تا حالا شده طرفتون را امتحان کنید با تلفن یا موارد دیگه؟؟؟

lord of darkness

عضو جدید
یه بار دوستم با یه پسره دوست شد...پسره ازش می پرسه که نظرت راجع به امتحان اینا چیه؟دوستم می گه این کارا دیگه قدیمی و خیط شده...
چند روز بعد دوستم با خط من طرفو امتحان کرد ...پسره هم تو زرد از آب درومد...یعنی خیلی افتضاح و بد و جلف برخورد کرد!!!! دوستم بش زنگ زد که واقعا که و اینا..اونم گفت اولا که اگه تو تو خیابون راه بری و یه دسته تراول 100 تومنی بیبینی رد میشی می ری؟!! یا برش می داری؟؟!! که من از دختر بگذرم؟؟!!! بعدم مگه تو نگفتی این کار خیط و ضایع است؟؟؟دوستم گفت تو دیگه چه قدر ضایعی که به این حرکت ضایع و قدیمی جواب دادی!!!!
در کل نظر خودم اینه:مردا رو امتحان نکنید...همیشه رد میشن!!!!

تشبیه دختر به بسته تراول!!!
عجب تمثیلی!!:biggrin:

lord of darkness

عضو جدید
ولی بعضی هاشون هم ادم میشن و دیگه به هیچ کس پا نمیدن من دوست پسر دوستم به اصرار خودش امتحان کردم پسره پا داد ولی دوستم آدمش کرد و بعد از گذشت زمان هرکاری کردیم دیگه پا نداد که نداد

بابا چندبار انتظار داشتی از یه سوراخ گزیده شه و با این ترفنده خز گول بخوره!!!;)

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
والله ماکه خسته شدیم بس که اشک این دوستامون رو پاک کردیم که بابا یک پسر ارزششو نداره ولی مگه قلب شکسته رو میشه ترمیمش کرد؟بخدا نمیشه...
بابا طرف منو که به عنوان دوست صمیمیش بودم به دوست پسرش معرفی کرد دوست پسرش پرو پرو بعد چند ماه که با دوستم بوده برگشته بهش گفته از اون روزی که تو دوستت رو بهم نشون دادی من ازش خوشم اومده بوده اما روم نمیشد بهت بگم شما فکرکن.................
دوستم چند وقت از منم بدش اومد بود.... بیچاره میفهمم وای خداااااااااااااااا این پسرا چرا اینجورین؟؟؟؟؟؟؟؟؟اشکم در اومد

پدر تجربه بسوزهاااا ...!

lord of darkness

عضو جدید
کاملا موافقم اکثریت شاید بالای ۸۰% قبول می‌کنن و قرار میذارن حالا ممکنه خوششون بیاد و دوست شن ممکن هم نشن ولی‌ در هر صورت پس نمی‌زنن.مورد خوبی‌ هم محسوب می‌شه چون پیشنهاد از طرف دخترس....و اینا...

به نظر من که وقتی بیشنهاد از سمت دخترست اتفاقا مورد خوبی نیست!:)
چون احتمالا یا اون دختره مورد ایده ال و اش دهن سوزی نیست
یا به همه با میده که ندیده و نشناخته دنباله دوستی باهاته!
خلاصه یه چیزیش میشه و یه ریگی تو کفشش هست!;)

habib fasa

عضو جدید
فضولی باعث پاشیده شدن ارامش و زندگی میشه و100% باعث بد اندیشی نسبت به فرد میشه خود طرفی که فضولی میکنه روحش آزار میبینه...........
هرکس کسی که لایقش باشه به همون میرسه...........
هر عملی عکس العملی داره پس هر کی همونی که باشه مثل خودش میشه نیمه گمشده اش.........

sahar_moradi19

عضو جدید
سلام ممنون که این موضوع رو انتخاب کردید چون خیلی جالبه، منم با این عقیده موافقم که بهتره دست به این کار نزنیدچون احتمال اینکه طرف رد بشه زیاده. خودم یه امتحان طراحی کردم تا حالا کسی ازش سربلند بیرون نیومده. بهرکی هم تعریف کردم انگشت حیرت به دهان گرفت. دست آخر هم بیخیال شدم. هر صورت اساس رابطه باید اعتماد باشه. اعتماد کن تا بهت اعتماد کنن. همین:eek:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادمه قبلنا که بچه تر بودیم این زن دایی مون می خواست ما رو امتحان کنه ولی همچین واسش شاکی شدم سریع خودشو معرفی کرد گفت فقط فحش ندی منم فلانی خواستم شوخی کنم.:D

چه شوخی جلفی:razz:

hamed_bluesky

عضو جدید
هرچه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی.

اعتماد باید؛ اما به چه قیمتی؟؟؟
اینکه سرت رو مثل کبک بکنی زیر برف و ....
امتحان خیلی ام خوبه به شرطی که قبل از ایجاد رابطه باشه.
منظور این که وقتی می خوام یکی رو واسه همسری انتخاب کنم خوب امتحانش میکنم چون 98% خوشبختی ها یا بدبختی هام به این انتخاب بستگی داره.
ولی بعد از ازدواج نباید زیاد حساس شد.

به قول یکی از بزرگان: " قبل از ازدواج چشمانت را خوب باز کن و بعد از ازدواج فقط گاهی زیر چشمی نگاه کن."

felor

عضو جدید
مینا جان مونده تا پسرا رو بشناسی ....اینا ادم بشو نیستن....!!!!!!!!! واما این کاردرست نیس واقعامیدونید بعضی وقتا ادم واقعیت هارو نفهمه خیلی بهتره... لااقل میتونی به زندگیت ادامه بدی باخوشی ولی وقتی طرفت از امتحان رفوزه در میاد دیگه زندگی برات بیمعنی میشه...
وع طلبه!
%100 موافقم...هیچ مردی نمی تونه از ذاتش برگرده...ذات مردا تنوع طلبه!!!! عاقبت امتحان کردن مرد رسیدن به این نتیجه ی تلخه...اگه یه وقتم مردی رو امتحان کردی پا نداد..از 2حالت خارج نیست..یا فهمیده شمایید..یا خیلی سرش شلوغه دیگه جا نداره!!!!!!

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ممنون که این موضوع رو انتخاب کردید چون خیلی جالبه، منم با این عقیده موافقم که بهتره دست به این کار نزنیدچون احتمال اینکه طرف رد بشه زیاده. خودم یه امتحان طراحی کردم تا حالا کسی ازش سربلند بیرون نیومده. بهرکی هم تعریف کردم انگشت حیرت به دهان گرفت. دست آخر هم بیخیال شدم. هر صورت اساس رابطه باید اعتماد باشه. اعتماد کن تا بهت اعتماد کنن. همین:eek:
بگو تا بدونیم چه دسیسه ای طراحی کردی شیطون:D

نظر من اینه که اگه کسی رو دوس داری و درست انتخابش کردی
چه نیازی به امتحان داره.با امتحان کردن مخالفم چون محبت تو
اونقدی باید باشه که اون واسه کمبودش به دیگرون متصل نشه.

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مینا جان مونده تا پسرا رو بشناسی ....اینا ادم بشو نیستن....!!!!!!!!! واما این کاردرست نیس واقعامیدونید بعضی وقتا ادم واقعیت هارو نفهمه خیلی بهتره... لااقل میتونی به زندگیت ادامه بدی باخوشی ولی وقتی طرفت از امتحان رفوزه در میاد دیگه زندگی برات بیمعنی میشه...
من که خودم فکر نکنم اینکارو بکنم مگر درمواقعی که شک کنم به طرف.از طرفی این کارا خز شده و اگه طرف زرنگ باشه رو هوا میزنه و خودش را خوب جلوه میده اگر هم که نه دیگه افتاده تو تله.با حرفت موافقم که گفتی بعضی وقتا آدم واقعیت ها را نفهمه بهتره ولی این بیشتر برای رابطه زناشویی صدق میکنه که انجام اینکار هم درست نیست ولی تو دوستی بد نیست گهگداری یک گوشه گوشمالی به طرف بدیم:D

bahareh85

عضو جدید
اصلا کار درستی نیست
ببخشید ولی اگر به کسی شک دارید یعنی اخلاقا انسان پایبندی نیست ارتباط از اساس غلطه اگر هم طرف انسان درستیه شک غلطه و این جور شک ها بیماریه
البته معملا انسانهایی که به دیگران شک دارن (البته از نوعی که بالا گفتم) مشکل از خودشون و گذشته خودشونه در واقع کافر همه را زکیش خود پندارد اند
حالا خودتون قضاوت کنید مشکلتون از کجاست

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا کار درستی نیست
ببخشید ولی اگر به کسی شک دارید یعنی اخلاقا انسان پایبندی نیست ارتباط از اساس غلطه اگر هم طرف انسان درستیه شک غلطه و این جور شک ها بیماریه
البته معملا انسانهایی که به دیگران شک دارن (البته از نوعی که بالا گفتم) مشکل از خودشون و گذشته خودشونه در واقع کافر همه را زکیش خود پندارد اند
حالا خودتون قضاوت کنید مشکلتون از کجاست
من مشکلی ندارم میخوام نظر بقیه را بدونم

بالا