رفع اشکال مربوط به:اموزش قدم به قدم REVIT

negiii

عضو جدید
میشه بیشتر توضیح بدین؟ الان چیکار کنم؟ پاک کنم از اول نصب کنم؟ پستای قبل رو خوندم اما متوجه نشدم

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
میشه بیشتر توضیح بدین؟ الان چیکار کنم؟ پاک کنم از اول نصب کنم؟ پستای قبل رو خوندم اما متوجه نشدم

رویت نیاز به یک سری فایل سیستمی داره که قبل از ورژن 2011 رو خودش بود و موقع نصب نصب میشد به اسم RAC 2011
از ورژن 2011 به بعد این رویه عوض شد و این فایل ها دیگه رو خود رویت نبودند و باید موقع نصب از طریق اینترنت (و البته پروکسی = شیلترشکن) نصب بشن که با سرعت اینترنت 512 حدود 3-4 ساعت نصب نرم افزار طول میکشه و جایی گیر میکنه و بعد از دانلود فایل ها نصب ادامه پیدا میکنه و اسم فولدر هم عوض شده و اسمش شده RVT 201x

پ.ن: بعضی ها برای رفع این مشکل فایل های قدیمی مثلا برای ورژن 2011 رو میریزن تو فولدر ورژن های بالاتر که این چندتا ایراد داره:
1- سیستم رو کند میکنه
2- طبیعتا ورژنای بالاتر فایل ها و قابلیت های به روزتر و بالاتری دارن و استفاده از فایل های قدیمی باعث محدودیت تو استفاده از تمام قابلیت های نرم افزار میشه

negiii

عضو جدید
مرسی
من نصب رو بزنم اینترنت وصل باشه خودش نصب میشه یا کار خاصی باید انجام بدم؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
مرسی
من نصب رو بزنم اینترنت وصل باشه خودش نصب میشه یا کار خاصی باید انجام بدم؟

اینترنت همراه شیلترشکن باشه شروع میکنه به نصب، و موقع نصب یه جا گیر میکنه بعد از 3-4 ساعت بعد بقسه نرم افزار رو نصب میکنه و تموم میشه

بعدش کافیه برید تو آدرس زیر و پوشه RVT 201x رو کپی بگیرید جایی برای خودتون نگه دارید تا بعدها که خواستید بصورت آفلاین نصبش کنید، نرم افزار رو نصب کنید و فقط اون پوشه رو جایگزینه پوشه قبلی کنید

C:\ProgramData\Autodesk

پروگرام دیتا یه پوشه (فولدر) مخفی تو درایو سی اه، امیدوارم از هیدن در آوردن فایل ها و فولدرها رو بلد باشید، بلد نبودید از تو گوگل می تونید پیدا کنید

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینترنت همراه شیلترشکن باشه شروع میکنه به نصب، و موقع نصب یه جا گیر میکنه بعد از 3-4 ساعت بعد بقسه نرم افزار رو نصب میکنه و تموم میشه

بعدش کافیه برید تو آدرس زیر و پوشه RVT 201x رو کپی بگیرید جایی برای خودتون نگه دارید تا بعدها که خواستید بصورت آفلاین نصبش کنید، نرم افزار رو نصب کنید و فقط اون پوشه رو جایگزینه پوشه قبلی کنید

C:\ProgramData\Autodesk

پروگرام دیتا یه پوشه (فولدر) مخفی تو درایو سی اه، امیدوارم از هیدن در آوردن فایل ها و فولدرها رو بلد باشید، بلد نبودید از تو گوگل می تونید پیدا کنید

ببخشید اگه سوال تکراری هست.جواب این قسمت رو تو صفحه هات قبل پیدا نکردم.
امکان نصب آفلاین نیست اصلا؟ حتما باید خودمون کانکت شیم؟ نمی شه مثل ورژنهای قبلی از کسی که نصب داره کپی بگیریم؟( فکر میکنم نباشه چون پوشه رو نداره اصلا.پرسیدم شاید راهکار داشته باشه )

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
ببخشید اگه سوال تکراری هست.جواب این قسمت رو تو صفحه هات قبل پیدا نکردم.
امکان نصب آفلاین نیست اصلا؟ حتما باید خودمون کانکت شیم؟ نمی شه مثل ورژنهای قبلی از کسی که نصب داره کپی بگیریم؟( فکر میکنم نباشه چون پوشه رو نداره اصلا.پرسیدم شاید راهکار داشته باشه )

می تونید از ورژنای قبل استفاده کنید اما من توصیه نمی کنم هم کند میکنه نرم افزار رو هم همه قابلیت های رویت رو ساپورت نمی کنه
باید حتما حتما دفعه اول وصل بشبد از اینترنت دانلود کنه یا اگر دوستی رو میشناسید که بهتون نزدیکه و اینکارو کرده می تونید بگیرید ازش
همونطور که قبلا هم گفتم تو پوشه RVT 201x در پوشه اتودسک که زیرشاخه پوشه Program data تو درایو C اه که یه پوشه هیدنه

kiana -m

عضو جدید
می تونید از ورژنای قبل استفاده کنید اما من توصیه نمی کنم هم کند میکنه نرم افزار رو هم همه قابلیت های رویت رو ساپورت نمی کنه
باید حتما حتما دفعه اول وصل بشبد از اینترنت دانلود کنه یا اگر دوستی رو میشناسید که بهتون نزدیکه و اینکارو کرده می تونید بگیرید ازش
همونطور که قبلا هم گفتم تو پوشه RVT 201x در پوشه اتودسک که زیرشاخه پوشه Program data تو درایو C اه که یه پوشه هیدنه
من موفع نصب به اینترنت و با شیلتر شکن رویت 2014 رو نصب کردم ولی template و library revit نصب نشد، دلیل چی بوده؟

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ریویت ترسیم در و پنجره نیاز داره که از داخل محلی که نصب شده load بشه ولی Metric Library که محلییه که در و پنجره های نرم افزار توی اونه رو پیدا نمی کنم چکار کنم؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
در ریویت ترسیم در و پنجره نیاز داره که از داخل محلی که نصب شده load بشه ولی Metric Library که محلییه که در و پنجره های نرم افزار توی اونه رو پیدا نمی کنم چکار کنم؟
به صفحه قبل و صفحات قبل رجوع کنید

kiana -m

عضو جدید
red_code من موفع نصب به اینترنت و با شیلتر شکن رویت 2014 رو نصب کردم ولی template و library revit نصب نشد، دلیل چی بوده؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
red_code من موفع نصب به اینترنت و با شیلتر شکن رویت 2014 رو نصب کردم ولی template و library revit نصب نشد، دلیل چی بوده؟

احتمالا مشکل از شیلترشکنه بعضی وقتا اینطور میشه
اگر رویتتون 2015 اه، autodesk content 2015 رو پاک کنید یا ری اینستال رو بزنید تا دوباره نصبش کنه

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
رویت من 2014 هستش :(

نرم افزار نصب رویت رو اجرا کنید بجای اینستال یا ری اسنتال ریپیر رو بزنید .... یا اینستال رو دوباره بزنید خودش میگرده می بینه همه نصبن جز content شروع میکنه به دانلودش ........ اولین باره می بینم جواب نداده خودم بارها اینکارو کردم و به دوستامم توصیه کردم و انجام دادن و هیچ مشکلی هم نداشتن
اگر اینترنت حجمی دارید به حجم باقی مونده اتون توجه کنید حدود 900 مگه کانتنتا

kiana -m

عضو جدید
نرم افزار نصب رویت رو اجرا کنید بجای اینستال یا ری اسنتال ریپیر رو بزنید .... یا اینستال رو دوباره بزنید خودش میگرده می بینه همه نصبن جز content شروع میکنه به دانلودش ........ اولین باره می بینم جواب نداده خودم بارها اینکارو کردم و به دوستامم توصیه کردم و انجام دادن و هیچ مشکلی هم نداشتن
اگر اینترنت حجمی دارید به حجم باقی مونده اتون توجه کنید حدود 900 مگه کانتنتا
متاسفانه بازم امتحان کردم ولی نشد. ممکن از سرعت پایین نت من باشه؟ 256

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
متاسفانه بازم امتحان کردم ولی نشد. ممکن از سرعت پایین نت من باشه؟ 256

فکر نمی کنم از سرعت پایین باشه .... رویت رو پاک کنید ...دوباره نصب کنید موقع نصب کردن همونطور که گفتم به اینترنت وصل باشید شروع میکنه به نصب موقعی که داره خود رویت رو نصب میکنه حدودای 80 درصد که رسید گیر میکنه انگار که دیگه نصب نمی کنه این موقع هست که داره دانلود میکنه کانتنت رو و چون اینترنت شما 256 اه حدودای 7-8 ساعت بعد شروع میکنه به نصب بقیه رویت و نصب تموم میشه
اگر نشد مجبورید از دوستانی که تهران هستن و دارن کانتنت رو بگیریدش

kiana -m

عضو جدید
فکر نمی کنم از سرعت پایین باشه .... رویت رو پاک کنید ...دوباره نصب کنید موقع نصب کردن همونطور که گفتم به اینترنت وصل باشید شروع میکنه به نصب موقعی که داره خود رویت رو نصب میکنه حدودای 80 درصد که رسید گیر میکنه انگار که دیگه نصب نمی کنه این موقع هست که داره دانلود میکنه کانتنت رو و چون اینترنت شما 256 اه حدودای 7-8 ساعت بعد شروع میکنه به نصب بقیه رویت و نصب تموم میشه
اگر نشد مجبورید از دوستانی که تهران هستن و دارن کانتنت رو بگیریدش

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون ، امتحان میکنم امیدوارم درست بشه :)

IranArch

عضو جدید
سلام در صورت تمرینات مکرر و آشنایی قبلی با مکس چقدر طول میکشد که به رویت مسلط شد؟ چون قصد دارم پروژه این ترمم را با رویت ارائه بدم.
ممنون میشم پاسخ بدهید.

ال ای

عضو جدید
سلام بچه ها
خسته نباسید
من رویت2014 نصب کردم هنگام بارگذاری فمیلی ها این پیام خطارو میده..ممنون میشم کمکم کنید

this is a one time upgrade process only
your file is being upgraded to the latest file format.
please be painted
once the process completed and the file saved you will nolonger expreience upgraderelated showdown

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام در صورت تمرینات مکرر و آشنایی قبلی با مکس چقدر طول میکشد که به رویت مسلط شد؟ چون قصد دارم پروژه این ترمم را با رویت ارائه بدم.
ممنون میشم پاسخ بدهید.

برای مسلط شدن بستگی به توانایی خودتون داره اما بین 2 تا 6 ماه می کشه تا حد قابل قبولی مسلط باشید و بالای یک سال طول میکشه کارتون در سطح پیشرفته باشه
8 تا پی دی اف آقای قاسم آریانی رو بگردید تو اینترنت پیدا کنید و دانلود کنید برای شروع بد نیست

سلام بچه ها

خسته نباسید

من رویت2014 نصب کردم هنگام بارگذاری فمیلی ها این پیام خطارو میده..ممنون میشم کمکم کنید

this is a one time upgrade process only

your file is being upgraded to the latest file format.

please be painted

once the process completed and the file saved you will nolonger expreience upgraderelated showdown

مشکل تو آپدیت نرم افزاریه که نصب کردید و خونده شدنش توسط یه فایل به اسم flexnet که لایسنس و آپدیت بودن رویت رو چک میکنه
شیلتر شکن رو روشن کنید و آپ تو دیت 1 و 2 و 3 رویت رو دانلود کنید (کلا اون آپ دیت هایی که ندارید، ممکنه مثلا 1 رو داشته باشید دیگه نیازی نیست دانلود کنید 1 رو در اون صورت)
بعد از دانلود رویتتون رو پاک کنید و دوباره نصب کنید، بعد کرکش کنید و بعد هم به ترتیب آپ تو دیت های رو نصب کنید، مشکلتون حل خواهد شد.

اینم لینک:
http://knowledge.autodesk.com/suppo...Revit Products&v=2014&sort=PublishDate&page=1

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

تو صفحه زیر یکی از دوستان گذاشتن. خیلی خوب بود مشکل من حل شد.
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...د-متریال-،تمپلیت-و-فمیلی-مربوط-به-REVIT/page8

IranArch

عضو جدید
برای مسلط شدن بستگی به توانایی خودتون داره اما بین 2 تا 6 ماه می کشه تا حد قابل قبولی مسلط باشید و بالای یک سال طول میکشه کارتون در سطح پیشرفته باشه
8 تا پی دی اف آقای قاسم آریانی رو بگردید تو اینترنت پیدا کنید و دانلود کنید برای شروع بد نیست

ممنون
فقط من فایلهایی از آموزش ایشان پیدا کردم که برای رویت2011 هستش، اینام میشه؟

arame1

عضو جدید
سلام دوستان فایل رویت 2013 را با 2011 نمیشه باز کرد؟
سیو از برای رویت هست ؟
من بردم توی کد و بعد ببرم رویت 2010 حالت گروپ شد و اکسپلود هم نمیشه؟
چه راهی هست 2013 را توی 2011 باز کنم؟ یا روش سیو از ورژن پایینتر مرسی

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیو از برای رویت هست ؟

تا اونجا که من می دونم نمی تونی تغییر ورژن بدی یعنی 2011برات 2013 را باز نمیکنه مهندس

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز

ممنون
فقط من فایلهایی از آموزش ایشان پیدا کردم که برای رویت2011 هستش، اینام میشه؟

بله همونا رو یاد بگیرید تفاوت کمی با ورژنای بالاتر هست که بعدها یواش یواش یاد خواهید گرفت

سیو از برای رویت هست ؟

تا اونجا که من می دونم امکانش نیست، البته تا اونجایی که میدونم راه هایی رو پیشنهاد دادن تو دنیا که هیچکدومشون بطور کامل جواب نداده

به روز باشید الان 2015 اومده بعد شما 2011 استفاده می کنید؟ حداقل 2014 رو نصب کنید

TARANE-ARCH

عضو جدید
بله همونا رو یاد بگیرید تفاوت کمی با ورژنای بالاتر هست که بعدها یواش یواش یاد خواهید گرفت

تا اونجا که من می دونم امکانش نیست، البته تا اونجایی که میدونم راه هایی رو پیشنهاد دادن تو دنیا که هیچکدومشون بطور کامل جواب نداده

به روز باشید الان 2015 اومده بعد شما 2011 استفاده می کنید؟ حداقل 2014 رو نصب کنید
سلام یه سوال داشتم برای قدم اول توی اموزش رویت بهتره به نظرتون از کدوم ورژن
رویت استفاده کنیم؟

TARANE-ARCH

عضو جدید

kiana -m

عضو جدید
باشه 13 سیا 14 رو یمرم یمخرم به نظرتون من با کتاب یا فیلم میتونم یاد بگیرم اگه بله کتاب یا سیدی میشه معرفی کنین ؟ کدوم موسسه خوبه فیلماش ممنون میشم اگه سایتم بگین من تازه اول کارم:redface:

8 تا پی دی اف آقای قاسم آریانی رو بگردید تو اینترنت پیدا کنید و دانلود کنید برای شروع خوبه

arc.majid

عضو جدید
درخواست : نا معلوم بودن فلش نماها در نرم افزار رویت

درخواست : نا معلوم بودن فلش نماها در نرم افزار رویت

سلام خدمت دوستان عزیز
من قبلا رویت 2011 کار میکردم. تازگی رویت 2013 نصب کردم ولی یه مشکلی برام پیش اومده که فلشهای نماها(Elevation) نشون داده نمیشه!!!!
باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
کمک کمک کمک

تو بخش نرم افزار رویت که کسی جواب نداد!!!!!!!!!

qasedak_20

عضو جدید
سلام
یه مشکلی پیش اومده
نمیدونم چرا وقتی دیوارو انتخاب میکنم، گزینه
edit profile
نمیاد!!!!Untitled.jpg

چیکار کنم
اصلا پنل
mode
و
modify wall