بهترین رشته مهندسی چیه رای بدید؟

بهترین رشته مهندسی چیه رای بدید؟

• مجموع رای دهندگان
    422
  • این نظر سنجی بسته خواهد شده : .

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط مهندسی مکانیک

واقعا جواب دندان شکنی بود:w15::w15::w15::w15:

آخه دوست عزیز این که مکانیک باید چند واحد برق پاس کنه نشانه نیاز به اطلاعات پایه ای برق برای مکانیک هست نه اینکه مکانیک از همه رشته ها سر در میاره:confused:
اصلا مکانیک از فلسفه و منطق و تاریخ و ادبیات هم سر در میاره ....خوب شد؟:w17:
اصلا شما مکانیکیا استاد همه چی دونید:biggrin:
در مورد اینکه گفتی برقیا انشالا برقو بدونن باید بگم نگران نباش همشون خدا رو شکر واردن تو برو خود را باش

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
درووود
اولا واقعا متأسفم ازینکه مهندسی شیمی که تمامه بودجه و درامد ایران از وجود مقدسشه رو ننوشتی...
پس نظر سنجیتون فاقده هر گونه ارزش می باشد...
در ضمن رشته ما جزء رشته شما نیست ، شاید شما جزئی از ما باشین....!!!!
ولی تنها رشته ای که میتونه با ما باشه فقط مکانیکه...اونم سیالاتیا....

ما جزئی از شما هستیم؟؟؟!!!
خیلی جالبه...
هر وقت مهندسی شیمی تونست به صورت "علم مهندسی مواد" تبدیل بشه بعداً بیاین یه همچین ادعایی کنید...
رشته شما دوست عزیز علم نیست.
شیمی هست ولی مهندسی شیمی خیر

Viva Materials Science Engineering

mrsos256

عضو جدید
عشق است متالورژی
فقط فقط فقط
فهمیدید

ما جزئی از شما هستیم؟؟؟!!!
خیلی جالبه...
هر وقت مهندسی شیمی تونست به صورت "علم مهندسی مواد" تبدیل بشه بعداً بیاین یه همچین ادعایی کنید...
رشته شما دوست عزیز علم نیست.
شیمی هست ولی مهندسی شیمی خیر

Viva Materials Science Engineering

Likeeeeeeeeeeeeeeeeee
:thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
مکانیکو عشق است
هووووووووورا

safir simorg

عضو جدید
سلام به نظر من اصلا این نظر سنجی خیلی چرته.به نظرم اصلا بهترین رشته نداریم هر کدوم تو جای خودش مهمه.ولی این که ما به کدوم رشته علاقه داریم از این جهت اون رشته برای ما بهترین و مناسبترین رشته میشه.من از این دیدگاه چون به مکانیک علاقه دارم زدم مکانیک :razz:نظر دوستان چیه؟:que:

masuod3390

عضو جدید
متاسفم واقعا برای این نظر سنجی ...؟؟؟
عشق است:
مکاترونیک

مکاترونیک

masuod3390

عضو جدید
میدونیدمکاترونیک یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟///
نه می دونید؟
مادر تمام رشته های فنی
یعنی:::

مکانیک الکترونیک کامپیوتر صنایع رباتیک مدیریت و ......
حتما مطالعه کنید
مکاترونیک مکاترونیک مکاترونیک

maryam72

عضو جدید
مکانیک یه چیز دیگست:biggrin: ولی جدی این بحث جالبی نیست. هر رشته ای واسه خودش خوبه و به همه مهندسا نیاز داریم. پس بحث نکنید با هم.

mori1365

عضو جدید
یه گزینه دیگه هم باید میذاشتی که هیچ کدام.رشته مهندسی برای کشوریه که توش ساخت و طراحی و تولید باشه نه یک کشور جهان سومی مثل اینجا که همه چی واداتیه یا نهایتش مونتاژه کلا الان اوضاع کار مهندسیا یی از یکی بدتره حالا باز این وسط معماری و عمران اوضاعشون بد نیست ولی بقیه که خدا بهشون رحم کنه چون خودم برق خوندم میگم وضاع برق به خصوص الکترونیک که داغونه مهندسی کامپیوتر که اشباعه اشباه هرکیو میبینی الان دانشجوی کامپیوتره بقیه مهندسیام همین طور .به نظرم برای یه کشوری مثل ایران رشته های پزشکی و مربوط به پزشکی بهترین وضعو دارن البته الان ممکنه بیان نظر بدین ما فلان مهندسی خوندیم کار میکنیم بله کار هست ولی چه کاری مهندسی برق خونده باشی یه دفتر فروش وایسی به نظرت این شد کار متبط؟؟یه دیپلمه و سیکلم این کارو میکنه یا کامپیوتری بیاد بگه دارم کد نویسی میکنم کد نویسی رو الان خیلیها که مدرک دانشگاهی ندارن خیلی بهتر انجام میدن در کل اوضاع خرابه .این بحثم در کل بیشتر یه بحث بچه گانه و در حد کودکاستانه که رشته من خوبه رشته بقیه بده الانم انجا هر کی پست داده گفته رشته خودش بهتره بهترین رشته از نظر من رشته ایه که فردا که فارغال تحصیل شدی بتونی ه کار مرتبط با رشتت پیدا کنی نه اینکه لیسانس و فوق مهندسی بگیری بعدا بری کاری بکنی به دیپلمه هم میتونست بکنه

آخرین ویرایش:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در جهان که مشخصه و رتبه بندی شدن

اما

اما

در ایران عزیزمون:

کسی که شاغل شد بهترین رشته رو داره

به امید موفقیت همه ی دوستان با هر رشته و گرایشی

ENG.L.S

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
رشته ای که تاحالا اسمشو نشنیدید مهندسی مدیریت اجرایی 5تا رشته مهندسی توش نهفته ست.

maryam72

عضو جدید
وای تو رو خدا هنوز این بحث تموم نکردین! واقعا خنده داره. هر کسی رشته خودشو انتخاب میکنه. مگه این جا تالار سایر رشته های مهندسی نیست؟

دکترنت

عضو جدید
بهترین رشته نبوغ شماست

بهترین رشته نبوغ شماست

بهترین رشته منهدسی رشتهای که در زمان خودش نواوری و ابداع وهنر ی تازه را به همراه داشته باشه حال هر رشته مهندسی که هستید مهم نیست اهمیت در خلاقیت در ان رشته هستش که حرف تازهای را در دنیای امروزی به بشر هدیه میکنه همه ما در هر رشته ای که هستیم یا وارد شدهایم به اندازه توانمان زحمت میکشیم و امید به اینده روشنتر برای خودمان داریم اگر در این راه دارای نبوغ و خلاقیت هم باشیم مسلما رشته انتخابی ما بهترین خواهد بود و یک نکته که بررای همه دانشجویان جوان لازم است بیان کنیم اینکه این قرن قرن اب نام نهاده شده و کارشناسان عامل جنگهای اینده را کمبود اب تخمین زدهاند و بنده به شما جوانان توصیه مینمایم که در مورد مهندسی اب و فیزیک دریا هم قدری اندیشه کنید و با این رشته نو هم اشنای پیدا کنید این رشته هم در عین تازکی دارای اهمیتی بسیار حیاتی در میان جوامع خواهد داشت.موفق و سر بلند باشین

ali.karimi280

عضو جدید
فعلا که مهندسی بهداشت حرفه ای بهترین بازار کاری نسبت به بقیه رشته ها در شهر های صنعتی را داره

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر سنجیه مسخره ای هست چون هر کس رشته خودشو میزنه و این که یه سری رشته های مهندسی تو لیست نیست مثل مهندسی شیمی و کشاورزی و معدن و ...