تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه شعرو موسیقی باشه.... باید یه چیزیو در نظر گرفت... اونم اینه که اون سال از شرکتکنندگان خواسته بودند مقبره شاعر مال چه کسیه رو با ذکر دلیل بگن.... شاید اون امتیاز بالایی رو براش گذاشتن.... پون میخواستن توضیح بدی که شاعر کیه و چرا اونجا طراحی میکنی؟؟؟

نه بابا همچین چیزی نبوده. سوالش هست دیگه. اسکیسه 20 سوالی که نیست:D
به نظر من موضوع خیلی جالبی بود. یه کار کاملا معنایی و البته سخت. اصلا نکتش همین بود که شاعر مشخص نباشه تا شهر معلوم نشه و بچه ها درگیر اقلیم و کارای تکراری نشن. حتی عملکرد خاصیم نداشت که پلانشو سخت کنه، صرفا یه ایده معنایی میخواستن.

سایت پلانش 25% نمره داشت، دیاگرام و توضیح اضافی هم گفته بود نذارید، هرچند اونایی که گذاشته بودن فرقی نکرده بود براشون. معمولا همیشه اینطوره، اون تحلیلا رو کسی نمیخونه که. مگه کاری که قوی و عجیب باشه تا نیاز به خونذن تحلیلاش احساس بشه در مصحح محترم:D

معمارباشی

عضو جدید
مرسی واقعا
بهتره دیگه تو باشگاه حرفی نزنم که انقدر به دروغگویی متهم نشم
من اصلا نگفتم دروغ می گید ! تازه تاکید هم کردم که اصلا منظورم این نیست ! ولی واقعیت اینه که اموزش دانشگاه اینو بهم گفت ... من نمی دونم والا !

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
از نوشتن دیاگرامو ایده هم گفته بودن که خوداری بشه.... ولی میگن اونایی که نوشتن ضرر نکردند....
سوال چی گفته بوده؟ازنوشتن دیاگرام خودداری بشه یا کشیدنش؟
چون اینی که من دارم میبینم گرافیکی کشیده ننوشته

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا نگفتم دروغ می گید ! تازه تاکید هم کردم که اصلا منظورم این نیست ! ولی واقعیت اینه که اموزش دانشگاه اینو بهم گفت ... من نمی دونم والا !
طوری نیس!:w12:
من چیزی که ازش خبر داشتم اطلاع دادم فقط
راست و دروغش با خودشون که اگه بقول دوستی،خالی بستن برام یا مدارکشون رو دست کاری کردن که آبروشون جلو سال پایینیاشون که من باشم نرفته باشه

milad-karimi

عضو جدید
یه موضوعو من پیشنهاد میدم کار کنید..... شاید امسال این واسه کنکور اسکیس باشه.... به نظر من امکان داره هاااا موضوع غرفه ایران توی نمایشگاه بین المللی باشه..... بحث جالبیه.... الان یهو به ذهنم رسید
آرامگاه شیخ بهایی در اصفهان
غرفه چین در نمایشگاه ایران
کمپ کوهنوردی در میانه قله دماوند
کارگاه تولیدی چرم تبریز
برج مخابراطی و رستوران در مشهد
خانه قایقرانی در زنده یاد دریاچه به رحمت واصل شده ارومیه
سرای مردم در کندوان

آخرین ویرایش:

milad-karimi

عضو جدید
اینقدی که رو فلشو اینا کار کرده روپلانش فک میداد بهتر میشد..... من الان به این نتیجه رسیدم که شاید خالی بسته باشه.... البته ببخشیداااا... چون ترکیبشم یه چیزیه که اوناییم که تغییر رشته میان معماری میتونن انجامش بدن.....شایدم واقعا به خواسته داورا جواب داده باشه....
این هم سومی چیز خاصی در این نیست ولی نوشته بالای صفحه نشان می ده که به نظر میاد سر جلسه هست همین
مشاهده پیوست 154418

misa001

عضو جدید
پس بگو چرا اون سال من این قدر کم گرفتم می گن این کار 50 درصد گرفته و با رتبه اولیه 70 بهشتی قبول شده یعنی چی؟خدا وکیلی این چه وضعیتیه؟ آیا به نظر شما کسی که چنین ادعایی کرده راست گفته؟

مشاهده پیوست 154388
گل گفتی!!!ســــــوال منم هست...اگه واقعا 50شده تنها دلیلش میتونه پربودن شیتش باشه!!!همین!!!که بازم کمه به نظر من...

mahboooobeh

عضو جدید
کلی مرسی محبوبه جان...اینا موضوعای امروزه؟

نه وا3 هفته پیش....

و یادمان میرزا کوچک خان جنگلی در رشت22.jpg
سایتش12.jpgببخشید یکمی ناخانا بود ابعاد سایتو نوشتم(وجه پایینی 16 و وجه چپش 27 و...)

آخرین ویرایش:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی اصل سوال اسکیس 90 که سرای محله بود نداره بذاره اینجا؟؟

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه موضوعو من پیشنهاد میدم کار کنید..... شاید امسال این واسه کنکور اسکیس باشه.... به نظر من امکان داره هاااا موضوع غرفه ایران توی نمایشگاه بین المللی باشه..... بحث جالبیه.... الان یهو به ذهنم رسید
آرامگاه شیخ بهایی در اصفهان
غرفه چین در نمایشگاه ایران
کمپ کوهنوردی در میانه قله دماوند
کارگاه تولیدی چرم تبریز
برج مخابراطی و رستوران در مشهد
خانه قایقرانی در زنده یاد دریاچه به رحمت واصل شده ارومیه
سرای مردم در کندوان
این موضوعارو بر اساس منبع خاصی ذکر کردید؟

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
  • Like
واکنش ها: imah

arch 1 teh

عضو جدید
سلام به همه مهندسین و دوستان خوبم
آفرین به همگی که دارید اینقدر وقت میزارید و تلاش میکنید،و مطمئن باشید خداوند حاصل تلاشتون رو خواهد داد،tak off در جریان هست من درگیرم نمیرسم بیام فقط چندتا نکته جدید شنیدم خواستم شما ها رو در جریان بگذارم
اولاکه 2 تا موضوع توی کلاسای اسکیس تهران و ..... خیلی داغ شده و دارن روش اتوود میزنن و تحلیل میکنن(البته همه اینا احتمالی هست)

1.مرکز اجلاس بیداری سران اسلامی در تهران
2.اسکان موقت 1 روز بعد از زلزله در (بوشهر یا نوشهر یا ایرانشهر و........)

نکته دوم اینکه اکثر کلاسای اسکیس در تهران روی اوردند به کتاب فرم پیرداوری و وقتی هم همه به این سمت روی بیارند ناخودآگاه داوران هم به این سمت خواهند رفت،پس شما هم سعی کنید از بقیه عقب نمونید
موفق باشید

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین به همگی که دارید اینقدر وقت میزارید و تلاش میکنید،و مطمئن باشید خداوند حاصل تلاشتون رو خواهد داد،tak off در جریان هست من درگیرم نمیرسم بیام فقط چندتا نکته جدید شنیدم خواستم شما ها رو در جریان بگذارم
اولاکه 2 تا موضوع توی کلاسای اسکیس تهران و ..... خیلی داغ شده و دارن روش اتوود میزنن و تحلیل میکنن(البته همه اینا احتمالی هست)

نکته دوم اینکه اکثر کلاسای اسکیس در تهران روی اوردند به کتاب فرم پیرداوری و وقتی هم همه به این سمت روی بیارند ناخودآگاه داوران هم به این سمت خواهند رفت،پس شما هم سعی کنید از بقیه عقب نمونید
موفق باشید
ممنون از راهنماییتون
ی کم موضوعا به فکر نیاز دارن
خیلی خوب بود کمی راجبشون توضیح میدادید که البته ذکر کردید که وقتتون محدوده

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو یکی از موضوعاتی که محبوبه گذاشته نوشته مقطع طولی و عرضی + پروفیل عرضی
این 2 چه فرقی باهم دارن؟؟

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرقی ندارن
مقطع طولی و عرضی با پروفیل طولی و عرضی فرقی نداره تا جایی که میدونم
اشتباه لپی بوده:D

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها با توجه به همه ی بررسی هایی که تا الان انجام دادیم
بنظرتون پلانها بر اساس اصول معماری ایرانی (سنتی)باشن بهتره یا مدرن(بر اساس اصول معماری ایرانی)؟
حجم چطور؟

mahboooobeh

عضو جدید
ممنون واقعا
دستت درد نکنه
میگم منشه از نکاتی که راجبه این موضوعات ذکر کردن چند مودو بگی لطفا
البته اگه مقدوره برات
من کلاس شقاقی نمیرم..از دوستان گرفتم:razz:

تو پروفیل باید شیبو نشون بدی چطوری کتابخونه رو توش حل کردی(شیب 30%)...سایت کتابخونه تویک پارکه...پس این پروفیله باید یه اتود کلی از پارکو شیبو کتابخونه باشه(پس با مقطع فرق داره,مقطع جزئی تره و از خود کتابخونه اس فقط)

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلاس شقاقی نمیرم..از دوستان گرفتم:razz:

تو پروفیل باید شیبو نشون بدی چطوری کتابخونه رو توش حل کردی(شیب 30%)...سایت کتابخونه تویک پارکه...پس این پروفیله باید یه اتود کلی از پارکو شیبو کتابخونه باشه(پس با مقطع فرق داره,مقطع جزئی تره و از خود کتابخونه اس فقط)
دستت درد نکنه:D
آره درست اما اگه مقیاس پروفیل هم ایجاب کنه باید جزییات بیشتر شه اما حرفت متییین:smile:

soh-rab

عضو جدید

موفق باشید

بابا........ این که خیلی فاجعه هست اینا کلاس می رن حداقل از خودشون مایه بذارن گرایش به این کتاب چگونه هست امکانش هست کمی توضیح بدی؟

موضوع اسکیس احتمال داره به انتخابات ربط داشته باشه مثلن ستاد یه نامزد باشه؟

اگه این جوری هست روی خلاقیت خودمون مایه بذاریم خیلی بهتره به احتمال زیاد خیلی از فرم ها شبیه هم می شه

اگه اسکان موقت باشه به احتمال زیاد در نوشهر هست چون پارسال جنوب بود
اقلیم شمال چطوری بود؟دوستان

دوستان اگه دوست دارین شما هم روی این دوتا موضوع کار کنید و بذارید توی سایت بیشتر می خواهیم در مورد عرصه بندی ها و فضاها و ویژگی هاشون صحبت کنیم من یه دوتا دیاگرام از مثل کتاب مفاهیم پایه می کشم و ساعت 12 می ذارم روی سایت تا با هم بحث کنیم شما هم فعال باشید پس تا ساعت 12

آخرین ویرایش:

milad-karimi

عضو جدید
مگه خوناشامیم که بعد از ساعت 12 فعالیت داشته باشیم....... :biggrin::biggrin::biggrin: شوخی کردم..... حتما تو بحث شرکت میکنیم.... من که هستم.... ولی این موضوعا فکرتونو مشغول نکنن سعی کنید تو همه شاخه ها فعالیت داشته باشین..... اتفاقا به نظر من اگه طراحا به گوششون برسه همه رفتن سراغ اینا عمدا یه چیزی غیر اینو میدن..... خودتون دیدین که هر سال یه جوری سورپرایز دارن حضرات....
بابا........ این که خیلی فاجعه هست اینا کلاس می رن حداقل از خودشون مایه بذارن گرایش به این کتاب چگونه هست امکانش هست کمی توضیح بدی؟

موضوع اسکیس احتمال داره به انتخابات ربط داشته باشه مثلن ستاد یه نامزد باشه؟

اگه این جوری هست روی خلاقیت خودمون مایه بذاریم خیلی بهتره به احتمال زیاد خیلی از فرم ها شبیه هم می شه

اگه اسکان موقت باشه به احتمال زیاد در نوشهر هست چون پارسال جنوب بود
اقلیم شمال چطوری بود؟دوستان

دوستان اگه دوست دارین شما هم روی این دوتا موضوع کار کنید و بذارید توی سایت بیشتر می خواهیم در مورد عرصه بندی ها و فضاها و ویژگی هاشون صحبت کنیم من یه دوتا دیاگرام از مثل کتاب مفاهیم پایه می کشم و ساعت 12 می ذارم روی سایت تا با هم بحث کنیم شما هم فعال باشید پس تا ساعت 12

وضعیت
موضوع بسته شده است.