بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

rattling_boy

عضو جدید
دوست عزیز چرا اینقدر استرس داری
هر اتفا قی که فرار بوده بیفته افتاده ودیگه حرص وجوش بی معنیه
من با وجود اینکه دو ساله که دارم امتحان میدم اصلا ترس ندارم
چون معتقدم اگه قسمت باشه حتما قبول میشم
;)
موفق باشید

سلام

حسن جان این استرس داشتن هم تا کمی با توجه شرایط آدما فرق داره.

شما با توجه به اینکه گفتی استخدام هستی قطعا اباید هم استرس کمی داشته باشی.

یه مقداری از این استرس من هم مربوط میشه یه شرایط کاریم.

اگه هر چه زودتر نتایج اعلام بشه خوب در مورد مسایل کاری هم راحت تر می تونم تصمیم بگیرم. الان واقعا در بلاتکلیفی دارم به سر می برم. واسه همین هست که میگم نتایج زودتر معلوم بشه تا ببینم چه کاره ایم آخر سر:victory:

rattling_boy

عضو جدید
سلام ..... به هر حال یک سال زحمت کشیدیم ... من واسه لیسانس اینقدر نخونده بودم ... حتی استرسمم کمتر بود .... اما واسه ارشد از استرس بالا دولتیو خراب کردم .... وقتی امتحان آزاد شروع شد بیشتر از استرس نگران بودم تا امتحان ... فقط و فقط چون سوالای ریاضی رو تونستم جواب بدم ... یکم اوضام بهتر شد .... به هر حال تا حالا حتما معلوم شده کیا قبولن کیا نه ... امیدوارم همه بچه های این تاپیک قبول شده باشن ... چون از پیگیریا و حرص و جوش خوردنا ... معلومه که همه زحمت کشیدن ... توکل به خدا ....

این وقت تلف کردن برای اعلام نتایج بیشتر از هر چیزه دیگه بر استرس آدم اضافه میکنه:exclaim:

حالا خوبه تمام پاسخ برگ ها رو با دستگاه صحیح می کنن اگه قرار بود با دست تصحیح کنن فکر کنم نتایج رو سال بعد اعلام میکردن:D;)

Hossein_b5717

عضو جدید
من تصمیم گرفتم همین کنکور های ازمایشی سازمان سنجش را شرکت کنم(اگه میتونستم پارسه را میدادم ولی خوب خیلی گرونه:()سازمان سنجش 4 مرحله قیمت فکر کنم نود هزار تومان
فرصت ثبت نامش هم داره تموم میشه تا 16 شهریوره اگه کسی میخواد زود ثبت نام کنه
با ارزوی قبولی همه بچه های این انجمن:gol::gol:

آزموناش عصر برگزار میشه
خیلی بده
یکی از اهداف مهم شرکت در آزمون شبیه سازیه

mohsen_87

عضو جدید
از دوستان عزیز یه راهنمایی برای ریاضی می خواستم:

کسی کتابای جدید اقاسی رو دیده ؟

ایا ارزش داره حتی جلد اولش رو با اون تستای قدیمی و حجم

زیاد بگیریم و واقعا مفهومیه این طور که دوستان میگن؟

mashti

عضو جدید
از دوستان عزیز یه راهنمایی برای ریاضی می خواستم:

کسی کتابای جدید اقاسی رو دیده ؟

ایا ارزش داره حتی جلد اولش رو با اون تستای قدیمی و حجم

زیاد بگیریم و واقعا مفهومیه این طور که دوستان میگن؟
گفتم بازم میگم تستها در دو سطح آسون وسخت طبقه بندی شدن اگه سطحت بالاتره تستهای سطح 2 روبزن اینجوری حجمش نصف میشه کتاباش واقعا عالین

jabr

عضو جدید
من که کلا استرس تو خونم نیست:D.ایشا...هر چی که دوستان دوست دارن همون شه;)

dictatore_bozorg

عضو جدید
بدين‌وسيله به اطلاع مي‌رساند، نتايج نهايي 135 كد رشته از 145 رشته امتحاني آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1389 از بعدازظهر جمعه 5/6/89 برروي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
ضمناً اطلاعات لازم در خصوص شرايط و ضوابط مقرر نيز برروي سايت قرار خواهد گرفت

منبع:سنجش

Arman_awn

عضو
با سلام خدمت همه ی کنکورهای عزیز و اینکه واقعاً خدا قوت! خسته نباشید
یه سوال داشتم:

چندجا سرچ کردم ببینم خرپاهای فضایی تو کنکور ارشد جزو سرفصل هست یا نه که دیدم
هست. حالا سوالم اینه که اینجور بخش ها رو کسی مطالعه می کنه؟ یا مثلاً دینامیک سه بعدی
اجسام صلب؟

در مورد کابل های انعطاف پذیر و استاتیک سیالات که تو کتاب مرجع استاتیک اومده چی؟

ممنونم

eng.esmail

اخراجی موقت
بدين‌وسيله به اطلاع مي‌رساند، نتايج نهايي 135 كد رشته از 145 رشته امتحاني آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1389 از بعدازظهر جمعه 5/6/89 برروي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
ضمناً اطلاعات لازم در خصوص شرايط و ضوابط مقرر نيز برروي سايت قرار خواهد گرفت

منبع:سنجش
بالاخره سایت سازمان سنجش یه حرکتی کرد!!!

inmo

عضو جدید
خبرگذاری مهر نوشته تا ساعت 3 عصر نتایج میاد.من که خیلی استرس دارم.
معلوم نیست شریفم یا تهران یا امیرکبیر
وای خوش به حالتون
پیشاپیش تبریک
من که رتبه ام اصلا در حد قبولی نیست اما چون سهمیه شاگرد اولی دارم ناامید نیستم!

hamed775

عضو جدید
من که واسه هوافضا خوندم و منتظر نتیجه هوافضا هستم.امید به خدا.اگه امسال قبول نشم واسه همیشه ارشد خوندن رو میبوسم میذارم کنار.

mohammadkarami

عضو جدید
خدایی به مهر خبر داد:
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد در ساعت15امروز/ افزایش 25 درصدی ظرفیت
معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال 1389 در ساعت 15 امروز خبر داد و گفت: رشد ظرفیت در این آزمون نسبت به آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته 25 درصد بوده است.
ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: نتایج این آزمون عصر امروز بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و داوطلبان می توانند از این طریق نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام کنند.

وی اظهار داشت: در این آزمون 50 هزار و 520 نفر از طریق آزمون پذیرفته شدند و بیش از 50 هزار نفر نیز به روش بدون آزمون و با تأیید سازمان سنجش آموزش کشور پذیرش شدند.

معاون سازمان سنجش گفت: با احتساب پذیرفته شدگان بدون آزمون ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد امسال نسبت به سال گذشته 25 درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه 120هزار نفر در کنکور کارشناسی ارشد سال 1389 انتخاب رشته کرده بودند، گفت: نسبت جنسیتی مجازین در این آزمون تقریبا 50 به 50 بود.

به گزارش مهر، امتحانات ‌139 کد رشته‌‌ امتحانی‌ آزمون کارشناسی ارشد صبح و بعدازظهر روزهای‌ 28، 29 و 30 بهمن ماه 1388 برگزار شد.

منبع: خبر گزاری مهر

mohammadkarami

عضو جدید
خدایی به مهر خبر داد:
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد در ساعت15امروز/ افزایش 25 درصدی ظرفیت
معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سال 1389 در ساعت 15 امروز خبر داد و گفت: رشد ظرفیت در این آزمون نسبت به آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته 25 درصد بوده است.
ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: نتایج این آزمون عصر امروز بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و داوطلبان می توانند از این طریق نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام کنند.

وی اظهار داشت: در این آزمون 50 هزار و 520 نفر از طریق آزمون پذیرفته شدند و بیش از 50 هزار نفر نیز به روش بدون آزمون و با تأیید سازمان سنجش آموزش کشور پذیرش شدند.

معاون سازمان سنجش گفت: با احتساب پذیرفته شدگان بدون آزمون ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد امسال نسبت به سال گذشته 25 درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه 120هزار نفر در کنکور کارشناسی ارشد سال 1389 انتخاب رشته کرده بودند، گفت: نسبت جنسیتی مجازین در این آزمون تقریبا 50 به 50 بود.

به گزارش مهر، امتحانات ‌139 کد رشته‌‌ امتحانی‌ آزمون کارشناسی ارشد صبح و بعدازظهر روزهای‌ 28، 29 و 30 بهمن ماه 1388 برگزار شد.

منبع: خبر گزاری مهر

Hooladi

عضو جدید
عنوان رشته امتحاني قبولي و نام دانشگاه
کد رشته قبولي
کد رشته امتحاني دوم
کد رشته امتحاني اول
سال تولد
شماره شناسنامه
نام خانوادگي و نام​
مجموعه مهندسي هوافضا-دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي

م.ع

عضو جدید
یه سوال مهم داشتم
نتایج مربوط به گرایش های بورسیه ( مثل بورسیه مگاموتور شریف) کی قراره بیاد؟
کسی از دوستان از گرایش های بورسیه خبر نداره؟

بالا