باکلاس ترین رشته مهندسی

shadi kh

عضو جدید
شما بچه های عمران و مکانیک همتون خود خواهین فقط مهندسی پزشکی اگه اینجوریه........

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من یه توضیحی راجع به بعضی رشته ها میدم بعد جواب سوالتون رو میدم
1.معماری اصلا کلاس نداره بهتره یه لحظه چشماتونو ببندین و به اولین چیزی که بعد از شنیدن معماری به ذهنتون میاد توجه کنین در ضمن تو دانشگاه ما هر کس نمیتونه درساشو پاس کنه مستقیم میره معماری
2.صنایع تا حدودی اسمش بد نیست بین مهندسیا به هلو معروفه
3.مواد که اصلا کلاس نداره به موادیا له و هتل هم میگن
4.نفت ، شیمی و مکانیک باکلاسن اما نه زیاد اما تو ایران درآمد خوبی دارن
5.مهندسی پزشکی دانشجوهای این رشته فکر میکنن که از دماغ فیل افتادن خیلی قیافه میگیرن البته اسمش بین عوام بد نیست
6. برق اونم بد نیست اما ذهنیت مردم بهش بده و فقط سیمکشی یادشون میفته
درکل رشته هایی که اسمای دهن پر کن دارن همون مهندسی پزشکی و هوافضا و از این قبیل رشته هان که اسمای خاصی دارن ولی حقیقتا تو ایران هیچ وقت به کار نخواهد آمد اینو مطمئنم حدااقل راجع به مهندسی پزشکی
من یه همکلاسی دوران دبیرستان داشتم تنها استدلالش از اومدن به رشته ریاضی اسم کتاباش بود مثلا میگفت وقتی میگن حساب دیفرانسیل انتگرال ، حسابان ، ریاضیات گسسته و ... حال میکنم بنده خدا آخرشم کنکور انسانی شرکت کرد به نظر من بهتره به آینده رشته بیشتر توجه بشه تا اسمش
من خودم شیمی هستم رشته های دیگه ای را هم آورده بوده اما چون یکی از اصلی ترین اولویتهام تو انتخاب رشته آینده شغلی و درآمد بود ترجیح میدادم مکانیک نفت و شیمی قبول بشم برخلاف خیلیا از برق اصلا خوشم نمیامد

این دسته بندی و بر چسب زدن فقط نظر شماست . که در جای خودش قابل احترامه اما فرمول نیست.
هر انسانی استعداد ها و سلیقه های مختلفی داره . که اگر هر کس علاقه ی خودشو دنبال کنه به جای خوبی میرسه.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
هر کی بگه صنایع بده خودش بده(چقدر انتقاد پذیرم:surprised:)

کسایی میگن صنایع بده و امثالهم که در چارچوب فکریشون نمی گنجه که یکی بابت ایده ها و طرز تفکرش پول بگیره.
کافیه یه سری به اون ور آب بزنید.
البته نمیگم صنایع ما در حد اونهاست چون واقعا نیست همانطور که بقیه ی رشته های ما در حدشون نیست!

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسایی میگن صنایع بده و امثالهم که در چارچوب فکریشون نمی گنجه که یکی بابت ایده ها و طرز تفکرش پول بگیره.
کافیه یه سری به اون ور آب بزنید.
البته نمیگم صنایع ما در حد اونهاست چون واقعا نیست همانطور که بقیه ی رشته های ما در حدشون نیست!

اگه رفتی اون ور آب اول سلام ما رو بهشون برسون بعد ازشون بپرس که مادر تمام رشته های مهندسیشون چیه.
کجای کاری. اینجا ایرانه.

setayesh 88

عضو جدید
1.معماری اصلا کلاس نداره بهتره یه لحظه چشماتونو ببندین و به اولین چیزی که بعد از شنیدن معماری به ذهنتون میاد توجه کنین در ضمن تو دانشگاه ما هر کس نمیتونه درساشو پاس کنه مستقیم میره معماری
5.مهندسی پزشکی دانشجوهای این رشته فکر میکنن که از دماغ فیل افتادن خیلی قیافه میگیرن البته اسمش بین عوام بد نیست
درکل رشته هایی که اسمای دهن پر کن دارن همون مهندسی پزشکی و هوافضا و از این قبیل رشته هان که اسمای خاصی دارن ولی حقیقتا تو ایران هیچ وقت به کار نخواهد آمد اینو مطمئنم حدااقل راجع به مهندسی پزشکی
من یه همکلاسی دوران دبیرستان داشتم تنها استدلالش از اومدن به رشته ریاضی اسم کتاباش بود مثلا میگفت وقتی میگن حساب دیفرانسیل انتگرال ، حسابان ، ریاضیات گسسته و ... حال میکنم بنده خدا آخرشم کنکور انسانی شرکت کرد به نظر من بهتره به آینده رشته بیشتر توجه بشه تا اسمش
من خودم شیمی هستم رشته های دیگه ای را هم آورده بوده اما چون یکی از اصلی ترین اولویتهام تو انتخاب رشته آینده شغلی و درآمد بود ترجیح میدادم مکانیک نفت و شیمی قبول بشم برخلاف خیلیا از برق اصلا خوشم نمیامد

من فكر ميكنم شما مثل ادمي ميمونيد كه ماه رو با انگشت بهش نشون ميدن و اون ادم به انگشت نگاه ميكنه.
اگه طرز تفكر يه ادم تحصيل كرده اينه كه ديگه......!
اينارو نه فقط به خاطر توهيناي مكرر شما كه به اين خاطر ميگم كه شما اساسا نميدونيد يه انسان براي چي بايد درس بخونه!
براي افكارتون متاسفم.

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه بابایی می گفت: تو ایران هر روز یه چیز عجیب می شنوی. ولی نگفته بود هر روز یه توهین جدید هم می شنوی.
شما لازم نکرده برای ما در مورد رشته ها توضیح بدی . یکی باید برای خود تو توضیح بده این رشته ها چی هستند. داشتم به بچه های مواد می گفتم خوبه شیمی می خونه. مگر نه ...
ضمنا تمام مشاور های انتخاب رشته ی من اون موقع، بین مهندسی شیمی و مهندسی متالورژی به من متالورژی رو پیشنهاد می دادند.
متالورژی هرچی باشه از شیمی کمتر نیست.

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یه بابایی می گفت: تو ایران هر روز یه چیز عجیب می شنوی. ولی نگفته بود هر روز یه توهین جدید هم می شنوی.
شما لازم نکرده برای ما در مورد رشته ها توضیح بدی . یکی باید برای خود تو توضیح بده این رشته ها چی هستند. داشتم به بچه های مواد می گفتم خوبه شیمی می خونه. مگر نه ...
ضمنا تمام مشاور های انتخاب رشته ی من اون موقع، بین مهندسی شیمی و مهندسی متالورژی به من متالورژی رو پیشنهاد می دادند.
متالورژی هرچی باشه از شیمی کمتر نیست.

آفرین، اینا نمیدونند مادر رشته های مهندسی یعنی چی.

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز

maryam_-mehregan

عضو جدید
پس اگه اینجوری بخوایم حساب کنیم معماری میشه شیطون ترین دختر خانواده که یه لحظم آروم قرار نداره:D(مثه من:lol:)
قیافشم این شلکیه:w42:
اینم یه گروه از بجه های دانشکده که اصلا آروم قرار ندارن!
:w33::w33::w33:

ed323

عضو جدید
مهندسی صنایع :biggrin::smile::biggrin::smile::heart:(به خصوص گرایش تحلیل)
چون شامل همه رشته های مهندسی میشه

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه چیزا؟

چه چیزا؟

پدرشم مکانیکه...

ببخشید یه سوال فنی داشتم. چه جوری یه فرزندی پدر خودش هم هست؟؟ بعد اون یکی فرزند مثل اینکه شده پدر بزرگ یکی هم اشاره می کنه، مثل اینکه مادربزرگ هم پیدا شد.
این هم چیز عجیب امروزمون!! نگفتم؟!

آخرین ویرایش:

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به!!

به به!!

پس اگه اینجوری بخوایم حساب کنیم معماری میشه شیطون ترین دختر خانواده که یه لحظم آروم قرار نداره:D(مثه من:lol:)
قیافشم این شلکیه:w42:
اینم یه گروه از بجه های دانشکده که اصلا آروم قرار ندارن!
:w33::w33::w33:

آهان یادم رفت بگم:
خواهر ها دارن می رقصن.

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
مهندسی رباتیک

یکم فکر کنید
اگر نمی تونید فکر کنید از اطرافیانتان بپرسید

به نتیجه می رسید که رباتیک ، یک چیز دیگست

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . این تاپیک شده تبلیغات رشته . خوب هر رشته ای جای خودش خوب و بد داره . اصلا نمیشه گفت که کدوم رشته عالیه ، اگه نظر کلی بخوای خوب هر کس مثل این دوستان رشته خودش رو تحویل میگیره

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
اینم چند تا عکس خوب

neda.n

عضو جدید
بببببببببببببببببببببببببببرررررررررررررررررررررررررررققققققققققققققققققق

eL2rado

عضو جدید
ولی خودمونیم، خداییش IT با کلاسه. نه به این خاطر که رشتمه. اتفاقا خیلیا بخاطر همین کلاسش میان تو این رشته(مخصوصا دخترا:D)

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگه رفتی اون ور آب اول سلام ما رو بهشون برسون بعد ازشون بپرس که مادر تمام رشته های مهندسیشون چیه.
کجای کاری. اینجا ایرانه.

ببینید توی هر کشوری شرایط فرق میکنه.
اره اینجا ایرانه و همینطور می مونه تا زمان که طرز تفکر تحصیل کرده های مملکت اینه.

مادری که شما ازش داری حرف میزنی خیلی وقته اونقدر بچه دار شده که اسم هیچ کدومشو دیگه یادش نیست!

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب معلومه با کلاس ترین رشته ی مهندسی مهندسی مکانیک تازه گرایش طراحی جامداتشه

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگر میشد یه کایزن اینجا پیاده کرد بهتر میشد!

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:w15:
خيلي باحال گفتين:thumbsup2::w11::w16:
پس نتيجه ميگيريم كه:
مواد: مادر رشته ها
مكانيك: پدر
صنايع: پدربزرگ
كامپيوتر:مادربزرگ:redface:
.......

بقيه لطفا كاملش كنن با رشته هاي ديگه:w05:

زودتر بیایدجلو تا فک و فامیل را نگرفتن!
راستی مژده بدم به رشته های جدیدتر که نگران نباشن عروس عمو ، زندایی هم نسبت هادوری نیستن!!

بچه فکر نمی کنید از تاپیک دور شدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایران

ایران

مادری که شما ازش داری حرف میزنی خیلی وقته اونقدر بچه دار شده که اسم هیچ کدومشو دیگه یادش نیست!
همین صحبت شما هم فقط تو محدوده ی ایران خنده دار نیست.

بالا