بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

*Essi*

اخراجی موقت
بچه ها من دارم خل میشم پس کی جوابا میاد؟
من رتبه ام حدود 700 کاربردی شده به ترتیب روزانه ها و شبانه های تهران
روزانه و شبانه اصفهان و شیرازو زدم
به نظرتون کجا میارم؟

روزانه تهران که هیچ،شبانه تهران ،هم شاید شهید عباسپور و مالک و......
روزانه صنعتی اصفهان نه،شبانه احتمالا.

• Like
واکنش ها: inmo

mohammad.ef

عضو جدید
از اشنایی شما خوشحالم

خوب یه چیزی رو باید بدونید برخورد استادا با دانشجوهای ارشد در مقایسه با دانشجوهای کارشناسی زمین تا اسمون فرق داره ...

شما سر کلاس طراحی اجزای دکتر صلحجویی رفتید ؟

برخوردشو دیدید چقدر تنده ؟
حالا بیا سر ارشد ببین چقدر میگه و میخنده

کلاس دکتر قاسمی هم همینطوره ...

همه میگفتن دکتر قاسمی چیزی نمیدونه ولی وقتی بیای سر کلاس سمینار یا جوشکاری پیشرفتش میبینی چقدر فرق کرده ...

یه موضوع در درس سمینار از خودش بروز داد که اصلا تمام دید ما رو نسبت به مهندسی مکانیک زیر و رو کرد ...

واقعا دلسوزه

خدا میدونه چقدر برای بچه ها کار میکنه ولی شما خبر ندارید ...

یکی از ارکان ارشد ایشون هستن ...

گرید علمیشون فوق العاده بالا هست ...

سابقه ایشون رو بخونید ...

سلام .
واقعا دید ما همینطوره که شما گفتید .
برام جالب بود از دید یه دانشجوی ارشد دکتر قاسمی توصیف بشه .

و یه سوال دیگه .
امکاناتی که گروه در اختیار دانشجوهای ارشد میذاره چطوره ؟
چون میبینیم کلاسهایی که به شما میدن کوچیکه و تهویه مناسبی نداره .
از دید شما امکانات چطوره ؟

ممنون

mohammad.ef

عضو جدید
آقایون معذرت میخوام اینجا مطرح میکنم . جاش اینجا نیست اما ...
من ترم آخر ساخت و تولید را تو نجف آباد گذروندم و فقط مونده پروژه کارشناسیم که موضوعش " تحلیل دستگاه CNC هوابرش " هست . از عزیزانی که در زمینه CNC کار کردن تقاضامندم راهنماییم کنن که چجوری پروژه ـم را انجام بدم .
ممنون

masser

عضو جدید
سلام مهندسین جوان
دفترچه های ارشد آزاد و سراسری کی میاد ؟؟؟؟؟
منم سال بعد میخوام شرکت کنم

tanha60

عضو جدید
پچه ها کسی در مورد 20%معدل که قرار بود برای افراد متاهل 20 درصد باشه چیزی میدونه؟سال پیش اعمال شد؟امسال میشه؟اصلا کلا میشه؟

سعیده راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
رييس سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتايج آزمون كارشناسي ارشد سال 89 در روز جمعه پنجم شهريور ماه خبر داد.

دكتر محمد حسين سرورالدين گفت: «نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد سال 1389 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي كشور روز جمعه از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org اعلام مي‌شود.»

وي اظهار كرد، حدود 55 هزار نفر در آزمون كارشناسي ارشد سال 89 پذيرفته شده‌اند.

سرورالدين با بيان اينكه 767 هزار و 354 داوطلب در اين آزمون ثبت نام كرده بودند، اظهاركرد: «در آزمون كارشناسي ارشد 213 هزار و 69 نفر مجاز به انتخاب رشته شدند.»

رييس سازمان سنجش اظهار كرد، پذيرفته‌شدگان بايد بنا بر اطلاعيه سازمان سنجش و زمان اعلامي براي ثبت‌نام به دانشگاه يا موسسه مورد پذيرش مراجعه كنند.

وي در ادامه با اشاره به زمان اعلام نتايج آزمون كارشناسي ناپيوسته، گفت: «نتايج آزمون كارشناسي ناپيوسته فردا اعلام خواهد شد.»

سرورالدين گفت، داوطلبان مي‌توانند براي مشاهده نتايج آزمون كارشناسي ناپيوسته به سايت سازمان سنجش مراجعه كنند

سعیده راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه شورشو درآوردن
از همون اول مگه میمردن بگن جمعه که ما این همه استرس نداشته باشیم

rattling_boy

عضو جدید
بچه ها فردا نتایج ارشد دولتی میاد ازاد هم احتمالا" هفته اینده نتایج رو اعلام میکنه :)

فردا ؟؟ گفتن جمعه که ؟؟؟ اما در مورد آزاد خدا کنه زود تر بیاد من که دولتی رتبه خیلی بدی اوردم ... انتخاب رشته هم الکی کردم ....انشاالله بشه قبول بشیم ...:victory:

سلام

دولتی که طبق گفته ی سازمان سنجش جمعه اعلام میشه. در مورد آزاد هم باید بگم که دیگه شورشو درآوردن:exclaim::exclaim::exclaim:

من مردم از بس استرس دارم. زودتر اعلام نتیجه کنن تکلیفمون مشخص بشه:exclaim::exclaim:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندسین جوان
دفترچه های ارشد آزاد و سراسری کی میاد ؟؟؟؟؟
منم سال بعد میخوام شرکت کنم

سلام ...
دولتی معمولا آبان میاد ... اما آزاد پارسال فکر کنم اوایل دی ماه یا اواخر آذر ماه بود که اومد ...

z.alavi

کاربر فعال
سلام به همه.
می خواستم راجع به آزمون های سنجش که گویا چند تا آزمون جامع داره اطلاعات کسب کنم. دوستان اگر اطلاعی دارند لطفا راهنمایی کنند.
با کمال تشکر.

hamed775

عضو جدید
من فکر میکنم باید تراز حدود 6400 بیاری ... علوم و تحقیقات ترازه بالایی داره ... اما پذیرش خوبی هم داره ..البته نسبت به خیلی دانشگاهها در حد5 تا 8 نفر ... بیشتر از بقیه میگیره.... حداقل معمولا اینطوریه ...

ممنون از راهنماییتون
تراز 6400 یعنی میانگین درصد چند؟
اصلا تراز رو چجوری حساب میکنن؟
من حدودا 35-40 درصد زدم.یعنی می شه چه ترازی؟

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییتون
تراز 6400 یعنی میانگین درصد چند؟
اصلا تراز رو چجوری حساب میکنن؟
من حدودا 35-40 درصد زدم.یعنی می شه چه ترازی؟

ترازها بستگی داره به سختی و راحتی سوالا ... و اینکه با توجه به سوالا کمترین و بیشترین درصد چند میشه ... شاید تو یه درس با 40 درصد هم بشه به تراز بالای 10000 رسید و تو درسی که راحت بوده با 80 درصد به این تراز برسیم ... اما اگه همه درساتو 35-40 زده باشی ... خیلی جای امید واری هست ... حتما بالای 6000 میشی ... حتی شاید بالای 6400 .... بستگی به بقیه هم داره ... سطح سوالات اگه به نظرت سخت بوده ... ترازت احتمالا بالاتر میشه ..موفق باشی ...;)

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .
واقعا دید ما همینطوره که شما گفتید .
برام جالب بود از دید یه دانشجوی ارشد دکتر قاسمی توصیف بشه .

و یه سوال دیگه .
امکاناتی که گروه در اختیار دانشجوهای ارشد میذاره چطوره ؟
چون میبینیم کلاسهایی که به شما میدن کوچیکه و تهویه مناسبی نداره .
از دید شما امکانات چطوره ؟

ممنون

ببینید حرفی که دکتر قاسمی و صلحجویی جلسه ی اول به ما گفتند این بود :

ما به شما به چشم شاگرد نگاه میکنیم بلکه به چشم همکار نگاه میکنیم .

همکارانی که سال بعد یه جای دیگه مشغول به تدریس هستند .

این حرف خیلی با معنیه . حالا شما فرق کارشناسی رو با ارشد ببینید کجاس ...

شما خودتون تعیین میکنید میانترم باشه یا نه . اصلا تاریخشو خودتون معین میکنین .

دادن تمرین اختیاریه .

میانترم هیچ اثری نداره چون ملاک فعالیت کلاسیه ...

خودتون دیدی که با تلاش بچه های ما سایت رو دوقسمت کردن و یه قسمت مخصوص ارشد شد .

80 ساعت اینترنت رایگان .

اینکه میگن کلاساش تهویه خوبی نداره ...

کی گفته ؟ اصلا کلاسای دکتر قاسمی که همش سالن دفاع برگزار میشه و کلاسای دکتر مرادی هم نمیدونم شمارش چنده ولی طبقه ی 3 اخر کریدور اول ...

بله کلاسای دکتر مرادی واقعا سنگینه .

چون ایشون عین 3 ساعت رو تدریس میکنن و اصلا تنفس نمیده . درستش هم همشون تحلیلی و ثقیل هست که اگه 30 ثانیه گوش ندی و حواست پرت بشه دیگه هیچی نمیفهمی ...

اما تا حالا از خودتون پرسیدی چرا اکثر ارشدا دکتر قاسمی رو بعنوان استاد مشاور انتخاب میکنن ؟

میشه هر استاد دیگه ای رو انتخاب کرد ولی 99 درصد دکتر قاسمی رو انتخاب میکنن .

چون واقعا دلسوزه و هیچی کم نمیزاره ...

یه چیز دیگه هم بگم ...

توی ارشد نجف اباد اصلا هیچکسی مهندس اذری و کلاهدوزان و ... رو نمیشناسه ...

اصلا یه بار هم ندیدیمشون ...

چون گریدشون از نظر علمی در سطح ارشد نیست ...

من نمیگن بی سوادن . اتفاقا من مهندس اذری رو به اندازه یه دنیا قبول دارم و میدونم چقدر از نظر علمی و عملی سطحشون بالاست ولی دیگه باهاشون کاری نداری ...

استادای ارشد شما کسایی مثل دکتر مناجاتی هستند که مدیر گروه ارشد و مدیر پژوهشی دانشکده متالورژیه ...

رزومه ی ایشون رو حتما ببینید :

http://med.iaun.ac.ir/staffs/monajati.aspx

البته من ایشون رو به عنوان استاد راهنمای پرژه فوق لیسانسم معرفی کردم ...

ea_mecs

عضو جدید
سلام به همه.
می خواستم راجع به آزمون های سنجش که گویا چند تا آزمون جامع داره اطلاعات کسب کنم. دوستان اگر اطلاعی دارند لطفا راهنمایی کنند.
با کمال تشکر.

کلا 4 تا آزمون داره که 2 تا آخرش جامع هست.
لینک زیر رو ببینید . اطلاعات کامل در مورد ثبت نام و زمان آزمون ها :

http://www.sanjeshserv.com

mohsen_87

عضو جدید
سلام

سلام

من کتاب ترمو پورانو تهیه کردم می خوام ببینم همین کافیه یا باید ترمو راهیانو هم بخرم؟

hasanpogc

عضو جدید
سلام

دولتی که طبق گفته ی سازمان سنجش جمعه اعلام میشه. در مورد آزاد هم باید بگم که دیگه شورشو درآوردن:exclaim::exclaim::exclaim:

من مردم از بس استرس دارم. زودتر اعلام نتیجه کنن تکلیفمون مشخص بشه:exclaim::exclaim:

دوست عزیز چرا اینقدر استرس داری
هر اتفا قی که فرار بوده بیفته افتاده ودیگه حرص وجوش بی معنیه
من با وجود اینکه دو ساله که دارم امتحان میدم اصلا ترس ندارم
چون معتقدم اگه قسمت باشه حتما قبول میشم
;)
موفق باشید

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز چرا اینقدر استرس داری
هر اتفا قی که فرار بوده بیفته افتاده ودیگه حرص وجوش بی معنیه
من با وجود اینکه دو ساله که دارم امتحان میدم اصلا ترس ندارم
چون معتقدم اگه قسمت باشه حتما قبول میشم
;)
موفق باشید

سلام ..... به هر حال یک سال زحمت کشیدیم ... من واسه لیسانس اینقدر نخونده بودم ... حتی استرسمم کمتر بود .... اما واسه ارشد از استرس بالا دولتیو خراب کردم .... وقتی امتحان آزاد شروع شد بیشتر از استرس نگران بودم تا امتحان ... فقط و فقط چون سوالای ریاضی رو تونستم جواب بدم ... یکم اوضام بهتر شد .... به هر حال تا حالا حتما معلوم شده کیا قبولن کیا نه ... امیدوارم همه بچه های این تاپیک قبول شده باشن ... چون از پیگیریا و حرص و جوش خوردنا ... معلومه که همه زحمت کشیدن ... توکل به خدا ....

farshid992006

عضو جدید
من کتاب ترمو پورانو تهیه کردم می خوام ببینم همین کافیه یا باید ترمو راهیانو هم بخرم؟
نه کافیه تازشم این راهیان هم اونجوری که ازش تعریف میکردن نیست اما خوب دیگه از اینا بهتر
در دسترس نیست
بهتره بجای اینکه زیاد در گیر منبع بشید منبعی رو که تهیه کردید با دقت بخونید

سپهررادمهر

عضو جدید
من تصمیم گرفتم همین کنکور های ازمایشی سازمان سنجش را شرکت کنم(اگه میتونستم پارسه را میدادم ولی خوب خیلی گرونه:()سازمان سنجش 4 مرحله قیمت فکر کنم نود هزار تومان
فرصت ثبت نامش هم داره تموم میشه تا 16 شهریوره اگه کسی میخواد زود ثبت نام کنه
با ارزوی قبولی همه بچه های این انجمن:gol::gol:

بالا