[تبریک ویژه به جناب مهندس خشمان جهت موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محمدرضا میلانی

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستان
همانگونه که میدونید نتایح انتخاب رشته ها امدن انشاالله که ان دسته از کسانی که
کنکور دادن و انتخاب رشته کردن قبول شده باشند:gol:

اما میمونه به معرفی یک نفر یک دوست بسیار عزیز که همه ما ایشون رو میشناسیم که ازجمله از کسانی هستند که واقعا برای تالار عمران رحمات بسیار زیادی کشیدند و در کنار اینها تونسته در کنکور ارشد با بهترین رتبه و بهترین رشته از گرایشات رشته عمران و از همه مهمتر تو یک دانشگاه بسیار خوب خوب قبول بشه و خودش گفته که قبولیشو مدیون منابع ها و جزوه موسسات آموزشی از جمله پارسه و مدرسان شریف هست هست ..

دوستان
مهندس
عزيز خشمان تونسته با رتبه 95 کشوری در رشته مهندسی عمران گرایش سازه در دانشگاه صنعتی شریف قبول بشه به ایشون و خانواده عزیزشون از صمیم قلب تبریک میگم انشاالله که بتونیم از معلومات ایشون در رابطه با مشاوره در کنکور های کارشناسی ارشد و در تالار مهندسی عمران نهایت استفاده رو ببریم

مانند قبولی در این آزمون همیشه در زندگی خودتون هم موفق باشید
:gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
با سلام
منم هم از طرف خودم و از طرف تیم مدیریتی تالار عمران ، به جناب مهندس تبریک میگم و ارزوی موفقیت روز افزون رو دارم .
ایشون در کنار کنکور ارشد ، تونستند از نظام مهندسی هم با نمره خوبی قبول بشوند .

ارزوی موفقیت و سربلندی در تمام مراحل زندگی بالاخص تحصیل از خداوند منان براتون دارم

:gol::gol::gol::gol:

شهنور

عضو جدید
سلام جناب مهندس تبریک میگم واقعا در بسیار خوبی تونستید قبول بشید خیلی خوشحال شدم و افتخار میکنم که در جای مثل اینجا درکنار دوستانی همچون شما هستم..:gol:

میگم بچه ها چطوره برای آقای مهندس یه صندلی داغ بزاریم:D

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
درود بر دوستان عمرانی .........

بنده هم به مهندس فردوس عزیز ..... تبریک میگم ...............واقعا با ......رتبه خوبی قبول شدن............. انشاءا............ در تمام مراحل زندگی .........موفق باشند..... :gol:

وحيد اسماعيلي

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام مهندس و دوست خیلی خوبم ...

بسیار از شنیدن خبر قبولی شما در دانشگاه شریف خوشحال شدم و براتون آرزوی پیروزی روز افزون در تمامی مراحل زندگی دارم ...

توجه به این امر که در کنار پرداختن به مسائل علمی از مسائل انسانی غافل نشدید و از حقوق مظلوم دفاع کردید نشانگر شخصیت والای شماست ...

من شخصا صمیمانه موفقیت شما رو در کنکور ارشد ( که واقعا به نحو احسن بوده) رو بهتون تبریک می گم ... و از خدای منان براتون خواهانم که همیشه موفق موفق موفق باشید...

شاد باشید زیر سایه حضرت حق...

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییک مهندس:w21::w21::w21::w21::w21::w21::w21::w21::w21::w21::w21::w21::w21:
رفتی شریف سه سوت بعدش اونور آبی میشی با دو تا مقاله
موفق باشین مثل همیشه

ساحل جان
ایشون هنوز نرفته اونوری شده !!
الان یه هفتس تو تالار نیستش !

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
تبریکـــــــــــــ...

تبریکـــــــــــــ...

سلام آرش جان عزیز
خیلی خیلی خوشحال شدم و واقعا از صمیم قلب بهت تبریکــــــ میگم
امیدوارم همیشــه شاهد پیشرفت و موفقیت روز افزونت باشیم دوست عزیز
:gol::gol::gol:

sahel70

عضو جدید

ساحل جان
ایشون هنوز نرفته اونوری شده !!
الان یه هفتس تو تالار نیستش !

والا
فقط خودمو خودتو عشقه خانوم مدیر که تو هاروارد تحصیل میکنیم و واسه اینکه ریا نشه صداشو در نمیاریم و خاکی برخورد میکنیم :w15::w15:
ای تف تو ریا:w02::w02::w02::w02:

وضعیت
موضوع بسته شده است.