بررسی ازمون کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93 - تست و اسکیس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا فک کنم دداری اشتباه میکنی
ثبت نامش جداست

1 شرکت 2 بار گزینش ؟؟
فک نکنم تو شرایطش من خوندم نوشته بود فقط 1 بار شرکت داده میشه

نه جدا نیست..منم اول فکر میکردم جداست که ثبت نام نکردم گفتم میزارم واسه مهر بعد ثبت نام میکنم که فهمیدم باید همون موقع ثبت نام میکردم..دوستان میگفتن من زیاد جدی نگرفتم..
چون خیلی ها مدرکشون واسه فارغ التحصیلی بهمن اماده نمیشه و حذف میشن دوباره تو مهر گزینش میشن

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلا از مرکز ازمون پرسیدم والان جواب هایی که میدم از اونه...
از سایت مرکز ازمون میتونی بپرسی یه قسمت داره پرسش و پاسخ..
اره 2بار گزینش میشی..دقیقا منم همین سوال پرسیدم: که من ثبت نام نکرده بودم ایا ثبت نامی واسه مهر بدون ازمون انجام میشه؟؟
که اونا گفتن..:خیر با همون ثبت نامی که قبلا انجام شده واسه بهمن ماه واسه مهر هم گزینش میشه

توی همون سایت مرکز ازمون دوستان سوال کرده بودن از مرکز ازمون که چرا حذف به دلیل عدم وجود سابقه زده .یکی از بچه ها اینطور نوشته بود که چون اون فرصت از دست رفته برای سال بعد دوباره میتونن پبت نام کنن .یا شاید من اینطور فهمیدم.میخواستم اینو از مرکز ازمون بپرسم.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه شرایطشو داشتید ؟؟ معدل ، دوره تحصیلی ، درس نیافتاده و ...
کارای فاغ التحصیلیتونو انجام دادید ؟؟
اکه نوشته حذف که فک کنم متاسفانه این ترم گزینش نمیشید :(

اونایی که حذف میشن چون مدرکشون تو فارغ التحصیلان یا ناقص بوده یا مشکل داشه واسه همین میزنن حذف..!!
اونایی که حذف میشن دوباره واسه مهر گزینش میشن و مرکز ازمون دوباره از مرکز فارغ التحصیلان دانشگاه داوطلب استعلام میگیره..

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی همون سایت مرکز ازمون دوستان سوال کرده بودن از مرکز ازمون که چرا حذف به دلیل عدم وجود سابقه زده .یکی از بچه ها اینطور نوشته بود که چون اون فرصت از دست رفته برای سال بعد دوباره میتونن پبت نام کنن .یا شاید من اینطور فهمیدم.میخواستم اینو از مرکز ازمون بپرسم.

حذف به دلیل عدم وجود سابقه یعنی اینکه وقتی ثبت نام کردی و اطلاعاتت رو دادی مرکز ازمون میره استعلام میگیره...تو هم باید اونموقع که مرکز ازمون از دانشگاهت استعلام میگیره کامل فارغ التحصیل شده باشی و مدرک موقتت رو گرفته باشی...اگه اینطور نباشه حذف میشی و دوباره مهر استعلام میکنن و گزینش میشی...

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه جدا نیست..منم اول فکر میکردم جداست که ثبت نام نکردم گفتم میزارم واسه مهر بعد ثبت نام میکنم که فهمیدم باید همون موقع ثبت نام میکردم..دوستان میگفتن من زیاد جدی نگرفتم..
چون خیلی ها مدرکشون واسه فارغ التحصیلی بهمن اماده نمیشه و حذف میشن دوباره تو مهر گزینش میشن
الان برای مهر که ثبت نامش تموم شده ؟؟ من کلا ثبت نام نکردم نه بهمن نه مهر :(

اونایی که حذف میشن چون مدرکشون تو فارغ التحصیلان یا ناقص بوده یا مشکل داشه واسه همین میزنن حذف..!!
اونایی که حذف میشن دوباره واسه مهر گزینش میشن و مرکز ازمون دوباره از مرکز فارغ التحصیلان دانشگاه داوطلب استعلام میگیره..

اصا عاشق اطلاع رسونیشونم کلا سردر نمیارم از کاراشون :(

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
حذف به دلیل عدم وجود سابقه یعنی اینکه وقتی ثبت نام کردی و اطلاعاتت رو دادی مرکز ازمون میره استعلام میگیره...تو هم باید اونموقع که مرکز ازمون از دانشگاهت استعلام میگیره کامل فارغ التحصیل شده باشی و مدرک موقتت رو گرفته باشی...اگه اینطور نباشه حذف میشی و دوباره مهر استعلام میکنن و گزینش میشی...
که اینطور!!!!!!!!!!!!:eek:ممنوم از راهنمایی هاتون;)ایشاله که قبول بشید:gol:
و من بیام بهتون اینطور تبریک بگم:w23::w27::w30:

آخرین ویرایش:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان برای مهر که ثبت نامش تموم شده ؟؟ من کلا ثبت نام نکردم نه بهمن نه مهر :(

اصا عاشق اطلاع رسونیشونم کلا سردر نمیارم از کاراشون :(
ببین هستی ثبت نامش در سال 1بار بیشتر نیست...همون موقع که واسه کنکور ثبت نام کردیم و بدون ازمون هم کنارش باید ثبت نام میکردی..
درکل ثبت نام بهمن واسه مهر هم هست..
اطلاع رسانیشون واقعا ضعیفه..اگه میگفتن واسه مهر هم هست ما همون موقع ثبت نام میکردیم..یادمه همون موقع ها ازشون پرسیدم گفتن واسه گزینش بهمن هست منم گفتم خب حتما واسه مهر جدا ثبت نام میکنن تا بعد عید دوباره پرسیدم که ثبت نام واسه مهر کی انجام میشه که گفتن باید همونو ثبت نام میکردی!!!!!!!
که اینطور!!!!!!!!!!!!:eek:ممن.نم از راهنمایی هاتون;)ایشاله که قبول بشید:gol:
و من بیام بهتون اینطور تبریک بگم:w23::w27::w30:

مرسیی..با اینکه کنکور خوبی نبود ولی امیدم به خداس..امیدوارم قبول بشم
ایشالا تو هم قبول شی:gol:

Mahsa_re

عضو جدید

من معدلم 17:30 بعد دانشگاه خودم تهران مرکز تا 18:50 گوبا می گیره زیر اون نمی گیره یعنی من هم مهر دوباره گزینش می شم دیگه ؟

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من معدلم 17:30 بعد دانشگاه خودم تهران مرکز تا 18:50 گوبا می گیره زیر اون نمی گیره یعنی من هم مهر دوباره گزینش می شم دیگه ؟

این که چه دانشگاهی تاچه معدلی میگیره را باید از کجا پیداکنم؟:surprised:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره مهر دوباره گزینش میشی...اون تعدادی رو که گرفته بهمن هیچ, تعداد بقیه رو میگیره...شما شهرستان هم باید میزدی بهتر بود
اینو هم در نظر بگیر که باید علاوه بر اینکه معدلت بالای 17 باشه باید جزو 10 درصد برتر فارغ التحصیلای ورودی خودت باشی..واسه اینه که میگن ممتازین و گرنه خیلی ها معدلشون بالای 17 هست..باید ببینی تو دانشگاهت معدل 17:30جز 10 درصد میشه یا نه...
این استعلام رو مرکز ازمون از اداره فارغ التحصیلان دانشگاتون میگیره

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که چه دانشگاهی تاچه معدلی میگیره را باید از کجا پیداکنم؟:surprised:

دانشگاهی که لیسانست اونجا بودی اولویت داره...بعد انتخاب های بعدیتو گزینش میکنن..ولی دانشگاه لیسانست خیلی مهمه
این که مشخص نیست

Mahsa_re

عضو جدید
اره مهر دوباره گزینش میشی...اون تعدادی رو که گرفته بهمن هیچ, تعداد بقیه رو میگیره...شما شهرستان هم باید میزدی بهتر بود
اینو هم در نظر بگیر که باید علاوه بر اینکه معدلت بالای 17 باشه باید جزو 10 درصد برتر فارغ التحصیلای ورودی خودت باشی..واسه اینه که میگن ممتازین و گرنه خیلی ها معدلشون بالای 17 هست..باید ببینی تو دانشگاهت معدل 17:30جز 10 درصد میشه یا نه...
این استعلام رو مرکز ازمون از اداره فارغ التحصیلان دانشگاتون میگیره

ممنون رضا جان من جزو 10 درصد نمی دونم هستم یا نه ! ارشد هم داستان داره ها
از انتقالی چه خبر ؟ می دن ؟ نمی دن ؟ کسی خبر داره چه جوریاست ؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من غیر انتفاعی بودم ازاد نبودم.:eek:
اینجور که من فهمیدم مربوط به فارغ التحصیلان برتر دانشگاه ازاد هست...حالا دفترچه کنکور 93 بخش بدون ازمون رو به دقت بخون..
ممنون رضا جان من جزو 10 درصد نمی دونم هستم یا نه ! ارشد هم داستان داره ها
از انتقالی چه خبر ؟ می دن ؟ نمی دن ؟ کسی خبر داره چه جوریاست ؟
خب میتونی اینو از کارشناس رشته دوره لیسانست بپرسی...اون میدونه رتبه های برتر ورودی های مختلف رو..چون باید هر ترم اسامیشون رو در بیاره واسه تخفیف شهریه و مسائل دیگه...

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجور که من فهمیدم مربوط به فارغ التحصیلان برتر دانشگاه ازاد هست...حالا دفترچه کنکور 93 بخش بدون ازمون رو به دقت بخون..

خب میتونی اینو از کارشناس رشته دوره لیسانست بپرسی...اون میدونه رتبه های برتر ورودی های مختلف رو..چون باید هر ترم اسامیشون رو در بیاره واسه تخفیف شهریه و مسائل دیگه...

ممنونم:gol::cry::w47:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک سکوت تاپیک تنها :w04: کجایین پس؟!!!!
بیاین روحیه دهی بابا من امتحان نظام دارم:w10::w24::w39:
سلام..
ایشالا موفق باشی وقبول شی...
اگه بشه میخوایم یه دوتا مقاله بفرستیم این همایشات...وقت کردین بچه ها دست بکار بشین;)
هرکی هم میخواد مشارکتی مقاله بنویسیم پیام بده...
واسه رزومه و سوابق علمی خیلی خوبه

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستای مهربووونم سلام،
من یک هفته نمیتونم بیام، شاید یه سر کوچولو زدم بهتون، اما باید بیشتر تو تایپیک نظام مهندسی باشم، آخه خوشحال خوشحالی 3 تا امتحان دارم، 22 و 23وم، تووووووووووووروخدا برام دعا کنین که 3 تاشو قبول بشم :cry::D:eek:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای مهربووونم سلام،
من یک هفته نمیتونم بیام، شاید یه سر کوچولو زدم بهتون، اما باید بیشتر تو تایپیک نظام مهندسی باشم، آخه خوشحال خوشحالی 3 تا امتحان دارم، 22 و 23وم، تووووووووووووروخدا برام دعا کنین که 3 تاشو قبول بشم :cry::D:eek:
ایشالا که با توکل به خدا هر 3 قبول میشی..اگه نشد 2تا رو 100درصد قبولی

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای مهربووونم سلام،

انشاله قبول میشی دوست جونی اونم هر 3تاش:thumbsup2::w40:

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..
اگه بشه میخوایم یه دوتا مقاله بفرستیم این همایشات...وقت کردین بچه ها دست بکار بشین;)

سلام من هستم بهم بگو م.ضوع چیه؟

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین هستی ثبت نامش در سال 1بار بیشتر نیست...همون موقع که واسه کنکور ثبت نام کردیم و بدون ازمون هم کنارش باید ثبت نام میکردی..
درکل ثبت نام بهمن واسه مهر هم هست..
اطلاع رسانیشون واقعا ضعیفه..اگه میگفتن واسه مهر هم هست ما همون موقع ثبت نام میکردیم..یادمه همون موقع ها ازشون پرسیدم گفتن واسه گزینش بهمن هست منم گفتم خب حتما واسه مهر جدا ثبت نام میکنن تا بعد عید دوباره پرسیدم که ثبت نام واسه مهر کی انجام میشه که گفتن باید همونو ثبت نام میکردی!!!!!!!
کلا بیخیال بدون کنکور بشم بهتره :(
تاپیک سکوت تاپیک تنها :w04: کجایین پس؟!!!!
بیاین روحیه دهی بابا من امتحان نظام دارم:w10::w24::w39:

ایشالا موفق باشی :)

مقاله های داخلی اصلا به درد رزومه نمیخوره فقط isi بدرد بخوره که اونم پذیزشش سخته :(

دوستای مهربووونم سلام،

ایشالا که قبولی

دوستان یه سوال شماها چه سالی فارغ التحصیل شدید ککه الان ازمون نظام دارید مگه نباید 3 سال از تاریخ مدرک گذشته باشه ؟؟

مهديه مقدم

عضو جدید
سلام من هستم بهم بگو م.ضوع چیه؟

سلام خسته نباشی عزیزم انشاله موفق میشی خانوم

سلام..
ممنون از دوستای خوبم،ایشالا شمام همه علوم تحقیقات تهران مرکزی هر جا که دلتون میخواد قبول شید:)
reza -memar خوش به حالت من که دیگه نمیرسم اما خیلی خوبه برا آینده...
بچه های تاپیک فعلا چند روزو نیستم خدافظ همگی ما رفتیم پی استرس بعدی ای خدااااااا:w06:

مهديه مقدم

عضو جدید
سلام خسته نباشی عزیزم انشاله موفق میشی خانوم

ایشالا موفق باشی :)

ایشالا که قبولی

دوستان یه سوال شماها چه سالی فارغ التحصیل شدید ککه الان ازمون نظام دارید مگه نباید 3 سال از تاریخ مدرک گذشته باشه ؟؟

مرسی،من اسفند 88 تموم کردم کارشناسیمو،باید 3 سال از فارغ التحصیلیت بگذره بعد،دیگه منو هلو پیر شدیم رفت:biggrin:...

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی،من اسفند 88 تموم کردم کارشناسیمو،باید 3 سال از فارغ التحصیلیت بگذره بعد،دیگه منو هلو پیر شدیم رفت:biggrin:...

پیـــــــــــــــــر چیه عزیزم !!!!!!!!!!!!!!!
اخه فک کردم قانون جدید اومده :biggrin::biggrin:
نه این که من کلا از همه چی عقبم فک کردم باید ثبت نام میکردم و نکردم :)
ایشالا که موفق باشی ;) اصا من از الان به عنوان اولین نفر تبریک میگم عزیزم :gol::gol:
شیرنی یادت نره :biggrin::biggrin:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقاله های داخلی اصلا به درد رزومه نمیخوره فقط isi بدرد بخوره که اونم پذیزشش سخته :(
از مرکز ازمون پرسیدم ببینم واسه اونایی که ثبت نام نکردن ایا راهی هست..مثل اونایی که واسه کنکور جا مونده بودن
.
تو همین همایشات که شرکت میکنی اگه مقاله ات پذیرش بشه بعضی از همایش ها isi هم ثبت میکنن...اکثر همایشات هم مقالات رو تو isc ثبت میکنن...کلا حضور و پذیرش شدن در همایشات ملی و بین المللی خودش بار علمی داره...کفش اینه که مقاله ات تو کنسرسیوم محتوای ملی ثبت میشه...پثر مقاله ات اگه تو همایشی اکسپت شد بی تاثیر نیست..مطمئن باش...واسه هر همایش بخوای بدوی چقد معتبره میتونی قبلش مطلع بشی که ایا مقاله هایی که پذیرفته میشن تو کجا چاپ میشه و ثبت میشه و...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از دوستای خوبم،ایشالا شمام همه علوم تحقیقات تهران مرکزی هر جا که دلتون میخواد قبول شید:)
reza -memar خوش به حالت من که دیگه نمیرسم اما خیلی خوبه برا آینده...
بچه های تاپیک فعلا چند روزو نیستم خدافظ همگی ما رفتیم پی استرس بعدی ای خدااااااا:w06:
مرسی اره مقاله نویسی خوبه..فعلا شروع کنیم دستمون راه بیفته که تو ارشد خیلی کار داریم با این مقالات...باید این همایشات پیش رو مقاله بدم..حالا اگه همکار پژوهشی هم باشه که چه عالی...
ایشالا تو هم کنکور رو قبول میشی و مهر میشینی ارشد ازمون نظام هم قبول میشی...زود بیا تو جمع بچه ها;):gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.