دلم خیلی گرفته ...

معمارباشی

عضو جدید
مارال جان حرفاتو خوندم منم دلم گرفت
راستش نمی دونم چی بگم
بلد نیستم تو این جور مواقع خوب و قشنگ حرف بزنم
فقط ....... فقط دعا می کنم زودی برگرده و هر مشکلی براش پیش اومده که مجبور شده این طوری بگذاره بره زودی حل بشه و خودش بیاد از دلت در بیاره
موفق باشی
صبور باش

maral55

مدیر بازنشسته
مارال جان حرفاتو خوندم منم دلم گرفت
راستش نمی دونم چی بگم
بلد نیستم تو این جور مواقع خوب و قشنگ حرف بزنم
فقط ....... فقط دعا می کنم زودی برگرده و هر مشکلی براش پیش اومده که مجبور شده این طوری بگذاره بره زودی حل بشه و خودش بیاد از دلت در بیاره
موفق باشی
صبور باش

ممنون عزیزم
خیلی دارم سعی می کنم صبور باشم خیلی دارم به خودم فشار میارم
فقط گاهی بدجوری دلم میگیره

archi_arch

مدیر بازنشسته
آه مارال جان اميد وارم كه اونم عاشقت باشه و دليلي خوبي براي رفتنش داشته باشه .
خدا هيچ كس رو دچار عشق يك طرفه نكنه كه فقط عذاب . عشق يك طرفه آدم رو داغون ميكنه ،‌ نابود ميكنه . واي وحشتناكه :crying2:
:cry:
وای مارال عزیزم نمیدونی چه قدر دلم میخواد یه کاری برات بکنم ولی نمیدونم چی.هیچی هم به ذهنم نمیرسه که بگم و ارومت کنم.تنها چیزی که به ذهنم میاد سکوته و ارزو کردن برای اینکه تصورت از اون اشتباه باشه.از اینکه اون عاشقت نبوده و...
امیدوارم حداقل هر چه زودتر علتشو بفهمی که چرا این کارو کرده.
دیگه هیچی نمیگم میترسم هر چی بیشتر بگم حالتو بدتر کنم.:cry:

maral55

مدیر بازنشسته
:cry:
وای مارال عزیزم نمیدونی چه قدر دلم میخواد یه کاری برات بکنم ولی نمیدونم چی.هیچی هم به ذهنم نمیرسه که بگم و ارومت کنم.تنها چیزی که به ذهنم میاد سکوته و ارزو کردن برای اینکه تصورت از اون اشتباه باشه.از اینکه اون عاشقت نبوده و...
امیدوارم حداقل هر چه زودتر علتشو بفهمی که چرا این کارو کرده.
دیگه هیچی نمیگم میترسم هر چی بیشتر بگم حالتو بدتر کنم.:cry:

ممنون گلم تو خیلی مهربونی
همین حرفات خودش بهترینه

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
مطمئن بودم که عاشقمه ولی الان دیگه نیستم

عشق همیشه این نیست که یک نفر رو بدست آوریم و هستی نثار او کنیم. شاید از دست دان بخاط چیزی که نمی دانیم نوعی عشق باشه. که اسمش رو فداکاری می گذاریم.

maral55

مدیر بازنشسته
ما به هم نمی رسیم مثه خورشیدیمو ماه
تن تو خاک بهشت تن من پر از گناه

من به دنبال تو با پای برهنه
تو جوون و تازه ای من پیر و کهنه

sara_hyperactive

عضو جدید
کاربر ممتاز
مارال جان من چون خودم از همدردی توی حرف و اینها بدم میاد بلدم نیستم این کارو بکنم. فقط اینو بهت بگم که من معتقدم عشق اگر عشق باشه چیزیه که توی فیلم شبهای روشن شخصیت مردش می گفت. اگه دیده باشی وقتی دختره رفت به پسره گفت معذرت می خوام اونم در جواب گفت همین چند روزی که پیشم بودی لذتش به اندازه ی یه عمر بود پس معذرت نخواه چون چیزی که بهم دادی کم نبوده من به همین چند روزش تا آخر عمرم قانعم.
اگرم دوست داشتن باشه که دلت براش تنگ می شه و بعد یه مدت فراموشش می کنی. ولی هیچ جیز مسلما بدتر از ترک کردن بدون توضیح نیست....
امیدوارم مشکلاتت زود زود حل بشه حالا به هر نحوی که خودش صلاح می دونه....
:gol:

maral55

مدیر بازنشسته
مارال جان من چون خودم از همدردی توی حرف و اینها بدم میاد بلدم نیستم این کارو بکنم. فقط اینو بهت بگم که من معتقدم عشق اگر عشق باشه چیزیه که توی فیلم شبهای روشن شخصیت مردش می گفت. اگه دیده باشی وقتی دختره رفت به پسره گفت معذرت می خوام اونم در جواب گفت همین چند روزی که پیشم بودی لذتش به اندازه ی یه عمر بود پس معذرت نخواه چون چیزی که بهم دادی کم نبوده من به همین چند روزش تا آخر عمرم قانعم.
اگرم دوست داشتن باشه که دلت براش تنگ می شه و بعد یه مدت فراموشش می کنی. ولی هیچ جیز مسلما بدتر از ترک کردن بدون توضیح نیست....
امیدوارم مشکلاتت زود زود حل بشه حالا به هر نحوی که خودش صلاح می دونه....
:gol:

ممنون سارا جون
لطف داری.راستش من خودمم هنوز اینقدر گیجم نفهمیدم که عشق بوده یا دوستی یا چیز دیگه.
آره هیچی بدتر از زفتن بدون توضیح نیست

farhad81

عضو جدید
دوست نازنین برایت روزهای خوبی آرزو می کنم...........تو درخت هستی برپا و ریشه دوانیده در اعماقی که باورت ژرفای آن خواهد بود.رودخانه ای در زیرپای این درخت جاری است پرشتاب و گاه خرامان در بطن ضربانی که درخت را سیراب تر کند.نازنینک!اگر آب به پای تو بماندی هم تو از پرآبی پوسیدی و هم خود آب گنداب شدی.زنده گی را جنبشی می باید.پیشباز فردا رفتن نه در انتظار که فردا هم این آب بر ریشه ی درخت خواهد آمد.ایمن تر جا برای نوزاد وجود مادر است ولی خروجی می باید تا بالنده گی ممکن باشد.ماندن خود ایستادن است و روح مردم رسیدنی می خواهد که یکی می گفت:رسیدن به انتها.....ارزش قلب تو به میزان عشقی که بر تو روا شده نیست یا مرهم و تکیه گاهی که داشتی...بزرگی یک قلب را دردهایی که در طول روزگار بر خود به یادگار حک نموده است تعیین می کند.این جمله ی فیلم سگ کشی را بسیار دوست می دارم.نام شخصیت یادم نیست ولی هنرپیشه اش باقرصحرارودی بود گفت:گلرخ خانوم با زخم باید ساخت جاش می مونه ول خوب میشه(از حافظه گفتم)
تو هم برخیز تا دیگر بار و دیگرباره دلی به دست آوری که آینده از ان توست و همه ی چیزهای خوبی که به آن فکر میکنی.

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون سارا جون
لطف داری.راستش من خودمم هنوز اینقدر گیجم نفهمیدم که عشق بوده یا دوستی یا چیز دیگه.
آره هیچی بدتر از زفتن بدون توضیح نیست
به نظر من عشق همیشه وجود داره و تا موقعی زنده هست که ارزش داشته باشه وقتی ارزش داره که با تصورات ما از عشق ایده المون یکی باشه.وقتی یکی نبود پس ارزش ما رو نداشته.اون موقع است که تازه عشق و میشناسی می فهمی که ایا این عشق واقعا عشق بوده؟پس امیدوار باش به خودت بگو که عشق وجود داره ولی این تو هستی که باید پیداش کنی.

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
از چيو كي دلتون گرفته فكر ميكنين بقيه مشكلات ندارن نه اينطوريا نيست هركس به اندازه ظرفيتش مشكل داره اگه ميبينين خيلي مشكلاتتون بالاست بدونيد انسان پر ظرفيتي هستين
نبايد به زبون بياريم كه دلمون گرفته يا خسته ايم و... چون با اين كار ضمير ناخود اگاهتون رو خسته تر ميكنيد و نا اميدتر در كل تيشه به ريشه خودتون ميزنيد نميگم دردو دل بد نه بد نيست اما دردودل نه بيان حس كاذب

shirin_yalda

عضو جدید
از چيو كي دلتون گرفته فكر ميكنين بقيه مشكلات ندارن نه اينطوريا نيست هركس به اندازه ظرفيتش مشكل داره اگه ميبينين خيلي مشكلاتتون بالاست بدونيد انسان پر ظرفيتي هستين
نبايد به زبون بياريم كه دلمون گرفته يا خسته ايم و... چون با اين كار ضمير ناخود اگاهتون رو خسته تر ميكنيد و نا اميدتر در كل تيشه به ريشه خودتون ميزنيد نميگم دردو دل بد نه بد نيست اما دردودل نه بيان حس كاذب

شریف جان من هم با شما موافقم ولی آدم بعضی وقتا واقعا" نیاز داره یه جوری حرف دلش و بزنه من خودم یه آدمی هستم که همیشه در حال خندیدنم و مخالفم که آدم ناراحتیش رو بروز بده. امیدوارم که همیشه شاد شاد باشید:D

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آمده ام که ناز بنیاد کنم

اين روزا خيلي دلم تنگه.خيلي غمگينم.واژهايي كه بتونه احساسمو بيان كنه تو ذهن خسته م پيدا نمي كنم
همين روزاس كه خلوت تنهايي مو بشكنم و فرياد بزنم
من مي خوام زنده باشم.زندگي تازه مي خوام
گل تازه شعر نو عشق پر آوازه مي خوام
من به بالا پريدن عادت ديرينه دارم
اونيكه همسفرم عاشق پروازه مي خوام.

nilofarane

کاربر بیش فعال
منم خیلی دلتنگم از همه چی از زمونه که انگار سر ناسازگاری با من داره
از ادما که یه روز میان و یه روز دیگه بی خبر میذارن میرن.از جدایی که رسم زمونس.از دلایی که دیگه کمتر رنگ محبت دارن.:cry:یه شعر امروز خوندم که شاید بد نباشه همه بخونیم شاید یه ذره از دلتنگیهامون کم بشه.

ماه من غصه نخور زندگی جذرومد داره
دنیامون یه عالمه ادم خوب وبد داره

ماه من غصه نخور همه که دشمن نمیشن
همه که پر ترک مثل تو ومن نمیشن

ماه من غصه نخور مثل ماها فراوونه
خیلی کم پیدا میشه کسی رو حرفش بمونه

ماه من غصه نخور گریه پناه ادماس
تروتازه موندن گل مال اشک شبنماس

ماه من غصه نخور زندگی خوب داره وزشت
خدارو چه دیدی شاید فردامون باشه بهشت

ماه من غصه نخور پنجره مون بازه هنوز
باغچه مون غرق گلای عاشق نازه هنوز

ماه من غصه نخور باز داره فصل سیب میشه
میدونم گاهی ادم تو وطنش غریب میشه

ماه من غصه نخور ماها که تب نمیکنن
ماها که از ادما کمک طلب نمیکنن

ماه من غصه نخور شمدونیا صورتین
دلایی که بشکنن چون عاشقن قیمتی ان

ماه من غصه نخور سبک میشی بارون بیاد
توی عاشقی باید نترسید از کم وزیاد

ماه من غصه نخور خاطره هامون کودکن
توی این قصه دلا یه وقتایی عروسکن

ماه من غصه نخور بازی زمین خوردن داره
کار دنیا همینه تولد و مردن داره

ماه من غصه نخور تاب بازی افتادن داره
زندگی شکستن و دوباره دل دادن داره

ماه من غصه نخور گلا میان عیادتت
به نتیجه میرسه اخر یه روز عبادتت

ماه من غصه نخور خیلیا تنهان مث تو
خیلیا با زخمای عاشقی اشنان مث تو

ماه من غصه نخور زندگی بی غم نمیشه
اونی که غصه نداشته باشه ادم نمیشه

ماه من غصه نخور حافظ واست وا میکنم
شعراشو می خونم و تورو مداوا می کنم

ماه من غصه نخور دنیارو بسپار به خدا
هردومون دعا کنیم تو هم جدا منم جدا

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينجا كه دل همه گرفته مثل اينكه ي كسوف اساس شده
هركي دلش گرفته بياد تا دلشو باز كنم(2 روز دنيا ارزش اين حرفارو نداره اينو دم اخر كه ازراييل داره جونتونو ميگيره ميفهمين )اون موقع ياد من ميفتين

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم خیلی گرفته!:cry::cry:

کی دیگه دلش گرفته؟
:cry:به قول سياوش قميشي "گريه كن گريه قشنگه گريه سهم دل تنگه ".ولي من تجربه كردم،دل گرفتگي رو. وضو بگير 2 ركعت نماز،يه دعا يا يك صفحه قرآن با معني.تو كار خود با خدا انداز كه اگر مدعي رحم نكند.................:biggrin::D:smile::redface: