اگه دوباره جنگ بشه...میای واسه دفاع از...

orchidak

عضو جدید
من با رفیقام میام نفری یه چی مثه قلیونی پیپی چیزی واسه سرگرمی میاریم.آخ حال میده ها شبا دور هم جم شیم بگیمو بکشیمو:w18: بخندیمو :w15:دفاع کنیمو :neutral:حمله کنیم:w34:باز بکشیم چون تو 2تا مرحله قبل نیکوتین میاد پایین:w18:.اصلا الان فکرشو کردم دود بدنم کم شد:w18:فقط یه نکته جنگارو شب بندازن چون روزارو می خوابم:wallbash:ولی در کل فک کنم باشم:w20:
می گم می خوای بازیوsave کن...یه دفعه برق میره....دوباره از اول باید شروع کنیا

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
دکمه save شو بلد نیستم مجبورم تا آخر برم...:razz:
ولی فکرشو کنی حال میده ها:w01:........اصلا خوب پیشنهادی دادی حالا که اینجوری نمیشه بازیشو بسازیم:w08:

orchidak

عضو جدید
دکمه save شو بلد نیستم مجبورم تا آخر برم...:razz:ولی فکرشو کنی حال میده ها:w01:........اصلا خوب پیشنهادی دادی حالا که اینجوری نمیشه بازیشو بسازیم:w08:
آقا من شوخی کردم...ببخشید ناراحت شدید انگار...اینکه بازیشو بسازن موافقم...خیلیییییییییی حال میده

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
وقت عمل برسه همه جيم ميشن.. زمانهاي قديم يه آرماني بود يه هدفي بود يه اتحادي بود يه همدلي بود يه انگيره اي بود .. يه عشقي بود...
الان نفاق و تفرقه و اكس و مواد و روشنفكري بازاري !!!! اسيد پاشي و تجاوز ... هست....

ياد يه جمله معروف اس ام اس افتادم:: همه شعار ميدن آقا اين چه وضعشه؟ بريزيم خيابونها.. اعتراض كنيم... فردا ميشه: شرمنده من نمي تونم بيام مامانم گفته بعده دنشگاه زود بيا خونه!!!!

ببخشید ولی بنظرم این توصیف بدی که از جوانای امروز کردین خوب نیست ..
درسته جوانهای امروز خیلی تنبل و شل (البته از جمع پوزش میطلبم) .. ولی حاضرم باهات شرط ببندم که این جوانها از جوانهای دیروز سخت تر و محکمتر هستن و اگر پاش بیافته از قدیمی ها مردترن ...

(تا مرد را نیازموده ایی براش شعار اشتباهی سر نده )

orchidak

عضو جدید
ببخشید ولی بنظرم این توصیف بدی که از جوانای امروز کردین خوب نیست ..
درسته جوانهای امروز خیلی تنبل و شل (البته از جمع پوزش میطلبم) .. ولی حاضرم باهات شرط ببندم که این جوانها از جوانهای دیروز سخت تر و محکمتر هستن و اگر پاش بیافته از قدیمی ها مردترن ...

(تا مرد را نیازموده ایی براش شعار اشتباهی سر نده )
باریک;)

asal1826

عضو جدید
البته مهماتم جور میکنم و دشمنانمو میفرستم هوا
بالاخره همه جوره در صف اول هستم
و تا اخر جونم میجنگم
حالا واقعه داره خبری میشه به ما هم بگین

orchidak

عضو جدید
البته مهماتم جور میکنم و دشمنانمو میفرستم هوا
بالاخره همه جوره در صف اول هستم
و تا اخر جونم میجنگم
حالا واقعه داره خبری میشه به ما هم بگین
فکرنکنم خبری باشه....
ماکه قصد حمله به جایی رو نداریم...:cool:
آمریکاو اسرائیل هم که جرات حمله به مارو ندارن...:cool:
بقیه هم که عددی نیستن:cool:

orchidak

عضو جدید
عمرااا
بیام جونمو بذارم ک ی مشت دیگه حالشو ببرن
اصلا نمیرم
معلومه دلشو داری از خاکو ناموست دفاع کنی...
اما خب یه چیزایی ،تواین مملکت هست که کفر آدمو درمیاره...بمـــــــــــــــــــــــــــــــاند دیگه...شماهم باریک;)

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
عمرااا
بیام جونمو بذارم ک ی مشت دیگه حالشو ببرن
اصلا نمیرم

نمونش این داداش حسین خودمممممممم
مرد حرف نیست .. ولی حاضرم شرط ببندم از اون آدمهای پایه هست ... ;)

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تشریف بیارید حتماً...میگم بچه ها پذیرایی کنن....
ببخشید دیگه امکانات محدوده:redface:...اگه مشکلی هست خودتون ببخشید!
واقعاً جنگ بشه خانوما شرکت می کنن؟!:surprised:
تو جنگ با عراق خانومهاهم خیلی نقشهای مهمی داشتنا, حواستون هست؟؟؟
کلا دفاع از وطن، وظیفه هر ایانیه، ولی چه بهتر بجای مدافع، مهاجم باشیم.
مهاجم باشیم ولی نه به اون کشورایی که شوما گفتی....به موقعش مهاجمم میشیم;)

می گم حالا می خوای یه حمله ای به اسراییل و بعدش به امریکا کنیم.؟
احسنتتتتتتتتتت 20امتیاز! آره خیلی خوبه....به زودی ایشالله;)
ما کلا رو خانوما جز برای تمدید نسل، و پرورش مرد جنگی، و در امور مهم اشپزخانه، رو چیز دیگه ای حساب نمیکنیم
شوما ببین کسی حاضر میشه بااین اخلاقیاتت زنت بشه بعد به تمدید نسل فک کن:دی
جدی میگم یکم بهتره دست ازدیکتاتوریت برداری!
متاسفانه قرار بود زن بگیریمف یه بی انصافی قبلش دختره رو روشن کرد، طرف فرار کرد
بعدی هم فرار میکنه صدرصد!
این تیمور خان ما یکم biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiib تشریف دارن بیاین اینجا هم با روحیاتشون اشنا میشین ولی دلیل نداره شما هم همه رو با هم جمع ببندین.
آره بیییییییییییییییب تشریف دارن!

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه مغز خ ر خوردم .یارو تو پناهگاهش حالشو ببره وبچه هاشو عین......... .فرستاده اونور .بعد من برم خودمو به کشتن بدم که چی بشه.

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که آمریکا و اسرائیل جنگ زمینی با ایران نمیکنن ... چون میدونن ایران نیروی زمینی قوی داره نیروی زمینی فقط انسان منظور هست . . وگرنه مرکاوای اسرائیل و آبرام آمریکا که دیگه میان نیروی زمینی ایران رو بوووووووووق میکنن .
اگر جنگی بشه مطمئنا هوایی و دریایی هست که مطمئنا ایران حرفی برای گفتن نداره ... جنگولک بازی اینا رو تو TV نبینید ... آخه مگه دوشپرتاب های مهندسی معکوس شده چینی میشه آپاچی شکار کرد . . .
در ضمن ایرانیهای غیور غیرتشون رو در زمان حمله اعراب و مغولها و انگلیسیها و روسها نشون دادن . . .
اگر جنگ ایران با روسیه یا عربستان باشه من حاضرم برم جونشونو بگیرم نه اینکه واسه مردن برم جنگ . . .
جنگ برای کسایی هست که در زمان صلح زندگیشون بهشت بوده ... خوردن حالا باید پس بدن
در ضمن جنگ با اسرائیل و آمریکا مثل جنگ عراق نیست . . . ایران با عراق 8 سال جنگید یک نسلش بد بخت شدن و مردن ... آمریکا یک هفته ای کل عراق رو تصرف کرد ...
به نظر من ما که همه جورشو امتحان کردیم و حاصلی نداشته برامون ... آمریکا رو هم امتحان کنیم شاید این ایرانیها درست شدن !!!
در ضمن اونایی که میگن آمریکا فلانه ... مگه نمیگن آمریکا میخواد بیاد خاک ایرانو تصرف کنه و به مردم تجاوز کنه ؟! خوب الان که خاک ایران تصرف شده هست به مردم ایران هم که تجاوز میشه ...
پس نمیدونم نمیدونم واقعا نمیدونم غیرتشون کجا رفته . . .

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که آمریکا و اسرائیل جنگ زمینی با ایران نمیکنن ... چون میدونن ایران نیروی زمینی قوی داره نیروی زمینی فقط انسان منظور هست . . وگرنه مرکاوای اسرائیل و آبرام آمریکا که دیگه میان نیروی زمینی ایران رو بوووووووووق میکنن .
اگر جنگی بشه مطمئنا هوایی و دریایی هست که مطمئنا ایران حرفی برای گفتن نداره ... جنگولک بازی اینا رو تو TV نبینید ... آخه مگه دوشپرتاب های مهندسی معکوس شده چینی میشه آپاچی شکار کرد . . .
در ضمن ایرانیهای غیور غیرتشون رو در زمان حمله اعراب و مغولها و انگلیسیها و روسها نشون دادن . . .
اگر جنگ ایران با روسیه یا عربستان باشه من حاضرم برم جونشونو بگیرم نه اینکه واسه مردن برم جنگ . . .
در ضمن جنگ با اسرائیل و آمریکا مثل جنگ عراق نیست . . . ایران با عراق 8 سال جنگید یک نسلش بد بخت شدن و مردن ... آمریکا یک هفته ای کل عراق رو تصرف کرد ...
به نظر من ما که همه جورشو امتحان کردیم و حاصلی نداشته برامون ... آمریکا رو هم امتحان کنیم شاید این ایرانیها درست شدن !!!
در ضمن اونایی که میگن آمریکا فلانه ... مگه نمیگن آمریکا میخواد بیاد خاک ایرانو تصرف کنه و به مردم تجاوز کنه ؟! خوب الان که خاک ایران تصرف شده هست به مردم ایران هم که تجاوز میشه ...

برادر من صحبت برد باخت تو جنگ نیست که می گی ما شکست می خوریم صحبت از دفاع از خاک میهن ناموسه

زندگی با افتخار بهتره تا زندگی با ذلت

خود من از تو بدترم و دل خوشی از بعضی ها ندارم اینجا ولی ادم نمی تونه بیکار بشینه بیان به خاکش تجاوز کنن

تو فکر کردی امریکا بیاد ایرانو بگیره خوب میشه واسمون به خدا بدبخت میشیم نمونه هاشو الان داری تو عراق افغانستانو و ده تا کشوره دیگه میبینی. امریکا اسراییل بیان خاکمونو بگیرن فاتحم الصلوات وضعیت هزار برابر بدتر میشه.

خلاصه بگم بین بد بدتر باید بد انتخاب کرد.

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

نیروی زمینی یا نیروی هوایی هردوتاشون آماده و ورزیده هستن;)شما شک نکن;)همین الان ایران قادره مرکز اسرائیل رو بزنه;)

ازاون جنگ ایرانو عراق هم آمریکهواسرائیل بد خاطره ای توذهنشون مونده! ایرانی که نظامش تازه پاگرفته بود تونست نه تنها جلو حمله عراقو که پشتیبانش آمریکاواسرائیل بودن بگیره بلکه آخرش به قول البرزخان داشت مهاجم میشد!خاک ایرانو پس گرفتن که هیچ داشتن تا افتتاح خاک عراقم پیش میرفتن!

اگه آمریکا و اسرائیل از آمادگی ایران نمیترسه پس چرا همونطورکه به عراق و افغانستانو لبنان حمله کرد جرات نمیکنه به ایران بزنه؟؟؟؟؟؟؟پس ببین داداش جراتشو ندارن اوکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته سعی میکنن با تهاجم فرهنگی به جنگ بایران وارد بشن:cool:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هل من قبول دارم که مملکت ما یه سری مشکلات بزرگ داره ولی انصاف نیست همش بدیها رو ببینیم یه سری خوبیها ونکات مثبتم هست
درسته یه سری ادم ها به کرسی هایی تو این مملکت تکیه زدن که لیاقتشو ندارن ولی از اون طرف مسولان دلسوز و خدا شناسم پیدا میشه. ادمهایی هستن که اسم ایران واسشون مقدسه.خدا پدر مادرشونو بیامرزه کمم نیستن.

تازه از اینا گذشته ما واسه اسم و خاک پاک میهنمون ایران می جنگیم نه اسم افراد و اشخاص
.

orchidak

عضو جدید
بچه هل من قبول دارم که مملکت ما یه سری مشکلات بزرگ داره ولی انصاف نیست همش بدیها رو ببینیم یه سری خوبیها ونکات مثبتم هست
درسته یه سری ادم ها به کرسی هایی تو این مملکت تکیه زدن که لیاقتشو ندارن ولی از اون طرف مسولان دلسوز و خدا شناسم پیدا میشه. ادمهایی هستن که اسم ایران واسشون مقدسه.خدا پدر مادرشونو بیامرزه کمم نیستن.

تازه از اینا گذشته ما واسه اسم و خاک پاک میهنمون ایران می جنگیم نه اسم افراد و اشخاص
.
گیریم همه مسئولین خراب....دزد...جانی...
فقط یه دلیل واسه دفاع کردن کافیه...
دفاع از خاک سرزمینمون که ماله خودمونه و البته دفاع از ناموسمون ....اگه غیرتی باشه...:cool:

neda angel

کاربر بیش فعال

.
شهرام حق داره و راست میگه
اما حتی اگه این مسائل هم برامون مهم نباشه بازم واسه دفاع از خانواده ی خودمون هم که شده فکر کنم دلیل محکمی میشه واسه رفتن

shayesteh-namvar

عضو جدید
زیادی اکشنی!!!!!
من دعامیکنم هیچ وقت جنگ نشه . هیچ کس بی پدر نشه . بی اولاد نشه ....
اما اگه بشه من فکر میکنم مردم از قبل ای ولله ترن.مطمئنم هیچ کس از خفت و خواری خوشش نمیاد .عقل حکم میکنه نه احساس ، هیچ کس نمیخواد یه چالدران دیگه رقم بخوره . مرد و زن نداره . به وقتش آرپی جی هم دست میگیریم . البته ترسوها زود در میرن.;) فک نکنی منظورم شمایی!!!!!!!!!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیروی زمینی یا نیروی هوایی هردوتاشون آماده و ورزیده هستن;)شما شک نکن;)همین الان ایران قادره مرکز اسرائیل رو بزنه;)

ازاون جنگ ایرانو عراق هم آمریکهواسرائیل بد خاطره ای توذهنشون مونده! ایرانی که نظامش تازه پاگرفته بود تونست نه تنها جلو حمله عراقو که پشتیبانش آمریکاواسرائیل بودن بگیره بلکه آخرش به قول البرزخان داشت مهاجم میشد!خاک ایرانو پس گرفتن که هیچ داشتن تا افتتاح خاک عراقم پیش میرفتن!

اگه آمریکا و اسرائیل از آمادگی ایران نمیترسه پس چرا همونطورکه به عراق و افغانستانو لبنان حمله کرد جرات نمیکنه به ایران بزنه؟؟؟؟؟؟؟پس ببین داداش جراتشو ندارن اوکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته سعی میکنن با تهاجم فرهنگی به جنگ بایران وارد بشن:cool:

100درصد موافقم ایران از لحاظ نظامی به هیچ وجه دست وپا بسته نیست اینو بارها نشون داده.
مطمئن باشین اگه امریکا مطمئن بود می تونه ایرانم مثه عراق بی دردسر و راحت بگیره تا حالا 100 بار حمله کرده بود . هی میان امروز فردا می کنن ولی هیچ غلطی نمی کنن. بالاخره اونا هم واسه خودشون کارشناسان جنگی دارن که بر اورد می کنن حمله به ایران می تونه واسشون گرون تموم بشه.
همه چی هم سلاح نیست نیروی ایمان خودش خیلی مهمه. بارها تو جنگها از زمان صدر اسلام و حتی جنگهای صلیبی تو اروپا هم دیدیم که یه نیروی ضعیف تر از لحاظ نیروی انسانی و سلاح تونسته تو جنگ پیروز باشه.

ما تا اخر ایستادیم واسه میهنمون

بالا