بهترین رشته مهندسی چیه رای بدید؟

بهترین رشته مهندسی چیه رای بدید؟

• مجموع رای دهندگان
    422
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

مائده م

عضو جدید
از نظر من هیچ رشته ای خوب نیست چون تو هیچ رشته ای آینده ای وجود نداره

NFS

عضو جدید
اول: برق-مخابرات
دوم تا آخر: کامپیوتر-نرم افزار

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندسی نفت ومهندسی شیمی از بهترین رشته های مهندسین ، تو نظر سنجیتون نیست ! واقعا که متاسفم :razz:

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با احترام به هم همکاران معمارام. و اینکه علاقه زیادی به رشته م دارم . اما همیشه معتقد بودم و هستم بهترین رشته مهندسی برق و بعد از اون مکانیک

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استارتر تاپیک برای یادآوری کاش به صفحه اول باشگاه رجوع میکرد و نام همه مهندسی ها رو تو نظر سنجی میاورد

نظر سنجی چون شامل همه رشته ها نمیشه خود به خود بی ارزش هست
باید این رشته ها هم به نظرسنجی اضافه میشد.

مهندسی کشاورزی
مهندسی شیمی
مهندسی نفت
مهندسی شهرسازی
مهندسی فناوری اطلاعات
مهندسی پزشکی
مهندسی معدن
مهندسی نساجی
مهندسی رباتیک

آخرین ویرایش:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به افتخار تمام بربچ معماری

به افتخار تمام بربچ معماری

معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری معماری

engmr

عضو جدید
توایران فقط پارتی خارج ازایران اول موادچون بیس همه ی رشتهاس ازهمه قدیمی تره وهنوز هم داره به روز میشهبعدit مکانیک هرچی بشه ای بابا بقیه سه کیلو هزار

bajelan25

اخراجی موقت
توایران فقط پارتی خارج ازایران اول موادچون بیس همه ی رشتهاس ازهمه قدیمی تره وهنوز هم داره به روز میشهبعدit مکانیک هرچی بشه ای بابا بقیه سه کیلو هزار

اره دیروزم نخست وزیر حرفاتو تایید کرد.////
خوش باش../

jungle bird

عضو جدید
اقا من معترضم فدات بشم اینجا تالار سایر رشته های مهندسی باید رشته های نظر سنجی از این رشته ها باشه
فدات تغییرش بده
بهتر از همه مهندسی مدیریت اجرایی چون وقتی شما وارد برشی توی همون مقطع لیسانس می تونی هر گرایشی رو اعم از مکانیک برق کامپیوتر و عمران و صنایع رو انتخاب کنی

خب چه کاریه؟ اگه دوست داری مکانیک برق کامپوتر و عمران و صنایع بخونی چرا نمیری سراغ یکی از همون ها؟

mdrsh

عضو جدید
فقط و فقط مهندسی شیمی که متاسفانه تو گزینه ها نیست واقعا که!!!!!!!!!!!
البته اگه بود جواب نظر سنجی از پیش تعیین شده بود

mohmen

عضو جدید
به نظر من رشته ی علوم مهندسی بهترین رشته می باشد. اگر نمی دونید چیه کمی راجع بش تحقیق کنید.

آخرین ویرایش:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه ی رشته های مهندسی خوبن

مهم اینه که خودت علاقه داشته باشی

وقتی علاقه باشه موفق میشی و فرقی نداره رشتت چی هست

challenger_69

عضو جدید
عشق است مکانیک !
مادر همه ی رشته ها

میتونم به خدمت حضرتعالی عارض بشم که مکانیک مادر کدوم رشته هاست؟ چندتا شو نام ببری فیض میبریم:w15:

حالا خوبه بیشتر رشته های مهندسی از جمله مکانیک درس مبانی برق 1و 2 رو باید پاس کنن ولی مهندسی برق اصلا واحدی که مربوط به رشته ی دیگه ای باشه نداره با این وضع بگو مکانیک به برق نیاز داره یا برق به مکانیک:D

mehdi_j2006

عضو جدید
هیچکدوم از رشته های مهندسی دو زار نمی ارزه
نون الان توی پزشکی هست
مهندسی اگه سرمایه داشته باشی به درد می خوره
مهندسی یعنی خر حمالی

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
میتونم به خدمت حضرتعالی عارض بشم که مکانیک مادر کدوم رشته هاست؟ چندتا شو نام ببری فیض میبریم:w15:

حالا خوبه بیشتر رشته های مهندسی از جمله مکانیک درس مبانی برق 1و 2 رو باید پاس کنن ولی مهندسی برق اصلا واحدی که مربوط به رشته ی دیگه ای باشه نداره با این وضع بگو مکانیک به برق نیاز داره یا برق به مکانیک:D

براي اينكه ثابت كنني مكانيك ب برق وابسته است خيلي دليلايي كه آوردي بي منطقن دوستم!!!!!
دقيقا به همين دليلهايي كه خودت آوردي مكانيك شاخ رشته هاي مهندسيه چون از همه ي مهندسيا اطلاعات داره اما برقيا چي؟؟؟فقط برق بدونن!؟!؟كه انشالا اونم بدونن :)

challenger_69

عضو جدید
براي اينكه ثابت كنني مكانيك ب برق وابسته است خيلي دليلايي كه آوردي بي منطقن دوستم!!!!!
دقيقا به همين دليلهايي كه خودت آوردي مكانيك شاخ رشته هاي مهندسيه چون از همه ي مهندسيا اطلاعات داره اما برقيا چي؟؟؟فقط برق بدونن!؟!؟كه انشالا اونم بدونن :)

واقعا جواب دندان شکنی بود:w15::w15::w15::w15:

آخه دوست عزیز این که مکانیک باید چند واحد برق پاس کنه نشانه نیاز به اطلاعات پایه ای برق برای مکانیک هست نه اینکه مکانیک از همه رشته ها سر در میاره:confused:
اصلا مکانیک از فلسفه و منطق و تاریخ و ادبیات هم سر در میاره ....خوب شد؟:w17:
اصلا شما مکانیکیا استاد همه چی دونید:biggrin:
در مورد اینکه گفتی برقیا انشالا برقو بدونن باید بگم نگران نباش همشون خدا رو شکر واردن تو برو خود را باش