تبعیض جنسیتی بین خانم ها و آقایان در استفاده از وسایل نقلیه عمومی را قبول دارید؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون از جنس زن خوششون نمیاد....
در این مورد من نظر نمی دم آقایون بیان بگن
اما یه سوال: از زن خوششون نمیاد یا ازینکه یه زن بتونه کاری که اونا انجام می دن رو انجام بده؟
.
.
با کمال تاسف بله.
به نظرم اون روحیه خباثت در مردها خیلی بیشتر از زنان هست به قول شریعتی :

مردان در قابوس مردانگی به وسعت غیرقابل تصوری نامردند.

برای اثبات آن همین بس که در مقابل قلب فریب خورده ی یک زن می پندارند که مردند.......
راه حلی نداره؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی راه حلی نداره؟
اینکه مردا درست بشن؟

نه به نظر نمیاد، مردا خوی حیوانی درونش خیلی قویتر از زن هاست، یه جوری تخلیه اش میکنند.
الان می رسیم به بحث شیرین و همیشگی حجاب؟ :)

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حذف ادم های مریص به صورت اشدا من الکفار که هیچکس با من موافق نیست

4 تا گردن بزنن همه چی حل میشه البته باید همزمان مشکلات خودشونم مسولین حل کنن

ادریس@

عضو جدید
چون این خانوم ها ذهنیتشون اینه که این اقا به قصد مزاحمت وارد به اصطلاح حریم اونا شده.
اگر من همچین چیزی مشاهده کنم که ببینم وارد حریم اقایون شدن وقتی خودمو به نزدیک ترین موقعیت اون خانومایی میرسونم که امدن قسمت مرد ها دقیقا کنارشون و بی نهیات ریلکس جوری که انگار به اقا کنار دستمه.. اونوقت خدا خدا میکنم فقط دهن مبارکشون باز شه تا بگم بهشون ...:mad::wallbash::w13:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه الان میرسیم به بحث شیرین خواب و دوباره روز از نو روزی از نو.

شما خودت فکر میکنی این مشکل از کجا آب میخوره؟
خوش بحالتون.... منو این پروژه ی کوفتی تا صب بیدار نگه می داره :cry:
.
در این که غریزه مردها قویه حرفی نیست... مشکل ازونجایی آب می خوره که به مردها تلقین می شه نمی تونین این غریزه رو کنترل کنین... شما در برابر زن ضعیفین...
اتفاقا دیروز یه بحثی بود سر اینکه حضرت یوسف فرقش با بقیه مردها چیه؟؟:D یا به قول یه بنده خدایی این داستانم خود مردها ساختن که بگن بله ما اینیم :) یا اگه دیدگاه دینی داری و این ماجرا رو به کل قبول داری که پس یه کم بهش فکر کن شاید یه چیزایی دستت بیاد!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
حذف ادم های مریص به صورت اشدا من الکفار که هیچکس با من موافق نیست

4 تا گردن بزنن همه چی حل میشه البته باید همزمان مشکلات خودشونم مسولین حل کنن
به اعصابت مسلط باش پسر :D

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر من در اتوبوس خط واحد تعداد ردیف صندلی ها رو بشماری مسئله حل میشه و از طرفی هم توجامعه ما خانمهای محجبه از جایگاه ویژه ای برخوردارند ........چون حجاب واقعا به زن شخصیت میده

مسئله مترو هم که مطرح کرین از اول باطله ....... دلایلشم دوستان گفتن .......

و بحث احترام ........یه روزی شما هم سن و سالت زیاد میشه و وقتی میبینی یک پسر کوچیک بدون توجه به تو نشسته و انگار نه انگار که شما مسن تری اون وقت احتمالا متوجه خواهی شد که چرا فلان مرد سالخورده یا حتی خانم سالخورده اجازه ندادم بشینه و من جوون با پاهای ورزیده نشستم بر صندلی و اون بزرگتر با پاهای خسته ایستاد و ایستاد ..........

parselearn

عضو جدید
من که زمانی که در قسمت خانومها جا باشه و قسمت آقایون نه
راحت میرم و اعتراضی تا حالا ندیدم!
و هنگامی هم که شلوغ میشه باز برمی‌گردم قسمت آقایون

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این مورد من نظر نمی دم آقایون بیان بگن
اما یه سوال: از زن خوششون نمیاد یا ازینکه یه زن بتونه کاری که اونا انجام می دن رو انجام بده؟
.
.
؟

کلا از جنس مخالفشون خوششون نمیاد.......

MASOUD.S

عضو جدید
به خاطر این که زنای این دوره و زمونه همه چیزو حق مسلم خودشون می دونن! حتی حق ما مردا

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا چون قسمت آقایون خیلی جا دار تره نسبت به قسمت خانم ها مخصوصا در اتوبوس ها و بی آر تی
ثانیا خانم ها نمیتونن واستن
جنس لطیفن... سرپا بمونن پاشون درد میگیره...:D
باید بشینن که وقتی میرسن خونه بتونن کارهای خونه رو انجام بدن...
ولی آقایون اگر تو مسیر سر پا بایستن تو خونه نشستن پای تلویزیون
این خانم های بنده خدان که تو خونه هم سرپا هستن...:razz:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیرانت منو نحذفیدن.
مگه بهشون خبر نداده بودی؟>؟؟

من چرا خبر بدم اونا خودشون مامور مخفی دارند ...... اونا خبر میدن ... در ضمن .... تو علی هستی .... تورو اخراج نمیکنند ...پارتیت زیاده..:d

*Essi*

اخراجی موقت

وا !!!
مطمئنی جنس لطیفن؟

اتفاقا چند وقت پیش گیر افتاده بودم بین چندتا از این زن های چاق چادری، خیلی هم بو میدادن. :cry:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا !!!
مطمئنی جنس لطیفن؟

اتفاقا چند وقت پیش گیر افتاده بودم بین چندتا از این زن های چاق چادری، خیلی هم بو میدادن. :cry:

تو زیون .... تو زمین رقیبی ندارند ..... تو درخواست پول ... پول خرج کردند .... راحتی ... اخی خیلی لطیف هستند....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا چون قسمت آقایون خیلی جا دار تره نسبت به قسمت خانم ها مخصوصا در اتوبوس ها و بی آر تی
ثانیا خانم ها نمیتونن واستن

سلام ..........حرف شما درسته ..........ولی چند خط آخر مربوط به قدیمهاست ...........دختران امروز فکر نمیکنم این کارها رو خودشون انجام بدن ( منظورم اکثریت اونهاست البته برخیشون هم حق دارند انصافا .....با وضع اقتصادی جامعه نیازه زن و مرد کار کنن و دیگر مثل گذشته نیست ........البته اینم لازمه بگم تازه داریم میشیم مثل غرب ......اینکه جنس لطیف هستن و این موارد و زیبایی هایی که نسبت به ما آقایون دارن .....بله درسته بیشتر بایستی مراقب خودشون باشن .....این مسئله به چادر و غیر چادری بودن هم ربطی نداره .......

من به شخصه برای خانمهایی که با حجاب به خودشون شخصیت میدن احترام بیشتری قائلم ( حجاب تنها چادر نیست .......ولی چادر حجاب برتر است) ..........به شخصه خانمی که خودش رو به طرز عروسک وحشت در اورده و بواقع همه چیزش مصنوعی است !
اون احترام و قربی که برای یک خانم در حد حجاب معمولی قائلم نخواهم بود ......چون معتقدم این اشخاص خودشون رو به این شکل در میارن که بهشون توجه بشه و بی توجه بودن به حتی حضور این افراد رو بهترین درس عملی میدونم

آخرین ویرایش:

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا خانما محترمن.........
ثانیا من تا حالا ندیدم توی بی آر تی یه خانم بره قسمت آقایون.................
مترو هم که همه جاش مختلطه به جز اول و آخرش......................

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ..........حرف شما درسته ..........ولی چند خط آخر مربوط به قدیمهاست ...........دختران امروز فکر نمیکنم این کارها رو انجام بدن ......اینکه جنس لطیف هستن و این موارد و زیبایی هایی که نسبت به ما آقایون دارن .....بله درسته بیشتر بایستی مراقب خودشون باشن .....این مسئله به چادر و غیر چادری بودن هم ربطی نداره

من به شخصه برای خانمهایی که با حجاب به خودشون شخصیت میدن احترام بیشتری قائلم ( حجاب تنها چادر نیست ) ..........به شخصه خانمی که خودش رو به طرز عروسک وحشت در اورده و بواقع همه چیزش مصنوعی است !
اون احترام و قربی که برای یک خانم در حد حجاب معمولی قائلم نخواهم بود ......چون معتقدم این اشخاص خودشون رو به این شکل میارن که بهشون توجه بشه و بی توجه بودن به حتی حضور این افراد رو بهترین درس عملی میدونم

دختران امروز و دیروز نداره برادر من...
من حرفم دخترانی هستن که مورد قبول جامعه هستن...
نه اونهایی که چادری هستن و بو میدن(من دوستان چادری دارم که تو شیک پوشی و آراستگی نظیر ندارن...)
و نه اونهایی ک مثل عروسک خودشون رو درست میکنن و همه چیزشون مصنوعیه....
من به عنوان یک خانم اگر کار بیرون از منزل داشته باشم دلیل نمیشه به کارهای خونه نرسم...
از طرفی تحمل آقایون بیشتر از خانماست... چه اشکالی داره یک آقا سر پا باشه اما به جاش یک خانم بشینه...؟
من یه بار سوار اتوبوس که بودم یه خانمی سوار شد و مجبور بود که سرپا بایسته...
همه ی مردا نشسته بودن و این خانم سرپا بود...خب خیلی منظره ی بدی بود...
احترام به بانوان باید همه جا رعایت بشه
چون تاثیر مستقیم رو خود آقایون داره...

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وا !!!
مطمئنی جنس لطیفن؟

بله مطمئنم...
آیا قدرت جسمانی یکی از مشخصه های مردان نیست؟
حالا اگه من مردانی رو دیدم که زبون و ضعیف بودن و کتک خورشون ملس بود آیا میتونم قدرت جسمی همه ی مردان رو زیر سوال ببرم؟!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

دختران امروز و دیروز نداره برادر من...
من حرفم دخترانی هستن که مورد قبول جامعه هستن...
نه اونهایی که چادری هستن و بو میدن(من دوستان چادری دارم که تو شیک پوشی و آراستگی نظیر ندارن...)
و نه اونهایی ک مثل عروسک خودشون رو درست میکنن و همه چیزشون مصنوعیه....
من به عنوان یک خانم اگر کار بیرون از منزل داشته باشم دلیل نمیشه به کارهای خونه نرسم...
از طرفی تحمل آقایون بیشتر از خانماست... چه اشکالی داره یک آقا سر پا باشه اما به جاش یک خانم بشینه...؟
من یه بار سوار اتوبوس که بودم یه خانمی سوار شد و مجبور بود که سرپا بایسته...
همه ی مردا نشسته بودن و این خانم سرپا بود...خب خیلی منظره ی بدی بود...
احترام به بانوان باید همه جا رعایت بشه
چون تاثیر مستقیم رو خود آقایون داره...

بحث احترام رو که قبول دارم

(من دوستان چادری دارم که تو شیک پوشی و آراستگی نظیر ندارن...)

دقیقا درست میفرمایید ..........بحث نرسیدن افراد به خود ربطی به این نداره که طرف چادری باشه یا نباشه یا تو مردها به نحوی دیگر

دین اسلام همه رو به نظافت و آراستگی دعوت کرده

النظافت من الایمان

خب ببینید اینکه احترام به اون خانم گذاشته نشده اشتباه است ........ولی من سوال دارم از شما چرا از همون دختران جوان این کار رو نکردن

توجه بشه که تمام مردهایا پسرها از فعل و انفعال وسط اتوبوس اطلاع ندارند که ...اونهایی که آخرین ردیف مردان نشستن در جریانن

خارج از بحث احترام به خصوص به افراد سالخورده بحث مسافتی هم که میری هست و البته خب شما چه میدونی اون پسر چقدر راه رفته و پیاده بوده ؟

با این وجود من به شخصه صندلی رو برای خانمها خالی میکنم بویژه خانمهای سالخورده

حالا ممکنه برای یک دختر خانمی همچین کاری رو نکنم .....البته اگر صندلی جلو تر خالی باشه به طبع من اون صندلی رو ترک میکنم تا خانمها هم بشینن ........به هر حال واقعا بایستی به حق عمل کرد تعداد صندلی خانمها در اتوبوسها کمتره

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا خانوما جنس لطیفن نباید سرپا بمونن...:D
دیگه حرفی در این باره نشنفم...

*Essi*

اخراجی موقت
کلا خانوما جنس لطیفن نباید سرپا بمونن...:D
دیگه حرفی در این باره نشنفم...

به در میگی دیوار بشنوه؟ :D

لطافت فکری مهمه نه لطافت جسمی.

لطافت فکری از آن برادرانی هست که جای خود را بی هیچ چشم داشت و اعتراضی به یک خواهر طغیان گر میدهند. :mad:

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی از آقایون که فکر کنم آقا نما هستن هنوز ایستادنشونو بلد نیستن.گاهی اوفات خوبه که وارد مکان خانوما نشن.

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تبعیض جنسی مخالفم
با کار این خانمها هم کاملا مخالفم