تا حالا شده طرفتون را امتحان کنید با تلفن یا موارد دیگه؟؟؟

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما طرف داریم................. خدا رو 100000000000000000000000000000000 مرتبه شکر......

لوتوسو

عضو جدید
ب نظرم اصلا کار درستی نیست ک ادم شرایط خطا رو برا کسی فراهم کنه و بعد وایسا ببینه عکس العمل طرف چیه؟
فقط خدا باید ب حق ادمو امتحان کنه!

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار درستی که نیست

ما یک دوست ببخشید اما نامرد داشتیم میرفت دوست پسرای دوستامو امتحان کنه خودش باهاشون دوست میشد البته دوست پسرای خیلی خوبه دوستامو ....

یعنی عین نامردی... من که هنوزم اسمش تو گوشیم دوست نامرد سیو هس

لاله@

عضو جدید
اخه چرا ناراحت نباشم یک سال بیش که من 20 سالم بود و اون 17 سالش خانوادگی مهاجرت کردن انگلستان
بدرش هم منو میشناخت و از علاقه ما اگاه بود یه بار که دیدمش بهم گفت می نمی تونم خودمو معطل بچه بازیهای شما بکنم!!!!
هنوزم از یادم نرفته و بهش فک می کنم
مرسی از دلداریتون:gol:
خواهش می کنم. اما اگه 1 ساله بهتره دیگه با این موضوع کنار بیاین و کمتر بهش فکر کنین تا به زندگی عادی برگردین.این خیلی بهتره از افسردگیه.
اینو از تجربه شخصیه خودم میگم.گرچه هنوزم دارم روش کار میکنم. امیدوارم موفق باشید و جسارت منو ببخشید.

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کار درستی که نیست

ما یک دوست ببخشید اما نامرد داشتیم میرفت دوست پسرای دوستامو امتحان کنه خودش باهاشون دوست میشد البته دوست پسرای خیلی خوبه دوستامو ....

یعنی عین نامردی... من که هنوزم اسمش تو گوشیم دوست نامرد سیو هس
من خودم دوستای دوستامو خیلی امتحان کردم ولی هرگز به خودم اجازه ندادم که باهاشون دوست بشن به قول شما نامردیه ولی یکی را میشناسم از میون دوستام که اینکارو میکنه منم برم نامرد سیوش کنم:D

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دوستان پيشنهاد ميكنم اصلا اين كار رو نكنيد
يكي رو مي شناسم كه با اين كار زندگيش رو خراب كرد
كم مونده بود دوستش كه قرار بود توي امتحان كردن نامزدش كمك كنه بهش با نامزده دوست تلفني شه
همين دفعه هم توي روزنامه خونده بودم كه يكي اين كار رو كرد و وقتي كار از كار گذشته با خبر شده

اين چه كاريه خوب؟
اگه خيلي لازمه شك رو برطرف كني يه روز برو دنبالش ببين كجاها ميره:confused:

felor

عضو جدید
یه بار دوستم با یه پسره دوست شد...پسره ازش می پرسه که نظرت راجع به امتحان اینا چیه؟دوستم می گه این کارا دیگه قدیمی و خیط شده...
چند روز بعد دوستم با خط من طرفو امتحان کرد ...پسره هم تو زرد از آب درومد...یعنی خیلی افتضاح و بد و جلف برخورد کرد!!!! دوستم بش زنگ زد که واقعا که و اینا..اونم گفت اولا که اگه تو تو خیابون راه بری و یه دسته تراول 100 تومنی بیبینی رد میشی می ری؟!! یا برش می داری؟؟!! که من از دختر بگذرم؟؟!!! بعدم مگه تو نگفتی این کار خیط و ضایع است؟؟؟دوستم گفت تو دیگه چه قدر ضایعی که به این حرکت ضایع و قدیمی جواب دادی!!!!
در کل نظر خودم اینه:مردا رو امتحان نکنید...همیشه رد میشن!!!!

fatima0

عضو جدید
به نظر من این کارا بی معنی!!
اصلا اگه اعتماد نداشتی چراا دوس شدییی!!!

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بار دوستم با یه پسره دوست شد...پسره ازش می پرسه که نظرت راجع به امتحان اینا چیه؟دوستم می گه این کارا دیگه قدیمی و خیط شده...
چند روز بعد دوستم با خط من طرفو امتحان کرد ...پسره هم تو زرد از آب درومد...یعنی خیلی افتضاح و بد و جلف برخورد کرد!!!! دوستم بش زنگ زد که واقعا که و اینا..اونم گفت اولا که اگه تو تو خیابون راه بری و یه دسته تراول 100 تومنی بیبینی رد میشی می ری؟!! یا برش می داری؟؟!! که من از دختر بگذرم؟؟!!! بعدم مگه تو نگفتی این کار خیط و ضایع است؟؟؟دوستم گفت تو دیگه چه قدر ضایعی که به این حرکت ضایع و قدیمی جواب دادی!!!!
در کل نظر خودم اینه:مردا رو امتحان نکنید...همیشه رد میشن!!!!
ولی بعضی هاشون هم ادم میشن و دیگه به هیچ کس پا نمیدن من دوست پسر دوستم به اصرار خودش امتحان کردم پسره پا داد ولی دوستم آدمش کرد و بعد از گذشت زمان هرکاری کردیم دیگه پا نداد که نداد

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی بعضی هاشون هم ادم میشن و دیگه به هیچ کس پا نمیدن من دوست پسر دوستم به اصرار خودش امتحان کردم پسره پا داد ولی دوستم آدمش کرد و بعد از گذشت زمان هرکاری کردیم دیگه پا نداد که نداد

آدمش كرد :biggrin:;)

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز

مینا جان مونده تا پسرا رو بشناسی ....اینا ادم بشو نیستن....!!!!!!!!! واما این کاردرست نیس واقعامیدونید بعضی وقتا ادم واقعیت هارو نفهمه خیلی بهتره... لااقل میتونی به زندگیت ادامه بدی باخوشی ولی وقتی طرفت از امتحان رفوزه در میاد دیگه زندگی برات بیمعنی میشه...

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
مینا جان مونده تا پسرا رو بشناسی ....اینا ادم بشو نیستن....!!!!!!!!! واما این کاردرست نیس واقعامیدونید بعضی وقتا ادم واقعیت هارو نفهمه خیلی بهتره... لااقل میتونی به زندگیت ادامه بدی باخوشی ولی وقتی طرفت از امتحان رفوزه در میاد دیگه زندگی برات بیمعنی میشه...

:mad:....................

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز

هوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟قبول نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکم فکر کن... حاضری از یک دختری که خیلی صدای نازی هم داره بهت زنگ میزنه بگزری؟بگی نه مطمئن باش باور نمیکنم من خودم یک پا پسرم میدونم صبح تا شب چی تو مغزشون میگذره

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مخالفم!!!:D

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
هوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟قبول نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکم فکر کن... حاضری از یک دختری که خیلی صدای نازی هم داره بهت زنگ میزنه بگزری؟بگی نه مطمئن باش باور نمیکنم من خودم یک پا پسرم میدونم صبح تا شب چی تو مغزشون میگذره

معلومه که حاضرم بگذرم شما دخترا خیلی خودتنو دست بالا گرفتین دیگه .خبری نیست ابجی فکر نکن همه مردا مثه هم واسه دخترا غش و ضعف میرن

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا موافقم اکثریت شاید بالای ۸۰% قبول می‌کنن و قرار میذارن حالا ممکنه خوششون بیاد و دوست شن ممکن هم نشن ولی‌ در هر صورت پس نمی‌زنن.مورد خوبی‌ هم محسوب می‌شه چون پیشنهاد از طرف دخترس....و اینا...

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز

معلومه که حاضرم بگذرم شما دخترا خیلی خودتنو دست بالا گرفتین دیگه .خبری نیست ابجی فکر نکن همه مردا مثه هم واسه دخترا غش و ضعف میرن
همونطور که پسرا فکر می‌کنن دخترا همشون حسودن و این تو ذاتشونه دخترا هم پیش فرضشون از پسرا اینه که پس نمی‌زنن .... دیگه استثنا‌ها رو آدم نمیتونه تک تک نام ببره که...

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو مختاری هر طور که دوست داری فکر کنی. شایدم حق با تو باشه . اونایی که تو اطرافت دیدی اونجور بودن:D

والله ماکه خسته شدیم بس که اشک این دوستامون رو پاک کردیم که بابا یک پسر ارزششو نداره ولی مگه قلب شکسته رو میشه ترمیمش کرد؟بخدا نمیشه...
بابا طرف منو که به عنوان دوست صمیمیش بودم به دوست پسرش معرفی کرد دوست پسرش پرو پرو بعد چند ماه که با دوستم بوده برگشته بهش گفته از اون روزی که تو دوستت رو بهم نشون دادی من ازش خوشم اومده بوده اما روم نمیشد بهت بگم شما فکرکن.................
دوستم چند وقت از منم بدش اومد بود.... بیچاره میفهمم وای خداااااااااااااااا این پسرا چرا اینجورین؟؟؟؟؟؟؟؟؟اشکم در اومد

F.H

عضو جدید
چه کار مزخرفی هستش این امتحان کردن
البت ما هم طرف نداریم
به امتحان کردن دوست که اصلا کاری ندارم چون از پایه خرابه
ولی به نظر من امتحان کردن همسر کار واقعا اشتباهی هس,آخه یعنی چی؟اگه بهش شک داری و بهش اطمینان نداری میخواس اول مطمئن شی بعد ازدواج کنی و مثل ادم زندگی کنی
دیگه این کارا چیه؟!!!!

ad_kh66

عضو جدید
خودم که نه.
ولی دوستام هروقت میخاستن دوستاشونو امتحان کنن میومدن به من میگفتن من در عرض 2 روز شخصیت واقعی طرفو با سند و مدرک میزاشتم کف دستشون.
هیچ وقت کسی نبوده که پا نده(بقول بچه ها);)
رابطه که با کلی داد و بیداد تموم میشد ولی بنظرم رابطه با آدم سست عنصر هرچه زودتر تموم شه بهتره!

Setareh_madness

عضو جدید
سلام دوستای عزیز خوبید؟:gol:
دوستان تا حالا شده طرفتون(g.f......b.f یا زن - شوهر) را امتحان کنید؟؟؟؟
هدفی که از این کار داشتید چی بوده؟؟؟
به نظرتون کار درستی هست که طرفتون را کنترل کنید؟؟؟
نتیجه ای که گرفتید چی بوده؟آیا باعث تداوم رابطتون شده یا اونو به مخاطره کشونده؟

اره عزیزم بدجوری سرکارش گذاشتم کلی خندیدم اینکار واسه خندس والا بش اعتماد دارم

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که طرف ندارم ولی یه بار یه نفر میخواست امتحانم کنه منم که فهمیده بودم طرف کیه طوری برخورد کردم که یارو فکر کنه بابا این عجب پسر خوبیه:D....البته واقعا پسر خوبیما

solar flare

مدیر بازنشسته
من هیچوقت همچین کاری نمیکنم
یا به کسی اعتماد دارم علاقمو بهش نثار میکنم
یا اگه بهش اعتماد ندارم غلط میکنم باهاش باشم

بالا