درخواست های مرتبط با: عکس ها و پلان

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
مدارک معماری و عکس های دبیرستان البرز تهران را لازم دارم/ممنون میشم اگر لطف کنید

Fa&M

عضو جدید
سلام بچه ها1فایل اتوکد میخوام مسکونی نباشه.پلان نما برش وسایت پلانم داشته باشه.

hossein021

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میتونه در رابطه ب پلان دانشکده معماری منو راهنمایی کنه..هم عکس میخوام و هم پلان و مقطع
یکی در ایران و یکی در خارج از کشور

ممنون

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سییلام بروبچ..:)
این ترم طراحی فنی دارم...یه پلان که فکر کنم ترجیحا مسکونی باشه میخوام که بشه با ال اس اف روش کار کرد..
ممنون از کمکتون
:gol:

hossein00104

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سییلام بروبچ..:)
این ترم طراحی فنی دارم...یه پلان که فکر کنم ترجیحا مسکونی باشه میخوام که بشه با ال اس اف روش کار کرد..
ممنون از کمکتون
:gol:
و علیک مهندس جان دوتا پلان واست گذاشتم که بعدا اگه بکارت اومدخودت ستون هاش رو حذف و به جاش سازه خاص LSF بکار بگیر، موفق باشید.

مشاهده پیوست maskuni.zip

مائده_*

عضو جدید
دوستان عزیز سلام..
من پلان طبقه ی دوم مسجدجامع ورامین رومیخوام+تفکیک فضاهاش+اقلیمش
اگرکسی میتونه کمکمکنه ممنونمیشم...
پلان ونما ومقطع خانه ی مقدم تهران +سرای کاظمی ها روهم اگرکسی داره به من بده ممنون میشم..:gol::gol::gol:

saeghe.n

عضو جدید
سلام من پروژه معماری در ابیانه دارم که 15ام کنفرانسشو دارم همه چیشو تونستم پیدا کنم ولی از پلان خانه های ابیانه یا حتی سایت پلانش چیزی پیدا نکردم ممنون میشم اگه کمکم کنین وقتی نمونده واسم:cry:

saeghe.n

عضو جدید
از بازشوها هم اگه سایتی میدونین که درباره طراحی بازشو و اصولش توضیح داده بهم بگین میخوتم بدونم تو هرجبهه ای بازشو چه فرقی داره و اینکه تو طزاحیش چه اصولیو باید رعایت کنیم مثلا چه ارتفاعی بازشو داشته باشه کجای دیوار باید قرار بگیره و...

LiCeNTiOuS

عضو جدید
درخواست پلان+نما+مقطع کلیسای نور

درخواست پلان+نما+مقطع کلیسای نور

سلام
من نیاز شدید به پلان+نما+مقطع کلیسای نور دارم
لطفا کمکم کنید
ممنون:cry:

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه چند تا طرح هنرستان یا دبیرستان دارید بهم بدید ببینم یکم ذهنم باز بشه ایده بگیرم؟؟
:cry:
ممنونم از کمکتون:gol::gol::gol:
تایپیکای باشگاه رو دیدم اما اگه میشه بیشتر بدید

hossein00104

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هنرستان

هنرستان

سلام دوستان
یه چند تا طرح هنرستان یا دبیرستان دارید بهم بدید ببینم یکم ذهنم باز بشه ایده بگیرم؟؟
ممنونم از کمکتون:gol::gol::gol:
تایپیکای باشگاه رو دیدم اما اگه میشه بیشتر بدید

سلام دوست آرشیتکت پلان های یه هنرستان سه طبقه امیدوارم مفید فایده قرار بگیره .

مشاهده پیوست HONARESTAN.rar

A.N.M

عضو جدید
سلام دوستان
من یه سری پلان از مرکز تجاری تو تهران میخوام لطفا کمکم کنید!

مائده_*

عضو جدید
دوستان عزیز سلام..
من پلان طبقه ی دوم مسجدجامع ورامین رومیخوام
اگرکسی میتونه کمکم کنه ممنونمیشم...
پلان ونما ومقطع خانه ی مقدم تهران +سرای کاظمی ها روهم اگرکسی داره به من بده ممنون میشم..:gol::gol::gol:

V A N D A

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز سلام..
من پلان طبقه ی دوم مسجدجامع ورامین رومیخوام
اگرکسی میتونه کمکم کنه ممنونمیشم...

دوست عزیز ، از موزه خانه مقدم پلانی پیدا نکردم .اما امیدوارم این به کارت بیاد ...

.
پلانهای مسجد ورامین...

.

.
.

.

مینا ملوسک

عضو جدید
سلام بچه ها خوبین
من برا درس طرح2 نیاز به لکه گذاری و طراحی هنرستان دارم که توش قسمت های اموزشی،اداری،امفی تئاتر،ورزشی،خدماتو....داره اگه میشه لطفا زود زود کمکم کنین
برا این هفته لازمش دارم

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام/نمونه موردی برای ال اس اف مسکن مهر هستش خانه های بم رو هم با این سیستم ساختند
مسکن مهر پرند هم با همینه اما رانر واستادش چوبیه
مدارکشو که من نتونستم پیدا کنم حالا شما بگردید شاید پیدا کردی:دی
جزییاتش که تو نت هست اگر برای نمونه پلان میخوای هم که کلا دستت توی طراحی زیاد باز نیست چونکه باید طرح مدولار باشه چارچوب بندی داشته باشه دهانه هم حداکثر 6متر محدودیت ارتفاع هم داری و...
کلا مثل مسکن مهر میشه:razz:

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام/نمونه موردی برای ال اس اف مسکن مهر هستش خانه های بم رو هم با این سیستم ساختند
مسکن مهر پرند هم با همینه اما رانر واستادش چوبیه
مدارکشو که من نتونستم پیدا کنم حالا شما بگردید شاید پیدا کردی:دی
جزییاتش که تو نت هست اگر برای نمونه پلان میخوای هم که کلا دستت توی طراحی زیاد باز نیست چونکه باید طرح مدولار باشه چارچوب بندی داشته باشه دهانه هم حداکثر 6متر محدودیت ارتفاع هم داری و...
کلا مثل مسکن مهر میشه:razz:

میسی..ها منظورم همون مدارکش بود ..آخه گیر یه استاد داغون افتادم..نمیگه درست از کجا باید شروع کنیم...
ای بابا آخه تز دکترای خود... ال اس اف بوده...گیر داده ما هم ال اس اف برداریم خو...

sheshpar

عضو جدید
سلام بچه ها :smile:
من چنتا سایت پلان میخوام که توش حرکت و سکون رو نشون بده برای طراحی پارک .... کسی میتونه کمک کنه؟!؟!

Bgham

عضو جدید
سلام مهندسین عزیز
چند پلان برج لازم دارم که موضوع پارکینگ هم در اونا دیده شده باشه.
در صورت امکان زودتر جواب بدید.
با آرزوی سربلندی

• Like
واکنش ها: mpb

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

cqs

عضو جدید
سلام.من نیاز فوری به پلان مجلس ملی بنگلادش تو داکا اثر کان دارم

• Like
واکنش ها: mpb

atefe_nematifar

عضو جدید
bacheha ostadam gofte naghshehaye kamel (plan nama maghta) ye elemane khattio biarin ke taeid konam maketesho besazin...harchi migardam chizi peyda nemikonam...plz komakkkk

atefe_nematifar

عضو جدید
سلام دوستان...استادمون گفته همه ی نقشه های(پلان-نما-...) یک المان خطی روبیارین تأییدکنم که ماکتشوبسازین...هرچی گشتم پیدانکردم...میشه اگه دارین کمکم کنین؟

arc.f

عضو جدید
سلام دوستان...یه پلان کدی از یه ویلا یا مسکونی که خیلی هم بزرگ نباشه وسایت پلان خوشکل هم داشته باشه نیاز دارم اگر دارین لطفا کمک:heart:

hossein00104

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بالا