تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر میکردم جایی ک میرم دسترسی به اینترنت ندارم واسه این گفتم ولی فکر کنم اینترنتم اوکی شه....اینجوری خیلی خوبه چون بیشتر کارامو می تونم بزارم....:d[/QUOTE]
معلومه میخوای بری تهران کلاس اسکیس ها:d:d

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
میکشن آدمو به خداااا
ولی آخه چرا؟؟؟هدفت سال بعده؟؟؟رتبت مگه چندشده؟

با شرمندگی از گفتنش 2938 شدم
اول بی خیال اسکیس شده بودم اما گفتم بذا واسه تجربشم که شده شرکت کنم
احتمال 99 درصد امسال که قبول نمیشم میمونه سال بعد

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
فکر میکردم جایی ک میرم دسترسی به اینترنت ندارم واسه این گفتم ولی فکر کنم اینترنتم اوکی شه....اینجوری خیلی خوبه چون بیشتر کارامو می تونم بزارم....:d
معلومه میخوای بری تهران کلاس اسکیس ها:d:d[/QUOTE]

:Dآره کلاس ک نه ورک شاپش....رتبه ک نیییی لامصب امثال خرج کنیم شاید فرجی شد...;)

میکشن آدمو به خداااا
ولی آخه چرا؟؟؟هدفت سال بعده؟؟؟رتبت مگه چندشده؟

با شرمندگی از گفتنش 2938 شدم
اول بی خیال اسکیس شده بودم اما گفتم بذا واسه تجربشم که شده شرکت کنم
احتمال 99 درصد امسال که قبول نمیشم میمونه سال بعد

ههههههه....یعنی برا شماها متاسفم ک اینقدر ناامیدین...والااااا...پس بازم ایول به خودم:cool:

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکردم جایی ک میرم دسترسی به اینترنت ندارم واسه این گفتم ولی فکر کنم اینترنتم اوکی شه....اینجوری خیلی خوبه چون بیشتر کارامو می تونم بزارم....:d
معلومه میخوای بری تهران کلاس اسکیس ها:d:d[/QUOTE]
میگما شما رتبت چند شد؟ببخشید فضولیمو

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه میخوای بری تهران کلاس اسکیس ها:d:d

:Dآره کلاس ک نه ورک شاپش....رتبه ک نیییی لامصب امثال خرج کنیم شاید فرجی شد...;)

ههههههه....یعنی برا شماها متاسفم ک اینقدر ناامیدین...والااااا...پس بازم ایول به خودم:cool:
ناامییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من به سمنان چون سال اولشه امید دارم
آخه رتبم که داغونه .پارسال 700 با 40 درصد اسکیس هیچ جا قبول نشد
مگه شما چند شدی؟

arefeh

کاربر ممتاز
ناامییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من به سمنان چون سال اولشه امید دارم
آخه رتبم که داغونه .پارسال 700 با 40 درصد اسکیس هیچ جا قبول نشد
مگه شما چند شدی؟

اونکه اگه 50 میزد قبول بود....باید بالا 50 بشی...پارسال هم با 4100 و اسکیس 50 غیرانتفاعی قبول شد...
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.من 3478...ببین چه رتبه ایه...تک تک:)
اما بیخیال نشدم میبینی هر روز کار میکنم هر روزم کارامو میزارم اگر نگم عالیه یا خیلی خوب...اما بد نی...تو این 20 روز میشه پیشرفتش داد...

• Like
واکنش ها: imah

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونکه اگه 50 میزد قبول بود....باید بالا 50 بشی...پارسال هم با 4100 و اسکیس 50 غیرانتفاعی قبول شد...
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.من 3478...ببین چه رتبه ایه...تک تک:)
اما بیخیال نشدم میبینی هر روز کار میکنم هر روزم کارامو میزارم اگر نگم عالیه یا خیلی خوب...اما بد نی...تو این 20 روز میشه پیشرفتش داد...
منم کارم بد نیست اما تا حالا اسکیس کاملی نزدم که تو باشگاه بذارم
بنظرت به چه درصد اسکیس احتمال قبولی دارم؟

zeus.m

عضو جدید
بتونیم در خدمتیم....بفرما

مرسی
واسه بیان معماری 2 باید شیت بندی کنم 50در 70 ارامگاه کوروشو پیدا کردم البته برشو پیدا نکردم بخوام یجوری قشنگ شیت بندی کنم اینارو چطوری قرار بدم؟؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
منم کارم بد نیست اما تا حالا اسکیس کاملی نزدم که تو باشگاه بذارم
بنظرت به چه درصد اسکیس احتمال قبولی دارم؟

50 ب بالا باید بزنی...من خودم اگه بخوام روزانه قبول شم باید بالای 80 بزنم...

• Like

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
50 ب بالا باید بزنی...من خودم اگه بخوام روزانه قبول شم باید بالای 80 بزنم...
بدبختی همش سلیقس
ایشالا هرکی اونور نتیجه خوب نگرفته تو اسکیس نتیجه بگیره دلش شاد شه حداقل

arefeh

کاربر ممتاز
مرسی
واسه بیان معماری 2 باید شیت بندی کنم 50در 70 ارامگاه کوروشو پیدا کردم البته برشو پیدا نکردم بخوام یجوری قشنگ شیت بندی کنم اینارو چطوری قرار بدم؟؟؟

یه پرسپکتیو بزار وسط برششو هم بزن با یه نما بزار پایین (چون معمولا جاش اینجاست)پلان هم سمت چپ بالا.اسمش و یه مقدار تحلیل و ...بزار راست بالا...اونوقت با خط کلفت براشوت ی کادر یه سره بکش م میشه خط زمین برش و نمات....البته بیشتر از این نمیشه توضیح داد...باید نمونه ببینیو ازشون کمک بگیری

zeus.m

عضو جدید
یه پرسپکتیو بزار وسط برششو هم بزن با یه نما بزار پایین (چون معمولا جاش اینجاست)پلان هم سمت چپ بالا.اسمش و یه مقدار تحلیل و ...بزار راست بالا...اونوقت با خط کلفت براشوت ی کادر یه سره بکش م میشه خط زمین برش و نمات....البته بیشتر از این نمیشه توضیح داد...باید نمونه ببینیو ازشون کمک بگیری

مرسی خیلی ممنون شما نمونه کار نکردین از این؟؟ سایت پلانم داره ها کجا بزارم؟؟ تحلیل نمیخواد گفته

arefeh

کاربر ممتاز
مرسی خیلی ممنون شما نمونه کار نکردین از این؟؟ سایت پلانم داره ها کجا بزارم؟؟ تحلیل نمیخواد گفته

اونو بزار جای تحلیل....نه متاسفانه دم دست ندارم ایتحا هم ارشد اسکیسه ی سر با تاپیکهای دیگ برن...مثلا شاید تاپیک اسکیس های برتر ب دردت بخوره

آخ ک چقد خوشم میاد از امیدتاااااا :biggrin:
آره دک الان تو هم اول ناامید بودی...خوب ب نفع من میشه اما هیچ وقت بیخیال نصیحت کردن و امید دادن ب بقیه نمیشم:D

• Like

presante

عضو جدید
مرسی

سلام....دید پرنده یا هر مدل پرسپکتیوی که میخوای بکشی رو وسط شیت بزار.....
پلان رو بالا سمت چپ بزار....
نما و برش رو باید پایین بزاری...کل یک سوم پایین شیت رو به نما و برش اختصاص بده....
بالا سمت راست, فونت بنویس....
پایین فونت رو پرس داخلی بکش...

zeus.m

عضو جدید
سلام....دید پرنده یا هر مدل پرسپکتیوی که میخوای بکشی رو وسط شیت بزار.....
پلان رو بالا سمت چپ بزار....
نما و برش رو باید پایین بزاری...کل یک سوم پایین شیت رو به نما و برش اختصاص بده....
بالا سمت راست, فونت بنویس....
پایین فونت رو پرس داخلی بکش...

سلام پرس داخلی نداره که مقبره کوروش خارجی فقط داره ینی دوتا خارجی بکشم؟؟
بعد چطوری پرش کنم؟ رنگاو...

Saretus

کاربر فعال
حالا که بحث درصدا داغه کسی رو میشناسین پارسال رتبه ش حول و حوش من بوده باشه؟ 900 شدم

می خوام بدونم پارسال با این رتبه با چه اسکیس کجا قبول شدن؛ آخه تجربه اسکیس پارسالو دارم اینه که حدود اسکیس خاک برسری خودمو می دونم...

presante

عضو جدید
سلام پرس داخلی نداره که مقبره کوروش خارجی فقط داره ینی دوتا خارجی بکشم؟؟
بعد چطوری پرش کنم؟ رنگاو...

میتونی به جاش سایتتو بزاری... ایده های استفاده شده توی طرح رو هم میتونی به جای پرس داخلی بزاری...سعی کن بیش از 3 رنگ تو شیتت استفاده نکنی

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که بحث درصدا داغه کسی رو میشناسین پارسال رتبه ش حول و حوش من بوده باشه؟ 900 شدم

می خوام بدونم پارسال با این رتبه با چه اسکیس کجا قبول شدن؛ آخه تجربه اسکیس پارسالو دارم اینه که حدود اسکیس خاک برسری خودمو می دونم...
پارسال یکی از دوستام با 40 درصد اسکیسو رتیه نزدیک 1000 روزانه یزد قبول شد یکی از دوستام با 40 درصد اسکیس و رتبه 700 روزانه هیچ جا نیورود یکی از دوستام با 30 درصد اسکیسو رتبه 2000 با روزانه شهید رجایی (فرهنگی بود) 2 نفر فاصله داشت
خودت نتیجه گرفتی؟

Saretus

کاربر فعال
پارسال یکی از دوستام با 40 درصد اسکیسو رتیه نزدیک 1000 روزانه یزد قبول شد یکی از دوستام با 40 درصد اسکیس و رتبه 700 روزانه هیچ جا نیورود یکی از دوستام با 30 درصد اسکیسو رتبه 2000 با روزانه شهید رجایی (فرهنگی بود) 2 نفر فاصله داشت
خودت نتیجه گرفتی؟

باید نتیجه می گرفتم!!؟؟:confused:

اولش خوشحال شدم؛
:D
بعد تعجب کردم (چه جوری 1000 قبول شد اما 700 نه)
:surprised:
بعد هنگ کردم...:crying2:

پس یعنی کشکیه!؟! بسپرم به خدا:cap:

• Like

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید نتیجه می گرفتم!!؟؟:confused:

اولش خوشحال شدم؛
:D
بعد تعجب کردم (چه جوری 1000 قبول شد اما 700 نه)
:surprised:
بعد هنگ کردم...:crying2:

پس یعنی کشکیه!؟! بسپرم به خدا:cap:
دقیقا خواستم به خط آخر برسی که خدارو شکر رسیدی خودت
مرحله اولش که حسابو کتاب داشت این شد وضعمون این که همش سلیقش
تلاشتو بکن و توکل ایشالا قبولی

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یکی از تمرین حجمای اولیمه که طرحشو تو نت دیده بودم. عکسش خیلی واضح نشده راجب کلیت پرزانتم و نوع خطهام قضاوت کنید چون طرح از خودم نیس:redface:
نظرتون چیه؟080620131014.jpg

arefeh

کاربر ممتاز
این یکی از تمرین حجمای اولیمه که طرحشو تو نت دیده بودم. عکسش خیلی واضح نشده راجب کلیت پرزانتم و نوع خطهام قضاوت کنید چون طرح از خودم نیس:redface:
نظرتون چیه؟مشاهده پیوست 154272

من رو پرسپکتیو نمی تونم نظری داشته باشم چون خودم خیلی تسلط ندارم ...اما اگه پلان و نما و یرش بزاری می تونم تا حدی بهت کمک کنم...

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رو پرسپکتیو نمی تونم نظری داشته باشم چون خودم خیلی تسلط ندارم ...اما اگه پلان و نما و یرش بزاری می تونم تا حدی بهت کمک کنم...
فقط پرسپکتیوه
مال اولاس که داشتم دستمو راه مینداختم
حالا ی اسکیس کامل کار میکنم با همه مدارک بعد میذارم ، مزاحمت میشم عزیزم

arefeh

کاربر ممتاز
فقط پرسپکتیوه
مال اولاس که داشتم دستمو راه مینداختم
حالا ی اسکیس کامل کار میکنم با همه مدارک بعد میذارم ، مزاحمت میشم عزیزم

اصلشم همینه اونوقت خودت میفهمی در حیل کار کجاها ضعف داری....همونو روش کار میکنی...خیلی زمان نمونده متاسفانه...سازمان سنجش هم ک هنوز از تاریخ حرفی نزده....بمیره...حرضص میده فقط آدمو

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلشم همینه اونوقت خودت میفهمی در حیل کار کجاها ضعف داری....همونو روش کار میکنی...خیلی زمان نمونده متاسفانه...سازمان سنجش هم ک هنوز از تاریخ حرفی نزده....بمیره...حرضص میده فقط آدمو
طوری نیس وقت
واسه پلان کشیدن دقیقم
آخه تازه این ترم فارغ التحصیل شدم
دکتر قلی نژاد (اگه شناسید ایشونو) و دکتر شایان کارامو قبول دارن

arefeh

کاربر ممتاز
طوری نیس وقت
واسه پلان کشیدن دقیقم
آخه تازه این ترم فارغ التحصیل شدم
دکتر قلی نژاد (اگه شناسید ایشونو) و دکتر شایان کارامو قبول دارن

درسته ولی تو تایم باید ببینید چ می کنید...هر چی باشه اکثرا فارغ التحصیل معماری هستیم...و یه چی بارمون بوده ک تونستیم تموم کنیم(البته منهای اونهایی ک کلا سرخوش بودند)
ولی خوشجال میشیم ک کاراتونو ببینیم...

• Like

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودت نتیجه گرفتی؟

افسانه های کوهستان اسکیسی :D

نمره دادنش سلیقه ایه، قبول شدنش که سلیقه ای نیست دیگه:D بیایید هر حرفی را قبول نکنیم;)

qazal.

عضو جدید
افسانه های کوهستان اسکیسی :D

نمره دادنش سلیقه ایه، قبول شدنش که سلیقه ای نیست دیگه:D بیایید هر حرفی را قبول نکنیم;)

وقتی نمره دادن سلیقه ای باشه نتیجه هم سلیقه ای درمیاد. 6 تقسیم بر 2 هیچ وقت جوابش 5 نمیاد پس اون 2 تاثیر داره که جواب 3 رو بما میده!
البته حرف شمارو هم قبول دارم چون این سیستم، سیستم غافلگیریه

وضعیت
موضوع بسته شده است.