک را نیز میخواندم متوجه شدم که کسمایی و ساسان در بحث معابر اتفاق نظر دارندو قیابک برعکس گفته است .حال کدام درست است سازمان سنجش میداند ولی خلاصه ای که من خواندم خوب و جامع بود .و من اله توفیق پویان خان

ترنج

عضو جدید
مرسی فدات عزیزم ،داستان که همچنان ادامه دارد تا اینا بیان برن شهرشون ،ولی بازم شکر
من هم تا الان فک کنم 2ساعت

آره واقعا خدارو شکر کن که خیالت راحت شد و بچسب به درست تا آخر شب زیاد مونده که ساعتتو اضافه کنی!

من که این چن روز خیلی دبسرده بودم که هر دفه میومدم می دیدم هیشکی نیس!ی روز تو هستی الهام نیس الهام هس سجی نیس سجی هس هانی نیس شیمام که دیگه کلا نیس یا پویان خان یا ... .
من که همش با خودم می گفتم سمانه داره میترکونه!!!:smile:

من 4 تا آزمون ایوانخانه پارسال رو زدم به نظرم سخت تر از مرکز بود.خوبه اگه بتونی اونارو بزنی ...
من همچنان 4 ساعت....تا الان خواب بودم:redface:

آخ گفتی خواب:(منم خواب موندم تا الان 5 ساعت و 15 دقیقه!!

بچه ها خواستم باهاتون مشورت کنم.من تا الان فقط از فنیا درک رفتار سازه و سیستمای ساختمانی کنکاش(که درک و سازه در معماری و ساختمونای بلندو پوشش می ده که البته هنوز تمومش نکردم)،ایستایی کنکاش و تنظیم شرایط قیابکلو رو خوندم.تاریخم سبک شناسی و قسمتای جهان زارعی و بانی و قابوسی(معاصرم کلا مونده!!!).زبان 504 و تافل کم مونده تموم شه.درکم 2 فصل از کتاب عسگری و منظرم که کنکاشو ایشالا امروز 30 صفحه آخرشم تموم می کنم.خیلی عقبم نه؟!!!:cry:
می خوام کتاب سازه در معماری و تنظیم شرایط و تاسیسات کنکاش و معاصر بانی و قبادیانو بخونم و اگه برسم چن تا از جزوه های باشگاه.
حالا به نظرتون چه چیزایی واجبه که حتما بخونم؟و این که من تا الان مرور نکردم.(البته من همون دور اولو سعی می کنم عمیق بخونم و واسه مرور بیش تر چیزا یادمه)
حالا به نظرتون چه جوری برنامه ریزی کنم که بتونم هم مرور کنم هم کتابامو تموم کنم.چه جور تقسیم بندی کنم؟؟کلا ممنون می شم هر راهنمایی که به نظرتون میاد واسه همه درسا بکنید.راستی تستو چی شرو کنم از حالا؟؟؟؟
ببخشید خیلی طولانی شد ولی من که جز شماها کسیو ندارم ازش راهنمایی بخوام:gol:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درباره تنظیم شرایط به چند نتیجه اساسی رسیده ام
احتمال آمدن نمودار سایکرومتریک زیاده
از مقاومت و ظرفیت احتمال دارد سوال باشد
از تعیین زاویه ارتفاع خورشید نیز همین طور و
احتمال اینکه از کتاب قیابک بخش کلکتور و ...نیز سوال باشد هست .

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاممممممممممممممم
تست میزنی سعی کن تایم بگیری............من اوایل 70 دقیقم سر زبان میرفت...........................بعد کم کم بهتر شدم..حساب کن ببین مثل متوسط فنت چقد میشه یا مثلا درک که خدای نکرده از لحاظ زمانی با مشکل مواجه نشی
منم نخونده خیلی دارم و ترکیبی میخون مثلا هم مرور هم مباحث جدید.............

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایاااا همه بازم جمع شدن خوشحال شدم ب قول خیلیا دپرس ششده بودیم ازبس کسی نبود دد
ب نظرتون بین درسا تست مرکز بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! یا بذارم همشو مرور کنم بعدش تست بزنم .برای 20دی میخام تمام جیزایی ک خوندمو مرور کنم چون آزمون سنجش ثبت نام میخام بکنم ؟؟؟؟؟؟؟برای پایداری قاب فرمولش چیه؟؟؟

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
بچه ها یکی یه ذره به من روحیه بده، امتحانا شروع شد و بینش پروژه ها و کرکسیونا هم هستن! اگر چه تا همین الانشم مطلب خاصی نمی خوندم ولی الان دیگه هیچچچی نمی تونم بخونم یا مرور کنم! به نظرتون اگه تعطیل کنم و از 2 بهمن (زمان تحویل آخرین پروژه) شروع کنم برا مرور خیلی افتضاح می شه؟ کسی تجربه ای از ترم 7 داره؟ واقعا نمی دونم چی کار کنم!
یواش یواش یه حسی می خواد بهم بگه کاش از اولشم بی خیال می شدم می موندم برا سال بعد ولی فعلا دارم مقاومت می کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا