بیا زیر کرسی تا قصه های قدیمی رو واست تعریف کنم

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D نه اینجا منطقه نطامیه دوربین آوردن ممنوعه!!!اطلاعات فوق سری داریم اینجا!!:D
فکر کن!!گیس و گیس کشی هامون هم بیفته توی عکس!!!
(من و محمدصادق):w25:

ببین آرام من هیچ وقت با دشمنم وارد جنگ تن به تن نمیشم، مگه اینکه مجبور بشم، من همیشه تک تیرانداز بودم و بس ...:D
گیس و گیس کشی هم ماله دختراس، من که گیس ندارم :D

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بیا محمد حسین، اینم یه قناسه اتریشی دوربین دار، برای هدف های متحرک و شورشی و مخصوصا مونث ... :D
همین الان سفارش دادم، همین الانم واسم از هوا فرستادن ...
ببين باز داري شروع ميكني.من مثل ساير خانوماي گل وايسادم كنار هيچي نميگم ولي نمي ذاريا.يه كاري نكن بيارمش:razz:
خواهشن منو تو چرخ و فلكتون نياري
من ديكته سال سوم راهنماييم رو با تذكره گرفتم

داش شما كاري داري مياي سوت ميزني در ميري:mad:
نه ديگه محمدحسين جان دارو دسته خودتون شروع كردن.با چي قبول شدي؟تذكره؟؟؟!!!!!!!احتمالا منظورت تبصره يا تك ماده نبوده!:biggrin:
آرام بزن زنگو 2-1

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
ببین آرام من هیچ وقت با دشمنم وارد جنگ تن به تن نمیشم، مگه اینکه مجبور بشم، من همیشه تک تیرانداز بودم و بس ...:D

ایییییییییییییییییییی کچلللللللللللل!!!!:w15::w15:
بابا محمدصادق تک تیرانداز رو هم که من گفتم!!از خلاقیتت استفاده کن یه کم!!!:thumbsup2::thumbsup2:

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاحي كه از هوا فرستاده بشه كه ديگه آخر عاقبتش معلومه :D

نسیم تو نترس، همه جای قضیه حساب شدس، من که اینارو هزار دفعه بهت آموزش دادم، این سلاحار با چتر نجات میفرستن پایین.
خب حالا از دشمن چه خبر؟ نقشه جدیدش چیه؟ :D

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخي يني كچلي؟ :D پس چرا اسمت حسن نيست :w20:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
محمدصادق(کچل) حالا نرو تو کمد گریه کن!!بیا بیرو!!عیبی نداره!!میگن کچل ها عوضش خوش شانسن!!(والا میگن دیگه کی ش رو نپرسید)!:lol:

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایییییییییییییییییییی کچلللللللللللل!!!!:w15::w15:
بابا محمدصادق تک تیرانداز رو هم که من گفتم!!از خلاقیتت استفاده کن یه کم!!!:thumbsup2::thumbsup2:

آره واقعا، اصلا تو نبودی من باید ساکت یه گوشه کز میکردم :D

آخي يني كچلي؟ :D پس چرا اسمت حسن نيست :w20:

من گفتم گیس ندارم، نگفتم که کچلم، یعنی شما دخترا معنی گیس رو هم نمیدونید، پس خوب دقت کنید: (گیس به موهای بلند دختران و زنانی گفته میشود که زمانی که بخواهند بین خودشان با هم دعوا کنند از این سلاح دردناک و مخرب علیه دشمن، استفاده میکنند، که طرز استفاده آن فقط کشیدن ضامن آن است ) :D

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببين باز داري شروع ميكني.من مثل ساير خانوماي گل وايسادم كنار هيچي نميگم ولي نمي ذاريا.يه كاري نكن بيارمش:razz:

نه ديگه محمدحسين جان دارو دسته خودتون شروع كردن.با چي قبول شدي؟تذكره؟؟؟!!!!!!!احتمالا منظورت تبصره يا تك ماده نبوده!:biggrin:
آرام بزن زنگو 2-1
وايسا آرام نزن زنگو
1- همون تذكره است اون زمان بهش تذكره مي گفتن
2-ميگم با تذكره گرفتم منو نچرخون
3-منو بي خيال شو بزار كارمونو بكنيم

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم هوا خیلی سرد نیس!
یکمی تو مصرف انرژی صرفه جویی کنیم!
با ما تماس بگیرین! 8190 (شرکت بهینه سازیه مصرف زغال سنگ)

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
وايسا آرام نزن زنگو
1- همون تذكره است اون زمان بهش تذكره مي گفتن
2-ميگم با تذكره گرفتم منو نچرخون
3-منو بي خيال شو بزار كارمونو بكنيم
اون زمان؟يعني كدوم زمان؟:w20:ميشه چند قرن پيش؟:D
با زمان پيش برو محمدحسين جان.الان بايد هموني كه گفتم بگي
:w00:يعني چي؟اين يعني نقض آشكار قوانين.من همه رو مي بينم(مي چرخونم:D)

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
آره واقعا، اصلا تو نبودی من باید ساکت یه گوشه کز میکردم :D

من گفتم گیس ندارم، نگفتم که کچلم، یعنی شما دخترا معنی گیس رو هم نمیدونید، پس خوب دقت کنید: (گیس به موهای بلند دختران و زنانی گفته میشود که زمانی که بخواهند بین خودشان با هم دعوا کنند از این سلاح دردناک و مخرب علیه دشمن، استفاده میکنند، که طرز استفاده آن فقط کشیدن ضامن آن است ) :D
پس الان چی کار میکنی؟!:surprised: الان هم ساکت گوشه ی کمدی دیگه!!!
بابا خب محمدصادق!!بهت میگیم چهل گیس !!خوبه؟؟راضی شدی؟بابا بیا بیرون دیگه از کمد!!انقدر گریه نکن!!:thumbsup2::w15:

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نچ!!ماست مالیت در حد قانع کننده نبود!!2-1
1-گفتم منو بي خيل
قابل فهمه يا يه جور دگه بگم(جور خاصي نيست نترسيد:biggrin:)
ببينم تو خودت احتمالا از تذكره استفاده نكردي با اون زبونت كه معلوم نبود كجايي بود:D

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس الان چی کار میکنی؟!:surprised: الان هم ساکت گوشه ی کمدی دیگه!!!
بابا خب محمدصادق!!بهت میگیم چهل گیس !!خوبه؟؟راضی شدی؟بابا بیا بیرون دیگه از کمد!!انقدر گریه نکن!!:thumbsup2::w15:

چه جالب محمد حسین، این خانوما ، مخصوصا بعضیاشون هر وقت کم میارن، هر کی رو بخوان میکنن تو کمد، درمیارن، البته این کمدی که میگم فرضیه ها، زاییده ی تخیلاتشونه، بعد هم دیگه بقیشو خودت ببین ... :D

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
چه جالب محمد حسین، این خانوما ، مخصوصا بعضیاشون هر وقت کم میارن، هر کی رو بخوان میکنن تو کمد، درمیارن، البته این کمدی که میگم فرضیه ها، زاییده ی تخیلاتشونه، بعد هم دیگه بقیشو خودت ببین ... :D
خوبه باز ما اون تخیل رو داریم!!از دیگران تقلید نمی کینم!!:thumbsup2: تازه با شخص سوم هم هروقت کم میاریم صحبت نمی کنیم!!
:thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2: خدایی آخر جواب بود ها!!!!

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اره موافقم

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1-گفتم منو بي خيل
قابل فهمه يا يه جور دگه بگم(جور خاصي نيست نترسيد:biggrin:)
ببينم تو خودت احتمالا از تذكره استفاده نكردي با اون زبونت كه معلوم نبود كجايي بود:D
تو دوباره درخواست جدايي از اونارو دادي؟آخه تو كه اونوري نيستي واسه چي قناسه مي خواي؟نه بگو
بابا رعايت كن ديگه الان تبصره.تازه نخير زبون به اون قشنگي ميخواي به توهم يادبديم؟

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
فروردین فکر کنم خشونت دوست نداره نه؟؟می خوای داستان بگیم؟؟آره فرودین جان؟چی شده؟بگو؟

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اون زمان؟يعني كدوم زمان؟:w20:ميشه چند قرن پيش؟:D
با زمان پيش برو محمدحسين جان.الان بايد هموني كه گفتم بگي
)
پس تاريخ چي ميشه؟
پس هويتمون چي ميشه؟
پس ارزش ها چي ميشه
اينا همش زاييده امپرياليست غربه
رهايشان كنيد

Ali 1900