بزرگترين اشتباه در زندگي شخصي شما ؟!

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین اشتباه من این بود که واسه بزرگ و عزیز کردن کسی خودم رو کوچیک کردم و طرف باورش شد اون بزرگه و من هیچی نیستم

forsha

عضو جدید
اشتباه من این بود که تو کنکور تستهای عربی رو زدم و درصدم منفی شد که همین باعث شد یه سال پشت کنکور بمونم

nika65

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین اشتباهم دوست داشتن واز خود گذشتگی برای آدمای بی لیاقت بوده:(

نفس ج

عضو جدید
سلام
مسلما قسمتتون نيس چون قسمت آدم دسته خودشه.شما هم به جاي اينكه براي اون خانوم دل بسوزونين به فكر زندگي خودتون و اون باشيد كه الان از خودتون برونيد فقط ازتون متنفر ميشه ن اينكه ي عمر كنار كسي باشه كه دوسش نداره و فقط دلش سوخته

barghi93

اخراجی موقت
بزرگترین اشتباه من این بود که یه چیزی رو به یه کسی که نباید میگفتم گفتم
و این باعث شد تا من کسی رو که خیلی دوسش داشتم واسه همیشه از دست بدم
هیچ وقت یادم نمیره که اگه اون روز اون چند تا جمله رو به اون فرد نمیگفتم شاید هنوزم کنارم بود....

خودتو با این فکر سرزنش نکن اون اگه موندنی بود میموند اون بهونه رفتن میخواست که بره... بی بیخیال :smile:

barghi93

اخراجی موقت
من بزرگترین اشتباه زندگیم قدر ندونستن خودم بودمن قدر پدرمو ندونستم وقتی رفت... وقتی تکیه گاهمو واسه همیشه از دست دادم تازه فهمیدم اون کی بود ...تازه فهمیدم بدون اون هیچم...
تو رو خدا قدر خونوادهاتونو بدونید اشتباه به بی لیاقتی اون پسره و دختره که تو زندگیتون بودن نیست اشتباه یعنی اینکه قدر خونوادتو تا وقتی هستن ندونی بعدش روزی صدبااااااااار به خودت لعنت میفرستی که ای کاش یه لحظه زنده بود فقط یه لحظه....

abdcef

عضو جدید
من بزرگترین اشتباه زندگیم قدر ندونستن خودم بودمن قدر پدرمو ندونستم وقتی رفت... وقتی تکیه گاهمو واسه همیشه از دست دادم تازه فهمیدم اون کی بود ...تازه فهمیدم بدون اون هیچم...
تو رو خدا قدر خونوادهاتونو بدونید اشتباه به بی لیاقتی اون پسره و دختره که تو زندگیتون بودن نیست اشتباه یعنی اینکه قدر خونوادتو تا وقتی هستن ندونی بعدش روزی صدبااااااااار به خودت لعنت میفرستی که ای کاش یه لحظه زنده بود فقط یه لحظه....

وااااای اره شما درست میگین...همه ما قدر بهترین چیزایی که داریم نمیدونیم...چون خودمون و درگیر چیزای بی ارزش می کنیم و حالیمون نیست.
ولی من همش قدر خانوادمو میدونم...همیشه تو هر مشکلی میگم خوبه که اونا پیشم هستن و فراموششون نمیکنم. شما هم غصه نخور دوستم...

hamids47

عضو جدید
بزرگترین اشتباه من بچه ننه بودن من هست ...که باعث خسارتهائی به من شده و خیلی چیزا که تا حالا می تونستم داشته باشمو الان ندارم ...

khorshid khanoom

اخراجی موقت

چقدر قشنگ گفتین ممنون . نمیدونم چرا همه ما یه موقع ها از یادمون میره چه چیزای با ارزشی داریم و فقط نداشته هارو میبینیم پس بیاین همین الان خدارو شکر کنیم بابت همه داده ها و ندادهاش .
خدا اا جونم شکرت :smile:

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول تشکر از استارتر .نمی دونم کیه (حس رفتن ب اولین پست رو ندارم!).موضوعه تاپیک میشه گفت عالیه (گل)

----------------

کمی تعلل .....

S0g@nD

عضو جدید
از دست دادن فرصت های خوب زندگیم که دیگه تکرار نمیشن ....

sahel70

عضو جدید
بدون اینکه به عقابش فکر کنک کاری رو انجام دادم که نباید میدادم
الان دوسال گذشته و تقریبا همه چی خوبه ولی یادآوریش ناراحتم میکنه حتی برای یه لحظه

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اووه اونقد زیاده بخام بگم میشه یه کتاب
اسمشم میزاریم سالهای نکبتی !!!

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سپاس از استارتر عزیز:gol:

اشتباه زیاد دارم ولی یکیش بزرگ بوده و الان هم بابتش متاسفم و از خدا طلب بخشش میکنم امیدوارم منو بخشیده باشه
:cry:
وقتی بهش فک میکنم اذیت میشم

آخرین ویرایش:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خخخ زندگی ما لحظه به لحظش اشتباهه :(

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
گذشت بیش از حد
خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

saghar*20*

عضو جدید
همه مااشتباهای زیادی توزندگیمون کردیم ک اغلب ریزن ولی بعضیاش درشتوتاثیرگذاروشایدغیرقابل جبران
اغلب به خودمون به خاطرشرایطی که توش هستیم حق میدیم ولی وقتی میفهمیم ک دیگه خیلی دیرشده

anahita1370

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بزرگترین اشتباهم دلخوشیم به آدم هایی بود که از پوست خودت بودن ولی از یه دشمن برام بدتر بودن

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خیلی زود اعتماد میکنم و اصلا کینه ای نیستم و زود میبخشم و گاهی این خیلی بده
ممکن طرف مثابل فکر کنه که چقدر ساده هستم

دقیقن منم همینطور اخلاق بدیه بنظرم که داریم
همه سو استفاده میکنن

بالا