بررسی سوالات آزمون معمــــاری ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
یافتم....

غلط زدم

دروازه ی شیران،بغازکوی ترکیه

ngn

عضو جدید
سلام به همه
کلید سوالا اومده مگه؟ اگه آره میشه کلید کد B رو بذارین؟ مرسی

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
حمل و نقل وقتی مهمه که محصول باید سریع به مقصد برسه مث لبنیات که خراب میشه

سلام .......حمل و نقل به نظر بنده درسته .........

حالا کار به این سوال ندارم ............

یکی از مهمترین عناصر رشد و توسعه یک منطقه .............راه و ارتباط ......... هستش ......

mehranisfahani

عضو جدید
سلام به همه
کلید سوالا اومده مگه؟ اگه آره میشه کلید کد B رو بذارین؟ مرسی
ن دوست من!
اینایی ک بچه ها میگن از روی عکس صفحات کنکوریه ک زحمت کشیدن گذاشتن(صفحه اول میتونی دانلود کنی) و جواب هایی ک دوستان اشاره میکنن بهش از استدلال خودشونه و هنوز جایی کلید سوالارو بصورت رسمی نذاشتن!!
موفق باشید

• Like
واکنش ها: ngn

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
یافتم....

غلط زدم

دروازه ی شیران،بغازکوی ترکیه

خدارو شکر شانسی درست زدم...
میگم سئوال اولو من خیلی باهاش درگیرم میشه اونم جواب بدید معماری مکتب ذن در ژاپن...من یادم از کن و شاکو اومد مدولار رو زدم...غلطه؟؟؟:cry:

معمارباشی

عضو جدید
نمیخوام رو حرفم حسابی باز کنی عزیزم...امااا با توجه به اینکه در این کنکور من داوطلب بودم و از اونجایی ک آدمه بسیاااااار بد شانسی هستم و هر جا ک هستم گند میزنم به خودم و باعث ناامید شدنه بقیه میشم....خیر...امسال میانگین 50 به بالا میشه تا بنده رتبه ام دوباره همون 2000 -3000 بشه
یادم باشه سر امتحان اسکیس که دیدمت یه پسگردنی جانانه بهت بزنم !!! اخه اینا چیه می گی اخه دختر خوب !!! امسال سال توهه همون جایی قبول می شی که می خواهی من مطمئنم !

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادم باشه سر امتحان اسکیس که دیدمت یه پسگردنی جانانه بهت بزنم !!! اخه اینا چیه می گی اخه دختر خوب !!! امسال سال توهه همون جایی قبول می شی که می خواهی من مطمئنم !

دقیقا اا ...فقط بلده بگه بد دادم شانس ندارم ایششششششششششش

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
تفاوت ایوان شرقی وغربی مسجد اصفهان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

armin360

عضو جدید
eb nadare baba man ke emrooz kolli pishe khodam khejalat keshidam ba bacheha darsade diroozo hesab kardim be 40 ham naresid miangin diroozam

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر منم همینه .... چون در سوال اشاره کرده بود ک اقتصاد روستا بر پایه تولیدات چوبیه ...پس حملو نقل بیشترین تأثیر رو میذاره ک ب رونق اقتصاد کمک کنه
منم اول انبار رو گفتم بعد واسه خودم استدلال کردم که اگه حمل و نقل نباشه ولی بقیه گزینه ها باشه فایده نداره
تفاوت ایوان شرقی وغربی مسجد اصفهان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تزئینات دیگه.

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم اول انبار رو گفتم بعد واسه خودم استدلال کردم که اگه حمل و نقل نباشه ولی بقیه گزینه ها باشه فایده نداره
اره دقیقأ ... گزینه های دیگه خیلی تأثیر نداشتن ... سوال گنبدهای کوچک تو تنظیم شرایط درباره جذب صوت بود اون چی میشد؟؟؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

دقیقا اا ...فقط بلده بگه بد دادم شانس ندارم ایششششششششششش

نمیخوام ناامید باشم اصلا...اما منظر و زبان ترسم رو اونهاست...من الکی الکی 16 تا زبان زدم...لامصب منفی بشه بدبختم یعنی درک و فن و تاریخم از بین میره...
ولی اکه 30 هم برنم خوبه راضی ام...کاشکی اساتید زبان میزاشتن جوابهارو منو از این دلشوره ای نجات میدادن و شب با خیال راحت سرمو رو بالشت میزاشتم....:razz:
نانی جان این به اون دری ک قبل اونقدر آیه یاس بودی و میگفتی نمیشه و ...دیدی تو هم تونستی...خخخخخخ...

mahans

عضو جدید

طبق اصول صنایع صادرات و واردات اول تولیداته و بعد انبار و بسته بندی و بعد حمل و نقل
حالا شما میگین که حمل و نقل بماند به چه دلایلی میگین:redface:

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
تفاوت مسجد جامع اصفهان و کرمان؟ معمار مسجد جامع عباسی اصفهان؟

f.a.k

عضو جدید
سلام دوستان.خسته نباشید
سوال درباره معبد دور ستونی بعلبک رو چون خودم اشتباه زدم، خواستم جواب درست رو بدونید
البته من که تو رفرنس تاریخ جهان پیداش نکردم!! جواب رو از سرچ در نت پیدا کردم:D
ج: واقع در لبنان، مریوط به روم باستانn00045267-r-b-001.jpg

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر منم همینه .... چون در سوال اشاره کرده بود ک اقتصاد روستا بر پایه تولیدات چوبیه ...پس حملو نقل بیشترین تأثیر رو میذاره ک ب رونق اقتصاد کمک کنه

نمی دونم اگه این طوری که غلط زدم ولی خب درکه دیگه مدلشههههههههه هر کس یه برداشتی داره..:(

اره دقیقأ ... گزینه های دیگه خیلی تأثیر نداشتن ... سوال گنبدهای کوچک تو تنظیم شرایط درباره جذب صوت بود اون چی میشد؟؟؟
والا دوستان می گن انگار همون انباره..
من اینو نزدم شک داشتم

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طبق اصول صنایع صادرات و واردات اول تولیداته و بعد انبار و بسته بندی و بعد حمل و نقل حالا شما میگین که حمل و نقل بماند به چه دلایلی میگین:redface:
والا چی بگم ..به هر حال کلید ک بیاد مشخص میشه

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ولی خدایی تاریخ خیلی یه حالی بود.استاندارد نبود..نامردی بووود..:(

-سوال اخر فن مال درخت تا عمق 30 چند دسی بل بود؟
-اون مهار بندی چه نیرویی داشت؟
-بچه ها واقعا تا 2000 مجاز؟

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیخوام ناامید باشم اصلا...اما منظر و زبان ترسم رو اونهاست...من الکی الکی 16 تا زبان زدم...لامصب منفی بشه بدبختم یعنی درک و فن و تاریخم از بین میره...
ولی اکه 30 هم برنم خوبه راضی ام...کاشکی اساتید زبان میزاشتن جوابهارو منو از این دلشوره ای نجات میدادن و شب با خیال راحت سرمو رو بالشت میزاشتم....:razz:
نانی جان این به اون دری ک قبل اونقدر آیه یاس بودی و میگفتی نمیشه و ...دیدی تو هم تونستی...خخخخخخ...
من تونستن ب این نمیگم ...درضمن انقدم آیه یاس نبودم زیادم

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ولی خدایی تاریخ خیلی یه حالی بود.استاندارد نبود..نامردی بووود..:( -سوال اخر فن مال درخت تا عمق 30 چند دسی بل بود؟ -اون مهار بندی چه نیرویی داشت؟ -بچه ها واقعا تا 2000 مجاز؟
اره تاریخ خصوصأ تاریخ اسلامی واقعأ پیچونده بودن .. همش مبانی نظری بووووووود :(......مهار بندیه فک کنم حداکثر انرژی پیچشی بود..... اونو دقیق یادم نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است.