بررسی ازمون کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93 - تست و اسکیس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها کسی میدونه اسکیس چقدر تاثیر میزاره تو تراز؟ آخه من تستی ها رو خراب کردم ولی اسکیس فک کنم بالای 50 درصد بزنم...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا خیرت بده دستت درد نکنه ،با این مرکز آزمون هم رفیق شدی ها reza -memar ،آخر سر هم میگن :داوطلب گرامی آقا بیا برو تهران مرکز دکترا تم بخون :)کلافه مون کردی فک کنم به عمرشون انقد سوال جواب نداده بودن:d

فک کنم کلافه شدن..روزایی که هیچکی سوال نمیپرسه من میپرسم:D با طرز جواب دادناشون میفهمم مثلا امروز کدومش جوابم رو داده...:biggrin:
در مورد این انتخاب ها واولویت ها بگم که اگه اینجوری که مرکز ازمون میگه باشه خیلی خوبه..اینجوری در حق کسی ظلم نمیشه..انصافش هم همینجوره

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها کسی میدونه اسکیس چقدر تاثیر میزاره تو تراز؟ آخه من تستی ها رو خراب کردم ولی اسکیس فک کنم بالای 50 درصد بزنم...

همین اسکیس تاثیر زیادی میزاره رو ترازت..هر چند که تست رو خراب کرده باشی..
درضمن اصلا نمیشه حساب کرد که بگی 50 درصد میزنم.. یهو دیدی یه درصدی بهت دادن که باورت نشد..مثل سال 91

b_arch_5

کاربر بیش فعال
همین اسکیس تاثیر زیادی میزاره رو ترازت..هر چند که تست رو خراب کرده باشی.. درضمن اصلا نمیشه حساب کرد که بگی 50 درصد میزنم.. یهو دیدی یه درصدی بهت دادن که باورت نشد..مثل سال 91
آره خوب اینم هست.. ولی چون تست و خراب کردم امیدم فقط به همین اسکیسه... خیلی سوالاش فرا زمینی بود

monire3000

عضو جدید
خودم راضی ام تا چه جور نمره بدن حجم و کلن کشیدم راندو کامل تقریبا رو به خوب

من فقط پلان و توضیح و اسکیس و دیاگرام با راندو کامل زدم دیگه نرسیدم ادامشو...
نمی دونم اصلا معیارشون واسه درصد دادن چیه؟:(
به نظرتون من چند درصد از اسکیس می گیرم ؟:confused:

آخرین ویرایش:

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها قبولیمو به مزایده میزارم ....قیمت بالا بدین برا شما .....به قیمت پیشنهادی مورد توافق در صورت توافق تخفیف هم داده خواهد شد....
عالـــــــی بود :biggrin:
عاغـــــــــــــــــا من علوم تحقیقات تهران خریدارم :) :)

نه و لی 10 کیلومتر فاصله داره با ابهر ( تو مسیر جاده ترانزیت حد فاصل ابهر و زنجان ).
چطور شما هم اونجا رو تو انتخاب اولت زدی ؟؟؟

ممنون
نه نزدم فک کردم همون ابهر

شما خودتو ناراحت نکن دوست من،متاسفانه گشتم تو باشگا تاپیک آموزش طرز حرف زدن تو محیط اجتماعی رو پیدا نکردم معرفی کنیم اینجا به یه عده از فرهیختگان جامعه که دید بسی باز دارن...:biggrin:
عالی بود :)

ایا امکان داره من با تراز 5500 قبول نشم ولی دوستم با تراز 5400 قبول بشه؟:confused:

اره اگه مثل سال قبل نشه

حالا اگه پذیرش نشدی بهمن هم این شانس رو داری ثبت نام کنی و گزینش شی..

بدون کنکور مگه برا ممهر میگیره ؟؟ چرا من نفهمیدم :( :(
ولی بدون کنکور فقط یه بار میتونی شرکت کنی

خدا خیرت بده دستت درد نکنه ،با این مرکز آزمون هم رفیق شدی ها reza -memar ،آخر سر هم میگن :داوطلب گرامی آقا بیا برو تهران مرکز دکترا تم بخون :)کلافه مون کردی فک کنم به عمرشون انقد سوال جواب نداده بودن:d

اخه مرکز آزمونم منتظرن سوال کنه :) :D
عاغـــــــــــــا دکترای تخصصی بهش میدن :)
رضا علوم تحقیقات بهتره :) :)

خوش به حالتون
بالای 50 :surprised:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
گه درست نمره بدن... شانس ما فک کنم اسکیسو هم مثه تستاشون باشه دانشگاه آزاده دیگه کلن رو هواس.... یه دفه دیدی بذ جور سورپرایز شدیم :(

مهديه مقدم

عضو جدید

ممنون

اره اگه مثل سال قبل نشه

خوش به حالتون

:whistle:واللااااااااا

کاش نشه اگه بشه من یکی بیچاره شدم رفت جو گیر شدم 4 تا اولی تهران بعد کلا علوم تحقیقات استان ها و آخراش 2،3 تا دورو بر خودم که می دونستم میشه قبول شد رو زدم که بتونم تکمیل ظرفیت رو شرکت کنم اما الان کم کم به اونم دارم شک میکنم:cry:

ای کلک معدلت بالاست؟نگفته بودی:lol::w02:

آره کلا منتظرن تا حالا برا خودشون هم انقد جای سوال نبوده بعضی موارد میرن تحقیق میکنن جلسه میذارن به جواب برسن به قول تو reza -memar علوم تحقیقات قبول شه صلوات:biggrin:

منم امیدوارم چیه خوووو؟!یه پلان کجو معوج کشیدم با اراجیف نامه یه ص با یه پرسپکتیو که آخراش گریزشو گم کردم:surprised: اونوخت انتظار 50 دارم من :):cool:حالا این دوستمون که میگه خوب کار کرده باید

alfa65

عضو جدید
اره موافقم من خودم زدم قرنیز ولی شک دارم درست باشه چونکه اگه ازاره جلو رطوبت و می گرفت دیگه قیرگونی و تا بالای ازاره نمی اوردن به نظرم ازاره می شد جواب
یه جام خونده بودم قرنیز نیاز به عایق رطوبتی نداره

یه چیزی بگم و این که من کلا درسهای معماری رو 10 ساعت بیشتر نخوندم ! :cool: ولی چیزی که درمورد آزاره یادم موندبود ، عایق رطوبتی بودنش بود . در مورد سوالات دیگه باید بگم که فقط اتصالات تحتت اثر برش رو جواب دادم( اتصال مرکب) که مطمئن نیستم درست باشه . جواب سوالهایی که آمارشون در آوردم و جوابها قطعا درستن اینها هستن :
39-1
40-1
26-2

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره منم فکر میکردم فقط بهمن داره و واسه مهر دوباره ثبت نام میکنن واسه همین من ثبت نام نکردم..الان حسرت میخورم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ممنون

اره اگه مثل سال قبل نشه

خوش به حالتون
اقساطی هم میدمااااااا....
خخخخخخخخ
هیدج با ابهر فاصله اش 10 کیلومتره .....
ابهر کلا ارشد مرمت داره فقط .....

Mahsa_re

عضو جدید
اره منم فکر میکردم فقط بهمن داره و واسه مهر دوباره ثبت نام میکنن واسه همین من ثبت نام نکردم..الان حسرت میخورم

من گيج شدم جريان چيه الان من بهمن ثبت نام كردم بدون كنكور و جواب اومد كه قبول نشدم باز يعني مي شه ثبت نام كرد ؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گيج شدم جريان چيه الان من بهمن ثبت نام كردم بدون كنكور و جواب اومد كه قبول نشدم باز يعني مي شه ثبت نام كرد ؟

خب یه بار دیگه هم واسه مهر گزینش میشی و جوابش شهریور میاد..
با همون ثبت نامی که قبلا کردی;)

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تراز پارسال دانشگاه سواد کوه 5957 و تراز نور 6209

بدون ازمون با شرط معدل که تکمیل ظرفیت نداره!! اونایی که ثبت نام کردن(همون 1بار) دو بار در سال گزینش میشن.یه بار بهمن یه بار مهر...که امسال بهمن گزینش ها انجام شد مونده گزینش مهر که نتایجش شهریور اعلام میشه...
بدون ازمون اولویت رو با دانشگاهی گذاشته که لیسانست رو اونجا بودی...بعد اگه ظرفیت بود جاهای دیگه[/QUOT
میشه لطف کنی وبرام توضیح بدب راجع به بدون ازمون(شرط معدل)؟ینی چی 2بار گزینش میشیم؟اگر با ثبت نام همین کنکورازاد که سپری شد(93)ثبت نام کرده باشیم نتیجش کی میاد؟و بار دومش کی هست؟اونم ثبت نام میخواد یا خودشون طبق ثبت نام قبلی تو نوبت مهر وبهمن گزینش میکنند؟:surprised::eek:اگه جواب بدین ممنون میشم:gol::gol::heart:

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای کلک معدلت بالاست؟نگفته بودی:lol::w02:

منم امیدوارم چیه خوووو؟!یه پلان کجو معوج کشیدم با اراجیف نامه یه ص با یه پرسپکتیو که آخراش گریزشو گم کردم:surprised: اونوخت انتظار 50 دارم من :):cool:حالا این دوستمون که میگه خوب کار کرده باید

دیگه معدل 10 که این حرفارو ندداره :sweatdrop:

گریز گم کردی ؟؟
اره بابا باید 100 بدن :) :)

کی اعلام کردن ؟؟؟
شانس منه سال قبل برا بدون کنکور چون کارای فارغ التحصیلیمو انجام نداده بود نتونستم شرکت کنم اینم از مهر :( :(
اقساطی هم میدمااااااا....
خخخخخخخخ
هیدج با ابهر فاصله اش 10 کیلومتره .....
ابهر کلا ارشد مرمت داره فقط .....

عاغـــــــــــا قرار شد توافقی باشه دیگه :biggrin:
کلا فک کردم هیدج همون واحد ابهره :redface:
واقعا ابهر مرمت داشت اگه میدونستم میزدم خیلی مرمت خوبه

فقط برا شرط معدل یه بار میتونی شرکت کنید

آخرین ویرایش:

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه لطف کنی وبرام توضیح بدب راجع به بدون ازمون(شرط معدل)؟ینی چی 2بار گزینش میشیم؟اگر با ثبت نام همین کنکورازاد که سپری شد(93)ثبت نام کرده باشیم نتیجش کی میاد؟و بار دومش کی هست؟اونم ثبت نام میخواد یا خودشون طبق ثبت نام قبلی تو نوبت مهر وبهمن گزینش میکنند؟:surprised::eek:اگه جواب بدین ممنون میشم:gol::gol::heart:

بدون آزمون با توجه به معدل که معدل بالای 17 باید باشه و دوره کارشناسی 8 ترمه باید تموم شده باشه که ثبت نامش با ثبت نام کارشناسی ارشد یه زمان بود ولی باید جدا ثبت نام میکردید که اینجور که دوستان میگن یه ثبت نام دیگه هم داشته که برا مهر بوده :( و فقط یه بار میشه از این طریق ثبت نام کرد

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدون آزمون با توجه به معدل که معدل بالای 17 باید باشه و دوره کارشناسی 8 ترمه باید تموم شده باشه که ثبت نامش با ثبت نام کارشناسی ارشد یه زمان بود ولی باید جدا ثبت نام میکردید که اینجور که دوستان میگن یه ثبت نام دیگه هم داشته که برا مهر بوده :( و فقط یه بار میشه از این طریق ثبت نام کرد
من پبت نام کردم اما تا الان که اینحادیدم سراغش نرفته بودم.الان که تو سایت دیدم زده بود حذق-عدم دارا بودن سابقه مدرک.ینی چی؟درحالی که بهمن فارق التحصیل بودم!:crying2:ینی برای مهر گزینش نمیشم؟؟؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی اعلام کردن ؟؟؟
شانس منه سال قبل برا بدون کنکور چون کارای فارغ التحصیلیمو انجام نداده بود نتونستم شرکت کنم اینم از مهر :( :(
اشکال نداشت..باید شرکت میکردی..الان گزینشت میکردن
منم شرکت نکردم وگرنه الان گزینش میشدم...منم جز 10 درصد میشدم..
فقط برا شرط معدل یه بار میتونی شرکت کنید
اره یه بار شرکت میکنی ولی 2بار گزینش میشی

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پبت نام کردم اما تا الان که اینحادیدم سراغش نرفته بودم.الان که تو سایت دیدم زده بود حذق-عدم دارا بودن سابقه مدرک.ینی چی؟درحالی که بهمن فارق التحصیل بودم!:crying2:ینی برای مهر گزینش نمیشم؟؟؟

همه شرایطشو داشتید ؟؟ معدل ، دوره تحصیلی ، درس نیافتاده و ...
کارای فاغ التحصیلیتونو انجام دادید ؟؟
اکه نوشته حذف که فک کنم متاسفانه این ترم گزینش نمیشید :(

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس 2بار گزینش میشیم؟اقا رضا اگه بخوایم از مرکز ازمون سوال بپرسیم .از کدوم قسمت سایتش اینکارو باید انجام بدیم؟:eek:

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز

رضا فک کنم دداری اشتباه میکنی
ثبت نامش جداست

1 شرکت 2 بار گزینش ؟؟
فک نکنم تو شرایطش من خوندم نوشته بود فقط 1 بار شرکت داده میشه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

چون مدارکت به امور فارغ التحصیلان نرفته بوده زده حذف..
خیالت راحت واسه مهر هم گزینش میشی;)
نتایج شهریور میزنن

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه شرایطشو داشتید ؟؟ معدل ، دوره تحصیلی ، درس نیافتاده و ...
کارای فاغ التحصیلیتونو انجام دادید ؟؟
اکه نوشته حذف که فک کنم متاسفانه این ترم گزینش نمیشید :(

بله معدلم 17و88شد8ترم تموم شده بود. کارهای قارق التحصیلیمم انحام دادم اما دانشگاه کاردانیمو گم کرده بود وفک کنم دیر پروندمو جمع وجور کرد.ینی مشکل از اینه ؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس 2بار گزینش میشیم؟اقا رضا اگه بخوایم از مرکز ازمون سوال بپرسیم .از کدوم قسمت سایتش اینکارو باید انجام بدیم؟:eek:

قبلا از مرکز ازمون پرسیدم والان جواب هایی که میدم از اونه...
از سایت مرکز ازمون میتونی بپرسی یه قسمت داره پرسش و پاسخ..
اره 2بار گزینش میشی..دقیقا منم همین سوال پرسیدم: که من ثبت نام نکرده بودم ایا ثبت نامی واسه مهر بدون ازمون انجام میشه؟؟
که اونا گفتن..:خیر با همون ثبت نامی که قبلا انجام شده واسه بهمن ماه واسه مهر هم گزینش میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.