بررسی آزمون اسکیس 93 | نگارخانه نور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sombrero

عضو جدید
سلام بچه ها چطوره حال شما؟مازیار هنوزم از اون کابوسای اسکیس میبینه؟معمار باشی توام !!!!والا منم کابوس زیاد میبینم:(

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها چطوره حال شما؟مازیار هنوزم از اون کابوسای اسکیس میبینه؟معمار باشی توام !!!!والا منم کابوس زیاد میبینم:(
من چن شب پیش فقط خواب دیدم شهرکرد(!!!) قبول شدم!!!... اما هر چی می گذره بیشتر قبول می کنم هر چیو که قراره برام پیش بیاد!!! یه دوستی بم گفت:" پای هر چی که هستی باش!!! تو تلاش کردی و پا نتیجشم باش!!! مطمئن باش به اندازه تلاشت نتیجه می گیری و هر چی بشه این تویی که خالقش بودی!!!" من واس هر نتیجه ای آماده ام!!! از غیر انتفاعی دیلمان لاهیجان گرفته تا روزانه علم و صنعت و... :)

آخرین ویرایش:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که رسما دیوانه شدم . دو نفرو تو زندگیم می خوام با دستای خودم یه بلا سرشون بیارم ..یکی رییس سازمان سنجش یکی کاظم قلم.:cool:

sadatt

عضو جدید
وای من که اصلا حالم خوب نی !!احساس میکنم دیگه نمیتونم تحمل کنم..... با همه دعوا دارم :w39:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها والا من بیشتر به فکر درآمد خوبم..حالا ارشد هم قبول شدم چه بهتر
منم خواب دیدم یه خواب شیرین تو خواب اسمهارو میخوندن و رتبشونو تو اسکیس میگفتند من رتبه 18 شدم و رتبه کلمم 195 اگه این خوابم درست در بیاد سال بعد یه مغازه وا میکنم....تخمین رتبه برادران سجی به غیر غلام:D
بیخیال بابا به نظر من فقط اونایی که میخوان برن خدمت استرسشون موجه اس .ما که خدمتمونو رفتیم و سنی ازمون گذشته دیگه...مگه نه عارفه؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها والا من بیشتر به فکر درآمد خوبم..حالا ارشد هم قبول شدم چه بهتر
منم خواب دیدم یه خواب شیرین تو خواب اسمهارو میخوندن و رتبشونو تو اسکیس میگفتند من رتبه 18 شدم و رتبه کلمم 195 اگه این خوابم درست در بیاد سال بعد یه مغازه وا میکنم....تخمین رتبه برادران سجی به غیر غلام:D
بیخیال بابا به نظر من فقط اونایی که میخوان برن خدمت استرسشون موجه اس .ما که خدمتمونو رفتیم و سنی ازمون گذشته دیگه...مگه نه عارفه؟

آره سجاد ...تو که الان اذبی اذب.....میفهمی.....عمرا بهت زن بدن...مخصوصا که ارشدم قبول نمیشی با اون خوابهات....منم خواب دیدم تو قبول شدی ولی خواب خانومها چپ می باشد.....:biggrin:ستاد تضعیف روحیه تا نتایج

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره سجاد ...تو که الان اذبی اذب.....میفهمی.....عمرا بهت زن بدن...مخصوصا که ارشدم قبول نمیشی با اون خوابهات....منم خواب دیدم تو قبول شدی ولی خواب خانومها چپ می باشد.....
عارفه خواب منو ندیدی؟؟؟ من خودم چن شب پیش خواب دیدم 441 نفر می خواستن من شدم 446!!! دانشگاه غیرانتفاعی رهروان کرمان (همچین دانشگاهی اصا وجود خارجی نداره!!!) قبول شدم!!! هی به خودم می گفتم چرا دیلمان قبول نشدم من که کرمانو رو نزده بودم!!! :( بابام گف سنجش بت حال داده همینم قبول شدی!!!بعد رتبم تو کارنامه به شدت ناخوانا بود!!! ناخودآگاهم نمی خواس قبول کنه که غیر انتفاعی قبول شدم!!! :دی تو خواب بچه ها بم اس ام اس کردن رتبمو!!!...:)

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
با این استرسی ک داریدااااااا
من از الان استرس کنکور و اسکیس سال بعدو دارم:|
دیگه پستاتونو نمیخونم:cry:

arefeh

کاربر ممتاز
عارفه خواب منو ندیدی؟؟؟ من خودم چن شب پیش خواب دیدم 441 نفر می خواستن من شدم 446!!! دانشگاه غیرانتفاعی رهروان کرمان (همچین دانشگاهی اصا وجود خارجی نداره!!!) قبول شدم!!! هی به خودم می گفتم چرا دیلمان قبول نشدم من که کرمانو رو نزده بودم!!! :( بابام گف سنجش بت حال داده همینم قبول شدی!!!بعد رتبم تو کارنامه به شدت ناخوانا بود!!! ناخودآگاهم نمی خواس قبول کنه که غیر انتفاعی قبول شدم!!! :دی تو خواب بچه ها بم اس ام اس کردن رتبمو!!!...:)
مازیار خواب تورو ندیدم...ولی از هاله نوری که دور پستت گرفته....مشخصه 100% قبولی حالا دانشگاه تهران و ....نمیگم ..آخه هاله مشخص نیست....اما قبولی...هر چی بود فقط برو....یه وقت سادگی نکنی بگی سال بعدی هم هست....اشتباه نکنیا...فقط برو....ارشد کارخاصی قرار نیست بکنه...مگر هدفت اونور آب باشه یا دکترا...که تا دکترا خدا بزرگه الان که ارشد و کارشناسی شده هلوووو تا 2-3 سال دیگه دکترام میشه زردآلو....والاااااا..........
با این استرسی ک داریدااااااا
من از الان استرس کنکور و اسکیس سال بعدو دارم:|
دیگه پستاتونو نمیخونم:cry:
عزیزم همینه دیگه استرس پشت استرس.....از وقتی یادمونه همش استرسی بودیم....استرس تحویل پروژه و ساخت ماکت و تحویل به موقع و کنکور سراسری و کارشناسی و ارشد و نظام و طراحیشو نظارتشو ................................
کلا من یکی که اسمم شده عارفه اسی....یعنی استرسی.....:biggrin:باز خوبه درگیرم سرم گرمه خیلی داغون نشدم فقط 5 سال از عمرم کم شده....بازم جای شکرش باقیه:redface:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مازیار خواب تورو ندیدم...ولی از هاله نوری که دور پستت گرفته....مشخصه 100% قبولی حالا دانشگاه تهران و ....نمیگم ..آخه هاله مشخص نیست....اما قبولی...هر چی بود فقط برو....یه وقت سادگی نکنی بگی سال بعدی هم هست....اشتباه نکنیا...فقط برو....ارشد کارخاصی قرار نیست بکنه...مگر هدفت اونور آب باشه یا دکترا...که تا دکترا خدا بزرگه الان که ارشد و کارشناسی شده هلوووو تا 2-3 سال دیگه دکترام میشه زردآلو....والاااااا..........
ببین خودت هی خودتو به احمدی نژاد می چسبونیا!!! بگم بگم که می کنی، هاله نورم که می بینی!!!...
حالا جدا از این خوابای دری وری که می بینم (که احتمالا مربوط به ناخودآگاهم میشه) در خودآگاهم استرس چندانی ندارم!!! چون به همون اندازه که تلاش کردم نتیجه می گیرم!!! مطمئنم!!! :cool: واس سال دیگه ام امکان نداره بمونم، مگر اینکه اصا قبول نشم!!! :)

arefeh

کاربر ممتاز
ببین خودت هی خودتو به احمدی نژاد می چسبونیا!!! بگم بگم که می کنی، هاله نورم که می بینی!!!...
حالا جدا از این خوابای دری وری که می بینم (که احتمالا مربوط به ناخودآگاهم میشه) در خودآگاهم استرس چندانی ندارم!!! چون به همون اندازه که تلاش کردم نتیجه می گیرم!!! مطمئنم!!! :cool: واس سال دیگه ام امکان نداره بمونم، مگر اینکه اصا قبول نشم!!! :)
نه باباااااااا........تورو نمیدونم چرا مملو از نور میبینم.....خخخخخ
منم خواب زیاد میبینم همین چند شب پیش خواب دیدم یکی از استادهای روزانه شهرمون داره پروژمو کورکسیون میکنه(در این حد دگ جلو جلو ناخوداگاه دخالت کرده..خخخخ)صبح بیدار شدم فهمیدم این خواب ب این دلیل ک کار دانشجویی گرفته بودم اون استاد هم استاد طرف بوده و بنده توهم زده بودم......رفتم دفاع کنم....هاهاها...
ولی خدایی همچین حسرت خوردم گفتم چی میشد الان منم امسال همین روزانه گرگان قبول میشدم میدونم زیاده خواهیه....رتبه اولم اصلا خوب نبوده و اونقدر ناامیدانه رفتم اسکیس دادم....و خیلی هنر کنند درصد 20بهم بدن....نمیدونم والاااا....هییییییی....

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه باباااااااا........تورو نمیدونم چرا مملو از نور میبینم.....خخخخخمنم خواب زیاد میبینم همین چند شب پیش خواب دیدم یکی از استادهای روزانه شهرمون داره پروژمو کورکسیون میکنه(در این حد دگ جلو جلو ناخوداگاه دخالت کرده..خخخخ)صبح بیدار شدم فهمیدم این خواب ب این دلیل ک کار دانشجویی گرفته بودم اون استاد هم استاد طرف بوده و بنده توهم زده بودم......رفتم دفاع کنم....هاهاها...ولی خدایی همچین حسرت خوردم گفتم چی میشد الان منم امسال همین روزانه گرگان قبول میشدم میدونم زیاده خواهیه....رتبه اولم اصلا خوب نبوده و اونقدر ناامیدانه رفتم اسکیس دادم....و خیلی هنر کنند درصد 20بهم بدن....نمیدونم والاااا....هییییییی....
20%??? چرا؟؟؟ بابا توف کنی تو برگه 20% بیشتر میدنا!!! مگه پارساله 9.8% بدن؟؟؟ امیدوارم قبول شی!!!

arefeh

کاربر ممتاز
20%??? چرا؟؟؟ بابا توف کنی تو برگه 20% بیشتر میدنا!!! مگه پارساله 9.8% بدن؟؟؟ امیدوارم قبول شی!!!

والا پارسال که خیلی بد بوووووود......واسه همین امسال به نوعی از اسکیس زده شدم....دوستانی که پارسال در جریان کارم بودن دیدن با داشتن رتبه خیلی افتضاح چقدر تلاش کردم و چی شد....واسه همین امسال به نوعی با نا امیدی رفتم سرجلسه....حالا درسته پارسال ایده نداشتم اما امسال خیلی توی پلانم دیتیل و ایده در نظر گرفتم اما به پرس ها نرسیدم و به نوعی خیلی افتضاح شد...برخلاف پارسال.....هههههههههی....
یعنی میشه همین شبانه گرگانم قبول بشم...بابا جهنم غیر انتفاعی هم چیکار کنم راضی ام.....

s.sahba

عضو جدید
بچه ها من چرا هیچ خواب کنکور نمی بینم؟؟؟!!!!!!! مازیار که فک کنم خواب قبولی تمام دانشگاه ها رو دید الان دیگه زده تو خطه دانشگاههای ساختگی!!!!:biggrin:
ولی بدون شوخی امیدوارم روز اعلام نتایج هیچ کس تو این تاپیک غمگین نباشه، من به شخصه همیشه دعا نمیکنم که قبول بشم حتما، به نظرم کنار اومدن با شرایط به وجود اومده و آروم بودن تو اون شرایط خیلی مهمتره...بارها پیش اومده شخصی غیرانتفاعی قبول شده و خیلی خوشحال بوده اما کس دیگه ای مثلا شبانه شهرستان قبول شده اما داره دق میکنه!!!امیدوارم روز اعلام نتایج همه بچه ها آروم باشن و آرامش داشته باشن،به نظرم این از همه چیز مهمتره...

beni belazi

کاربر بیش فعال
من از الان نتیجمو میدونم فقط میخوام اون روز برم ببینمش که رسمیت پیدا کنه... پردیس یه جایی و چون نمیتونم شهریه رو پرداخت کنم. سال دیگه همینجا هستم....

s.sahba

عضو جدید
دوستان چه جوریاست که امتحان میتونه جلو بیفته اما اعلام نتایج هرگز؟؟؟!!!!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا