بررسی آزمون اسکیس 93 | نگارخانه نور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستانی که میرن سر کار
پارتی داشتین و اسه کار پیدا کردن؟؟؟
چرا به من هیچ جا کار نمیدن:cry:
پارتی هم دارم اما با شلغم فرقی نداره
:mad:

ندارم :cry:
ندارم:redface:
ندارم:D

عزیزم من تا الان بیش از 5تا شرکت کار کردم و همه رو هم بدون پارتی مشغول شدم....یعنی با استفاده از همون توانایی که داشتم....جالبیش اینجاست با اینکه کارم خیلی بهتر از کار خیلیهایی که میشناسم هست اما هیچ وقت اعتماد بنفسم به سقف نمیره...همیشه هم هر حقوقی که میگن رو قبول میکنم اما منتمم میزارم یعنی با لحن خوب و خنده حرفمو به رییسه شرکتهام تا الان زدم...
ولی خداروشکر هرشرکتی که رفتم همشون باهام خوب راه اومدن...شاید که میبینن واقعا برای کارشون ارزش قائلم...
یه نمونه کاری که اونها هم برای من انجام میدن اینو بگم که چند روز پیش دو تا وام گرفتم که هم ضامن میخواست هم چکه بازپرداخت....
یکی از اون وامها رو این رییس شرکت فعلی 3 تا چک داد
اون یکی واممو رییس شرکت قبلیم 6 تا چک بازپرداخت رو داد و ضامن شد...ولی هنوزم اگه ز بزنه و بگه برو کار منم انجام بده بدون پول براش انجام میدم.....
اینها رو میگم ولی اینم بدونید به غیر کار هیچ توقع دیگه ای هم ندارند _یه وقت سوء تفاهم نشه و فکر نکنید خبریه...

همه اینهارو گفتم که بگم هر جا میرید به پولش نیگاه نکنید 100 تومن کمتر بگیرید اما به جاش رفتاری رو بکنید که اگه خواستید یه ماه هم مرخصی بگیرید با مخالفت شرکت مواجه نشید...
همه چی توی رفتار خوب و با جون و دل کار کردن خلاصه میشه و لاغیر

shima 70

عضو جدید
دوستانی که میرن سر کار
پارتی داشتین و اسه کار پیدا کردن؟؟؟
چرا به من هیچ جا کار نمیدن:cry:
پارتی هم دارم اما با شلغم فرقی نداره
:mad:
منکه پارتی نداشام رفتم نمونه کارامو دید چند تا کارم داد انجام دادم دید و این شد که از بین ان همه من تونستم برم بالا!!!!
حرف عارفه رو قبول داررررم صد درصد...

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
از وقتی عارفه کاربر فعال شده سهمیه تشکرات من قطع شده:||:

:redface::D

s.sahba

عضو جدید
بچه ها کلا از نگارخانه نور کشیدین بیرون نه:biggrin: فکر کنم تا چن روز آینده اینجا بتونیم در مورد تاریخ باستان و جغرافیای کوههای آلپو ریاضیات گسسته و مذاکرات وین هم اطلاعات کسب کنیم:D...نه خوشم اومد آفرین، نکته جالبشم اینه که مارال آرکم پایه ثابت تمامی بحث ها هست
:biggrin:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
بچه ها کلا از نگارخانه نور کشیدین بیرون نه:biggrin: فکر کنم تا چن روز آینده اینجا بتونیم در مورد تاریخ باستان و جغرافیای کوههای آلپو ریاضیات گسسته و مذاکرات وین هم اطلاعات کسب کنیم:D...نه خوشم اومد آفرین، نکته جالبشم اینه که مارال آرکم پایه ثابت تمامی بحث ها هست
:biggrin:

:surprised::razz:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من با مکس مدل میکنم کارامو...اوکی من دیروزم پیشنهادشو دادم ولی همه گفتن مکس بلد نیستن....به نظر من مدلینگ مبحثش خیلی گسترده هست و نمیشه به صورت مجازی و بدون فیلم مفاهیم رو انتقال داد سخت میشه ولی مبحث نور میشه کاریش کرد مخصوصا ویری که فقط تنظیمات و بعضی چیزام تجربی به دست میاد.....و همینطور فتوشاپ که قدرتش فوق العاده هست.............
http://www.vraytuts.ir/ این سایت سر بزنین فیلماش و آموزشاش عالیه
دمت گرم سایت عالی بود باز اگه بود معرفی کنین اصلا به جا این حرفا بیاین یه تاپیک بزنین برای معرفی سایتهای مختلف مثلا مکس .مایا ویری
آقا من الان فهمیدم با خودم چند پندم...اینهمه کار کردیم و درس خوندیم اخرش هیچی الان همسنای من تو پارک بازنشسته شدن و دختر شوور دادن من هنو درگیر ارشدم:razz:
من که الان پرانرژی فقط منتطر اعلام نتایجم جالبه که اصلا دیگه برام مهم نیس نتیجه چی میشه اینه همه مدت فقط در یک بعد داشتیم حرکت میکردیم ولی زندگی سه بعدیه مث مکس کافیه ویری رو قوی کنی که بهترین رندر ها رو از زندگیت بگیری بعضی وقتها یه تنظیم کوچیک مث IR کل رندرتو میتونه عوض کنه فقط باید بلد باشی کجاس.بنازم قدرتتو خداجون برا این همه انیمیشن و رندری که از ما ادما گرفتی (الان احساس خود دکتر قمشه ای بینی زیاد بهم دست زده لا مصب:w01:

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
bah bah agha ebram
kolan omade budam bebinam ozae eskis emsal chetor bude yeho to page akhar ino didam:d
khaste nabashi agha man hich ghasdi nadarama yechiz migam ke dor hami bekhandim:d
vali to khone ma vaghti salad dorost mikonan ba goje az in shekla ham darmiaran:D

خوبه پس شمام نابغه ای !!!فقط بپا دست خودتو با چاقو اووف نکنی:D

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره تمديد مهلت ثبت نام در آزمون ورودي متمركز دوره‌هاي مجازي (ويژه شاغلين) و پرديس خودگردان دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در مقطع تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1393 و دوره‌هاي پرديس خودگردان دانشگاهها در مقطع دكتري (نيمه متمركز Ph.D) سال 1393[/h]
1393/04/22

به اطلاع كليه متقاضيان آزمون ورودي متمركز دوره‌هاي مجازي (ويژه شاغلين) و پرديس خودگردان دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در مقطع تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1393 و دوره‌هاي پرديس خودگردان دانشگاهها در مقطع دكتري (نيمه متمركز Ph.D) سال 1393 مي رساند مهلت ثبت‌نام در آزمون هاي مذكور تا روز چهارشنبه مورخ 25/4/93 تمديد شد. داوطلبان براي مشاهده اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در اين خصوص و برخي اصلاحات در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمونهاي فوق، مي‌توانند به سايت اين سازمان به نشاني :www.sanjesh.org مراجعه نمايند.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این خبر یعنی چی؟ یعنی من که پردیس خودگردان رو تو انتخابای آخرم زدم ، نباید منتظر نتیجه بشم یا این فرق داره؟

Anahita.pb

عضو جدید
بچه ها، این پردیس خودگردان که از طریق ازمون جداست هزینه ش با اون که از طریق آزمون سراسریه فرق میکنه؟

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره تمديد مهلت ثبت نام در آزمون ورودي متمركز دوره‌هاي مجازي (ويژه شاغلين) و پرديس خودگردان دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در مقطع تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1393 و دوره‌هاي پرديس خودگردان دانشگاهها در مقطع دكتري (نيمه متمركز Ph.D) سال 1393

1393/04/22

به اطلاع كليه متقاضيان آزمون ورودي متمركز دوره‌هاي مجازي (ويژه شاغلين) و پرديس خودگردان دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در مقطع تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1393 و دوره‌هاي پرديس خودگردان دانشگاهها در مقطع دكتري (نيمه متمركز Ph.D) سال 1393 مي رساند مهلت ثبت‌نام در آزمون هاي مذكور تا روز چهارشنبه مورخ 25/4/93 تمديد شد. داوطلبان براي مشاهده اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در اين خصوص و برخي اصلاحات در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمونهاي فوق، مي‌توانند به سايت اين سازمان به نشاني :www.sanjesh.org مراجعه نمايند.
بچه ها این اسن چی هس اسن؟؟
ممنون.

arefeh

کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...له-های-پژوهشی-وثبت-آنها?p=7733189#post7733189
به این تاپیک هم لطفا یه سری بزنید .....شاید الان برای شماها هم زود باشه اما فکر کنم اکه از ابتدا پیگیری کنید سال بعد بعد از اینکه تهران ارشد قبول شدید یه پیش زمینه ای داشته باشید....
هر کسی هر اطلاعاتی داره لطفا بزاره....
ایت تاپیک تنها جهت آموزش و راهکاره....نه گذاشتن مقالات حاضر و آماده....

اینم یه کار واسه بچه هایی که مثل من منتظر اومدن نتایج هستن....فکر کنم برای کسایی که امسال قبول میشن چیز خوبی باشه که از الان شروع کننند و برن برای دکترا....
من خودم هیچ اطلاعاتی ندارم پس لطفا فعالیت کنید و به من کمک کنید

s.sahba

عضو جدید
بچه ها یه سوال مهم، شما می دونید رتبه نهایی شخص باید تا چه عددی باشه تا بتونه تو یه دانشگاه دولتی قبول بشه البته تو شاخه معماری-معماری؟؟؟مثلا شخصی که 1500 آورده باید در نهایت حداقل رتبش به چند برسه که قبول شه؟؟؟همینطور رتبه های دیگه با احتساب شاخه های دیگه ای که انتخاب میشن و ظرفیت معماری-معماری تو همون 350تای اول پر نمیشه...!؟؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال مهم، شما می دونید رتبه نهایی شخص باید تا چه عددی باشه تا بتونه تو یه دانشگاه دولتی قبول بشه البته تو شاخه معماری-معماری؟؟؟مثلا شخصی که 1500 آورده باید در نهایت حداقل رتبش به چند برسه که قبول شه؟؟؟همینطور رتبه های دیگه با احتساب شاخه های دیگه ای که انتخاب میشن و ظرفیت معماری-معماری تو همون 350تای اول پر نمیشه...!؟؟
به نظرم معماری معماری دیرتر از منظر و داخلی پر میشه!!! و هم تراز با بقیه گرایشا دانشجو می گیره!!! به انضمام افرادیم که رتبه خوب تو معماری و هنر های ساخت میارن و ترجیح میدن که برن هنر های ساخت!!! با احتساب همه ی اینا حدس می زنم تا رتبه 650 می تونه امیدوار به قبولی در روزانه و شبانه باشه!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا