درخواست های مرتبط با: عکس ها و پلان

Atefe sat

عضو جدید
سلام دوستان...من خیلی خیلی فوری به پلان طبقات و 2مقطع و 4 نما از یک ویلا یا ساختمان مسکونی1 الی 2طبقه با جزییات اما خیلی ساده احتیاج دارم
واقعن ممنون میشم کمکم کنید

zargol

عضو جدید
سلام گلا من نیاز سریع به یک سری فایل اتوکدی ویلا از شاهکارهای معمارای معاصر جهان دارم .ممنونم.

مـصطفی

عضو جدید
دوستان کسی دیتیل خرپا ، سازه ی چادری و تری دی پانل باربر داره ؟
فایل کدی اش رو لازم دارم. :gol:

samira7219

عضو جدید
سلام دوستان واسه پروزه ی این ترمم یه پلان وچند تا نما لازم دارم که یه تغیراتی روش انجام بدم وماکتشو بسازم خودم تواینترنت سرچ کردم
پلان ونماهاش یاخیلی ساده بودن یاخیلی سخت.الان یه پلان دوطبقه میخوام که نه خیلی ساده باشه ونه خیلی سخت ووقت گیر
کسی میتونه کمک کنه؟بچه ها زیاد وقت ندارم توروخدایکی کمک کنه.

آخرین ویرایش:

hado_st

عضو جدید
سلام دوستان واسه پروزه ی این ترمم یه پلان وچند تا نما لازم دارم که یه تغیراتی روش انجام بدم وماکتشو بسازم خودم تواینترنت سرچ کردم
پلان ونماهاش یاخیلی ساده بودن یاخیلی سخت.الان یه پلان دوطبقه میخوام که نه خیلی ساده باشه ونه خیلی سخت ووقت گیر

مسکونی؟

arc.f

عضو جدید
سلام بربج ...من به پلان برش و نمایی نیاز دارم که به طور کامل دقیق وصحیح ترسیم فنی شده باشه...ترجیحا مسکونی...لطفا کمک ..مرسی

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

سلام عزیزم امیدوارم لینک زیرکمکتون کنه...
یک پروژه کامل

arc.f

عضو جدید
سلام دوستان....کسی از انواع نرده های جان پناه خوشکل و نرده های حفاظ پنجره و تراسای خوشکل عکس داره؟؟؟برا طرحم می خوام..مرسی

V A N D A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان....کسی از انواع نرده های جان پناه خوشکل و نرده های حفاظ پنجره و تراسای خوشکل عکس داره؟؟؟برا طرحم می خوام..مرسی

donya-70

عضو جدید
سلام من خیلی فوری به یک نقشه ساختمان دوبلکس نیاز دارم ... برای تحویل پروژه دانشگاه میخوام ... اگه میشه چیزی باشه که توی اینترنت نباشه ... ممنون

nastaran shahbaz

عضو جدید
پلان ونما مقطع دوتا از خانه های قدیمی ویا کاروانسرا استان زنجان

پلان ونما مقطع دوتا از خانه های قدیمی ویا کاروانسرا استان زنجان

کمککککککککککککککک فووووووووووووری
خواهشا تا فردا احتیاج دارم ممنون میشم کمکم کنید
خیلییییییییییی ممنووووووووون

NESSAK

عضو جدید
سلام بچه ها
من عکس بیمارستان میخام... سایت ...حجم...
یه ترم طرح بر نداشتم ذهنم تعطیل شده :confused:

sepide*

عضو جدید
:D چقدر درخواست ها زیاده
منم سایت پلان خانه هنرمندان میخوام نقشه ی google earth و Gss رو و عکس هایی از دورو بره خانه هنرمندان انداخته شده باشه البته برای عکس حتما خودم میرم اونجا ولی اگه کسی عکس داره بذاره ممنون میشم.

sepideh2727

عضو جدید
سلام دوستان
کسی اینجا جواب میده؟
من پلان مسکونی میخوام که در هر طبقه سه واحد باشه
بیشتر میخوام که ورودی به سه واحد رو ببینم
ممنون میشم از کمکتون

sepide*

عضو جدید
من چند تا پروِژه اتوکدی دارم خیلی ازشون سر در نمیارم :redface: میخوام بزارم اینجا ولی من چون خودم معمولا تو دانلود ناکام میمونم میگم چی ها رو داره بگید براتون ایمیل کنم :)
3 طبقه
5 طبقه
5 طبقه دو واحدی
5 طبقه باد بند و 9 طبقه بادبند-
6-7-9-10 طبقه-بادبند و خمشی-استخر-مسجد-پارک-پارکینگ-ساختمان اداری-ساختمان تجاری- سازه فولادی-استادیوم و تاسیسات برقی
:)

افتاب گردون

عضو جدید
سلاام به همگی
من خیلی نیاز دارم به چند مورد دفاتر بزرگ مشاورو فنی مهندسی که پلانها وبرشها طراحی داخلیش وخلاصه همه چییش رو نشون داده باشه

هرچی میگردم چیزی پیدا نمیکنم همه نوع طراحی ادارات پیدا میکنم الا اینی ک میخوام دوستان اگه کمک کنند خیلی ممنووون میشششم
:cry:

hamedeghbal

عضو جدید
دوستان پلان مربوط به یه ویلا که زیر زمین داشته باشه کسی داره ؟؟ اگه همراه با نقشه فازه 2 باشه خیلی بهتره...خیلی فوری نیاز دارم...:cry:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

بچه ها یه سری عکس یا سه بعدی فضای داخلی برای اسپا یا مرکز آب درمانی میخواستم، میشه خیلی فوری کمک کنید؟ برا پایان نامه میخوام، ممنون.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من چنتا پلان ميخوام كه مسكوني باشه
عرض 8 متر و سه طرف همسايه اگه كسي كمكم كنه ممنون ميشم

raha pania

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
میشه کمی در مورد نحوه رسم پلان توضیح بدید
استادمون ازمون پلان آشپزخانه با دو شکل هندسی در مقیاس 1:50 خواسته
یا اگه میشه چند نمونه پلان آشپزخانه

بالا