بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

tanha60

عضو جدید
سلام دوست عزیز
ممنون از پاسختون ،اما مهندس بزرگوار بیست بار گفته شده ، شما هم یک بار دیگه بگو، چه اشکالی داره اگه چیزی می دونی به بقیه هم بگی، فکر کن استاد شدی باید هر ترم بگی ، برو تو تایپیکهای فنی ببین چه جوری دارن به سوالات بدون چشم داشت جواب میدن ، اگه درستون تموم شد اومدی تو بازار کار سوال بپرسی به شما بگن به صد نفر قبل از شما گفتیم برو یاد بگیر چه حالی پیدا می کنی.
خواهشا بهتر صحبت و عمل کنید وموفق و موید باشید
ارادتمند شما
با سلام خدمت شما دوست عزیز:
اگه نمی دونی بدون توی بازار کار هیچکس به شما هیچ چیزی یاد نمی ده.و فقط وفقط خودتی که باید دنبال یاد گرفتن باشی.برای نمونه خودمو میگم.توی کارخونه به عنوان مدیر تولید مشغول کار شدم.ولی هیچ کس بمن چیزی یاد نداد.خودم آستین بالا زدم ونحوه ی کار پرس و طراحی قالب وعمل فورچینگ رو یاد گرفتم.با باز کردن پرس و بالا سر پرس ایستادن.اینارو میگم که بعد از فارغ التحصیل شدنت انتظارت بالا نره.
موضوع جواب دادن به سوالای تکراری نیست.با یه کپی پیست میتونیم جوابتو بدیم.ولی با جواب دادن 20 باره به یه سوال وتذکر بیست باره به یه نفر برای طرح مشکلاتش تو قسمت مربوطه به شعور خودمون وطرف توهین میشه.
اگر از استاد ریاضیت در مورد نحوه ی خوندن نماز بپرسی باید خیلی صبور باشه که چیزی نگه !!!!!!!!!!!!!مصمئنا بلده وثواب هم داره ولی ممکنه برای بار اول جواب بده در حالی که شوکه شده وبهت میگه بحث های مربوط به کلاس رو بپرسید.اگه متوجه نشی مطمئنا کوچکترین عواقب کارت افتادنه.همه چیز هلو برو توگلو نیست آقای عزیز.باید سختی کشید.ولی بچه های باحال این تایپیک از هیچ کمکی دریغ نمیکنن با اینکه همه رقیبن.
استارت کار این تایپیک عالی بود واگه همونجوری پیش می رفت همه نتیجه ی بهتری میگرفتن.ولی افسوس که نشد
مقصر شما نیستی.همه ی ایرانی ها مثل من وشما دنبال راحت طلبی هستند.با مرور ساده تایپیک به جوابای تکراریمون میرسیم.یعنی اینکار انقدر سخته؟
بچه ها از همگی عذر می خوام با بت جوا ب دادن به این آقای محترم توی این تایپیک(و بحث تمام شده بی مورد که ایشون دارن روش پا فشاری میکنن):gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::(

daneshju.m

عضو جدید
دوستان عزیزم ، خیلی خوبه که شماها در عین اینکه با هم رقیب هستین ، به هم کمک می کنید تا موفقیت برای همه باشه با اینکه شاید حتی ندونین این کسی که بهش داری کمک می کنی ، از کدوم شهره یا اسمش چیه ...;)
ما به اطلاعات هم نیاز داریم ، این جمع دوستانه رو با بحث های مختلف خراب نکنید.:heart:
دوست عزیزم تنها :
هدف همه ما ، کمک و کسب تجربیات دیگران برای نتیجه بهتره . شاید این دوست ما ، وقت کافی برای خوندن 50 صفحه رو نداشتن ، نباید ایجاد ناراحتی بشه ...
در ضمن همون طور که تا حالا به ما،اطلاعات مفید زیادی رسوندین ، امیدوارم از این به بعد هم ، تجربیاتتون رو از ما دریغ نکنید .:)
مطمئن باشید هرکسی هر قدر کوچک به کسی کمک کنه ، خدا فراموشش نمی کنه و بی مزد نمی زارتش.:gol::gol::gol::gol::gol:

highsky

عضو جدید
بچه ها کسی کتاب تست ریاضی معتقدی رو گرفته؟
من که رفتم موسسه ی پارسه کتابای تستو داشت چاپ 88 هم بود ولی فقط تا سال 84 تست داشت... این همه تعریف میکردن اینجوریه؟

Risko

عضو جدید
دوستان کسی میتونه مفهوم گشتاور دوم سطح رو برام توضیح بده ؟؟
استاتیک پارسه که اصلا بوق هم ازش نگفته از روی کتاب جانسون هم هرچی می خوانم درست متوجه نمی شم ...

tanha60

عضو جدید
abandon=ترک کردن- رها کردن-ول کردن

abandon=ترک کردن- رها کردن-ول کردن

بچه ها کسی کتاب تست ریاضی معتقدی رو گرفته؟
من که رفتم موسسه ی پارسه کتابای تستو داشت چاپ 88 هم بود ولی فقط تا سال 84 تست داشت... این همه تعریف میکردن اینجوریه؟

دوست گرامی من درپستهای قبلی خدمتتون عرض کردم که این کتاب ویرایش جدیدش در حال چاپه.هر وقت آماده شد خبرتون میکنم.

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه نمی دونی بدون توی بازار کار هیچکس به شما هیچ چیزی یاد نمی ده.و فقط وفقط خودتی که باید دنبال یاد گرفتن باشی.برای نمونه خودمو میگم.توی کارخونه به عنوان مدیر تولید مشغول کار شدم.ولی هیچ کس بمن چیزی یاد نداد.خودم آستین بالا زدم ونحوه ی کار پرس و طراحی قالب وعمل فورچینگ رو یاد گرفتم.با باز کردن پرس و بالا سر پرس ایستادن.اینارو میگم که بعد از فارغ التحصیل شدنت انتظارت بالا نره.
موضوع جواب دادن به سوالای تکراری نیست.با یه کپی پیست میتونیم جوابتو بدیم.ولی با جواب دادن 20 باره به یه سوال وتذکر بیست باره به یه نفر برای طرح مشکلاتش تو قسمت مربوطه به شعور خودمون وطرف توهین میشه.
اگر از استاد ریاضیت در مورد نحوه ی خوندن نماز بپرسی باید خیلی صبور باشه که چیزی نگه !!!!!!!!!!!!!مصمئنا بلده وثواب هم داره ولی ممکنه برای بار اول جواب بده در حالی که شوکه شده وبهت میگه بحث های مربوط به کلاس رو بپرسید.اگه متوجه نشی مطمئنا کوچکترین عواقب کارت افتادنه.همه چیز هلو برو توگلو نیست آقای عزیز.باید سختی کشید.ولی بچه های باحال این تایپیک از هیچ کمکی دریغ نمیکنن با اینکه همه رقیبن.
استارت کار این تایپیک عالی بود واگه همونجوری پیش می رفت همه نتیجه ی بهتری میگرفتن.ولی افسوس که نشد
مقصر شما نیستی.همه ی ایرانی ها مثل من وشما دنبال راحت طلبی هستند.با مرور ساده تایپیک به جوابای تکراریمون میرسیم.یعنی اینکار انقدر سخته؟
بچه ها از همگی عذر می خوام با بت جوا ب دادن به این آقای محترم توی این تایپیک(و بحث تمام شده بی مورد که ایشون دارن روش پا فشاری میکنن):gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::(
دوست عزیز قصد من بحث کردن با شما نیست من سه ساله فارغالتحصیل شدم و سه سال هم هست که دارم کار می کنم.اما در مورد شما اشکال جای دیگس اولا که شمای بی تجربه نباید سمت مدیر تولیدو قبول می کردید و می گذاشتید یه نفر با تجربه این کارو بکنه و شما هم کم کم تمام مسایل رو یاد می گرفتیدو بعد از چند سال مدیر تولید می شدید مورد بعدی اینکه من تو تایپیک ارشد 90 در مورد کنکور سوال کردم ،نوشتم که از تایپیک سال قبل منبع دارم اگه می تونید شما هم کمک کنید از استاد ریاضی ،نماز نپرسیدم و در آخر به تایپیکهای بخش مکانیک سیالات سر بزنید ببینید مهندسان بزرگوار با چه کرامتی سوالاتو پاسخ می دن.
منم از شما دوستان این بخش عذر خواهی می کنم اما اگر قراره این سوالات مطرح نشه اول تایپیک بنویسید ظرفیت تکمیله کسی وارد نشه یا سوال نپرسه
بازم از همه عزیزان عذر می خوام
موفق باشید

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
دوست عزیز
لطف کن منابع ارشد کنکور به ما هم معرفی کن
البته من رشته ام مهندسی شیمی است ولی دیدم شما با سعه صدر به سوالات همه پاسخ میدی و خیلی هم پاسختون به سوالی که پرسیدن ربط داره گفتم ما هم یه فیضی ببریم

vito_1988

عضو جدید
دوستان کسی میتونه مفهوم گشتاور دوم سطح رو برام توضیح بده ؟؟
استاتیک پارسه که اصلا بوق هم ازش نگفته از روی کتاب جانسون هم هرچی می خوانم درست متوجه نمی شم ...
سلام
اولا باید بگم که ما 2 تا گشتاور دوم داریم 1- سطح 2- جرم
گشتاور دوم سطح یک مفهوم ریاضی و خیلی معنای فیزیکی نداره اما در توصیفش باید بگیم که میزان پراکندگی سطح ( مسطح بودن) حول یک محور رو برامون مشخص میکنه.(در مقاطع عرضی این معیار مهمه)اگه خیلی مختصر و یا بد توضیح دادم می تونی به پیوست کتاب استاتیک مریام رجوع کنی .

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

میگم حسن جان شما اگه عامل نفوذی یا دستی توی سازمان داری خواهشن بگو زودتر اعلام کنن این نتایج رو ما مردم از بلاتکلیفی:victory:

سلام ..... حالا خدا کنه همون 15 شهریور دیگه دیر تر نشه ... مثل اینکه هفته دیگه نتایج دولتی میاد ... همیشه دانشگاه آزاد زود تر اعلام میکرد ... یعنی احتمال داره واسه آزادم هفته دیگه بیاد؟؟؟ :cry:... من خودم واسه لیاسانس اینقدر استرس نداشتم که حالا گرفتم ...

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ..... حالا خدا کنه همون 15 شهریور دیگه دیر تر نشه ... مثل اینکه هفته دیگه نتایج دولتی میاد ... همیشه دانشگاه آزاد زود تر اعلام میکرد ... یعنی احتمال داره واسه آزادم هفته دیگه بیاد؟؟؟ :cry:... من خودم واسه لیاسانس اینقدر استرس نداشتم که حالا گرفتم ...

عرض سلام به تمام دوستان عزیز

میبینم که بسیار منتظرید برای اغلام نتایج

کاملا بیخیال باشید

اگر خوب تلاش کرده اید اصلا نیاز به دلشوره نیست...

دانشگاه بزرگ اسلامی نجف اباد واحد ایران اماده ی در اغوش گرفتن شماست

منتظر شما هستیم

دیروز داشتم برنامه ی درسی ورودیهای جدید ارشد نجف اباد رو میدیم

4 شنبه صبح : ریاضیات مهندسی پیشرفته : دکتر صلح جویی : دکترای مکانیک از فرانسه سال 56

4 شنبه عصر : انالیز عددی پیشرفته : دکتر مهران مرادی : دکترای مکانیک از توکیو(رتبه ی 42 دانشگاههای جهان ) عضو هیئت علمی صنعتی اصفهان

5 شنبه صبح : سمینار : دکتر بوذرجمهر قاسمی : مدیرگروه ارشد نجف اباد : دکترای مکانیک از امریکا سال 57

از الان برنامه هاتون رو بچینید

راستی خوابگاه اشنا دارم خیالتون راحت

راستی لب تاپ یادتون نره که خوابگاه وایرلس داره ...

برای منم دعا کنید که باید اول مهر پروپوزالم تایید بشه

موفق باشید

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
عرض سلام به تمام دوستان عزیز

میبینم که بسیار منتظرید برای اغلام نتایج

کاملا بیخیال باشید

اگر خوب تلاش کرده اید اصلا نیاز به دلشوره نیست...

دانشگاه بزرگ اسلامی نجف اباد واحد ایران اماده ی در اغوش گرفتن شماست

منتظر شما هستیم

دیروز داشتم برنامه ی درسی ورودیهای جدید ارشد نجف اباد رو میدیم

4 شنبه صبح : ریاضیات مهندسی پیشرفته : دکتر صلح جویی : دکترای مکانیک از فرانسه سال 56

4 شنبه عصر : انالیز عددی پیشرفته : دکتر مهران مرادی : دکترای مکانیک از توکیو(رتبه ی 42 دانشگاههای جهان ) عضو هیئت علمی صنعتی اصفهان

5 شنبه صبح : سمینار : دکتر بوذرجمهر قاسمی : مدیرگروه ارشد نجف اباد : دکترای مکانیک از امریکا سال 57

از الان برنامه هاتون رو بچینید

راستی خوابگاه اشنا دارم خیالتون راحت

راستی لب تاپ یادتون نره که خوابگاه وایرلس داره ...

برای منم دعا کنید که باید اول مهر پروپوزالم تایید بشه

موفق باشید

سلام ... توکل به خدا... ممنون از راهنماییات ... ما هم آماده در آغوش گرفتن دانشگاه نجف آبادیم ;) میگم 5شنبه ها کلاس نذاشتن ؟؟؟ آخه من اگه قبول شم نمیتونم بدون اینکه کار کنم شهریه بدم ..کلا همین 2 تا کلاس رو گذاشتن ؟؟ ... پس اینطور که بوش میاد افزایش ظرفیت خیلی زیادی نداریم ... اونایی که تو لیسانس ریاضی مهندسی پاس نکردن تکلیفشون چیه ؟؟ پیش نیاز میدن ؟؟ ترم اول همین 2تا درس رو داریم ؟؟؟ ... حالا یکی نیست به من بگه تو آخه مگه قبول شدی ...؟؟؟ :surprised: .. انشا الله شما هم موفق باشی

hamed775

عضو جدید
کسی از وضعیت قبولی و تراز ارشد هوافضا علوم تحقیقات خبر داره؟معمولا چند نفر می گیرند؟
با چه میانگین درصدی میشه قبول شد؟

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ... توکل به خدا... ممنون از راهنماییات ... ما هم آماده در آغوش گرفتن دانشگاه نجف آبادیم ;) میگم 5شنبه ها کلاس نذاشتن ؟؟؟ آخه من اگه قبول شم نمیتونم بدون اینکه کار کنم شهریه بدم ..کلا همین 2 تا کلاس رو گذاشتن ؟؟ ... پس اینطور که بوش میاد افزایش ظرفیت خیلی زیادی نداریم ... اونایی که تو لیسانس ریاضی مهندسی پاس نکردن تکلیفشون چیه ؟؟ پیش نیاز میدن ؟؟ ترم اول همین 2تا درس رو داریم ؟؟؟ ... حالا یکی نیست به من بگه تو آخه مگه قبول شدی ...؟؟؟ :surprised: .. انشا الله شما هم موفق باشی

1 - همیشه 4 شنبه و 5 شنبه ها کلاس داریم - ارشد مکانیک نجف اباد حتی ترم اخر همینه

2 - من و 4 نفر دیگه لیسانس جامدات داشتیم و ریاضی مهندسی قبلا پاس کرده بودیم و ساخت تولیدیا پاس نکرده بودن ولی گفتن فرقی نداره همه باید پاس کنن چون این پیشرفتس ...

اگه قبلا خونده باشی اسونه وگرنه ... بخصوص اینکه دکتر صلحجویی ترم قبلی 4 نفر رو با 11 انداخت ( نمره پاسی 12 )

3 - دکتر قاسمی که مدیر گروه ارشد ساخت تولید ادم خیلی خوبیه ولی روی حضور غیاب خیلی حساسه و هر جلسه غیبت 2 نمره کم میکنه و بعد 3 جلسه غیبت حذف میکنه

راستی از الان برین زبانتونو قوی کنین چون ترم اول درس سمینار باید یه کتاب 2000 صفحه ای رو ترجمه کنین اینو جدی میگم

4 - نجف اباد تا بحال هیچ سالی تکمیل ظرفیت ساخت تولید نگرفته من امارشو گرفتم . حرفای بقیه و ... رو به هیچ وجه باور نکنین. پارسال هم 20 نفر گرفت که تا الان نصفشون یه ترم مشروطی رو دارن

5- خیلی سخت میگیرن استاداش بخصوص دکتر مرادی که عضو هیئت علمی صنعتی اصفهانه و ... پس باید از الان اماده ی یه ماراتن سخت باشین

6-یه بار دیگه پست قبلی رو بخون
3 تا کلاسه که 2 تاش 4 شنبه و 1 پنج شنبه

آخرین ویرایش:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
1 - همیشه 4 شنبه و 5 شنبه ها کلاس داریم - ارشد مکانیک نجف اباد حتی ترم اخر همینه

2 - من و 4 نفر دیگه لیسانس جامدات داشتیم و ریاضی مهندسی قبلا پاس کرده بودیم و ساخت تولیدیا پاس نکرده بودن ولی گفتن فرقی نداره همه باید پاس کنن چون این پیشرفتس ...

اگه قبلا خونده باشی اسونه وگرنه ... بخصوص اینکه دکتر صلحجویی ترم قبلی 4 نفر رو با 11 انداخت ( نمره پاسی 12 )

3 - دکتر قاسمی که مدیر گروه ارشد ساخت تولید ادم خیلی خوبیه ولی روی حضور غیاب خیلی حساسه و هر جلسه غیبت 2 نمره کم میکنه و بعد 3 جلسه غیبت حذف میکنه

راستی از الان برین زبانتونو قوی کنین چون ترم اول درس سمینار باید یه کتاب 2000 صفحه ای رو ترجمه کنین اینو جدی میگم

4 - نجف اباد تا بحال هیچ سالی تکمیل ظرفیت ساخت تولید نگرفته من امارشو گرفتم . حرفای بقیه و ... رو به هیچ وجه باور نکنین. پارسال هم 20 نفر گرفت که تا الان نصفشون یه ترم مشروطی رو دارن

5- خیلی سخت میگیرن استاداش بخصوص دکتر مرادی که عضو هیئت علمی صنعتی اصفهانه و ... پس باید از الان اماده ی یه ماراتن سخت باشین

آقا دستت درد نکنه...البته خودم فهمیده بودم که پارسال تکمیل ظرفیت نداشتن اما 12 نفر بسیجی فعال گرفتن یعنی کلا 32 نفر که اینو مطمئنم .. اما واسه تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات کرمانشاه و مرکزی از بچه های شرکت کننده نجف آباد گرفتن .... اما من امیدوار بودم امسال سهمیه آزاد بیشتر بگیرن ... 30 تا;) ... میگم نمیشه این سمینار رو اگه قبول شیم ترم اول بر نداریم ...؟؟؟ 4شنبه شب بگردم کرج برسم به کارم ..؟؟:surprised: اگه نشه گفتی خوابگاه آشنا داری ... ؟؟ :D:smile:ای بابا ... ان شاالله هر کی حقشه قبول بشه :)... یه سوال نجف آباد ارشد جامدات و سیالات نداره ؟؟؟ این 2تا کلاس ریاضیو 5شنبه ها نذاشتن چرا ... ؟؟؟ :mad:نداره ؟؟ عجب شانسی داریما ... آخرش ببینم قبول میشم ... یا الکی حرص میخورم :redface:...

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی از وضعیت قبولی و تراز ارشد هوافضا علوم تحقیقات خبر داره؟معمولا چند نفر می گیرند؟
با چه میانگین درصدی میشه قبول شد؟

من فکر میکنم باید تراز حدود 6400 بیاری ... علوم و تحقیقات ترازه بالایی داره ... اما پذیرش خوبی هم داره ..البته نسبت به خیلی دانشگاهها در حد5 تا 8 نفر ... بیشتر از بقیه میگیره.... حداقل معمولا اینطوریه ...

ali-10

عضو جدید
فراموش کردم بگم که وارد بحثهای حاشیه ای نشیم اعم از تکرار سوال منابع - نرم افزارها - جدال تجربه کاری و ....

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا دستت درد نکنه...البته خودم فهمیده بودم که پارسال تکمیل ظرفیت نداشتن اما 12 نفر بسیجی فعال گرفتن یعنی کلا 32 نفر که اینو مطمئنم .. اما واسه تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات کرمانشاه و مرکزی از بچه های شرکت کننده نجف آباد گرفتن .... اما من امیدوار بودم امسال سهمیه آزاد بیشتر بگیرن ... 30 تا;) ... میگم نمیشه این سمینار رو اگه قبول شیم ترم اول بر نداریم ...؟؟؟ 4شنبه شب بگردم کرج برسم به کارم ..؟؟:surprised: اگه نشه گفتی خوابگاه آشنا داری ... ؟؟ :D:smile:ای بابا ... ان شاالله هر کی حقشه قبول بشه :)... یه سوال نجف آباد ارشد جامدات و سیالات نداره ؟؟؟ این 2تا کلاس ریاضیو 5شنبه ها نذاشتن چرا ... ؟؟؟ :mad:نداره ؟؟ عجب شانسی داریما ... آخرش ببینم قبول میشم ... یا الکی حرص میخورم :redface:...

گفتم به این حرفا اصلا توجه نکن .
والا الان 2 ترمه که میریم سر کلاس اسما 20 نفریم ولی عملا 10 نفر سر کلاس میان .
از 20 نفر 18 نفر شاغلن اونم در حد تیم ملی
دوست من کرمانشاه رفت و الان پشیمونه . توی استاداشون موندن . استاد ندارن
اصلا مدیر گروهشون نمیدونه باید چه درسایی بهشون میده و به مدیر گروه ما زنگ زده بود تازه درسای خیلی افتضاحی بهشون دادن
نه اصلا .. میتونی کلاس 4 شنبه رو بپیچونی ولی کلاس سمینار رو هیچکسی جرات حتی دیر بره سر کلاس چون همون غیبت براش رد میشه...

تازه باید سمینار هم بدی که اگه موعد سمینار غیبت کنی درجا حذف میکنه ..

البته کلاسای 4 شنبه رو اگه نیای اخر ترم ناجور پشیمون میشی چون دکتر صلحجویی و مرادی اصلا شوخی ندارن گفتم که چجوری نمره میدن...

نه . هرچی میدن باید برداری ...
هر ترم درساش از قبل معلومه و غیر قابل تغییره

نه ارشد سیالات و جامدات نداره ولی داره میاره

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی همین الان به دوستانی که ارشد ساخت تولید نجف اباد زدن بگم که بعدش پشیمون نشن :

گرایش تخصصی ارشد ساخت تولید نجف اباد

شکل دهی فلزات ( metal forming )

هست . شما مدرکتون و تمام فعالیتتون رو تحت این عنوان باید انجام بدین .

به زبون ساده تر خبری از ماشین ابزار - قالبسازی - سی ان سی و ... نیست .

فقط روشهایی مثل ریخته گری - فورجینگ - جوشکاری - ... رو باید کار کنین

پس باید پایه متالوژی شما فوق العاده قوی باشه .

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم به این حرفا اصلا توجه نکن .
والا الان 2 ترمه که میریم سر کلاس اسما 20 نفریم ولی عملا 10 نفر سر کلاس میان .
از 20 نفر 18 نفر شاغلن اونم در حد تیم ملی
دوست من کرمانشاه رفت و الان پشیمونه . توی استاداشون موندن . استاد ندارن
اصلا مدیر گروهشون نمیدونه باید چه درسایی بهشون میده و به مدیر گروه ما زنگ زده بود تازه درسای خیلی افتضاحی بهشون دادن
نه اصلا .. میتونی کلاس 4 شنبه رو بپیچونی ولی کلاس سمینار رو هیچکسی جرات حتی دیر بره سر کلاس چون همون غیبت براش رد میشه...

تازه باید سمینار هم بدی که اگه موعد سمینار غیبت کنی درجا حذف میکنه ..

البته کلاسای 4 شنبه رو اگه نیای اخر ترم ناجور پشیمون میشی چون دکتر صلحجویی و مرادی اصلا شوخی ندارن گفتم که چجوری نمره میدن...

نه . هرچی میدن باید برداری ...
هر ترم درساش از قبل معلومه و غیر قابل تغییره

نه ارشد سیالات و جامدات نداره ولی داره میاره

ممنون :gol:... ببخشید چند تا سوال دیگه :redface:.... البته سوال زیاد دارم اما بقیه بمونه اگه قبول شدم مزاحمت میشم .... این دو تا درس 4شنبه طوری هست که با خوندن جزوه بشه پاس کرد ؟؟;) مثلا یکی دو هفته در میون بیاییم ؟؟ این 2تا فقط واسه ساخت و تولیده؟؟؟ یعنی عمران سازه و حتی گرایشای برق این درسا رو ندارن ؟؟ که 5شنبه یا جمعه ارایه بشه بشینیم سر کلاس؟؟؟و بالاخره اینکه این درس سمینار چی هست ؟؟؟ راجع به چیه ؟؟؟
انشاالله اگه قبول شدم بتونم جبران کنم ...;)

daneshju.m

عضو جدید
سلام
دوست عزیز
لطف کن منابع ارشد کنکور به ما هم معرفی کن
البته من رشته ام مهندسی شیمی است ولی دیدم شما با سعه صدر به سوالات همه پاسخ میدی و خیلی هم پاسختون به سوالی که پرسیدن ربط داره گفتم ما هم یه فیضی ببریم
دوست عزیز ، در صفحه 50 ، یکی از دوستان به نام kingi تمام منابع ارشد و تجربیات در این مورد رو به صورت یک فایل ضمیمه تهیه کردند ، می تونید استفاده کنید .

daneshju.m

عضو جدید
دوست عزیز قصد من بحث کردن با شما نیست من سه ساله فارغالتحصیل شدم و سه سال هم هست که دارم کار می کنم.اما در مورد شما اشکال جای دیگس اولا که شمای بی تجربه نباید سمت مدیر تولیدو قبول می کردید و می گذاشتید یه نفر با تجربه این کارو بکنه و شما هم کم کم تمام مسایل رو یاد می گرفتیدو بعد از چند سال مدیر تولید می شدید مورد بعدی اینکه من تو تایپیک ارشد 90 در مورد کنکور سوال کردم ،نوشتم که از تایپیک سال قبل منبع دارم اگه می تونید شما هم کمک کنید از استاد ریاضی ،نماز نپرسیدم و در آخر به تایپیکهای بخش مکانیک سیالات سر بزنید ببینید مهندسان بزرگوار با چه کرامتی سوالاتو پاسخ می دن.
منم از شما دوستان این بخش عذر خواهی می کنم اما اگر قراره این سوالات مطرح نشه اول تایپیک بنویسید ظرفیت تکمیله کسی وارد نشه یا سوال نپرسه
بازم از همه عزیزان عذر می خوام
موفق باشید
دوست عزیز قرار شد این بحث تموم بشه .
اینجا تاپیک بچه های ارشده و هر کسی که سوال داره در این مورد ، می تونه سوالشو اینجا مطرح کنه . اینجا ظرفیت محدود نداره و ما اگر جواب سوال رو بلد باشیم ، سعی می کنیم کوتاهی نکنیم .
لطفا کدورت رو کنار بذارید و با حضور موثر توی این تاپیک ، تجربیاتتون رو به ما انتقال بدید.مطمئن باشید هدف ، اینجا فقط کمک کردنه و اصلا قصد ، بی احترامی به شما نبوده.
متشکرم.

hasanpogc

عضو جدید

fidel عزیز سلام
امیدوارم حالت خوب باشه
امسال ظرفیت ها یکم بالا رفته
البته پارسال هم توی تکمیل از کسانی که نجف اباد مردود شده بودند دانشگاه های دیگه قبول شدن با اطمینان اینو به شما میگم نتایج هم همیشه بعد از دولتی میاد (ارشد)

killer_pant

عضو جدید
تا 31 شهریور فرصت داری واسه پاس کردن همه دروس.
موقع ثبت نام باید نمرات تعداد واحد دروسی را اعلام کنی،که در ثبت نام پر کرده بودی.
یعنی معدل تا پایان شهریور 88.
ممنون
یه سوال دیگه
من یه پروژه دارم میخوام ببینم تهران به جز دانشگاه ها جای دیگه میشناسید که پروژه های فنی و ... داشته باشه که بدردم بخوره؟

آخرین ویرایش:

highsky

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان مهندس
دیروز برنامه ی آزمونای پارسه رو که میدیدم ... استاتیکش یکم عجیب غریب نیس؟ آزمون اول کل کتابو امتحان میگیره ... دیگه ولش میکنه تا 2 هفته مونده به کنکور
یا بعضی فصلای مهم کتابارو گذاشته آخرین امتحان

amintabrizli

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان مهندس
دیروز برنامه ی آزمونای پارسه رو که میدیدم ... استاتیکش یکم عجیب غریب نیس؟ آزمون اول کل کتابو امتحان میگیره ... دیگه ولش میکنه تا 2 هفته مونده به کنکور
یا بعضی فصلای مهم کتابارو گذاشته آخرین امتحان
پارسه دو سه سال پیش خوب بود الان گربه رقصوندنشون زیاد شده و افت محتوا پیدا کردن من که خودم فقط دو تا جامع سنجش شرکت می کنم;)

*Essi*

اخراجی موقت
ممنون
یه سوال دیگه
من یه پروژه دارم میخوام ببینم تهران به جز دانشگاه ها جای دیگه میشناسید که پروژه های فنی و ... داشته باشه که بدردم بخوره؟
اگه منظورتان پروژه صنعتی است،که خیلی زمان میگیرد،شاید بیشتر از یکسال.
سوالتان را خوب متوجه نشدم!!!

بالا