بزرگترین پاستیل جهان!

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین پاستیل جهان!

بزرگترین پاستیل کرمی شکل جهان توسط یک شرکت تولیدکننده مواد شکلاتی آمریکایی تولید شد.
این پاستیل در حدود ۶۶ سانتیمتر طول دارد و وزن آن برابر با یک کیلوگرم است. همچنین ۱۲۸ مرتبه از پاستیل‌های معمولی بزرگتر است.
وردن پاستیل برای اکثر افراد لذت‌آور است. اما از آنجائی که نمونه‌های معمولی آن کوچک است، یک بسته کامل آن نیز نمی‌تواند فرد را راضی کند. به همین دلیل شرکت این شکلات‌سازی تصمیم گرفت با تولید بزرگترین پاستیل جهان این خواسته دوستداران این نوع شیرینی را برآورده سازد.

این پاستیل که در رنگ‌ها و طعم‌های متنوعی تولید شده، حدود ۴۰۰۰ کالری دارد و به حدی بزرگ است که برای خوردن آن نیاز به عجله‌ نیست.

esbe

عضو جدید
بزرگترین پاستیل جهان!

بزرگترین پاستیل کرمی شکل جهان توسط یک شرکت تولیدکننده مواد شکلاتی آمریکایی تولید شد.
این پاستیل در حدود ۶۶ سانتیمتر طول دارد و وزن آن برابر با یک کیلوگرم است. همچنین ۱۲۸ مرتبه از پاستیل‌های معمولی بزرگتر است.
وردن پاستیل برای اکثر افراد لذت‌آور است. اما از آنجائی که نمونه‌های معمولی آن کوچک است، یک بسته کامل آن نیز نمی‌تواند فرد را راضی کند. به همین دلیل شرکت این شکلات‌سازی تصمیم گرفت با تولید بزرگترین پاستیل جهان این خواسته دوستداران این نوع شیرینی را برآورده سازد.

این پاستیل که در رنگ‌ها و طعم‌های متنوعی تولید شده، حدود ۴۰۰۰ کالری دارد و به حدی بزرگ است که برای خوردن آن نیاز به عجله‌ نیست.

4000 کالری ????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised::surprised::surprised:

اونوخت مفید اندازه 20تا اسب کار میشه کرداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
منم پاستیل:w04:
وای هیچ کدومشون اندازه پاستیل قورباغه ای خوشمزه نیس
یعنی قورباغه شم دارن:hypocrite:

nasa-agency

عضو جدید
من الان جواب نمیدم

هروخت دیدم تاپیک داره به تاریخ میپیونده میکشمش بالا که ساره کیف کنه

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

nasa-agency