دلم تنگ شده برای...

samad kaghazloo

عضو جدید
برای بیرون رفتن با پدرم برای مدرسه دوران ابتدایی ام برای خانه مادر بزرگم برای بوی چادر مادرم برای محله دوران کودکی ام برای جایزه گرفتن برای نوشتن الف برای عاشق شدن برای چشمان فرزندم برای دستپخت مادرم برای لبخند همسرم برای یک معلم قدیمی برای سیب زمینی تنوری برای اسباب بازی هایم برای کادو گرفتن برای چایی از یک سماور نفتی برای بوی خاک باران خورده برای یه دل سیر گریه کردن برای دویدن تو یک دشت پر گل برای دیدن غروب آفتاب برای کشیدن موهای خواهرم برای گرفتن یک گل سرخ برای از ته دل خندیدن برای شنیدن "دوستت دارم" برای گفتن "دوستت دارم" برای چیزهای از دست رفته وبرای .. شما دلتون برا چی تنگ شده؟!
من دلم واسه این دو سه دقیقه ای که این مطلبو خوندم و به کار دیگم نرسیدم تنگ شده...چرا که یه سری از این حرفا اتفاقاتی بود که در گذشته افتاده بود و دیگه نیازی نیس واسش حسرت بخوریم, و یه سریاشونم که معمولا اگه شرایطش پیش بیاد بهشون میرسیم و ازشون لذت هم میبریم..

kave8

عضو جدید
دلم تنگ روزای که دلتنگ نبودم کنارش بودم اون کنارم بود یعی وقتی که همسایمون بود شما دلتون برای ختر همسایه تنگ نشده ؟

s.zahra1371

عضو جدید
دلم واسه شبای دانشگاه گشت زنی جمعی با دوستام واون نیکت چوبیه که هممون روش مینشستیمو پانتومیمایی که اجرا میکردیمو کلی پسرا و استادا رو مسخره میکردیم خیلی تنگ شده......

hastiiiiii

عضو جدید
دلممم تنگه واسه کسی که فک میکردم اونم دلش به این زودیا برام تنگ میشه و ...
من خیلییییی دلم تنگههههههه:(

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم برای کسی تنگ است که گمان میکردم :

می آید .....

می ماند ....

و به تنهائیم پایان میدهد

آمد .....

رفت ......

و به زندگی ام پایان داد ... !!

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
کــــــــــاش می توانستم راحت حـــــــــــــرف بزنم ...

چیــــــــــزی بگویـــــــــــم از دلتنـــــــــگی ...

میــــــــــــــان آدم هـــــــــــای دلتنگــــــــــــی که

در این اتـــــــــــــاق مجــــــــــــازی جمــــــــــــع شدند ...

فقــــــــط می گویـــــــــــم :

منـــــــــــم مثــــــــــل تو دلتنگــــــــــــم"

arezoo1372

عضو جدید
دلتنگ گریه های بچگیامم
داد میزدم با صدای بلند گریه میکردم مادرم میومد ارومم میکرد
الاندیگه حتی نمیشه یواشکی هم گریه کرد:(

paranoide

عضو جدید
دلم واسه روزایی تنگه که بعد از زنگ خوردن مسئولین آب خوری نمیزاشتن دیگه آب بخوریم و باید میرفتیم سر کلاس:D:D:D:D:D

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلتنگ روزای دانشگاه رفتنم.
یواشکی تو کلاس رقصیدن و شیطونی کردن.