راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
وب نوشت من توسط دوستام قابل رویت نیست.
با وجود اینکه دسترسی ها و حریم خصوصی وب نوشت رو تنظیم کردم،اما باز هم درست نشده.

لطفا راهنماییم کنید که چطور می تونم مشکلش رو حل کنم.
سلام :gol:

دسترسی های وب نوشته تون رو هم تنظیم کنید !

hajarhm

عضو جدید
نرم افزار

نرم افزار

با سلام خدمت دوستان عزیز من دنبال نرم افزار ونسیم هستم اگه میشه راهنماییم کنید :cry::cry::cry:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام ببخشید یکی با اکانت من مطلب گذاشته چیکار باید بکنم در حالی که من پسورد عوض کردم چند بار

سلام
لطفا مشخص کنید دقیقا کدوم پست ها رو ارسال کرده تا ما بتونیم بررسی کنیم.
در اسرع وقت پسوردتون رو به یک پسورد مطمئن تغییر بدید.

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
یکی از مشکلات تالار اینه که نمیتوانی مشکلات خودتوبنویسی
دوم در تالار چیزی نیست
سوم راهنمای تالار خوب راهنمای نمیکنه

سلام
منظورتون از مشکلات تالار کدوم تالار هست؟
در کدوم تالار چیزی نیست؟
و اینکه شما چه راهنمایی خواستید که صورت نگرفته؟

hadissina

عضو جدید
پایانامه کارشناسی کامپیوتر

پایانامه کارشناسی کامپیوتر

سلام من ترم اخر کارشناسی نرم افزار هستم واسه پایانامم یه مقاله میخوام هر موضوعی شد فقط انگلیسی باشه همراه با ترجمش

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.........ممنون از توضیحاتی که اینجا دادین و زحماتی که کشیدین .........ولی مشکلات ما همچنان پابرجاست .....یکی هم اینکه جواب سوالاتم رو دقیق نیافتم
.آیا حیطه خاصی دارد؟.........قوانین خاصی براش تعریف شده؟ و این جور موارد

منظور بنده اینه تابع قوانین باشگاه است؟.....دامین خاصی داره ؟......صرفا حتما باید عضو باشگاه باشن که کسی بتونه ببینه؟ و این موارد یا مثل وبلاگهای معمولی است و قوانین تعریف شده جدا دارد؟.....مثلا اجتماعی ، اقتصادی یا سیاسی میشه نوشت و ...؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
با سلام خدمت دوستان عزیز من دنبال نرم افزار ونسیم هستم اگه میشه راهنماییم کنید :cry::cry::cry:
سلام
سوالات خود را در تالار مهندسی صنایع و در تاپیک های مرتبط مطرح کنید.
للینک دانلود نرم افزار ونسیم :
http://vensim.com/free-download/

سلام.........ممنون از توضیحاتی که اینجا دادین و زحماتی که کشیدین .........ولی مشکلات ما همچنان پابرجاست .....یکی هم اینکه جواب سوالاتم رو دقیق نیافتم

منظور بنده اینه تابع قوانین باشگاه است؟.....دامین خاصی داره ؟......صرفا حتما باید عضو باشگاه باشن که کسی بتونه ببینه؟ و این موارد یا مثل وبلاگهای معمولی است و قوانین تعریف شده جدا دارد؟.....مثلا اجتماعی ، اقتصادی یا سیاسی میشه نوشت و ...؟
سلام
قوانین وبلاگ ها نیز مشابه قوانین کلی تالار های باشگاه می باشد، بدین صورت که گذاشتن مطالب سیاسی و یا تبلیغاتی خلاف قوانین بوده و حذف می شوند.
در ضمن کلیه وبلاگ های باشگاه تنها برای اعضا قابل مشاهده هستند و گذاشتن لامنت برای انها را هم می توان محدود کرد.

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز
سلام و درود
من یه سوال راجع به ضمیمه کردن فیلم در تالار داشتم چند بار پرسیدم کسی هیچ جا یه جواب به ما نداده ببخشید دوباره اینجا میپرسم:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...دهای-مدیریتی?p=7340936&viewfull=1#post7340936

من سعی کردم مطلبی درباره گذاشتن ویدئو تو تالار برای پخش آنلاین پیدا کنم موفق نشدم.
چنین امکانی وجود داره ؟عایا؟
و اگر نداره این آیکون insert video دقیقا چیه؟
نوشته مثلا لینک از یوتیوب بذارید خوب اون که نمیشه چون فیل*تره.
راهش چیه؟!
کسی تاحالا این کارو کرده؟!
مثلا نمیشه یه تمهیداتی بچینید تالار به سایت آپارات لینک بشه؟ خوب میشه ها؟

reza-22

عضو جدید
من می خوام یه تاپیک بسازم و از دوستان مشورتی بگیرم باید چی کار کنم؟

mst_ab

عضو جدید
با سلام، بند پستی رو که قبلاً خودم زدم رو نمی تونم ویرایش کنم، (میخوام تلفن و ایمیل رو حذف کنم)
این پست:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...AP-نیازمندیم?p=4540983&viewfull=1#post4540983

دکمه ی ویرایشی در کار نیست! توی انجمن های دیگه معمولاً زیر پست قرار میگیره، ولی اصلاً اینجا هیچ "ویرایشی" در کار نیست!

خواهشمندم مدیران لطف کنن راهنمایی های لازم رو ارائه کنن.

ویرایش: جالبه که این پستی که الان جدید زدم ویرایش داره، ولی اون قبلیه نداره! :confused:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام، بند پستی رو که قبلاً خودم زدم رو نمی تونم ویرایش کنم، (میخوام تلفن و ایمیل رو حذف کنم)
این پست:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/343435-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D9%84%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%D8%A2%D8%A8-%D8%A8%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-SAP-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D9%85%D9%86%D8%AF%DB%8C%D9%85?p=4540983&viewfull=1#post4540983

دکمه ی ویرایشی در کار نیست! توی انجمن های دیگه معمولاً زیر پست قرار میگیره، ولی اصلاً اینجا هیچ "ویرایشی" در کار نیست!

خواهشمندم مدیران لطف کنن راهنمایی های لازم رو ارائه کنن.

ویرایش: جالبه که این پستی که الان جدید زدم ویرایش داره، ولی اون قبلیه نداره! :confused:

سلام :gol:

برای ویرایش هر پست ، 24 ساعت وقت دارید و بعد از اون باید از مدیر تالار مربوطه درخواست کنید عملیات ویرایش رو براتون انجام بدن !

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.......من میخوام از عکسای کامپیوترم استفاده کنم و در قالب پیام خصوصی برا یکی بفرستم......اینکار چطور صورت میگیره؟؟؟

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام.......من میخوام از عکسای کامپیوترم استفاده کنم و در قالب پیام خصوصی برا یکی بفرستم......اینکار چطور صورت میگیره؟؟؟

سلام
اول باید عکس رو با یه اپلود سنتر اپلود کنین
بعد لینک مستقیم برا انجمن رو تو قسمت
insert imageکپی بزنین

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اول باید عکس رو با یه اپلود سنتر اپلود کنین
بعد لینک مستقیم برا انجمن رو کپی بزنین

آخه قبلا اینجوری نبود.....من از نوار ابزار وقتی اینسرت ایمیجو میزدم , یه جایی هم بود که میرفتم اونجا و عکسای داخل کامپیوترمو میذاشتم

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
آخه قبلا اینجوری نبود.....من از نوار ابزار وقتی اینسرت ایمیجو میزدم , یه جایی هم بود که میرفتم اونجا و عکسای داخل کامپیوترمو میذاشتم
تو قسمت پروفایل و پیام خصوصی این امکان نیس
ولی تو تالار ها و تاپیک ها میشه

parifam

عضو جدید
سلام نمیشه تشخیص داد چه کسانی on هستن یا این تنها برای مدیران سایته؟

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام نمیشه تشخیص داد چه کسانی on هستن یا این تنها برای مدیران سایته؟
به جز افرادی که اینویزبل هستن همه کاربرا میتونن افراد انلاین رو از چراغ کنار اسمشون تشخیص بدن یا از صفحه اول باشگاه که لیست افراد انلاین هست

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام.

تازه واردا کجا باید خودشونو معرفی کنن؟ آیا؟
سلام
تاجایی که بنده اطلاع دارم
تاپیکی برا معرفی تازه واردا نداریم

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام..

چرا من هرکار میکنم نمیتونم بعد ایجاد البوم..عکس آپلود کنم!!..پنجره اپلود لود نمیشه و خاکستری می مونه!..

در ضمن چجوری میتونم عکس متحرک پیش زمینه پروفمون بزاریم؟

باتشکر

sahar alone

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید یکی از دوستان من توی باشگاه ثبت نام کرده ولی هنوز نمیتونه توی قسمت های تالار فعالیت داشته باشه باید چکار کنه

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید یکی از دوستان من توی باشگاه ثبت نام کرده ولی هنوز نمیتونه توی قسمت های تالار فعالیت داشته باشه باید چکار کنه

سلام دوست من دقيقا متوجه نشدم چطوري نميتونه تو تالار ها فعاليت داشته باشه؟؟ اگر اين دوست شما تازه ثبت نام كرده باشه ميبايستي قبل ثبت نام ايميل صيحيح وارد بكنه چون سيستم ثبت نام باشگاه مهندسان لينك فعال سازي رو به ايميلي ارسال ميكنه كه كاربر در اول ثبت نام آن را درج كرده باشه. اگه ايميل كه وارد كرده باشه درست باشه اين دوست شما ميتونه به آن ايميل خودش مراجعه بكنه و لينك فعال سازي كه سيستم ثبت نام باشگاه مهندسان براي آن ارسال كرده باشه رو از طريق آن فعال كنه و بعده فعال سازي ميتونه فعاليت كنه. در غير اين صورت اگه ايميل نادرستي نوشته باشه امكان فعاليت براي دوست شما غير ممكنه. حال اگر مشكل اين دوست شما اين بوده كه هيچ اما اگه مشكل جاي ديگه اي بود ميتونيد به مديران باشگاه مهندسان مراجعه كنيد و مشكل خودتون رو از طريق پيغام خصوصي با اونها در ميان بذاريد.

mshayan

عضو جدید
سلام .
کسی میدونه این error واسه چیه؟ چطور باید رفعش کرد؟

Your pc ran into a problem and needs to restar.we're just collecting some error inf,and then we'll restar for you

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام .
کسی میدونه این error واسه چیه؟ چطور باید رفعش کرد؟

Your pc ran into a problem and needs to restar.we're just collecting some error inf,and then we'll restar for you

وقتی میاید تالار این ارور میاد یا کامپیوترتون همین جوری ارور میده؟
اگه کامپیوترتون ارور میده و ربطی به تالار نداره ، توی لینک زیر مطرح کنید.
سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

بالا