خیلی دلم گرفته بچه ها

kiyanna

اخراجی موقت
خیلی دلم گرفته بچه ها ...
کمکم کنید !!!
احساس می کنم کسی و ندارم ...
امروز بابام در مورد کسی که چهار سال باهاش بودم و قرار بود با هم ازدواج کنیم ازم پرسید بهم گفت که من راضی به این ازدواج نیستم اما اگر تو دوس داری حرفی ندارم و مانعت نمیشم اما من با گریه گفتم تا شما راضی نباشی من هم راضی نمیشم ...
باورتون نمیشه بابام پا به پام گریه کرد گفت دخترم می دونم سخته اما من بهتر از تو می دونم زندگی سختی داره به صلاحت نیست که با اون ازدواج کنی من خوبیتو می خوام ...
خیلی واسم سخته خیلی عذاب آوره نمی دونم چطوری می تونم فراموشش کنم
از خدا می خوام همین روزا بمیرم
شما هم واسم همین دعا رو کنید ...

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیزم
اینطوری به قضیه نگاه نکن
گاهی توی بدترین شرایط هم یه دفعه همه چیز طوری که انتظارش رو نداری عوض میشه

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میدونم فراموش کردنش سخته
اما بهترین کار توکل به خداست اونه که دلاروآروم میکنه
پدرت حتما یه چیزی میدونه میگه
براچی رابطتون اینقدرطولانی بودچرازودتراین تصمیمو نگرفتن؟؟؟

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بابات از رو منطق حرف میزنه و تو از روی عشق واحساس پس سعی کن منطقی باشی و اگه طرفت ارزششو داره با بابات بشین صحبت کن و دلایلشو واکاوی کن این بهترین راهه

kiyanna

اخراجی موقت
سلام میدونم فراموش کردنش سخته
اما بهترین کار توکل به خداست اونه که دلاروآروم میکنه
پدرت حتما یه چیزی میدونه میگه
براچی رابطتون اینقدرطولانی بودچرازودتراین تصمیمو نگرفتن؟؟؟
از اولش راضی بود نمی دونم چرا یه دفعه نظرش عوض شد

kiyanna

اخراجی موقت
بابات از رو منطق حرف میزنه و تو از روی عشق واحساس پس سعی کن منطقی باشی و اگه طرفت ارزششو داره با بابات بشین صحبت کن و دلایلشو واکاوی کن این بهترین راهه
حق و به بابام میدم اما خوب نمیدونم چطوری فراموشش کنم؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب کاری کردی مطمئن باش به حرف بابت گوش کنی ضرر نمی کنی .

پدر و مادر رفیق بی کلک هستن.

مطمئن باش چیزی که اونا می بینن من و تو نمی بینیم یا حدااقل 10 سال دیگه می بینیم. صلاح تو رو می خوان .

می دونم الان احساستی هستی و قبول این حرفا واست سخته ولی تو ارامش به حرفام فکر کن.

ببین عشقت ارزششو داره به حرف پدرت پشت کنی؟

westar

عضو جدید
سخته ولی میگذره
امیدوارم فقط تصمیم درستی گرفته باشی

m.m2

کاربر فعال
دوست گلم خیلی سخته بخوای پا رو دلت بذاری و از 4سال خاطره وعشق و دوست داشتن بگذری
وکسیو که تو رویاهات کنارت بودو تنها بذاری
ولی مطمئن باش بابات یه چیزی دیده که مانع خوشبختیت بوده بخاطر همین مخالفت کرده
الانم از خدا کمک بخواه مال هم باشین بهم میرسین
به این فکر کن اگه میرفتی تو زندگیتو خوشبخت نمیشدی همه اون دوست داشتنات تبدیل میشد به بی تفاوتی ونا امیدی
امیدوارم خدا خودش آرومت کنه

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چه جوری باید فراموشش کنی فقط اینو میدنم پدر و مادر بد فرزندشونو نمی خوان حتما پدرت چیزی دیده که میگه نه

من دعا میکنم ایشاالله خدا یکی بهترشو نسیبت کنه تا یه روزی به این روزا بخندی البته از خوشحالی نه ناراحتی;)

Roya.r

عضو جدید
عزیزم انقدر از این عشقا بیاد و بره می دونم سخته من تو شرایط از این بدتر بودم ولی :
کار خود گر به خدا باز گذاری حافظ ای بسا عیش که با بخت خدا داد کنی

sardehai

عضو جدید
ببخشید. من هم به عنوان یک برادر فکر میکنم که به حرف بزرگتر باید گوش کرد به دلیل تجربه بالای اونها.100%بهش گوش کن .موفق باشی

ketabdoost

عضو جدید
یه کم به خودت فرصت بده.بهترین تصمیم رو بگیر .زود تصمیم نگیر .با منطق پیش برو.عجله نکن زود قضاوت نکن .از بابات علت مخالفتش رو بپرس شاید دلیلی منطقی پشتش باشه و قانع بشی .هیچ وقت پدر مادر بد بچه شون رو نمی خوان.

scutcher

عضو جدید
خب از بابات نپرسیدی چرا؟

میشه از پسره بگی, از اینکه چطور باهم آشنا شدین, اون کیه, چیکاره هست, از خودت هم بگو

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه بار به حرف پدرم گوش کردم...
و تا آخر عمر دستشو میبوسم که با ایستادگی روی حرفش زندگیمو نجات داد...
احساسم با گذشت زمان به نفرت تبدیل شد وتازه دیدم پدرم چقدر حق داشت و بیشتر از هر مرد دیگه ای تو دنیا منو دوست داره...
تنها زمان بهت کمک میکنه...
پس باید صبور باشی...

kiyanna

اخراجی موقت
خب از بابات نپرسیدی چرا؟

میشه از پسره بگی, از اینکه چطور باهم آشنا شدین, اون کیه, چیکاره هست, از خودت هم بگو
چرا پرسیدم گفت یه چیزایی دیدم
منو امید با هم فامیلیم یکی از اقوام دور دانشجویه 4 ساله با همیم خانوادم می دونستن چند روزیه که باباش زنگ میزد به بابام که رابطمون رسمی تر بشه بابام گفت یه چند روز دیگه خبرشو میدم اما یه دفه امروز این حرف و بهم زد منم از اونجایی که نمی تونم رو حرف بابام حرفی بزنم و خیلی واسش احترام قایلم حرفشو قبول کردم اما الان پشیمونم

scutcher

عضو جدید
منو امید با هم فامیلیم یکی از اقوام دور دانشجویه 4 ساله با همیم خانوادم می دونستن چند روزیه که باباش زنگ میزد به بابام که رابطمون رسمی تر بشه بابام گفت یه چند روز دیگه خبرشو میدم اما یه دفه امروز این حرف و بهم زد منم از اونجایی که نمی تونم رو حرف بابام حرفی بزنم و خیلی واسش احترام قایلم حرفشو قبول کردم اما الان پشیمونم

خب دلیل های پدرتون چی بود؟

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابات یه چیزی میدونه که اینو گفته به نظرم حرفشو گوش کنی به نفعته

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

پشیمون نباش تو این موضوعات منطقی باش نه احساستی سرنوشتته هااااااااااا

دلایلشو از پدرت بپرس و بعد تصمیم بگیر.

در 90 درصد این موارد حق با بزرگتراست چون از ما داناترن

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
پشیمون نباش تو این موضوعات منطقی باش نه احساستی سرنوشتته هااااااااااا

دلایلشو از پدرت بپرس و بعد تصمیم بگیر.

در 90 درصد این موارد حق با بزرگتراست چون از ما داناترن
دقیقا البته نظر پدر با مادر خیلی فرقشه مادرا احساساتی اند ولی پدر ها رو منطق حرف میزنن وحرفشون حساب شده است

3erERFAN

عضو جدید
خیلی دلم گرفته بچه ها ...
کمکم کنید !!!
احساس می کنم کسی و ندارم ...
امروز بابام در مورد کسی که چهار سال باهاش بودم و قرار بود با هم ازدواج کنیم ازم پرسید بهم گفت که من راضی به این ازدواج نیستم اما اگر تو دوس داری حرفی ندارم و مانعت نمیشم اما من با گریه گفتم تا شما راضی نباشی من هم راضی نمیشم ...
باورتون نمیشه بابام پا به پام گریه کرد گفت دخترم می دونم سخته اما من بهتر از تو می دونم زندگی سختی داره به صلاحت نیست که با اون ازدواج کنی من خوبیتو می خوام ...
خیلی واسم سخته خیلی عذاب آوره نمی دونم چطوری می تونم فراموشش کنم
از خدا می خوام همین روزا بمیرم
شما هم واسم همین دعا رو کنید ...
ناراحت نباش.... مطمئن باش پدر و مادر چیزاییرو میدونن که ما نمیفهمیم.... اینو تا حالا بارها بهش رسیدم....بارها;)