برنامه نود

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه 90 چقدر مفیده؟

برنامه 90 چقدر مفیده؟

به نظر شما برنامه 90 چقدر میتونه در پیشرفت فوتبال ایران موثر باشه؟

تا الان چقدر تونسته مشکلات فوتبال رو حل کنه؟

آیا یه برنامه واقعا موثره یا فضای خاله زنکی داخل فوتبال رو بیشتر تشدید میکنه؟

منتظر نظرات هستم...

محسن قلی پور

عضو جدید
بنظر من اگه نبود هر سواستفاده ای از فوتبال ما میشد.هر چند که الانم کم سو استفاده نمیشه ولی حداقل عده ای با ترس از برملاشدن کاراشون جراعت این کارارو ندارن

آبیدر751

اخراجی موقت

منتظر نظرات هستم...
خیلی تاثیر داره منظورم تاثیر مثبته!!!

*Essi*

اخراجی موقت
مشکلات فوتبال ایران که مشکلات صرفا فوتبالی نیست 90 بتونه حلش کنه.
مشکلات مدیریتی و بودجه و... هست که دست یک عده افتاده.

برنامه 90 ک شوی نمایشیه، اگر هم دست کسی رو رو کنه، دست آفتابه دزدهاست و معضلات کوچک فوتبال.

شاه دزدها به ریش ما میخندند و آفتابه دزدها را به جرم اختلاس محاکمه میکنند،چه در 90 چه در جای دیگه.......

Mar mari

عضو جدید
=

=

هرچیزی زیادیش خرابی میاره
جناب عادل به قول خودش اومد عدالتو بیاره غافل از ایکه درد ما اینه که همو آدمایی که ادعای عدالت میکنن گاهی بدتر کارو خراب میکنن..90 اینقد به حاشیه ها پرداخته که دیگه یادش رفته درد ما چیز دیگه ای هس..
فوتبال ما از ریشه خرابه!درد ما از ای گذشته که بیایم ببینیم دایی چه بددهنی کرده به مایلی کهن کرده یا قلعه نویی چرا با 90 نا سازگاری داره،یا چرا کت دایی باس مارک خارجی داشته باشه..
بهتره بچسبیم به ایکه چرا یه بازیکن نداریم که بتونه یه نیم فصلو کامل خوب بازی کنه!!
بچسبیم به واقعیت ها نه ایکه ایقد مشغول حاشیه ها بشیم که یادمون بره..
هرچند به نوبه خودش تو این دوره سیاسی اجتماعی جامعه الانمون داشتن چنین برنامه ای واقعا جای شکر داره..

Data_art

مدیر بازنشسته

منتظر نظرات هستم...

سلام
برنامه 90 خودش به محتوا و عنوان مشکلی نداره و میتونه با مدیریت درست نتیجه خوبی داشته باشه به حال جامعه ورزشی و مشکلات آن
ولی فقط به نظر من شاید یکی از مشکلات اصلی و اینکه باعث عدم موفقیت ، گاه جنجال و دعوا ، بحث های مختلف از مسخره و تحقیر کردن گرفته تا ..... میشه
حضور مجریه این برنامه است.
و اگر این مجری ومدیریت ایشون رو بر دارن از 100 تا 70 در صد مشکل این برنامه حل میشه

موفق و سربلند باشید
:gol:

ixabedi

کاربر فعال
چیزی تمیز هست در ایران؟
در ظاهر همه چیز تر و تمیز نمایش داده میشه از جمله همین فوتبال هم همینطوری بود ولی 90 باطن پر از دروغ وریا شون را رو کرد...
کاش برنامه های مثل 90 در زمینه های دیگر هم داشتیم تا باطن خراب و ناپاک شون را رو می کرد..
حالا جای خنده دار بزنامه 90 اونجاست که این شبکه 3 یه مدیری داره نشسته پشت صحنه نمیدونم بگم مثل چی ولی هی میگه اینو پخش اونو پخش نکنه

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برنامه 90 خودش به محتوا و عنوان مشکلی نداره و میتونه با مدیریت درست نتیجه خوبی داشته باشه به حال جامعه ورزشی و مشکلات آن
ولی فقط به نظر من شاید یکی از مشکلات اصلی و اینکه باعث عدم موفقیت ، گاه جنجال و دعوا ، بحث های مختلف از مسخره و تحقیر کردن گرفته تا ..... میشه
حضور مجریه این برنامه است.
و اگر این مجری ومدیریت ایشون رو بر دارن از 100 تا 70 در صد مشکل این برنامه حل میشه

موفق و سربلند باشید
:gol:

تا حدی موافقم
دوشنبه نگاه میکردم و فقط میخندیدم
که اینها برای چی دارن گیس و گیس کشی میکنن...

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین که سعی می کنه روحیه نقد رو به اهالی فوتبال زورچپون کنه خودش خیلیه :دی
.
برعکس دوستان من فکر می کنم حضور خود آقای فردوسی پور برنامه رو جذابتر کرده با توجه به سماجت و صراحتی که دارن.... من تو مجری ها کسی با این خصوصیات ندیدم... اگه می خوایم باز هم یکی بیاد مجیز مهمونای برنامه رو بگه و یه فوتبالیست درجه چندو در حد زیدان و مسی و رونالدو ببره بالا، اونوقت یه حرفی... من که چنین چیزی نمی خوام... با ظرفیتی که صداوسیمای ایران داره حضور عادل فردوسی پور بسیار ارزشمنده... اونهم نتیجه سالها حضورشه... به این راحتی کسی با خصوصیاتی بهتر نمی تونه خودششو تو صداوسیما جابندازه

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه نود برای من تنها برنامه ی بدرد بخور تلویزیون ایرانه ... برنامه ای که مردم ایران با جونو دل ازش حمایت میکنن حتی اگه برنامه تا 4 صبح طول بکشه نگاه میکننو اس ام اس میزنن ... فردوسی پور تنها کسیه که بر خلاف سیستم چاپلوس سالاری صدا و سیما داره عمل میکنه تنها کسی که جرات داره کله گنده ترین آدما رو به چالش بکشونه و بهشون باج نده

mirror_life2006

عضو جدید
فوتبال خیلی خوبه اما ما هیج وقت به فوتبالایه در سطح بالا نمیتونیم برسیم 90 هم باشه نباشه تاثیری تو پیشرفته تیمه ایران نداره

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای فردوسی پور شجاعتشون قابل تحسینه ولی برخلاف اسمشون عادل نیستند! چیزی که دلش میخواد قشنگ و با سیاست مخصوص خودش به تماشاگر القا میکنه! اگر برخوردش با همه اهالی فوتبال یکسان باشه، کارش حرف نداره!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به نظر من برنامه ی نود مفید بوده و هست و خواهد بود چون اگه مفید نبود و کمکی به این فوتبال نمی کرد این همه بیننده نداشت و اینقد مردم ازش حمایت نمیکردن

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای فردوسی پور شجاعتشون قابل تحسینه ولی برخلاف اسمشون عادل نیستند! چیزی که دلش میخواد قشنگ و با سیاست مخصوص خودش به تماشاگر القا میکنه! اگر برخوردش با همه اهالی فوتبال یکسان باشه، کارش حرف نداره!
تایید میکنم

درکه

عضو جدید
خیلی موثر هست اما باید گوش شنوا باشد که این انتقاد های که از فوتبال میشه پذیرا باشند نه اینکه هر روز بگن برنامه نود باید تعطیل بشه

BaBak.Turk

اخراجی موقت
تهران – حوالی فوتبال – برسد به دست عادل فردوسی‌پور!

تهران – حوالی فوتبال – برسد به دست عادل فردوسی‌پور!

[h=2]این یک کارت تبریک برای صعود پیکان به لیگ برتر است: پیکانی بدون تماشاگر همراه با کارت تبریک صعودش با عکس سکوهای خالی ![/h]

[FONT=&quot]باید برای مخالفان انتقال تیم‌های بی‌تماشاگر تهرانی به شهرستان‌ها، كارت تبریكی با عكس سكوهای خالی فرستاد[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot]نخستین كارت به این آدرس پست شود[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot] تهران – حوالی فوتبال – برنامه نود – برسد به دست عادل فردوسی‌پور صعود پیكان تهران، این تیم بی‌تماشاگر كه در دهه‌های متوالی هرگز نتوانست تماشاگرانی را در تهران مجذوب كند، حالا دوباره بهانه‌ای است برای گشودن پرونده انتقال تیم‌های بی‌تماشاگر، پروژه‌ای كه با كج‌سلیقگی مجریانش و با كج‌فهمی منتقدانش به جایی نرسید[/FONT][FONT=&quot].[/FONT] [FONT=&quot] 1 - [/FONT][FONT=&quot]فوتبال ایران را لحظه‌ای خصوصی و حرفه‌ای تصور كنید. آیا در فوتبال خصوصی، تیمی بی‌تماشاگر حیات می‌یابد كه بتواند از لیگ یك به لیگ برتر صعود كند؟ تیم بی‌تماشاگر، تیم بی‌درآمد است، تیمی كه برای سكوهای خالی بازی می‌كند، بلیت بازی‌هایش به فروش نمی‌رسد، پیراهنش و همه كالاهای دیگر با نشان آن تیم خریداری ندارد، اسپانسرها سراغی از آن نمی‌گیرند و تلویزیون‌ها هنگام پخش بازی‌هایش مخاطبی ندارند كه حق پخش بپردازند، این تیم محكوم به شكست است[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

[FONT=&quot]در فوتبال دولتی ایران اما پیكان می‌تواند چند دهه باشگاهداری كند، مثل پاس كه طی 4 دهه حتی نتوانست تماشاگرانی را از شهرك اكباتان جذب كند، مثل نفت تهران كه قابل درك نیست در تهران چه می‌خواهد و پی چه می‌گردد، مثل صبا كه دیگر تیم بی‌تماشاگر تهران بود.تیم‌های بی‌تماشاگر در فوتبال دولتی شكل می‌گیرند و با بودجه‌های دولتی بقا می‌یابند. هرگز سرمایه‌گذار خصوصی، تن به چنین تجارت بی‌حاصلی نمی‌دهد. منتقدان انتقال تیم‌های بی‌تماشاگر به جای انتقاد از كج‌سلیقگی‌ها در اجرای این پروژه، با اساس انتقال مخالفت كردند و حالاباید جشن بگیرند كه پیكان نیز مثل نفت تهران در لیگ برتر برای سكوهای خالی بازی می‌كند[/FONT][FONT=&quot].[/FONT] [FONT=&quot]2-‌‌‌‌ [/FONT][FONT=&quot]عادل فردوسی‌پور و همفكرانش كه سرسخت‌ترین مخالفان پروژه انتقال تیم‌های بی‌تماشاگر بودند، همواره به ریشه تاریخی تیم‌هایی مثل پاس و[/FONT][FONT=&quot]...[/FONT][FONT=&quot] در فوتبال تهران اشاره می‌كردند، در حالی كه تیم بی‌تماشاگر، تیم بی‌ریشه است. تیمی كه در خاك ورزشگاه اكباتان یا پیكان شهر ریشه نمی‌یابد بلكه در قلب تماشاگرانش ریشه دارد كه پاس و پیكان و سایر تیم‌های بی‌تماشاگر هرگز نداشته‌اند. چند دهه بقا با بودجه‌های دولتی را نباید نشانه ریشه‌دا ر بودن این تیم‌های بی‌تماشاگر بدانیم. در فوتبال خصوصی، تیم‌هایی از این دست زنده نمی‌مانند كه بر سر انتقال یا چرایی و چگونگی بقای‌شان بحثی دربگیرد[/FONT][FONT=&quot]![/FONT] [FONT=&quot] 3-‌‌‌ [/FONT][FONT=&quot]در اینكه مجریان پروژه انتقال تیم‌های بی‌تماشاگر تهرانی، با كج‌ سلیقگی در انتخاب شهرهایی مثل همدان، قم و... پروژه را به انحراف كشیدند و شهرهایی فاقد زیرساخت‌های فوتبال را انتخاب كردند، تردیدی نیست اما از منتقدان توقع می‌رفت كه پروژه را بفهمند. پروژه اما هرگز شناخته وفهمیده نشد، از دو سو، هم مجریان و هم منتقدان. حالا شاید منتقدان پروژه انتقال، سهل‌انگارانه و فرصت‌طلبانه، صعود پیكان تهران به لیگ برتر را نیز محصول حضور دوباره این تیم در تهران بدانند و این چه تحلیل بی‌مایه و مشمئزكننده‌ای است، همانطور كه ناكامی‌های پاس در همدان را فرصتی برای انتقاد از تعطیلی تیم بی‌تماشاگر پاس تهران می‌دانند و این نكات را به چماقی برای كوبیدن بر سر پروژه انتقال تبدیل می‌كنند[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]شاید پاس نباید به همدان می‌رفت، پیكان نباید به قزوین می‌رفت یا صبا نباید به قم می‌رفت[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot]اما تیمداری پاس و صبا در تهران بدون آنكه تماشاگری داشته باشند و هر فصل چند ده میلیارد از بودجه‌های عمومی را برای سكوهای خالی هزینه كنند نیز هرگز قابل درك نبود و به فوتبال حرفه‌ای كمك نمی‌كرد، همانطور كه قابل درك نیست پیكان و نفت تهران در لیگ برتر چه می‌خواهند[/FONT][FONT=&quot].[/FONT] [FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot] 4-‌‌[/FONT][FONT=&quot]راستی، پست كارت تبریك به عادل فردوسی‌پور را تحویل داد؟[/FONT]

BaBak.Turk

اخراجی موقت
فردوسی پور و سیاست های فریبکارانه!!

فردوسی پور و سیاست های فریبکارانه!!

همه ایران فردوسی پور و برنامه جنجالی و پولساز نود رو بخوبی می شناسند.
عادل به ظاهر عادل که همیشه دوست دارد نظرات خودش رو به کرسی بنشاند و همیشه طرفدار پروپاقرص استقلال و پرسپولیس تهران هست.
چند سالی هست که در مورد ناپاکی فوتبال ایران صحبت می کند و ادعا دارد ولی تا حالا چه کرده برای فوتبال خدا میداند؟!!
با چند تیم از جمله تراکتور سازی مشکل شخصی دارد!!؟؟ همیشه تیم تراکتور رو به حاشیه می برد و با پخش کردن صحنه هایی از ورزشگاه و مردم ترک زبان غیور خطه تبریز آنها رو سخره می گیرد. و این هست فرهنگ و سیاست برنامه نود.
خدا نکند از دماغ یکی از بازیکنان تیم محبوبش پرسپولیس خون بیاید 3 4 برنامه در مورده علت اینکار جویای احوال می شود ولی به ذهنش نمی رسد که در تبریز و بوشهر فوتبالیستها چه می کشند؟
آقای عادل کدام برنامه ات در مورده فوتبال میادین خاکی هست؟ کدام برنامه ات در مورده مشکلات ریشه ای فوتبال هست؟ هر از گاهی چند تا مانور در مورد دلالها میدهی و فکر می کنید که ملت سرشان گرم می شود؟
ایشون خیلی دوست دارند معروف شوند خوب مهم نیست ولی به چه قیمتی؟
دلتان به 2 3 میلیون اس ام اس خوش است؟ پشت شما کدام افراد و باندها هستند؟شما دلالی کدام مربی و بازیکن رو می کنید؟
در این مدت برای کدام باشگاه به غیره پرسپولیس و استقلال منفعتی داشتی؟ یا فقط بلدین چهره ها رو خراب کنید؟
چطور در کرمان و تهران و اصفهان و بوشهر و انزلی و رشت به هواداران تراکتورفحش قومیتی و ناموسی میدهند نمی شنوید ولی در یادگار امام تبریز گوشهایتان تیز هست؟!!!
عادل یادت باشد : محبوبیت به هر قیمتی مساوی هست با بی شرفی.
تیم فقط استقلال و پرسپولیس نیست و خودت هم به خوبی داری مشاهده می کنی.هر از گاهی بشین فکر کن و ببین در این مدت برای فوتبال کل ایران چکار کردی ...عرض کردم کل فوتبال ایران نه فوتبال تهران!

http://ajay.mihanblog.com/post/23

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز واقعا فوتبال ما شخصی مثل ایشون رو لازم داره اگر هم یه سری حرف ها رو میزنه ما نباید نسبت به عقیده ی خودومون باهاش برخورد کنیم چون حرف هاش واقعیت داره

BaBak.Turk

اخراجی موقت
سلام دوست عزیز واقعا فوتبال ما شخصی مثل ایشون رو لازم داره اگر هم یه سری حرف ها رو میزنه ما نباید نسبت به عقیده ی خودومون باهاش برخورد کنیم چون حرف هاش واقعیت داره
من نمی گم واقعیت نداره ولی باید عادلانه رفتار کنه مگه نه؟

felor

عضو جدید
واقعا خسته نباشی با این پست مفیدت!!!! مطمئنی خودت تا حالا به برنامه ها دقت کردی؟همه ی برنامه ها؟؟؟؟؟!!!! من که یه کمکی شک دارم دوست جاان....
این چیزا هم واسه این میگن که فردوسی پور رو خراب کنن..... بشنو باور منما!!!

BaBak.Turk

اخراجی موقت
واقعا عادلانه برخورد میکنه
نه عادلانه نیست..
واقعا خسته نباشی با این پست مفیدت!!!! مطمئنی خودت تا حالا به برنامه ها دقت کردی؟همه ی برنامه ها؟؟؟؟؟!!!! من که یه کمکی شک دارم دوست جاان....
این چیزا هم واسه این میگن که فردوسی پور رو خراب کنن..... بشنو باور منما!!!
منفعتی برای ما ها نداره بشینیم یکی مثل فردوسی پور رو خراب کنیم...
کلا کاره مفیدش چیه میشه بگین؟

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كاره مفيد يكيشو بهت ميگم تا بدوني:توي شهرستان ها خيلي از ورزشگاه هاي نيمه ساخت مونده بود اين آقا اومد دوربين 90 درست كرد مردم از اون ها فيلم گرفتن دقيقا ميدي اون ورزشگاه شرئغع به ساخت شد/يكي ديگه ايراد هاي داوري ميگه بازم بگم

BaBak.Turk

اخراجی موقت
كاره مفيد يكيشو بهت ميگم تا بدوني:توي شهرستان ها خيلي از ورزشگاه هاي نيمه ساخت مونده بود اين آقا اومد دوربين 90 درست كرد مردم از اون ها فيلم گرفتن دقيقا ميدي اون ورزشگاه شرئغع به ساخت شد/يكي ديگه ايراد هاي داوري ميگه بازم بگم
همش به نفع باشگاههای تهران هست..
تا حالا از خودت پرسیدی چرا علیه تراختور زیاد حاشیه میره؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان چیزهایی که میگید درسته! فردوسی پور هم مفیده هم غیر مفید.
باید از دودیدگاه بررسی کرد موضوع را.
یکی انتقادهایی که بر مسئولان ورزشی کشور در مورد کم کاریهای آنها در ساخت و سازها و سایر مسائل مربوط به ورزش به خصوص شهرستانها داره خیلی مفیده واقعا.
ولی از دیدگاه اینکه چه عملکردی در رابطه با تک تک تیمها دارند، من حداقل واسه خودم ثابت شده که ایشون غیر هادل و کاملا جهت دار عمل میکنند! و یکی از تیمهایی که ایشون دید مثبتی به آن ندارد تیم تراکتور سازی است. اینکه دلیلش چی هست و دنبال چی هست نمیدانم ولی چیزی که دیده ام این است. ایشون یکی از وظایفشون این است که قبل بازی تراکتور به خصوص در تهرانف از تماشاگران گزارش تیه کند و گزارشهایی که باعث تمسخر هوادارای تراکتوربشود. آیا در بین این همه هوادار یک آدم تحصیلکرده نیست که جواب سوال خبرنگارشان بدون اینکه سوتی داشته باشد، بدهد؟ من و اکثر دوستانمون که حداقل مدرک تحصیلیمون ارشد است، در همه بازیای تراکتور درتهران شرکت میکنیم، چرا در گزارشای ایشون نیستیم؟ ایشون با گلچین کردن گزارشهای مسخره و پخش آنها سعی درتخریب ما دارد. کافیست صندلی از سمت ما در ورزشگاه شکسته شود، ایشون نیم ساعت از برنامشونو به این ماجرا اختصاص خواهند داد و تا رئیس فدراسیونم پیگیری خواهد کرد ولی تماشاگرای ما در شمال چاقو میخورن، به اتوبوس بازیکنا حمله میشودف بدترین فحشای ناموسی را دادنف ایشون فقط 5 دقیقه آخر برنامشون رو درساعتهای نصف ب به این ماجرا اختصاص دادند و حالب اینکه فقط مدیرعامل تیم شمالی توانست پای تلفن حرف بزند و وقت بع مدیرعامل تراکتور نرسید. و کلی مثال دیگر که ارزش ندارد وقت بزارم توضیح بدم چون آقای فردوسی پو و برنامهاش برای من ارزشی ندارد.

BaBak.Turk

اخراجی موقت
دوستان چیزهایی که میگید درسته! فردوسی پور هم مفیده هم غیر مفید.
باید از دودیدگاه بررسی کرد موضوع را.
یکی انتقادهایی که بر مسئولان ورزشی کشور در مورد کم کاریهای آنها در ساخت و سازها و سایر مسائل مربوط به ورزش به خصوص شهرستانها داره خیلی مفیده واقعا.
ولی از دیدگاه اینکه چه عملکردی در رابطه با تک تک تیمها دارند، من حداقل واسه خودم ثابت شده که ایشون غیر هادل و کاملا جهت دار عمل میکنند! و یکی از تیمهایی که ایشون دید مثبتی به آن ندارد تیم تراکتور سازی است. اینکه دلیلش چی هست و دنبال چی هست نمیدانم ولی چیزی که دیده ام این است. ایشون یکی از وظایفشون این است که قبل بازی تراکتور به خصوص در تهرانف از تماشاگران گزارش تیه کند و گزارشهایی که باعث تمسخر هوادارای تراکتوربشود. آیا در بین این همه هوادار یک آدم تحصیلکرده نیست که جواب سوال خبرنگارشان بدون اینکه سوتی داشته باشد، بدهد؟ من و اکثر دوستانمون که حداقل مدرک تحصیلیمون ارشد است، در همه بازیای تراکتور درتهران شرکت میکنیم، چرا در گزارشای ایشون نیستیم؟ ایشون با گلچین کردن گزارشهای مسخره و پخش آنها سعی درتخریب ما دارد. کافیست صندلی از سمت ما در ورزشگاه شکسته شود، ایشون نیم ساعت از برنامشونو به این ماجرا اختصاص خواهند داد و تا رئیس فدراسیونم پیگیری خواهد کرد ولی تماشاگرای ما در شمال چاقو میخورن، به اتوبوس بازیکنا حمله میشودف بدترین فحشای ناموسی را دادنف ایشون فقط 5 دقیقه آخر برنامشون رو درساعتهای نصف ب به این ماجرا اختصاص دادند و حالب اینکه فقط مدیرعامل تیم شمالی توانست پای تلفن حرف بزند و وقت بع مدیرعامل تراکتور نرسید. و کلی مثال دیگر که ارزش ندارد وقت بزارم توضیح بدم چون آقای فردوسی پو و برنامهاش برای من ارزشی ندارد.

حرف حق جواب ندارد.ممنون
یاشا

asa-ara

اخراجی موقت
میتونم بپرسم کی بازیکنش 2 دفعه بصورت عجیبی یک روز قبل از بازی بخشیده شد
میتونم بپرسم به کدام دلیل تراکتور بازیکن سرباز میگیره
میتوم بپرسم چرا علی کریمی 80 دقیقه باید فحش ناموسی بشنوه میتونم بپرسم کریم باقری همشهری خودتون براتون بخاطر شعارهایی که علیهش تو تبریز دادن تاسف خورد
ماجرای داور و پمپ بنزین ماجرای طرفدارای داماش تو تبریز طرفدارای ملوان حتما طرفدارای استقلال بودن با چاقو میخواستن فرهاد مجیدی رو بزنن یا حتما گللوله های برف و سنگم تهرانیا با همکاری نود میزدن
20 دقیقه دعوا تو برنامه بخاطر بازی استقلال و صحبت نصیر زاده تو همون برنامه برای اینکه فدراسیون باید حاج صفی رو ببخشه
یا بهتره دست از این حرفا بردارید یا حداقل برنامه هارو ببنید
بجاب بکار بردن یه سری حرفا مثل پولساز بودن این خزعبلات بهتره مستند حرف بزنید
اگه این فوتبال و حواشیه اون کثیفه تراکتور جدای از اون نیست اگر هم سالم پس الکی حرص نخورید
اونم که میگه من فوق لیسانسو این حرفارو دارم بیباین با ما مصاحه کنبد سخنگو و مدیر عامل باشگاهتون نماینده باشگاهتون که مصر بودن که نظر سنجی دروغه طرفدارای تراکتور از همه بیشترن بهتره اول اونارو توجیه کنید

بالا